هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام دوستان من می خواستم سوییچ بخرم بیشتر برای بازی های دو نفره(حالا تکی هم بازی میکنم)، لایت هم نمیخوام بگیرم، فقط سوال داشتم راجع به بازی ها که میشه مثل ایکس باکس داد بیرون بازی ریخت توش یا نه! و اینکه بازی دیجیتالی خریدن به صرفه هست؟ چجوریه خلاصه منو راهنمایی کنید

سلام
اینکه بخواید اورجینال بازی کنید بدون هک کردن باید بگم مثل ایکس باکس چون اونقدرا تو ایران سوییچ ندارن نمیشه داد بیرون بازی براتون بریزه و نهایت باید با چندتا رفیق یه بازی بخرید بصورت دیجیتالی که ارزونتر دربیاد براتون و تنها نسخه هک شده و به اصطلاح کپیخور اگه بگیرید خودتون میتونید بازی دانلود و بریزید یا حتی بدید بیرون براتون بریزن روی کنسول و کنسول هکی هم نمیشه باهاش انلاین سرورهای نینتندو بازی کرد چون بن میشه و در کل تو این وضعیت اورجینال بازی کردن با سوییچ اگه پول هم تو دست و بالت نباشه اصلا صرف نداره و اگرم هدفت فقط بازی کردن چندتا عنوان انحصاری هست و یه pc نسبتا خوب هم داشته باشی با شبیه سازه yuzu میتونی خیلی خوب بازیها روی کامپیتور اجرا کنی.

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
دوستان درود ، من سوییچ هکی دارم ، متاسفانه امروز رفتم تو آلبوم نمی‌دونم چه برنامه ای بود عکس به گربه بود زدم ، بعد دیگه یهو خاموش شد ، یه آموزش داشتم که یه برنامه به نام tegrarcmgui وصل میکنم به لپتاپ دستگاه رو بعد پیلود اینجکت هم انجام میشه ، البته فایلش رو نداشتم که بهش مسیر رو بگم ولی از اینترنت گیر آوردم ، دستگاه هم یه صفحه سیاه اومده و دگمه پاور رو میزنم که launch frameware انتخاب میشه ولی مرحله بعد می‌ره could not find or open or open rajanxipl.ini make it exists on your sdcard sure , حالا نمی‌دونم باید چی کار کنم ؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دوستان درود ، من سوییچ هکی دارم ، متاسفانه امروز رفتم تو آلبوم نمی‌دونم چه برنامه ای بود عکس به گربه بود زدم ، بعد دیگه یهو خاموش شد ، یه آموزش داشتم که یه برنامه به نام tegrarcmgui وصل میکنم به لپتاپ دستگاه رو بعد پیلود اینجکت هم انجام میشه ، البته فایلش رو نداشتم که بهش مسیر رو بگم ولی از اینترنت گیر آوردم ، دستگاه هم یه صفحه سیاه اومده و دگمه پاور رو میزنم که launch frameware انتخاب میشه ولی مرحله بعد می‌ره could not find or open or open rajanxipl.ini make it exists on your sdcard sure , حالا نمی‌دونم باید چی کار کنم ؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام
اینی که بخوایم مشکل رو کلا بفهمیم چیه یه خورده سخته حالا شما چیکار کردی که اینجوری شده کلا کاری نداریم ما و یه راه حل میگم انجام بده امیدوارم درست بشه.

اول مموری دربیار از کنسول و بعد دکمه پاور کنسول اگه روشنه یا حتی اگه خاموشه 12 ثانیه بگیر که کلا خاموش بشه یا هنگی هست برطرف بشه و بزارش کنار کنسول بعد و کابل هم وصل نباشه حین اینکاری که گفتم.

بعد مموری با ریدر وصل کن به کامپیوتر یا هر روشی که خودت بلدی مثل otg با گوشی و همه فایلها و فولدرها از مموری (به غیر از پوشه nintendo که نباید دست بزنی چون بازیها توشه) یه جا کپی کن و بعد پاک کن از مموری و حتما همینکار بکن چون چندبار گفتم دوستان رعایت نکردن نتیجه نداده درست و بعد پک زیر دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو روت مموری همه رو و یه پیلود داخل پک هست به اسم Fusee.bin اون رو نگه دار و بعد مموری جا بزن در کنسول و یه تک پاور بزن و کابل وصل کن بین کنسول و pc و بعد پیلود Fusee.bin که گفتم رو با برنامه TegraRcmGUI اینجکت کن باید کنسول بالا بیاد با اخرین ورژن اتمسفر.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.6

نکاتی هم میگم اگه شما قبل این اتمسفر نداشتی با گرفتن دکمه R و تاچ روی یک بازی(هر بازی کلا) وارد قسمت گالری و برنامه باید بشی و روی گالری تاچ بکنی وارد برنامه ها میشه ولی نه بصورت فول رم و بعضی برنامه ها و امولاتورها ارور میدن که رم بالا نیاز دارن پس همونجوری وارد شو که گفتم.

اگه روش بالا جواب نداد و کنسول ارور داد موقع بالا اومدن یه بار همه فایلهای مموری بریز تو کامپیوتر حتی پوشه nintendo و مموری فرمت exfat اول کن و فایلهای هک فقط بریز ببین بالا میاد با زدن پیلود Fusee.bin یا نه و اگه بالا اومد درسته پوشه نینتندو هم بعد برو کپی کن و اگه نیومد اینبار مموری فرمت fat32 کن و پیلود Fusee.bin بزن ببین چه طور عمل میکنه و اگه باز جواب نداد با یه مموری دیگه کلا تست کن همینکارها رو.

• Like
Reactions: XENOS

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
سلام
اینی که بخوایم مشکل رو کلا بفهمیم چیه یه خورده سخته حالا شما چیکار کردی که اینجوری شده کلا کاری نداریم ما و یه راه حل میگم انجام بده امیدوارم درست بشه.

اول مموری دربیار از کنسول و بعد دکمه پاور کنسول اگه روشنه یا حتی اگه خاموشه 12 ثانیه بگیر که کلا خاموش بشه یا هنگی هست برطرف بشه و بزارش کنار کنسول بعد و کابل هم وصل نباشه حین اینکاری که گفتم.

بعد مموری با ریدر وصل کن به کامپیوتر یا هر روشی که خودت بلدی مثل otg با گوشی و همه فایلها و فولدرها از مموری (به غیر از پوشه nintendo که نباید دست بزنی چون بازیها توشه) یه جا کپی کن و بعد پاک کن از مموری و حتما همینکار بکن چون چندبار گفتم دوستان رعایت نکردن نتیجه نداده درست و بعد پک زیر دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو روت مموری همه رو و یه پیلود داخل پک هست به اسم Fusee.bin اون رو نگه دار و بعد مموری جا بزن در کنسول و یه تک پاور بزن و کابل وصل کن بین کنسول و pc و بعد پیلود Fusee.bin که گفتم رو با برنامه TegraRcmGUI اینجکت کن باید کنسول بالا بیاد با اخرین ورژن اتمسفر.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.6

نکاتی هم میگم اگه شما قبل این اتمسفر نداشتی با گرفتن دکمه R و تاچ روی یک بازی(هر بازی کلا) وارد قسمت گالری و برنامه باید بشی و روی گالری تاچ بکنی وارد برنامه ها میشه ولی نه بصورت فول رم و بعضی برنامه ها و امولاتورها ارور میدن که رم بالا نیاز دارن پس همونجوری وارد شو که گفتم.

اگه روش بالا جواب نداد و کنسول ارور داد موقع بالا اومدن یه بار همه فایلهای مموری بریز تو کامپیوتر حتی پوشه nintendo و مموری فرمت exfat اول کن و فایلهای هک فقط بریز ببین بالا میاد با زدن پیلود Fusee.bin یا نه و اگه بالا اومد درسته پوشه نینتندو هم بعد برو کپی کن و اگه نیومد اینبار مموری فرمت fat32 کن و پیلود Fusee.bin بزن ببین چه طور عمل میکنه و اگه باز جواب نداد با یه مموری دیگه کلا تست کن همینکارها رو.
درود مجدد . واقعا متشکر و ممنونم . بنده همون کاربر هستم که سوال بالا رو از جنابعالی پرسیدم ولی هر کاری کردم دیگه نمیتونم با اون یوزر وارد شم برا همین این یوزر رو درست کردم بتونم از جنابعالی تشکر و قدردانی کنم واقعا ممنون . خوشبختانه کنسول با راهنمایی شما بالا اومد . متاسفانه میکرو اس دی بنده خراب هم شده بوده چون همون جور که گفتید یه اس دی ۳۲ داشتم به جای ۱۲۸ انجام دادم با روش شما پیلود زدم اومد بالا . خیلی ممنون هستم . دوستان من به این نتیجه رسیدم نود درصد میکرو اس دی های بازار فیک هست . چون من برا تری دی اس هام تو دو سال گذشته ۴ تا میکرو اس دی سوزوندم . خیلی مراقب باشید . از دوست بزرگوار مجددا تشکر فراوان . اگه اجازه بدید بازم سوالات رو تو پستهای دیگه مطرح کنم . موفق و پیروز باشید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
درود مجدد . واقعا متشکر و ممنونم . بنده همون کاربر هستم که سوال بالا رو از جنابعالی پرسیدم ولی هر کاری کردم دیگه نمیتونم با اون یوزر وارد شم برا همین این یوزر رو درست کردم بتونم از جنابعالی تشکر و قدردانی کنم واقعا ممنون . خوشبختانه کنسول با راهنمایی شما بالا اومد . متاسفانه میکرو اس دی بنده خراب هم شده بوده چون همون جور که گفتید یه اس دی ۳۲ داشتم به جای ۱۲۸ انجام دادم با روش شما پیلود زدم اومد بالا . خیلی ممنون هستم . دوستان من به این نتیجه رسیدم نود درصد میکرو اس دی های بازار فیک هست . چون من برا تری دی اس هام تو دو سال گذشته ۴ تا میکرو اس دی سوزوندم . خیلی مراقب باشید . از دوست بزرگوار مجددا تشکر فراوان . اگه اجازه بدید بازم سوالات رو تو پستهای دیگه مطرح کنم . موفق و پیروز باشید

قابلی نداشت.بهتره یه مموری معتبر مثل سن دیسک اصلی یا نهایت یه مارک معتبر ولی اصلی تهیه کنید و بهتره هم تا میتونید مموری در نیارید و بزنید جا و من خودم بالای دراوردن و بد جا زدن مموری در گوشی چندتا مموری ترکهای ریزی برداشت و خراب شد و تو سوییچ با اموزش زیر دیگه خیلی احتیاج به اینکار نمیشه و یه برنامه به اسم Payload Launcher هم داخل قسمت برنامه ها هست میتونی باهاش راحت پیلودهایی مثل hekate لود کنی و بری اون قسمت که بشه مموری حالت mass stroge گذاشت و بعدم با خود hekate تب اولش یه ایکون بزرگ به اسم پیلود هست با زدن روش پیلود Fusee.bin لود کنی برگردی به اتمسفر و محیط سوییچ و نمیخواد هم فایلی از اموزش زیر بریزی فقط بخونش و تو همون پک که ریختی همه اینها من گذاشتم تا اخرین ورژن.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

• Like

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
دوستان می تونید من رو راهنمایی کنید چجوری باید بازی بریزم رو کنسول . البته الان با همین روشی که دوستمون گفتند من کنسول رو بالا اوردم . ممنون .

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
قابلی نداشت.بهتره یه مموری معتبر مثل سن دیسک اصلی یا نهایت یه مارک معتبر ولی اصلی تهیه کنید و بهتره هم تا میتونید مموری در نیارید و بزنید جا و من خودم بالای دراوردن و بد جا زدن مموری در گوشی چندتا مموری ترکهای ریزی برداشت و خراب شد و تو سوییچ با اموزش زیر دیگه خیلی احتیاج به اینکار نمیشه و یه برنامه به اسم Payload Launcher هم داخل قسمت برنامه ها هست میتونی باهاش راحت پیلودهایی مثل hekate لود کنی و بری اون قسمت که بشه مموری حالت mass stroge گذاشت و بعدم با خود hekate تب اولش یه ایکون بزرگ به اسم پیلود هست با زدن روش پیلود Fusee.bin لود کنی برگردی به اتمسفر و محیط سوییچ و نمیخواد هم فایلی از اموزش زیر بریزی فقط بخونش و تو همون پک که ریختی همه اینها من گذاشتم تا اخرین ورژن.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
شرمنده لطف شما . ولی چون من سوییچ تازه خریدم نمیتونم اینکارها رو انجام بدم . ولی با تری دی اس خیلی راحت هستم باید چندبار ور برم تا بتونم . خیلی خیلی ممنونم . باید شروع کنم برت تو نخ سوییچ .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دوستان می تونید من رو راهنمایی کنید چجوری باید بازی بریزم رو کنسول . البته الان با همین روشی که دوستمون گفتند من کنسول رو بالا اوردم . ممنون .

بازی ریختن چندین روش هست.
اگه مموری exfat فرمتش باشه میتونی بریزی روی مموری و با برنامه های نصب کننده بازی مثل Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer و Goldleaf میتونی نصب کنی و بهترینش هم همون Tinfoil و Tinwoo هستن همه فرمتهای بازی ساپورت میکنن مثل nsp و xci و nsz و غیره و نکته اخر برای این روش اینکه هر چقدر حجم بازیتون هست به همون مقدار یا حتی کمی بیشتر باید فضای خالی مموریتون داشته باشه.

روش بعدی نصب از فلش یا مموری جانبی یا هارد هست که به پورت usb-c دستگاه وصل میشه و اموزش کامل در زیر هست.

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

روش اخر هم نصب مستقیم بازی از طریق کابل بین pc و کنسول هست و اموزش کلی در زیر بخون برای فهمیدن مفهوم کلیش ولی چون اموزش قدیمی هست مختصر در زیرش ساده توضیح میدم و طبق همین که میگم عمل کن مال اموزش نمیخواد انجام بدی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

برای نصب بازی بین کامپیوتر و کنسول اول درایور سوییچ از لینک زیر دانلود نصب کنید و فایل ریجستری زیرش هم دانلود و اجرا کنید و یه بار کامپیوتر ریستارت کنید.

لینک درایور سوییچ

لینک فایل ریجستری

بعد اخرین ورژن nut بگیرید از لینک زیر

لینک nut

برنامه nut اجرا کنید و اگه دسترسی نت برنامه داشته باشه اخرین تایتلهای بازی رو در حدود 40 مگ دانلود میکنه و بعد اجرا میشه.

بعد سراغ برنامه Tinfiol برید (این برنامه فایل nsp اون من گذاشتم در پک اتمسفر که قبلا دانلود کردید و باید نصبش کنید و برنامه های نصب کننده هم درون پک هست که در بالا گفتم مثل Tinwoo و با اون نصبش کنید و کافیه برید قسمت برنامه ها تا ببینیدشون و برای رفتن به قسمت برنامه ها هم از گالری نرید و دکمه R بگرید و همزمان روی یه بازی تاچ کنید و بجای اجرای اون بازی باید برید قسمت برنامه ها و اینجوری برنامه ها فول رم اجرا میشن و ارور نمیدن)

بعد Tinfiol اجرا کنید و از قسمت File browser قسمت usbfs برید و باید درایوهای کامپیوتر ببینید و میتونید به مسیری که بازیتون هست برید و نصب کنید(نکته این برنامه Tinfoil یکمی بد قلق هست کانکت شدنش در بعضی مواقع و ممکنه چندباری کرش کنه موقع اجرا و یکی دوبار اجراش کنید اگه بازم کرش کرد کابل بکنید و دوبار وصل کنید و دوباره تست کنید و اینکه ویندوز مورد استفادتون اگه ویندوز 10 اونم 64 بیت باشه برنامه سازگاری خوبی باهاش داره و ممکنه هم درایوها دیده نشه و همه موارد اموزش دوباره چک کنیدو ریستارت کنید pc تا درست بشه)

بعد مورد بعدی اگه میخوای بیشتر در مورد موارد نرم افزاری چون تازه سوییچ گرفتی اشنا بشی این پست(کلیک کن) بخون تا اخر.

• Like

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
بازی ریختن چندین روش هست.
اگه مموری exfat فرمتش باشه میتونی بریزی روی مموری و با برنامه های نصب کننده بازی مثل Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer و Goldleaf میتونی نصب کنی و بهترینش هم همون Tinfoil و Tinwoo هستن همه فرمتهای بازی ساپورت میکنن مثل nsp و xci و nsz و غیره و نکته اخر برای این روش اینکه هر چقدر حجم بازیتون هست به همون مقدار یا حتی کمی بیشتر باید فضای خالی مموریتون داشته باشه.

روش بعدی نصب از فلش یا مموری جانبی یا هارد هست که به پورت usb-c دستگاه وصل میشه و اموزش کامل در زیر هست.

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

روش اخر هم نصب مستقیم بازی از طریق کابل بین pc و کنسول هست و اموزش کلی در زیر بخون برای فهمیدن مفهوم کلیش ولی چون اموزش قدیمی هست مختصر در زیرش ساده توضیح میدم و طبق همین که میگم عمل کن مال اموزش نمیخواد انجام بدی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

برای نصب بازی بین کامپیوتر و کنسول اول درایور سوییچ از لینک زیر دانلود نصب کنید و فایل ریجستری زیرش هم دانلود و اجرا کنید و یه بار کامپیوتر ریستارت کنید.

لینک درایور سوییچ

لینک فایل ریجستری

بعد اخرین ورژن nut بگیرید از لینک زیر

لینک nut

برنامه nut اجرا کنید و اگه دسترسی نت برنامه داشته باشه اخرین تایتلهای بازی رو در حدود 40 مگ دانلود میکنه و بعد اجرا میشه.

بعد سراغ برنامه Tinfiol برید (این برنامه فایل nsp اون من گذاشتم در پک اتمسفر که قبلا دانلود کردید و باید نصبش کنید و برنامه های نصب کننده هم درون پک هست که در بالا گفتم مثل Tinwoo و با اون نصبش کنید و کافیه برید قسمت برنامه ها تا ببینیدشون و برای رفتن به قسمت برنامه ها هم از گالری نرید و دکمه R بگرید و همزمان روی یه بازی تاچ کنید و بجای اجرای اون بازی باید برید قسمت برنامه ها و اینجوری برنامه ها فول رم اجرا میشن و ارور نمیدن)

بعد Tinfiol اجرا کنید و از قسمت File browser قسمت usbfs برید و باید درایوهای کامپیوتر ببینید و میتونید به مسیری که بازیتون هست برید و نصب کنید(نکته این برنامه Tinfoil یکمی بد قلق هست کانکت شدنش در بعضی مواقع و ممکنه چندباری کرش کنه موقع اجرا و یکی دوبار اجراش کنید اگه بازم کرش کرد کابل بکنید و دوبار وصل کنید و دوباره تست کنید و اینکه ویندوز مورد استفادتون اگه ویندوز 10 اونم 64 بیت باشه برنامه سازگاری خوبی باهاش داره و ممکنه هم درایوها دیده نشه و همه موارد اموزش دوباره چک کنیدو ریستارت کنید pc تا درست بشه)

بعد مورد بعدی اگه میخوای بیشتر در مورد موارد نرم افزاری چون تازه سوییچ گرفتی اشنا بشی این پست(کلیک کن) بخون تا اخر.
واقعا . عالی هست توضیحات جنابعالی . به اطلاعت درست شما با دقت واقعا تبریک میگم . موفق باشید واقعا .

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
باتشکر مجدد . فقط اگه رم از دستگاه در بیارم و بازی های دانلود شده رو مستقیما بریزم روی اس دی . ستگاه رو دوباره باید دوباره پیلود کنم چون خاموش میشه دستگاه . نشکلی پیش نمیاد و بعدش برم تو آلبوم با goldleaf میتونم اس دی رو محتویاتش رو ببینم و بازی رو نصب کنم دیگه .با تشکر مجدد میبخشید سوالها خیلی ابتدایی هست .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
باتشکر مجدد . فقط اگه رم از دستگاه در بیارم و بازی های دانلود شده رو مستقیما بریزم روی اس دی . ستگاه رو دوباره باید دوباره پیلود کنم چون خاموش میشه دستگاه . نشکلی پیش نمیاد و بعدش برم تو آلبوم با goldleaf میتونم اس دی رو محتویاتش رو ببینم و بازی رو نصب کنم دیگه .با تشکر مجدد میبخشید سوالها خیلی ابتدایی هست .
می بخشید .این برنامه awoo installer چیه ؟ تصویر یه دختر مانگایی هست .

تو پست اول براتون گفتم Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer و Goldleaf همه نصب کننده بازی هستن و Tinwoo و Awoo-Installer هر دو یکی هستن تقریبا ولی Tinwoo امکاناتش کمی بیشتره.

چون دستگاه شما حالت Auto rcm فعاله مشکلی نیست خاموش شدن دستگاه(اتوrcm همون شبیه ساز جیگ هست که بدون جیگ دستگاه هکش فعاله و همیشه هم باید فعال بمونه برای امنیت فیوزهای کنسول)برای دراوردن مموری هم ابتدا خاموش کنید دستگاه بعد دربیارید و بریزید بازی و جا بزنید و بعد پیلود بزنید بالا بیاد و بعد با گلدلیف یا برنامه های بالا بازی نصب کنید و برنامه گلدلیف فقط nsp ساپورت میکنه بهترین برنامه tinfiol و tinwoo هست برای نصب بازی و اینکه حین کار با دستگاه مموری در نیارید ممکنه فایلها خراب بشه و مموری هم حین روشن بودن در بیارید دستگاه ریستارت میشه و بهتره از همون اموزش که براتون گذاشتم با hekate و حالت mass stroge استفاده کنید نمیخواد مموری هم در بیارید دیگه.

• Like
Reactions: Mostafa.m.m

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
تو پست اول براتون گفتم Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer و Goldleaf همه نصب کننده بازی هستن و Tinwoo و Awoo-Installer هر دو یکی هستن تقریبا ولی Tinwoo امکاناتش کمی بیشتره.

چون دستگاه شما حالت Auto rcm فعاله مشکلی نیست خاموش شدن دستگاه(اتوrcm همون شبیه ساز جیگ هست که بدون جیگ دستگاه هکش فعاله و همیشه هم باید فعال بمونه برای امنیت فیوزهای کنسول)برای دراوردن مموری هم ابتدا خاموش کنید دستگاه بعد دربیارید و بریزید بازی و جا بزنید و بعد پیلود بزنید بالا بیاد و بعد با گلدلیف یا برنامه های بالا بازی نصب کنید و برنامه گلدلیف فقط nsp ساپورت میکنه بهترین برنامه tinfiol و tinwoo هست برای نصب بازی و اینکه حین کار با دستگاه مموری در نیارید ممکنه فایلها خراب بشه و مموری هم حین روشن بودن در بیارید دستگاه ریستارت میشه و بهتره از همون اموزش که براتون گذاشتم با hekate و حالت mass stroge استفاده کنید نمیخواد مموری هم در بیارید دیگه.
عالی استاد . تشکر فراوان عالی عالی البته از روش مستقیم نصب از یو اس بی هم استفاده کردم جواب داده . ممنون همیشه سلامت باشید .

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
سلام عزیزان
آقا من هرکار میکنم دسگام نمیره رو حالت RCM چیکار باید بکنم؟ جیگم دارم...هربار که میزنم لوگو میاد واسم..درستم انجام میدمش

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام عزیزان
آقا من هرکار میکنم دسگام نمیره رو حالت RCM چیکار باید بکنم؟ جیگم دارم...هربار که میزنم لوگو میاد واسم..درستم انجام میدمش
سلام

اول از قابل هک بودن دستگاه مطمئن شو و شماره سریال دستگاه چک کن در سایتهای زیر و بعد جیگ رو ببین پایه های سیمش کج نشده باشه و با الکل تمیزش کن سرهای سیم جیگ رو و بعد خشکش کن و دوباره امتحان کن و اگه نمیشه حالا اشکال از جیگه یا چیزه دیگه.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?

• Like
Reactions: hamham.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر