هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

کابل هاش گرونه و کم
توتنظیمات چیز خاصی پیدا نکردم که بکار بیاد
چه کابلی هست مگه اگه کابل خاصی هست که نایاب هم هست یدونه مبدل سه فیش به اچ دی ام ای بگیر یه کابل اچ دی هم بگیر راحت
نشون ندادن تصویر به هر دلیلی میتونه باشه :

عدم تطابق ریجن فایل بازی با کنسول که ریجن های دیگه رو هم باید امتحان کرد
خراب بودن فایل بازی
اوکی نبودن تنظیمات تصویر و بازی
خراب بودن کابل

شبیه ساز رو پلی 2 اونم سگا و اینا ارزش نداره اینا رو با اندروید باکس و گوشی و کامپیوتر زغالی و انواع لوازم ارزون بازی میشه بازی کرد سلطان رو برای اینا عمرشو نباید هدر داد.

• Like
Reactions: kourosh1907
وارد شبیه ساز میشی صفحه سیاه میشه یا وقتی میخوای وارد بازی بشی؟
تنظیمات تصویر شبیه ساز رو عوض کن ببین درست میشه.
وارد مثلا شبیه ساز سگا که میشم تصویری ندارم دیگه

بچه ها یه اندروید باکس ارزون میخوام بخرم که فایل های بازی رو بصورت smb بتونم با پلی استیشن۲ بازی کنم کسی میتونه یه مدل که خودش امتحانش کرده باشه رو معرفی کنه نمیتونم زیاد هزینه کنم یه چیز ساده و ارزان میخوام

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MR.MARIO
وارد مثلا شبیه ساز سگا که میشم تصویری ندارم دیگه

بچه ها یه اندروید باکس ارزون میخوام بخرم که فایل های بازی رو بصورت smb بتونم با پلی استیشن۲ بازی کنم کسی میتونه یه مدل که خودش امتحانش کرده باشه رو معرفی کنه نمیتونم زیاد هزینه کنم یه چیز ساده و ارزان میخوام
من الان smb رو از اندروید باکس دارم اجرا میکنم من فیلیمو باکس گرفتم نسبت به قدرتی که داره قیمتش خوبه تو بازار الان اتدروید باکس های ضعیف تر رو تحت نام گیم باکس خیلی گرونتر از فیلیمو باکس دارن میفروشن فیلیموباکس نو فکر نکنم الان باشه ولی پیشنهادم فیلیموباکسه تقریبا تمام شبیه سازها رو هم میتونی روش نصب کنی با کیفیت بسیار بالا اجرا میکنه

این یه باکس تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال با خروجی لن هست یا جستو جوی من اشکال داره ویا اینکه کلاتوی ایران وجود نداره خواهشا اگه کسی از این نوع باکس سراغ داره ویا هاردی با این ویژگی میشناسه معرفی کنه ممنونمPS2-Network-Adapter.jpg

من الان smb رو از اندروید باکس دارم اجرا میکنم من فیلیمو باکس گرفتم نسبت به قدرتی که داره قیمتش خوبه تو بازار الان اتدروید باکس های ضعیف تر رو تحت نام گیم باکس خیلی گرونتر از فیلیمو باکس دارن میفروشن فیلیموباکس نو فکر نکنم الان باشه ولی پیشنهادم فیلیموباکسه تقریبا تمام شبیه سازها رو هم میتونی روش نصب کنی با کیفیت بسیار بالا اجرا میکنه
به شدت پی گیر خرید این اندروید باکس که معرفی کردید هستم ممنونم

اتصال psp به ps2

w509583_5dphv2l25qt81.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or