وزیر ارتباطات: ارائه بسته های اینترنت شبانه از سرگرفته میشود

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
یدگاه برخی از مراجع فرهنگی این بود که بسته های اینترنت شبانه موجب می شود دانش آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛
الان این رو دیدم . تنها به دلیل و منطق حذف بسته هایی شبانه توجه کنید.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
کسی رایتل داره اینترنتش چجوره بخرم بنظرتون

گرونه و کم سرعت . من خریدم راضی نبودم . اصلن نیاز کسی مثل ما رو برای دانلود حجیم با قیمت پایین براورده نمی کنه

یدگاه برخی از مراجع فرهنگی این بود که بسته های اینترنت شبانه موجب می شود دانش آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛

نخیردلیل اینه که سرisp ها بی کلاه میموند و با بودن این بسته ها کسی دیگه وقت و حجمش رو صرف دانلود با اینترنت ذغالی نمیکرد .
بنابراین طبق اکثر اوقات بجای ایجاد رقابت سالم و افزایش سرعت و یا معرفی سرویس های پر سرعت تر با هزینه کمتر از طرف عزیزان دزد isp ، صورت مسئله به کلی پاک شد .
البته از شرکت بی در پیکر و عظیمی مثل ایرانسل با اون گستره روابطش در وزارتخونه و در دست داشتن بیش از نیمی از مشترکین تلفن همراه و درصد نفوذش در کشور بعید بود زیر بار این چرندیات بره و بسته هایی که اتفاقا خیلی براش سود اور بود رو حذف کنه . احتمالن ی توافق پشت پرده ای در کار بوده .

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
برای بنده همراه اول حذف شده ماشالا چپ و راست دزد علم کردیم بالا سرمون !!!
بخدا راست میگم هیچی نباشه الان باید بالای 10 روز از نت رایگانم مونده باشه..هر روز و شب چک میکنم..الان اومدم دیدم هیچی کلا نیست..فقط 3 گیگ برام مونده همراه اول 1 ماهه 15 گیگ....زنگ بزنم الان بالای 100 نفر پشت خط هستن میدونم..

کد دستوری #100* رو بزنید بعدش 1 و 1 و 0 بسته های فعال واستون پیامک میشه
تو اپلیکیشن جدید همراه من امکان چک کردن وجود نداره خاک بر سرشون با این تغییراتی که میدن

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
کسی رایتل داره اینترنتش چجوره بخرم بنظرتون

من خریدم
ولی جایی که هستیم، سرعتش خیلی پایین بود، با یک مگ بر ثانیه دانلود میکرد.
در صورتی که همین الان من با همراه اول بالای بیست مگ بر ثانیه اس سرعتم از سرور های داخلی.
باید ببینی سمت شما سرعتش چجوریه.

و اینکه ساعت مشخص نداره، کل یه هفته رو وقت داری استفاده کنی.

• Like
Reactions: legend of isac

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کد دستوری #100* رو بزنید بعدش 1 و 1 و 0 بسته های فعال واستون پیامک میشه
تو اپلیکیشن جدید همراه من امکان چک کردن وجود نداره خاک بر سرشون با این تغییراتی که میدن
60 بار امتحان کردم هیچ پیامکی نمیاد

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان من با هر سیم کارتی کار کردم و سرعت دانلود بازی ها، نرم افزار و .... بازی های پلی استیشن و پی سی و ... با رایتل تست کردم.

خوب نیست . نوسان داره . یه روز خوبه. یه روز بد. اون روزی هم که خوبه سرعت آن چنان خوبی نداره. جایی هم که زندگی میکنید و منطقه ای که آنتن میده مهمه . مثل بقیه سیم کارت ها ولی این رو با قاطعیت میگم نسبت به ایرانسل و همراه اول سرعت دانلود ضعیف تری داره و به شدت پر نوسانه ..

تجربه کار من با رایتل بود . حالا شاید کس دیگه ای باهاش کار کرده باشه و جایی باشه که بهتر براش آنتن بده و تجربه به نسبت بهتری داشته باشه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
برای بنده همراه اول حذف شده ماشالا چپ و راست دزد علم کردیم بالا سرمون !!!
برای منم هم حذف شده...زنگ زدم 9990....گفتم که برام چک کن ببین بسته شبانه دارم، گفت که اره داری و فعال هستش
اینکه چرا توی برنامه نمیاد و یا استعلام نمیشه...گفت که: برنامه app رو بروز کن یا بعداً دوباره بزن....شاید درست شد.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
دوستان adsl به چه صورته بسته هاش!!!!!!من یک ماهه مخابرات سرعت 8 مگ در ثانیه 92 گیگ رو 54 میخرم....درسته از نامحدود شبانه گرونتره ولی چاره ای نیست فعلا

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
دوستان adsl به چه صورته بسته هاش!!!!!!من یک ماهه مخابرات سرعت 8 مگ در ثانیه 92 گیگ رو 54 میخرم....درسته از نامحدود شبانه گرونتره ولی چاره ای نیست فعلا
من های وب8 مگ با 200 گیگ ترافیک میگیرم ماهی 83 تومن ولی بخوای باهاش گیم دانلود کنی پیر میشی با سرعت 1 مگ

• Sad
Reactions: mohsen2019

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
الان مخابرات تازه به مناسبت نوروز بسته زمانی 30 روزه داده، 300 گیگ بین الملل 100 تومن! لامصب با 20 تومن همراه اول حداقل 3000 گیگ میگرفتم x-(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2019

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
خب مخابرات اون ۹۲ گیگ فرضا دانلود کنی برای بقیه روز ها باید ترافیک ازاد بخری ! یعنی نمیشه سرویس ماهانه رو بعد از اتمام ترافیک تمدید کرد و روز های باقی مونده رو باید ترافیک ازاد خرید که خیلی خیلی گرونتر میفته

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
خب مخابرات اون ۹۲ گیگ فرضا دانلود کنی برای بقیه روز ها باید ترافیک ازاد بخری ! یعنی نمیشه سرویس ماهانه رو بعد از اتمام ترافیک تمدید کرد و روز های باقی مونده رو باید ترافیک ازاد خرید که خیلی خیلی گرونتر میفته

یه گزینه‌ای به نام تغییر سرویس هست که میشه سرویس جدید انتخاب کرد؛ اگر حجم سرویس تموم بشه، با "تغییر سرویس"، نمیشه به‌جای خرید ترافیک اضافه، یه سرویس جدید خرید؟
منم سوال مشابهی داشتم:
اگر من سرویس اینترنت ۳ ماهه adsl با حجم متوسط بخرم؛ وقتی در کمتر از دو روز و بعد از دانلود بخشی از یک بازی حجیم، حجم سرویس تمام شد، امکانش هست که یک سرویس ۳ ماهه جدید بخرم و در طی چند روز، حجم چندین سرویس رو تمام کنم و باز سرویس جدید بخرم یا باید برای همون سرویسی که اول خرید، ترافیک و حجم اضافه بخرم تا ۳ ماه مدت سرویس تموم بشه و نمیشه سرویس رو در طی مدت باقیمانده سرویس با گزینه "تغییر سرویس"، عوض کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر