هک کنسول xbox1 و ریختن بازی روی آن

dany_kasra

کاربر سایت
Aug 29, 2015
15
سلام دوستان میخوام به اطلاعتون برسونم که یکی از دوستام حدود 2 ماه قبلاز این کنسول اسهای یک ترا آماده که بیست بازی داره ومیگن نباید به اینترنت وصل بشی خرید وبه اینترنت وصل شد کنسول رو آپدیت کرد هیچکدوم از بازیها نه تنها قفل نشدن بلکه نزدیک 200 تا بازی هم تو قسمت اینستال بازیها براش فعال شده چند تاش رو با کنسول دانلود کرد و راحت اجرا شدن. فکر کنم از اون اکانتها داره که گزینه هوم روی 5 قفل شده فقط جای تعجب داره که کسانی که تو کنسول بازی میریزن میگن نباید به نت وصل بشی. از دوستان کسی این تجربه رو داره؟یا کسی جرات میکنه کنسولش رو به اینترنت وصل کنه و خودش برای خوش بازی دانلود کنه از قسمت آماده برای نصب؟ شاید باورتون نشه ولی دوستم الان به کلیه بازیهای داخل همون اکانت دسترسی داره جدیدا pes 2020 هم به لیست بازیها اضافه شده فقط باید زحمت دانلودشون رو بکشین.

من دستگاهمو وصل کردم برام لیست ۲۵۰ تا بازی اومد فیفا ۲۰ اپدیت زدم بدون مشکل دارم بازی میکنم ولی فکنم نباید یسرع وصل باشی ب نت باید بازی بگیری بعد افلاین شی تا اکانت نپره و بازیو وقتی ب نت وصلی نباید تو بازی بری

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
من دستگاهمو وصل کردم برام لیست ۲۵۰ تا بازی اومد فیفا ۲۰ اپدیت زدم بدون مشکل دارم بازی میکنم ولی فکنم نباید یسرع وصل باشی ب نت باید بازی بگیری بعد افلاین شی تا اکانت نپره و بازیو وقتی ب نت وصلی نباید تو بازی بری
دوست عزیز من الان سه ماه دارم pubg آنلاین بازی میکنم همیشه به اینتر نت وصلم.اگه به اینترنت وصل شدی بازیها قفل نشدن دیگه راحت برو آنلاین بازی کن از لیست 250 تا بازی هم هر کدوم رو دوست داشتی راحت دانلود کن و بازی کن.

dany_kasra

کاربر سایت
Aug 29, 2015
15
دوست عزیز من الان سه ماه دارم pubg آنلاین بازی میکنم همیشه به اینتر نت وصلم.اگه به اینترنت وصل شدی بازیها قفل نشدن دیگه راحت برو آنلاین بازی کن از لیست 250 تا بازی هم هر کدوم رو دوست داشتی راحت دانلود کن و بازی کن.
وقتی انلاین میشم از اکانتایی ک برام ساخته فروشنده لاگ اوت میشه برای بازی های مثل pubg و... که انلاین هست مگه نباید با یه اکانتی باشی تا بتونی بازی کنی ؟ من پسورد اون اکانتارو ندارم برای بازی های انلاین به مشکل نمیخورم؟

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
وقتی انلاین میشم از اکانتایی ک برام ساخته فروشنده لاگ اوت میشه برای بازی های مثل pubg و... که انلاین هست مگه نباید با یه اکانتی باشی تا بتونی بازی کنی ؟ من پسورد اون اکانتارو ندارم برای بازی های انلاین به مشکل نمیخورم؟
dns رو تو تنظیمات اینترنت از حالت اتوماتیک به دستی تغییر بده از اکانت خودت لاگ اوت نمیشه راحت آنلاین بازی کن.
DNS1: 185-55-226-26*5
DNS2: 178-22-122-100

• Like
Reactions: Reza0017

dany_kasra

کاربر سایت
Aug 29, 2015
15
dns رو تو تنظیمات اینترنت از حالت اتوماتیک به دستی تغییر بده از اکانت خودت لاگ اوت نمیشه راحت آنلاین بازی کن.
DNS1: 185-55-226-26*5
DNS2: 178-22-122-100
اره یه اکانت برای خودم ساختم با اون انلاین بازی میکنم. مرسی بابت راهنمایت

• Like
Reactions: rejhna

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان منم چند وقته واسم سوال شده چطور یه اکانت رو این همه دستگاه میزنن یه اکانت اصلی هست که بازی ها رو میخرن یه سری کارها رو انجام میدن و تاریخ کنسول هم میارن رو ۲۰۱۴ اگه کسی از دوستان اطلاعات بده.تشکر

yasgamer2254

عضو جدید
Jun 2, 2020
2
نام
Yasin
سلام بچه ها
ببینید من وقتی ایکس باکسو خریدم دادم برام بازی افلاین بریزن
۴ ماه بازی کردمو همش عشق و حال بود
بعد که همه بازی هامو تمام کردم
با یکی از دوستام اکانت ایکس باکس لایو گلد خریدیم
بعد کنسولا رو ریست کردیم و همه بازی های افلاین پاک شد
به نت وصل شدیم
وقتی رفتم تو لیست بازیام
یه عالمه بازی بود
نصب کردم و دارم بازی میکنم کاملا قانونی و انلاین
اینا وقتی میخوان بازی افلاین نصب کنن
میان تو اکانت اصلی خودشون ساین این میکنن
بازی ها رو نصب میکنن
بعد اینترنتو خاموش میکنن و کنسول شما رو از لیست اکانتشون حذف میکنن
ولی یه چیزی که فقط ایکس باکس داره به کمک ما میاد
قابلیت گیم شرینگ
اونا وقتی اکانت خودشونو میزنن
مایکروسافت و ایکس باکس لایو ایکس باکس شما رو با اکانت اونا میشناسه و بازی هاشونو میتونید دانلود کنید
وقتی که اساسین کرید والهالا و سایبر پانک ۲۰۷۷ و .... اومدن دوباره ایکس باکسو ریست میکنم و میبرمش یه جا ۵۰ تومن بهش میدم میگم اکانتتو ساین این کن
بعدم ریموو اکانت میکنه ولی بازی هاش وایه من نمیرن
?

• Like
Reactions: kingo001

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
دوستان در مورد این داستان یکم بیشتر واسه ما نوبا توضیح میدید :D
من الان یک کنسول یکتا دارم که فول بازی از این اکانتی هاست
الان میخوام یک ori بریزم...میشه همین رو وصل کنم به نت و اگر تو لیست بازی ها بود خودم دانلودش کنم؟!

کلا اگر روند این کار رو آموزش بدید ممنون میشم

kingo001

عضو جدید
Jun 14, 2020
2
سلام دوستان من حدود 2 هفته پیش کنسولمو ریست کردم و مثل شما بالای 100 بازی داشتم
یه چیز دیگه من دارم میتونم بازی های game pass با ea access دانلود کنم.
شما هم game pass با ea access دارید؟؟؟

Sina Saniei 1383

کاربر سایت
Jun 18, 2020
3

سلام . ببخشید چند تا سوال ازتون داشتم .
می خواستم بدونم که شما وقتی ایکس باکس وان تون رو از حالت آفلاین در آوردید ، دقیقا با چه صحنه ای مواجه شدید و هیچ کار خاصی برای اینکه بازی هاتون قفل نشن نکردید ؟
من یه وان اس دارم و شهریور 98 بیست تا بازی دادم روش نصب کنن از جمله pes 20 . الان آپدیت یورو برای pes 20 اومده و من خیلی تازگی وسوسه دارم میشم تا دستگاه رو به نت وصل کنم تا آپدیت کنم بازی هام رو . مخصوصا آپدیت pes 2020 .
من چند روز پیش به فروشگاهی که دستگاهم رو ازش خریده بودم رفتم و از صاحب مغازه دربارۀ اینکه بعضی ها به نت وصل شدن و بازی هاشون قفل نشده سوال کردم ...
یارو بهم گفت که اونا خیلی خوش شانس بودن که وقتی آنلاین شدن ، بازی هاشون قفل نشده . تازه اگر هم دفعه ی اول که به نت وصل میشن قفل نمیشه ، دفعات بعد بالاخره بازی ها قفل میشه ...
حالا من موندم که چطوری شما تونستید این همه وقت آنلاین بمونید ؟??
بعد اینکه آیا اگر من وصل بشم جزء اونایی هستم که خوش شانس اند و بازی هاشون قفل نمیشه ؟ ??
حالا من اگر بخوام به نت هم وصل بشم ، وقتی وصل میشم که می خوام برم آخر سال بازی های جدید رو بدم یارو بریزه برام . یعنی قبل از اینکه برم پیشش به نت وصل میکنم که اگر قفل نشد که ، بازی های جدیدی که می خواستم رو خودم دان کنم و اگر هم قفل شد ، برم بدم یارو برام بازی جدید نصب کنه که حداقل ضرر نکرده باشم .
راستی ... من امروز از طریق فلش سیستم عامل خود xbox one ام رو آپدیت کردم . خیلی هم بهتر شدش . تاریخش هم از 2014 به 2019 گیر کرده . یه 5 سالی پیشرفت کرده ??
ممنون میشم که به سوالاتم جواب بدید . این روزا توی این امتحانا مخصوصا خیلی منو وسوسه کرده .??

• Like
Reactions: mahdihogog

Sina Saniei 1383

کاربر سایت
Jun 18, 2020
3
سلام دوستان من حدود 2 هفته پیش کنسولمو ریست کردم و مثل شما بالای 100 بازی داشتم
یه چیز دیگه من دارم میتونم بازی های game pass با ea access دانلود کنم.
شما هم game pass با ea access دارید؟؟؟
چقد این xbox عجیب و غریبه . بیشتر میتونید دربارۀ بازی هایی که بعد از ریست کردن میاد برام توضیح بدید .
ممنون میشم .

kingo001

عضو جدید
Jun 14, 2020
2
چقد این xbox عجیب و غریبه . بیشتر میتونید دربارۀ بازی هایی که بعد از ریست کردن میاد برام توضیح بدید .
ممنون میشم .
من میرفتم از یه گیم نت هکی می‌ریختم تا اینکه یه روزی دلو زدم به دریا کل دستگاهو ریست کردم بعد از ریست رفتم دیدم 169 بازی دارم به علاوه xbox game pass و ea گلد هم اصلا نمیخواد رایگان رایگان فقط باید بازی هارو دانلود کنی

Mamad_sfr22

عضو جدید
May 6, 2020
2
سلام میتونی لطفا کمکم کنی برای منم دقیقا مثل مال شماست ولی نمیتونم آنلاین بازی کنم چونکه وقتی وارد اکانتم میشه میندازه بیرون برای اینکه ایران تحریمه
از DNS 178.22.122.100
185.37.39.39
استفاده میکنم که وارد اکانت بشم و بازی هایی که اومده رو دانلود کنم ولی بیشتر از ۱۰ دقیقه توش نمیمونه منو میندازه بیرون دوباره مجبورم برم اکانت برای همین نمیتونم آنلاین بازی کنم
شما این مشکلو چطور حل کردی از چه DNS استفاده میکنین؟
خیلی ممنون میشم کمکم کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر