هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
سلام

اول از قابل هک بودن دستگاه مطمئن شو و شماره سریال دستگاه چک کن در سایتهای زیر و بعد جیگ رو ببین پایه های سیمش کج نشده باشه و با الکل تمیزش کن سرهای سیم جیگ رو و بعد خشکش کن و دوباره امتحان کن و اگه نمیشه حالا اشکال از جیگه یا چیزه دیگه.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?
آره هک شده بود پرید مخوام وباره بریزم! اوکی دوباره امتحان میکنم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان یک راهنمایی میخواستم من دستگاهم هک شدس و وقتی بوت میشه ارم اتموسفرمیاد ورژنش 12.0.3 هست قبلش یک توضیح بدم دستگاهم یکی از دوستان نزدیکم کپیخور کرده بود برای اپدیتش همیشه فایلایه مورد نیاز از این عزیز میگرفتم اما الان رفته سربازی نیستش و من احتیاج پیدا کردم به اپدیت کردن دستگاه لطفا راهنماییم کنید
اول از همه اخرین ورژن کپی از کجا دانلود کنم و پی لودش از کجا بدست بیارم
نحوه اپدیت کردنم قدیم اینجوری بود که دوستم بهم فایل دانلود میداد انجام میدادمش وبعد انجامش یک فایل پیلود با پسوند bin با برنامه TegraRcmGUI بهش میدادم دستگاه بوت میشد بالا میامد و باقی کارا
ممنون میشم راهنماییم کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
دوستان یک راهنمایی میخواستم من دستگاهم هک شدس و وقتی بوت میشه ارم اتموسفرمیاد ورژنش 12.0.3 هست قبلش یک توضیح بدم دستگاهم یکی از دوستان نزدیکم کپیخور کرده بود برای اپدیتش همیشه فایلایه مورد نیاز از این عزیز میگرفتم اما الان رفته سربازی نیستش و من احتیاج پیدا کردم به اپدیت کردن دستگاه لطفا راهنماییم کنید
اول از همه اخرین ورژن کپی از کجا دانلود کنم و پی لودش از کجا بدست بیارم
نحوه اپدیت کردنم قدیم اینجوری بود که دوستم بهم فایل دانلود میداد انجام میدادمش وبعد انجامش یک فایل پیلود با پسوند bin با برنامه TegraRcmGUI بهش میدادم دستگاه بوت میشد بالا میامد و باقی کارا
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

اموزش زیر برای اپدیت کردن هست که پک هک اماده هم گذاشتم.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

یه توضیح هم میدم و شما کافیه مموری در بیاری و همه فایلها و فولدرهای داخل مموری به غیر از پوشه nintendo پاک کنی یا اگه نیاز داری یه جا کپی کنی و پک هک اتمسفر که داخل اموزش بالا هست دانلود کن و از حالت فشرده در بیار بریز داخل مموری و یه پیلود به اسم Fusee.bin داخل پک هست و دقیقا همین رو با TegraRcmGUI بفرست دستگاه بالا میاد و بعد خواستی میتونی فریمور هم اپدیت کنی.

برای یادگیری مسائل نرم افزاری هم پستهای زیر بخونی با دقت همه چی میاد دستت.

پست اول

پست دوم

پست سوم

• Like
Reactions: navid_x360

Sophie-San

کاربر سایت
Jul 7, 2021
5
سلام، میدونم که سوالم نامربوطه ولی خب نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم، راهی هست که بشه کنترلر پی اس فور رو به سوییچ وصل کرد؟ اگه هست، ممنون میشم قدم به قدم توضیح بدید

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام، میدونم که سوالم نامربوطه ولی خب نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم، راهی هست که بشه کنترلر پی اس فور رو به سوییچ وصل کرد؟ اگه هست، ممنون میشم قدم به قدم توضیح بدید

سلام
اگه کنسولتون هکی هست اموزش زیر بخونید خصوصا قسمت Mission Control که قسمت دوم اموزش هست و اینم بگم برای کار دادن میشن کنترل باید اخرین ورژن اتمسفر بریزید و اخرین ورژن Mission Control هم استفاده کنید و یه پک هک اتمسفر هست در اموزش daybreak گذاشتم کافیه همون بریزید روی مموری و بعد اخرین ورژن Mission Control هم بهش اضاف کنید.

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی

کنسول غیر هکی و اورجینال هم باید با وصل کردن دانگل مثل 8bito و غیره میشه از دسته استفاده کرد.

سلام

من الان بخوام سوییچ رو هک کنم حتما به جیگ احتیاج دارم؟

از کجا میشه تهیه کرد؟

سلام
برای بار اول اره و بعد که هک کردی باید AutoRCM در پیلود Hekate فعال کنی تا دیگه نیاز به جیگ نباشه و حتما هم این گزینه لازمه فعال بشه چون برای موارد امنیتی هک و نسوختن فیوزها حین اپدیت و دانگرید واجبه.

جیگ خودت میتونی بسازی و بجاش از گیره کاغذ یا سیم هم میشه استفاده کرد که باید دقت کنی در ساختش اسیب نزنه به پینهای جای جوی کان و ویدیو زیاد هست از طرز ساختش در یوتیوب و غیره.

از این لینک با سرچ پیدا کردم که میفروشه ولی از فروشنده بهتره بپرسی سیم داخلش داره یا نه چون بعضیهاش سیم نداره و فقط پلاستیک خالیش میفروشن.

هکشم کاری نداره اصلا کافیه همون پک اتمسفر من در اموزش دیبریک بریزی روی مموری و همون پیلودی که گفتم بزنی بالا میاد دستگاه با هک و اماده استفاده و پک هم کامله همه پیلودها از جمله hekate و غیره داخلش هست.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام
اگه کنسولتون هکی هست اموزش زیر بخونید خصوصا قسمت Mission Control که قسمت دوم اموزش هست و اینم بگم برای کار دادن میشن کنترل باید اخرین ورژن اتمسفر بریزید و اخرین ورژن Mission Control هم استفاده کنید و یه پک هک اتمسفر هست در اموزش daybreak گذاشتم کافیه همون بریزید روی مموری و بعد اخرین ورژن Mission Control هم بهش اضاف کنید.

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی

کنسول غیر هکی و اورجینال هم باید با وصل کردن دانگل مثل 8bito و غیره میشه از دسته استفاده کرد.

سلام
برای بار اول اره و بعد که هک کردی باید AutoRCM در پیلود Hekate فعال کنی تا دیگه نیاز به جیگ نباشه و حتما هم این گزینه لازمه فعال بشه چون برای موارد امنیتی هک و نسوختن فیوزها حین اپدیت و دانگرید واجبه.

جیگ خودت میتونی بسازی و بجاش از گیره کاغذ یا سیم هم میشه استفاده کرد که باید دقت کنی در ساختش اسیب نزنه به پینهای جای جوی کان و ویدیو زیاد هست از طرز ساختش در یوتیوب و غیره.

از این لینک با سرچ پیدا کردم که میفروشه ولی از فروشنده بهتره بپرسی سیم داخلش داره یا نه چون بعضیهاش سیم نداره و فقط پلاستیک خالیش میفروشن.

هکشم کاری نداره اصلا کافیه همون پک اتمسفر من در اموزش دیبریک بریزی روی مموری و همون پیلودی که گفتم بزنی بالا میاد دستگاه با هک و اماده استفاده و پک هم کامله همه پیلودها از جمله hekate و غیره داخلش هست.
سلام دوست قدیمی خوبی؟
خواستم بهت خصوصی بدم بسته بود ممنون میشم یه خصوصی بهم بدی

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان من نسخه اولد رو گرفتم اپديت هم كردم دستگاهو .. ميشه الان هكش كرد ؟ بدى هاى هك چيه ؟ بازى راحت اجرا ميشه بدون مشكل ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
سلام دوستان من دستگاهم هکیه شنیدم یه راهی هست که میشه مستقیما از خود سوییچ بازی دانلود کرد HBG shop ‌؟ کسی اگه میدونه راهنمایی کنه و اینکه دستگاه بن نمیشه اگه آنلاین بشم و بازی دانلود کنم؟ چون تا حالا فقط آفلاین بازی نصب میکردم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دوستان من نسخه اولد رو گرفتم اپديت هم كردم دستگاهو .. ميشه الان هكش كرد ؟ بدى هاى هك چيه ؟ بازى راحت اجرا ميشه بدون مشكل ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد

سلام
سری اولد در حاضر فقط با مد چیپ هک میشه که اونم داخلش باید کار گذاشته بشه که هزینه خریدش و کارگذاشتنش بالا هست و مد چیپ هم سخت گیر میاد.
دیگه هک کردن کنسول کلی مزایا داره و بازی که راحت نصب میشه و کلی برنامه و امولاتور و چیت زدن و استفاده از دسته های مختلف و نصب اندروید و لینوکس و غیره و معایب هم انلاین نمیشه دیگه زد.

سلام دوستان من دستگاهم هکیه شنیدم یه راهی هست که میشه مستقیما از خود سوییچ بازی دانلود کرد HBG shop ‌؟ کسی اگه میدونه راهنمایی کنه و اینکه دستگاه بن نمیشه اگه آنلاین بشم و بازی دانلود کنم؟ چون تا حالا فقط آفلاین بازی نصب میکردم

سلام
این پست بخونید و دستگاه هم بن نمیشه تا موقعی که به سرورهای نینتندو از طریق پروفایل وصل نشید برای انلاین زدن و 90dns هم ست کنید قبل انلاین شدن.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

• Like
Reactions: mahjub

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
سلام
سری اولد در حاضر فقط با مد چیپ هک میشه که اونم داخلش باید کار گذاشته بشه که هزینه خریدش و کارگذاشتنش بالا هست و مد چیپ هم سخت گیر میاد.
دیگه هک کردن کنسول کلی مزایا داره و بازی که راحت نصب میشه و کلی برنامه و امولاتور و چیت زدن و استفاده از دسته های مختلف و نصب اندروید و لینوکس و غیره و معایب هم انلاین نمیشه دیگه زد.

سلام
این پست بخونید و دستگاه هم بن نمیشه تا موقعی که به سرورهای نینتندو از طریق پروفایل وصل نشید برای انلاین زدن و 90dns هم ست کنید قبل انلاین شدن.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
آقا ممنون لطف کردی فقط یه سوال دیگه :
من هر وقت رم رو از سوییچ درمیارم که بازی بریزم وقتی جا میزنم میگه که کنسول باید خاموش بشه و خاموش میکنم و در نتیجه باید دوباره به کامپیوتر وصل کنم و اینجکت کنم وقتی هم که بالا میاد بازیایی که روش بود دیگه بالا نمیاد باید دوباره نصب کنم، راهی هست این مشکل پیش نیاد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
آقا ممنون لطف کردی فقط یه سوال دیگه :
من هر وقت رم رو از سوییچ درمیارم که بازی بریزم وقتی جا میزنم میگه که کنسول باید خاموش بشه و خاموش میکنم و در نتیجه باید دوباره به کامپیوتر وصل کنم و اینجکت کنم وقتی هم که بالا میاد بازیایی که روش بود دیگه بالا نمیاد باید دوباره نصب کنم، راهی هست این مشکل پیش نیاد؟

خواهش.داداش نباید اصلا رم در بیاری در حالتی که دستگاه روشنه و تو محیط سوییچ هستی و اینو بارها گفتیم اینجا و بخاطره مسائل امنیتی نینتندو اینکار کرده که حالا مثلا هک نشه کنسول کرد و شما میخوای مموری در بیاری باید کنسول خاموش کنی کلا یا تو حالت rcm در بیاری یا در محیط پیلود hekate و بعد همه اینها مال قدیم بود میخوای روی مموریت بازی یا فایلی بریزی از اموزش زیر استفاده کن بدون دراوردن مموری فایل روش بریز.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

بعد راه های زیادی برای نصب بازی هست اگه حتی نخوای روی مموری بازی بریزی مثل نصب مستقیم بازی از کامپیوتر یا روش ریختن در فلش مموری یا حتی هارد و وصل کردن به پورت usb-c دستگاه که با تبدیل میشه وصل کرد و هاردم باید در حالت داک باشه.

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

بعد برای رفتن به hekate و دیگر پیلودها از برنامه Payload Launcher استفاده کن تو خود محیط سوییچ میتونی پیلودها بدون کامپیوتر اجرا کنی و مثلا بری به hekate و بعد انجام دادن کارت باز از طریق خود hekate یه گزینه پیلود داره اولین تبش روی ایکون بزرگ پیلود تاچ کنی و بعد میتونی مثلا پیلود اتمسفر بزنی برگردی به هک اتمسفر و یه پک هک اتمسفر در اموزش daybreak من میزارم همیشه همه اینها داخلش هست.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

• Like
Reactions: mahjub

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
خواهش.داداش نباید اصلا رم در بیاری در حالتی که دستگاه روشنه و تو محیط سوییچ هستی و اینو بارها گفتیم اینجا و بخاطره مسائل امنیتی نینتندو اینکار کرده که حالا مثلا هک نشه کنسول کرد و شما میخوای مموری در بیاری باید کنسول خاموش کنی کلا یا تو حالت rcm در بیاری یا در محیط پیلود hekate و بعد همه اینها مال قدیم بود میخوای روی مموریت بازی یا فایلی بریزی از اموزش زیر استفاده کن بدون دراوردن مموری فایل روش بریز.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

بعد راه های زیادی برای نصب بازی هست اگه حتی نخوای روی مموری بازی بریزی مثل نصب مستقیم بازی از کامپیوتر یا روش ریختن در فلش مموری یا حتی هارد و وصل کردن به پورت usb-c دستگاه که با تبدیل میشه وصل کرد و هاردم باید در حالت داک باشه.

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

بعد برای رفتن به hekate و دیگر پیلودها از برنامه Payload Launcher استفاده کن تو خود محیط سوییچ میتونی پیلودها بدون کامپیوتر اجرا کنی و مثلا بری به hekate و بعد انجام دادن کارت باز از طریق خود hekate یه گزینه پیلود داره اولین تبش روی ایکون بزرگ پیلود تاچ کنی و بعد میتونی مثلا پیلود اتمسفر بزنی برگردی به هک اتمسفر و یه پک هک اتمسفر در اموزش daybreak من میزارم همیشه همه اینها داخلش هست.

تشکر کارم خیلی راه افتاد

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
دوستان من آخرین ورژن اتمسفر رو نصب کردم و آخرین ورژن tinfoil رو هم تو پوشه switch کپی کردم ولی الان وقتی میخوام tinfoil رو اجرا کنم ارور corrupted data میده چند بار چند مدل مختلف برنامه رو هم تست کردم و حتی litium هم نصب نمیشه و ارور میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر