وقتی که ترس حتی جای احساس را میگیرد

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
رفتم تو قدیما
17-18 سال پیش بود. منم بچه. تا اون موقع هم بالاترین گرافیکی که دیده بودم بازیهای سوپر نینتندو بود. کلوپ محله ماهم شدیدن به روز بود. فکر کنید ps1 با تلویزیون 29" آورده بود. (اون زمان 29" خیلی شاخ بودها!!). حالا فکر کنید یه بچه 7-8 ساله. بالاترین گرافیک تا اون زمان دیده بودم ninja warriors بود. حالا برای اولین بار ps1 رو دیده اونم روی تلویزیون 29" !! از شانس بدما هم اولین بازی ای که رو این کنسول دیدم حدس بزنید چی میتونه باشه؟
بعله. RE1
:D
همون اوایل بازی که اولین زامبی رو نشون میده و زامبیه روشو برمیگردونه و کریس رو نگاه میکنه، اولین تجربه من از ترس واقعی در زندگی بود. و اون سکانس هم تا سالها در ذهنم باقی موند.
هیچوقت نتونستم RE 1,2,3 رو بازی کنم. هروقت دسته رو دستم میگرفتم دستام میلرزید و تپش قلب میگرفتم.
جالب اینجاست دوسال پیش که خونمون چند روز خالی شد با یکی از دوستان نشستیم تا RE1 رو بازی کنیم و بر ترس دیرینمون غلبه کنیم. اونم تقریبا تچربه ای شبیه من داشت فقط کمی خفیف تر.
یعنی سرتونو به درد نیارم ما این بازی رو با اون گرافیک سوپر منسوخ شده و طنز آمیزش با یه فضاحتی تموم کردیم فکر کنید وسط بازی کسی دستشوییش میگرفت میترسید در دستشویی رو ببنده!! دستشویی با در باز، اون یکی هم باید باهاش حرف میزد تا مطمئن میشدیم که به زامبی تبدیل نشه!!
فکر میکنید اینها شوخیه ولی کاملا جدیه.:|
بچه بودم تا مدتها فکر میکردیم چیزی به نام زامبی واقعا وجود داره. و تا سالها هم کابوسش رو میدیدم...
-------
بعده ها فهمیدم که رده بندی سنی برای چیه.
دوستان از ما که گذشت. ولی رده بندی سنی رو برای فرزندانتون جدی بگیرید.
میتونه کاملا خطرناک باشه

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
ترسناک ترین لحظات من توی WoW رقم خورد8-|

وقتی هر لحظه حس دی سی شدن توی یه encounter جونتو میخوره، یا وقتی دی سی میشی باید بری تو queue، یا وقتی که لوت از دستت میره (توی LFD LFR یا PUG). وقتی قرار تو Heroism یا BL پاپ کنی و قبل موعدش دی سی میشی، یا آرنا 1 به 1 دی سی میشی.

اینا رو با گوشت و پوست و خونم حس کردم.

وقتی "دی سی" جای هر احساسی را میگیرد.

این فقط مختص WoW بنود، توی خیلی مچ های FPS خیلی ماتحتمون سر همین قضیه سوخت.

TIE

کاربر سایت
Aug 23, 2008
71
بازي dead space 1 چون اتمسفر بازي تجربه اي جديد و رعب آور بود

بازي doom 3 هم نبايد از قلم انداخت به خاطر فضاهاي تاريك و بسته اش

Sent from my iPhone using Tapatalk

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
واي خدا من سر بازي dead sapace 3 ناراحتي قلبي گرفتم، گذاشتمش كنار كصافطو

dead sapace 3 که کامل شوتر شده بود :d

- - -ویرایش - - -

Dead Space فقط بلده با شکه کردن آدما اونارو بترسونه
و اینم که خیلی چیز جالبی نیست
و اگه بجای نوکرومورف توی بازی یک هوری خوشگل مشکل هم یک دفعه از سقف بپره جلوت آدم غش میکنه:D این که اسمش ترس نمیشه:D

آدم باید ترسو تو وجودش حس کنه
جوری که وقتی توی یک جا راه میری اون حس اون محیط تو رو بگیره
ولی Dead Space فقط آدم به فکره اینه که الان یک چیزی میپره جلوت:D البته همین شکه شدنشم توی DS3 خیلی کم پیدا میشد:D

اینجوریم که دیگه خیلی کم لطفی میشه بهش
Dead Space 1 & 2 از بهترین لول دیزاینها برخوردار بودن که واقعاََ حس تنهایی و ترس رو بهت القا میکرد . به خصوص 1 ;)

colossus2

کاربر سایت
Dec 1, 2014
14
shadow of the colossus 2 black heart

بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

- - -ویرایش - - -

بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر