وقتی که ترس حتی جای احساس را میگیرد

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
وقتی بازی Alan Wake رو روی درجه سختی Nightmare بازی میکردم تقریبا همه جای بازی بطور وحشتناکی ترسیدم..!!من با 28 29 سال سن مثل بچه های 8 9 ساله یه گوشه کز کرده بودم از ترس نمیدونستم کدوم وری برم:dواقعا دم Remedy گرم با بازی ساختنش بعد از یه عمر تو این نسل یه بازی ترسناک مشتی بازی کردم که واقعا باهاش زندگی کردم..!!

آخرین ویرایش:

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
رزیدنت اویل 3 ، در اون بخشی که کارلوس جیل رو همراهی می کنه ، حضور ذهن ندارم که در فاضلاب بود یا اداره پلیس ، نمسیس به صورت غیر منتظره ظاهر میشه ... یادش به خیر ..

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من یه بار بیشتر تو بازی‌‌ها نترسیدم اونم ۷ ۸ سالم بود که دائیم جلوم RE2 بازی‌ میکرد
بخاطر صحنه‌ای که مأمور پلیس تبدیل به زامبی میشد یه ۲ ۳ شب خوابم نمی‌برد :d
ولی‌ به نظرم کامل‌ترین بازی ترسناک و بیشترین لذتی که از یه بازی ترسناک بردم silent hill 2 بود اصلا هیچی‌ کم نداشت لامصب!
rule of rose خیلی‌ عالی‌ بود از نظر داستان
تو این نسل بازیی فعلا ندیدم که ترسناک باشه

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
Dead Space 2
یه جاش بود که میرسیدی به یه انبار بزرگ ! انباره پر بود از کانتینر که حالت ستون ستون توش پخش بودن !!!

تو انباره پر بود از یه موجوداتی که خیلی جالب میجنگیدن :
پشت کانتینرها قایم میشدن و وقتی که روتو میکردی اونور سریع بهت حمله میکردن اما وقتی روت بهشون بود فقط از پشته کانتینرها بهت نگاه میکردن و موزیانه سرک میکشیدن ... >:)

فوق العاده ترسناک بود ... :((

واقعا اگه کسی سری Dead Space رو بازی کرده باشه ( مخصوصا 1 و 2 ) میدونه که رو دستشون چیزه ترسناکتری نیس ! :>

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
میدونید آدم کی میترسه دقیقا زمانی که نمیدونه دور و برش چه خبره و باید منتظر چی باشه من بیشترین ترسم مال سایلنت هیل یک بوده و هست مخصوصا اونجا توی مدسه اولای بازی دور و برت تاریکه و فقط یه چراغ قوه داری و یه رادیو که وقتی پارازیت روش میفتاد قلب آدم میفتاد اونجایی که نیاید بیفته مخصوصا که من اونموقع خیلی سن نداشتم و اصلا طبق درجه بندی سنی نباید بازی میکردم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
resedent evil 1کلا چون تا حالا بازی اون سبکی تجربه نکرده بودم روی ps1 برام ترسناک بود.حتی کنترلشم ترسناک بود.تو خواب هم حتی بازیرو میدیدم.:d
البته یک بارم خودم صحنه ترسناک و غیر انسانی به وجود اوردم.یکی از اغوام یک روز فرزند گرامیشو فرستاد خونه ما و فرزند هم خیلی دوست داشت xbox تجربه کنه.منم براش dead space 2 رو از همون اولش گذاشتم.بعد 5 دقیقه نشده از جلوی xbox فرار کرد>:).(البته برای بنده خدا happy 3 friend رو هم همون روز گذاشتم:d تا ترسش از منو xbox و...بیشتر بشه)

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
رزیدنت اویل 1
موقعی که وارد تالار میشدیم از دست اون تمساح بود چی بود فرار میکردیم(اون وقع بچه بودم)من احمق رفتم دوباره درو باز کردم اقا کله تمساح با یه صدای مهیب اومد داخل من بدبخت جفت کردم دیگه از 100 کیلومتری دره هم رد نمیشدم
هیچی ادامه دادیم رسیدیم به تالار بعدی صدای تیکی و تاک ساعت ادم رو میرزوند در بعدی و اولین اویل کله کچلو برگردوند منم به زیبایی دکمهoffکنسول رو زدم و والسلام:|

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
دوستان من خیلی نمی ترسم اخه زیاد توی بازی محو نمیشم ولی از dead space2 یه خاطره یبد دارم الان براتون میگم
فکر میکنم اواسط بازی بود وقتی که یه هیولا ی بزرگ بهت حمله میکنه از توی space ship میبرتت بیرون باید به یه جایی نارجی رنگ توی بدنش شلیک کنی (شرمنده نمیتونم منظورمو خوب برسونم)اقا من داشتم راه میرفتم بابا ی منم از بیرون امده بود من هدفون توی گوشم بود نفهمیده بودم خلاصه داشتم راه میرفتم وقتی که هیولاهه افتادرو ی من پدرماهم مثل بختک تلپ شد بغلم جهت احوال پرسی اون موقع دقیقا یادمه فکر کردم زلزله شده سقف ریخته پاین اون هیولاهه هم با سقف امده روی ما

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Dead Space 2
یه جاش بود که میرسیدی به یه انبار بزرگ ! انباره پر بود از کانتینر که حالت ستون ستون توش پخش بودن !!!

تو انباره پر بود از یه موجوداتی که خیلی جالب میجنگیدن :
پشت کانتینرها قایم میشدن و وقتی که روتو میکردی اونور سریع بهت حمله میکردن اما وقتی روت بهشون بود فقط از پشته کانتینرها بهت نگاه میکردن و موزیانه سرک میکشیدن ... >:)

فوق العاده ترسناک بود ... :((

واقعا اگه کسی سری Dead Space رو بازی کرده باشه ( مخصوصا 1 و 2 ) میدونه که رو دستشون چیزه ترسناکتری نیس ! :>
Dead Space فقط بلده با شکه کردن آدما اونارو بترسونه
و اینم که خیلی چیز جالبی نیست
و اگه بجای نوکرومورف توی بازی یک هوری خوشگل مشکل هم یک دفعه از سقف بپره جلوت آدم غش میکنه:D این که اسمش ترس نمیشه:D

آدم باید ترسو تو وجودش حس کنه
جوری که وقتی توی یک جا راه میری اون حس اون محیط تو رو بگیره
ولی Dead Space فقط آدم به فکره اینه که الان یک چیزی میپره جلوت:D البته همین شکه شدنشم توی DS3 خیلی کم پیدا میشد:D

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
اوه سابلنت هیل
تنم میلرزه وقتی دوباره اسمشو می شنوم هر صدای اون پارزیته میومد دست به اسلحه میشدم و از ترسم فقط میچرخیدم تازه این واسه موقع هایی بود که یه هیولا بهم حمله میکرد وگرنه....
The legend of Zelda OOT هم وقتی تغییر زمان میشه اصن همه چیز به طور غیر قابل باوری وحشتناک میشه(نه اینکه اولش همه چی شاده!!)

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
من ماکزیمم سکته ای ک کردم توی یکی از سری های هیتمن بود نمدونم 2 بود یا 3 که تو ی مرحله ای تو هتل این در های اتاق های دیگه که شبیه نقاشی ان و هیچوقت باز نمیشن. رفتم دم یکیشون واستادم هی میدوییدم روش ی صحنه خنده داری بود . یهو یه پیشخدمت با جارو برقی در رو باز کرد منم ک اصن فکر نمی کردم این دره وا بشه همونجا سره پی سی سنگکوب کردم سکته 1 و 2 و 3 با هم زدم

god of war II

کاربر سایت
May 30, 2012
10
به نظر من بهترین بازی re3 nemsis بود وقتی بازیش میکردم 12 سالم بود وقتی درو باز مکردم بسم ا... میگفتم
:-oخیلی باهاش حال میکردم
سری دد اسپیسم وحشتناک بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر