وقتی که ترس حتی جای احساس را میگیرد

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
سلام دوباره اومدم که خاطره هاتون و بزارید و لذت ببریم ولی اینبار با عنوان های ترسناک و پر از وحشت

images

1.بدون شک معجزه ی سري Fatal Frame از بهترين بازی های ؤانر وحشت حساب میشوند و بدون شک موفقترین تاریخ سری این بازی سه گانه ی بی نقص بازی می باشد این بازی انقدر ترس و دلهره را در خود جا داده که...دوربین obscura و جن و روح همین چیزی هست که با آن از ابتدا تا انتها سرگرمیم ....
شماره ی اول این بازی بی نقص ترین شماره ی این بازی بود در قصری خارج از شهر توکیو ژاپن چند نفر به طرز وحشتناکی کشته شدند وقتی با شخصیت داستانی این بازی با دسته های ps2 پا به این قصر گزاشتم شاهد رد خون اجسام عجیب روی دیوار رد شدن شبه و...بودم (صحنه های وحشتناکی میدیدم که یهو صدای شکستن چیزی شنیدم و دسته لرزید دسترو رو هوا پرت کردم و صفحه ی تلوزیون خاموش شد و دوباره روشن شد و در همون حال هم صدای سوز هوا از پنجره به گوشم خورد....بدترین صحنه ای که از این بازی به یادم بود)
هیچ وقت دیگه تو زندگیم این بازیو بازی نکردم واقعا ترس بهم بدجور غلبه کرد..

2.SILENT HILL SERIES :
بدون شک بی نقص ترین بازی در ژانر وحشت این بازیهست خاطره ای از این بازیندارم ولی اینو یادمه که وقتی هری در یکی از اتاقهای زیر زمینی گرفتار میشه چهره ی زنی به نام الیسارو میبینه که هفت سال پیش مرده در واقع روح الیسا ونجا بود و با هری ملاقات میکرد ...بسیار زیبا بود این بازی و در ژانر وحشت بیست.

3.RE.SERIES
همگی در خاطرات PS1 نسل و ظهور این بازی زیبارو به یاد داریم بدون شک نسخه های PS1 این بازی نقطه ی عطف این سری در ژانر وحشت بود . شخصیت پردازی قوی و زیبا لحضه هی پر استرس و گیرا نهایت هیجان و باس های پر خطر.... مگی و همگی...

من این سه را پسندیدم و برای شما فرستادم و یه خاطره داشتم اونم تو بازی فیتال فریم بود ..

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
بدو شک فیتال فریم و انتخاب میکنم در اولین انتخابم
دومین اتخابمو CONDEMNED انتخاب میکنم و در نهایت در آخر یه خاطره از بازی RE4 بگم یه جا بود توی دومینو میوفتی باید ازش درای یه دفعه از یه راه مخفی یکی با اره برقی عین مرغ جلوت سبز میشه یادمه صدای اره برقیشو شنیدم و یهو ظاهر شدنشو دسته ی PS2 پرت کردم به شیشه تلوزیون

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بدو شک فیتال فریم و انتخاب میکنم در اولین انتخابم
دومین اتخابمو CONDEMNED انتخاب میکنم و در نهایت در آخر یه خاطره از بازی RE4 بگم یه جا بود توی دومینو میوفتی باید ازش درای یه دفعه از یه راه مخفی یکی با اره برقی عین مرغ جلوت سبز میشه یادمه صدای اره برقیشو شنیدم و یهو ظاهر شدنشو دسته ی PS2 پرت کردم به شیشه تلوزیون
اتفاقا این مرحله ی RE4 من ساعت 2 یا 3 صبح بود داشتم بازی میکردم دقیقا همین اتفاق برام افتاد.
بعد یادمه تا صبح خوابم نبرد :|.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
فاتال فریم و رزیدنت اویل های قدیمی و سایلنت هیل که کلا ترسناک بودن.ولی من میخوام یه خاطره از یه بازی بگم که اصلا ترسناک نیست ولی منو حسابی ترسوند.

تو بازی batman arkham city یه تروفی بود به اسم world greatest detective که توضیح هم داده بود که مربوط به بنیانگذار arkham یعنی خود amadeus arkham هست.من بازی رو تموم کرده بودم و افتاده بودم دنبال تروفی ها .این اخرین تروفی بود و هیچ توضیحی نداده بود.منم حدس میزدم باید از عکس amadeus arkham تو حالت detective mode عکس بگیرم.برا همین چند بار به اتاق های داخل تیمارستان سر زدم ولی هیچ عکسی پیدا نکردم.تو محوطه بیرون از تیمارستان هم یه قبرستون کوچیک بود با یه تعداد قبر ولی یه قبری یه علامت صلیب بزرگ بالاش بود و روش نوشته بود amadeus arkham .من حدس زدم احتمالا باید یه چیزی نزدیک همین قبر باشه اما اینجا هم هیچی پیدا نکردم.تا اینجا رو داشته باشین.من بازی رو تموم کرده بودم و همه دشمنا رو کشته بودم برا همین خودم تنها کسی بودم که تو کل اون تیمارستان بود.محیط هم خیلی خیلی ساکت بود و غیر از صدای قدم های بتمن یا باز و بسته شدن درها و یا صدای باد هیچ صدایی به گوش نمی رسید و موسیقی هم پخش نمی شد اگر هم میشد یه موسیقی مرموز وتقریبا ترسناک بود.اون روز هوا ابر بود و من تنها بودم.صدای تلویزیون رو هم زیاد کرده بودم که اگه احتمالا خبری شد متوجه بشم.بعد از چند بار که همه محیط رو گشتم و تقریبا داشتم ناامید میشدم که هیچ اتفاقی نمی افته تصمیم گرفتم برای اخرین بار هم که شده یه بار دیگه محیط اون قبرستون رو بگردم.حالا تا اینجا رو خوندید بقیه اش مهمتره.اگه arkham asylum بازی کرده باشید میدونید که یه تعداد روانی تو محوطه بیرون از تیمارستان بودن که خطر انچنانی برای بتمن نداشتن ولی اگه بتمن رو میدیدن از دور جیغ میکشیدن و می اومدن سمت بتمن و وقتی هم که نزدیک میشدن میپریدن رو سر بتمن.احتمالا فهمیدید چی میخوام بگم.همین طور که داشتم تو قبرستون چرخ میزدم یه دفعه یه نعره بلند شنیدم یه یارویی هم یهو جلوم ظاهر شد و افتاد رو بتمن.منو میگی؟یه لحظه فکر کردم دنیا از حرکت ایستاده.هیچی نفهمیدم.خشکم زده بود.نمی دونم یادم رفته بود این یارو رو بکشم یا یه باگ بود.ولی خلاصه نزدیک بود غش کنم.بعد که حالم اومد سرجاش یارو رو گرفتم به باد کتک.نزدیک نیم ساعت داشتم به جسدش بترنگ پرت میکردم.:d
این یکی از ترسناک ترین خاطرات گیمی من بود چون وقتی شما یه بازی ترسناک مثل سایلنت هیل بازی میکینی میدونی قراره بترسی ولی کسی از بتمن انتظار ترس نداره.برا همین خیلی جا خوردم.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آره لامصب این یارو اره برقی بد میوفتاد به جون آدم ، خود بازی هم قشنگ تا موقع قطع شدن گردن لیون بازی رو نشون میداد . فکر میکردی داری خودتو گردن میزنه :d
ترسناک ترین خاطره ما هم زمانی بود که داشتم slender man بازی میکردم اونم با هدفون چندتا کاغذ که جمع کردیم داشتم از دست این بابا در میرفتم که یهو یه جا خفتمون کرد از قضا تو همون صحنه هم پدر گرامی اومده بود بگه شام آمادست :d قشنگ یه دستی گذاشت رو شونه ما و تا دم سکته رفتیم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
با سلام :
والا از این نسل فقط یک بازی بود من رو کلا نابود کرد siren new translation بود که خدایی دوربین بازی خداوکیلی عالی بود ! برای بازی ترسناک و تم موزیک بازی عالی بود !
و
همینطور تو سری بازی dead space یک نوع دشمن ها بودن که لاغر هستن دستشون یک تیکه ی طلایی انفجاری غده مانند هست داد زدنشون خیلی بده عجیب میترسم !
و
تو قبل از این نسل ::»

بازی project zero 2 عالی بود ولی تمومش نکردم
+
سری siren که بازم تمومشون نکردم
+
silent hill 1 که خواهرم تمومش کرد و اون موقع میلرزیدم
همین ولی انشالاه
نسل بعد بازی ترسناک های بسیار خوبی خواهیم داشت !!
ولی تو بازی madhunt همش عجیب ترسناک بود !

با تشکر

ممنون از تاپیک خوبتون !
ممنون !!

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
من یادمه dead spaceبازی میکردم خدا خدا میکردم تموم شه چون داشتم سکته میزدم خدا به دادم رسید تموم شد بعدش سکته زدم:dزامبی های re1هنوز از ذهنم خارج نشده فکرشو میکنم تنم میلرزه ffهم بازی بود که خیلی سعی کردم نسبت به اتمسفر اهمیتی ندم تا نترسم ولی با این حال ۵نفره میشستم بازی کنم میترسیدم ولی در حال حاضر عناوین عنوان های شوتر ی در نظر گرفته میشه که زامبی ها به سمتت حمله کننن تو هم با شات گان headshotکنی :|

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
هنوز یه عقب افتاده دنبالتون نکرده بفهمید ترس ینی چی!
:-< یه زمان کپکام چیا درست می کرد، هاونتینگ گراوند یکی از بهترین تجربه های من توی پی اس تو بود.
قائده رُز سونی هم خیلی خدا بود. بخصوص با محوریت قرار دادن داستان اطراف مشتی دختر بچه ترس روانشناختانه متفاوتی رو ایجاد کرده بود.
در مورد سایلنت هیل و اویل های کلسیک هم دیگه همه می دونن!:D

B3HNAM.M

کاربر سایت
Apr 15, 2011
288
نام
بهنام
سری بازی های SIREN:|
مخصوصا NEW TRANSLATIONــشون:D

واقعا باحال و ترسناک بودن که با کلی ترس و لرز تمومش کردم:D
و همچنان بعضی از صحنه هاش تو مخمن:D

همچنین سایلنت هیلها و رزیدنت ها تا کد ورونیکا،بقیشون تخمی تخیلی بودن.
مخصوصا رزیدنت 1 پی اس 1.

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
هیچی به اندازه خوک های سبیل دار Angry Brids ترسناک نیست انصافا ! مخصوصا وقتی میخندن سبیلشون میره بالا !:d

یه لحظه فکر کنین این بخنده :

th.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر