هک کنسول xbox1 و ریختن بازی روی آن

A.B.M.

عضو جدید
Oct 5, 2020
2
سلام دوستان
در سطح اینترنت چندین سایت اعلام کرده اند که فروشگاه آنها توانایی نصب بازی کپی بر روی ایکس باکس وان را دارد و با توجه اقدامات اخیر مایکروسافت و بستن اکانت ها کسی اطلاع دارد این فروشگاه ها به چه وسیله ای بازی ها را برای ایکس باکس وان نصب می کنند.

LOoPiTeR

عضو جدید
Nov 21, 2020
1
سلام
من وسوسه شدم و xbox one رو به اینترنت وصل کردم ولی برای ورود به اون اکانتاییی که رو دستگاه بود نیاز به رمز داره اما وقتی افلاینه میتونم واردشون شم در عجبم شما چطوری وارد شدین و دسترسی هم دارین
کسی هست بلد باشه چطوری باید واردشون شم ؟

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,394
نام
aliakbar
سلام
من وسوسه شدم و xbox one رو به اینترنت وصل کردم ولی برای ورود به اون اکانتاییی که رو دستگاه بود نیاز به رمز داره اما وقتی افلاینه میتونم واردشون شم در عجبم شما چطوری وارد شدین و دسترسی هم دارین
کسی هست بلد باشه چطوری باید واردشون شم ؟
دیگه نمیشه واردشون شد یه اشتراک گیم پس بگیر خودتو راحت کن

Borhan99

عضو جدید
Dec 28, 2020
1
سلام
بعضی از این فروشگاه ها همچنان بازی های انتخابی نصب میکنن کسی از دوستان امتحان کرده که مثل اکانت های قبلی میشه آنلاین شد و بازی کرد؟

Sina Saniei 1383

کاربر سایت
Jun 18, 2020
3
من میرفتم از یه گیم نت هکی می‌ریختم تا اینکه یه روزی دلو زدم به دریا کل دستگاهو ریست کردم بعد از ریست رفتم دیدم 169 بازی دارم به علاوه xbox game pass و ea گلد هم اصلا نمیخواد رایگان رایگان فقط باید بازی هارو دانلود کنی
خب بعد از ریست قاعدتا باید مراحلی که برای شروع کار با Xbox میادش رو اول بری. اون وقت ، زمانی که میگه یه اکانت برای خودت درست کن ، تو اونجا رو خالی میذاری ؟
چون آدم وقتی میخواد ریست کنه دستگاه رو ، 2 تا گزینه وجود داره. یه گزینه میگه که کل دستگاه با تمام محتویاتش پاک میشه ، و یه گزینه دیگه هم میگه بازی ها و برنامه ها نگه داشته میشه.

Reset-and-keep-my-games-apps-1.jpg

قاعدتا شما باید گزینه دوم رو انتخاب کرده باشی تا پس از روشن کردن ، 169 تا بازی برات اومده باشه. چون اگه گزینه اول رو بزنی همه همه همه چیزا قاعدتا باید حذف بشه.

74mohamadreza

عضو جدید
Apr 20, 2021
1
سلام
من اینکارو کردم
اول اوکی بود کلی بازی هم اضافه شد که نصب کردم و یه هفته ای بازی کردم.
اما امروز یهویی دیگه هیچ کدوم از بازی ها باز نشد و تو قسمت read to install هم که قبلا حدود 80 تا بازی بود یهویی هیچ شد ...
دیگه نشد حتی ریست هم کردم کنسول رو اما دیگه بازی ها باز نمیشه...
بد شانسی این که توی شهر ما اصلا نصب بازی ایکس هم انجام نمیدن که بدوم دوباره پر از بازیش کنن...
داداش اینکارو نکنید اون اکانتی که برات زدن صاحبی داره خارج از کشور که شاید تا صد سال رمزشو تغییر نده یا نامشو تغییر نده ولی خییلی هاشون هرچندوقت تغییر رمز و اینا رو میزنن که دیگه با اینکار کنسول بن شده و بی مصرف میشه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام.
دوستان من تازه کنسول رو گرفتم.
روش 6 تا اکانت هست . من الان برم برای خودم یه اکانت بسازم و ریست بزنم چیزی نمیشه؟

قبلا ps3 و ps4 داشتم الان میخوام انحصاری های xbox رو هم بازی کنم. ولی هیچ چیزی از xbox نمیدونم.
هوم چیه؟
عین ps اینم باید اکانت رو پرایمری کنیم؟

ilia poker

عضو جدید
Apr 30, 2021
1
من کنسولم رو به اینترنت وصل کردم بعد اپدیت کردم بعد اپدیت اکانتم قفل شد و ازم پسورد میخواست. بعد که افلاین شدم تونستم وارد اکانت بشم ولی باید به اینترنت وصل میشدم تا بتونم بازی کنم که وقتی به اینترنت وصل میشدم ازم پسورد میخواست

TheOwl

کاربر سایت
Aug 15, 2009
3
دوستان منم یه سالی از ریختن بازیام میگذره و میخوام ببرم بازیای جدید رو بریزم برام. دیدم که یه جاهایی نوشته شده که این سیستم هم جواب نمیده و دیگه کپی خور نمیشه، اما از جایی ک دستگاه رو خریدم پرسیدم گفت اکی هست و مشکلی نداره.
من انتظار چندانی ندارم راستش. همین که فوتبالا آپدیت شن کافیه برام و بعدش دیگه وصل نمیشم به نت.

حالا سوالم اینه که چطور پیش برم برای آنلاین شدن دستگاه؟ دستگاه رو وصل کردم به نت و DNS رو تغییر دادم، اما همون اول میگه یا آپدیت کن یا دوباره آفلاین شو.
آخرین نظری که ارسال شده توی همین تاپیک، طبق نوشته دوستمون تا اونجایی که من متوجه شدم مشکل پیش اومده واسش

فعلا دست نگه داشتم که نظر شما دوستان رو بپرسم و از تجربتون استفاده کنم.
پیشنهادتون چیه؟

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
دوستان منم یه سالی از ریختن بازیام میگذره و میخوام ببرم بازیای جدید رو بریزم برام. دیدم که یه جاهایی نوشته شده که این سیستم هم جواب نمیده و دیگه کپی خور نمیشه، اما از جایی ک دستگاه رو خریدم پرسیدم گفت اکی هست و مشکلی نداره.
من انتظار چندانی ندارم راستش. همین که فوتبالا آپدیت شن کافیه برام و بعدش دیگه وصل نمیشم به نت.

حالا سوالم اینه که چطور پیش برم برای آنلاین شدن دستگاه؟ دستگاه رو وصل کردم به نت و DNS رو تغییر دادم، اما همون اول میگه یا آپدیت کن یا دوباره آفلاین شو.
آخرین نظری که ارسال شده توی همین تاپیک، طبق نوشته دوستمون تا اونجایی که من متوجه شدم مشکل پیش اومده واسش

فعلا دست نگه داشتم که نظر شما دوستان رو بپرسم و از تجربتون استفاده کنم.
پیشنهادتون چیه؟
اگه میخوای آنلاین بازی کنی باید بزاری بروز بشه دستگاه
ولی بازی های قبلی همه قفل میشه
اگه میخوای آفلاین بازی کنی یه سر بزن به سایت گیـــم کلـــوپ
اگرم میخوای آنلاین بازی کنی که بحثش جداست

TheOwl

کاربر سایت
Aug 15, 2009
3
اگه میخوای آنلاین بازی کنی باید بزاری بروز بشه دستگاه
ولی بازی های قبلی همه قفل میشه
اگه میخوای آفلاین بازی کنی یه سر بزن به سایت گیـــم کلـــوپ
اگرم میخوای آنلاین بازی کنی که بحثش جداست
ممنون از پاسخ
اولی و آخری جفتش شد "اگه میخوای آنلاین بازی کنی"!
من میخوام اگه بشه بدون هزینه مجدد بازی های جدید رو دانلود کنم روی کنسول و آفلاین بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر