هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

این مشکل تقریباً شناخته شده‌ست، مشکل از اینجاست که بازی های Ps1 روی 240p لاک شدن، و بیشتر این مبدل های HDMI ارزون قیمت هم این resolution رو ساپورت نمیکنن بنظر...
راه های که به ذهنم میرسه
اول سعی کن از GSM استفاده کنی برای تغییر رزولوشن بازی (آموزش استفاده باید باشه توی همین انجمن)
یه امولاتور PS1 پیدا کردم که سعی کرده همه این مشکلات رو فیکس کنه و در کل تجربه اجرای بازی های ps1 هم روی ps2 بهبود بده، در کل بد نیست یه نگاه بندازی بهش، اسمش DKWDRV هست.
مبتونی این فیکس هم یه نگاهی بندازی
ممنونم
از کار با gsm هیچی سردر نمیارم حالا بگردم ببینم اموزشش رو پیدا میکنم
این صفحه که فرستادی مال ps2 hom من با این سایت مشکل دارم باز نمیشه برام با ۱۰ تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشده شما چجور واردش میشید؟؟؟
این مبدل رو دانلود میکنم حتما از طریقه کارکردش میشه کمی بهم توضیح بدید لطفا
توصفحه خودش رفتم هیچی دستگیرم نشد

خیلی راحت کنار گذاشتی باز رو!
نمیدونم چرا همه انقدر با این مرحله مشکل داشتن، من چیزی که یادم میاد اولین بازی که بازی کردم سخت بود و چندبار باختم، ولی انقد هم سخت نبود که بخاطرش بازی رو ول کنم 😂
خلاصه بنظرم اگه GTA SA رو بازی نکردی حتما یه نگاهی بهش بنداز و به شانس مجدد به اون مرحله قطار هم بده.
نمیدونی چه عصابی ازم داقون کرد اون موقع سال فک کنم ۸۴ یا ۸۵ اولا زیاد به نت دسترسی نداشتیم که بخوام از کسی راهنمایی بگیرم بعدشم زیاد تو قید تموم کردن بازی نبودیم بیشتر بفکر بازی بودیم بازی های زیادی داشتم ولی به جرعت میتونم بگم بیشتر از ۸۰ درصد دیسک هام حتی یه بار هم رو دستگاه نرفت فقط خریده بودم
شاید اگه اطلاعات الان رو نسبت به بازی ها داشتم خیلی بیشتر از اونا لذت میبردم و عناوین خیلی بیشتری رو تجربه میکردم
البته هنوز هم دیر نیست و سعیم بر اینه خیلی از بازی ها رو تموم کنم

• Like
Reactions: amin200200
داداش got father که اصلا عالی بود من چند وقت پیش دوباره روی PS4 بازیش کردم چون PS2 در اختیار نداشتم و در خصوص GTA هم به قول دوست خوبمون آقا سعید خیلی راحت بازی رو کنار گذاشتی به نظرم حتما حتما GTA SA رو بازی کن . خودم چندین بار تمومش کردم و باز هم فرصت بشه دوباره بازیش میکنم و تمومش میکنم . ( این جواهر رو از دست نده ) هر چند همه بازی ها میتونه سلیقه ای باشه و حتما حتما نباید از بازی ای که اکثر آدم ها میپسندن خوشت بیاد ولی در کل از نظر فنی و خیلی جهات GTA SA عالی کار شده و میتونه خیلی خیلی جذاب و سرگرم کننده باشه .
راستی یادم رفت بگم من همیشه با هندفری یا هدفون بازی میکردم تا وقتی اون صدا های خاص در مراحل خاص پخش میشد به مشکل نخورم :D دیگه مجبور نبودم مثل داداش سعید شیرجه برم :>
اره بازی عالیه من خیلی حال کردم باهاش
Gta روهم حتما حتما دوباره بازی میکنم بازی باحالیه و این بار حتما تمومش میکنم

• Like
حالا مشکلم دوستان من یه مبدل ps2 hdmi گرفتم واقعا کیفیت رو هم بالا برد ولی نمیتونم بازی های ps1 رو دیگه اجرا کنم قبل از این مبدل میشد الان آرم ps1 میاد وبعد صفحه سیاه میشه اگه کسی با این مشکل مواجه بوده لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم

• Like
Reactions: kourosh1907
ممنونم از لطف شما
یه سوال دارم الان توی تصاویر دیدم که توی قسمت app در برنامه opl یه سری برنامه برای این شخص وجود داشت چجوری میتونم برنامه ای رو به اون قسمت اضافه کرد و اون قسمت فعال کرد
اگر کسی میتونه راهنمایی کنه متشکرم

دوستان عزیز کسی تجربه استفاده از MX4SIO رو داشته؟ قابل استفاده هست؟
من خیلی سعی کردم تا از روی نقشه ها بسازم دونمونه هم ساختم ولی روی دستگاه جواب نداد
مدل ۹۰۰۰۴ دارم
نمیدونم که کجای کار رو اشتباه رفتم
به راهنمایی عزیزان احتیاج دارم
فک کنم یه تایپک جدا برای این بحث وجود داشته باشه
درکل جایی برای خرید این دانگل وجود داره که یه کار تمیز بتونم بخرم؟

ممنونم از لطف شما
یه سوال دارم الان توی تصاویر دیدم که توی قسمت app در برنامه opl یه سری برنامه برای این شخص وجود داشت چجوری میتونم برنامه ای رو به اون قسمت اضافه کرد و اون قسمت فعال کرد
اگر کسی میتونه راهنمایی کنه متشکرم

• Like
Reactions: kourosh1907
داداش got father که اصلا عالی بود من چند وقت پیش دوباره روی PS4 بازیش کردم چون PS2 در اختیار نداشتم و در خصوص GTA هم به قول دوست خوبمون آقا سعید خیلی راحت بازی رو کنار گذاشتی به نظرم حتما حتما GTA SA رو بازی کن . خودم چندین بار تمومش کردم و باز هم فرصت بشه دوباره بازیش میکنم و تمومش میکنم . ( این جواهر رو از دست نده ) هر چند همه بازی ها میتونه سلیقه ای باشه و حتما حتما نباید از بازی ای که اکثر آدم ها میپسندن خوشت بیاد ولی در کل از نظر فنی و خیلی جهات GTA SA عالی کار شده و میتونه خیلی خیلی جذاب و سرگرم کننده باشه .
راستی یادم رفت بگم من همیشه با هندفری یا هدفون بازی میکردم تا وقتی اون صدا های خاص در مراحل خاص پخش میشد به مشکل نخورم :D دیگه مجبور نبودم مثل داداش سعید شیرجه برم :>
مشکل اونجا بود وقتی یه نفر میاد کنارت میشینه تا بازی رو ببینه و بازی کنه نمیتونی بگی من می‌خوام هندزفری بزارم از سکوت لذت ببر... میتونی؟ 😂

• Like
ممنونم
از کار با gsm هیچی سردر نمیارم حالا بگردم ببینم اموزشش رو پیدا میکنم
این صفحه که فرستادی مال ps2 hom من با این سایت مشکل دارم باز نمیشه برام با ۱۰ تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشده شما چجور واردش میشید؟؟؟
این مبدل رو دانلود میکنم حتما از طریقه کارکردش میشه کمی بهم توضیح بدید لطفا
توصفحه خودش رفتم هیچی دستگیرم نشد
PS2 home یه سیستم محافظت مزخرف داره، حواست باشه قندشکن روشن نداشته باشی و اگه بازم جواب نداد با یه اینترنت دیگه تست کن.
راجب مبدل حقیقت من تست نکردم، باید خودتون اون رو بررسی کنید.

PS2 home یه سیستم محافظت مزخرف داره، حواست باشه قندشکن روشن نداشته باشی و اگه بازم جواب نداد با یه اینترنت دیگه تست کن.
راجب مبدل حقیقت من تست نکردم، باید خودتون اون رو بررسی کنید.
ممنونم
با اینترنت ایرانسل و همراه اول امتحانشکردم وارد نمیشه
مبدل رو حتما امتحان میکنم تجربم رو میگم

رسیدم به صفحه ۲۱۱
تا الان فکر میکردم خیلی چیزا رو یاد گرفتم ولی الان دیگه مطمئن شدم که کلا ۵ درصد هم یاد نگرفتم
خیلی چیزا هست که باید حتما یاد بگیرم و تجربه کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or