هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin

Amir rad

کاربر سایت
Jul 3, 2018
35
دوستان اگر بدی چیزی از من دیدید ببخشید و حلال کنید و شرمندتون
با این آیدی که دارم دیگه بریم
شاید روزی برگشتم
موفق باشید
خدانگهدار 🌹

( روزی آمد ، روزی رفت
انگار از ابتدا نبود )
چرا همه رفته بودناشونو میزارن واسه پاییز؟

چرا پاییز هیشکی بر نمیگرده؟
خدانگهدار ❣️
به امید بازگشت دوباره

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
دوستان اگر بدی چیزی از من دیدید ببخشید و حلال کنید و شرمندتون
با این آیدی که دارم دیگه بریم
شاید روزی برگشتم
موفق باشید
خدانگهدار 🌹

( روزی آمد ، روزی رفت
انگار از ابتدا نبود )
چقدر متاسفانه دارن همه‌ی فعالان PS2 میرن از انجمن...
ناراحت کنندس واقعاً
اگه حتی مثل من وقت و فشار زندگی نمیزاره فعال باشید خداحافظی نکنید، فقط بیاید چک کنید و یه گشتی بزنید، همون هم دلخوشیه برای خودش...

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
دیشب ساعت نزدیک دو این پست داخل دیسکورد فرستادن
1672320275010.png
همونطور که میبینید گفته شده شخصی موفق به پورت بازی God of War Ghost of Sparta به PS2 شده...
به محض دیدنش گفتم باید یه کلکی توی کار باشه، ولی یکم که خوندم و آموزش نصبش رو خوندم دیدم انگار بقول معروف لجیته، پس گفتم تستش میکنم ضرر که نداره...
از قبل نسخه ریجن USA رو داشتم، با اون تست کردم دیدم گفت فایل ها ساپورت نمیشن، یکم دیگه بهش امیدوار شدم، گفتم حداقل داره چک میکنه...
خلاصه ساعت سه صبح اومدم نسخه ریجن اروپا که گفته بود تست شده روش رو ریختم، و خلاصه تا ساعت سه و نیم کاراش رو کردم و ریختم روی فلش و وصل کردم به کنسول
اینبار اول بازی رو (همون لوگوها) رو نشون داد، این دیگه منو خیلی امیدوار کرده بود و داشتم میگفتم شت، پورت کردن که رسیدم به این صفحه :))
1672320727478.png
بله... درست حدس زدید، کامل دروغ آپریل بود...
حقیقتا داغونم کرد، تا ساعت 4 صبح بیدار بودم برای هیییچ :))

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
View attachment 280204
همونطور که میبینید گفته شده شخصی موفق به پورت بازی God of War Ghost of Sparta به PS2 شده...
به محض دیدنش گفتم باید یه کلکی توی کار باشه، ولی یکم که خوندم و آموزش نصبش رو خوندم دیدم انگار بقول معروف لجیته، پس گفتم تستش میکنم ضرر که نداره...
از قبل نسخه ریجن USA رو داشتم، با اون تست کردم دیدم گفت فایل ها ساپورت نمیشن، یکم دیگه بهش امیدوار شدم، گفتم حداقل داره چک میکنه...
خلاصه ساعت سه صبح اومدم نسخه ریجن اروپا که گفته بود تست شده روش رو ریختم، و خلاصه تا ساعت سه و نیم کاراش رو کردم و ریختم روی فلش و وصل کردم به کنسول
اینبار اول بازی رو (همون لوگوها) رو نشون داد، این دیگه منو خیلی امیدوار کرده بود و داشتم میگفتم شت، پورت کردن که رسیدم به این صفحه :))
View attachment 280206
View attachment 280204
View attachment 280206
رفیق من با خوندن کامنتت دقیقا عین حالت خودت بهم دست داد با این تفاوت من گفتم الان شما می خوای بگی شود که منم بگم اموزشو بده که تهش گفتی نوشته دروغ آوریل 😂

• Smile
Reactions: Clarence b

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
رفیق من با خوندن کامنتت دقیقا عین حالت خودت بهم دست داد با این تفاوت من گفتم الان شما می خوای بگی شود که منم بگم اموزشو بده که تهش گفتی نوشته دروغ آوریل 😂
آره متاسفانه، کلا از این کارها زیاد میکنن، یبارم یکی از بازی هایی که گوگل به یه مناسبتی در صفحه اصلی خودشون دردسترس گذاشته بودن رو گفته بودن پورت کردن، اونم دروغ بود :))
البته جالب اینجا بود که داشتم صحبت ها بین کاربرهارو میخوندم، میگفتن پورت بازی هایی مثل GOW Ghost of Sparta به PS2 ممکنه! بصورت خیلی سخت هم نه! زمان بر ولی ممکن... چون با همون انجینی که در اونا استفاده شده برای PS2 هم بازی ساخته شده...

آخرین ویرایش:

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
البته خبرهای خوشی هم هست که یادم رفت بگم
بالاخره یه نسخه پیشنمایش از داشبورد XtremeEliteBoot+ به مناسبت کریسمس منتشر شد!
فعلا خیلی از قابلیت هاش در دسترس نیست، اما میتونید یه تستش کنید و تقریبا استفاده هم ازش بکنید، چیز خیلی جالبیه، وقتی تکمیل شه استفاده های خیلی خوبی میشه ازش کرد... (مثلا میشه ازش برای لانچ بازی ها بصورت مستقیم داخل OPL استفاده کرد، پروسه نوشتن برنامه و پلاگین براش آسون تر خواهد بود (بخاطر اینکه میشه از LUA هم داخلش استفاده کرد) و درکل ظاهر جالبی هم داره که میشه خیلی شخصی سازیش کرد)
از سایت رسمیش میتونید دانلودش کنید: XEB+
پیشنهاد میدم تستش رو...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
آره متاسفانه، کلا از این کارها زیاد میکنن، یبارم یکی از بازی هایی که گوگل به یه مناسبتی در صفحه اصلی خودشون دردسترس گذاشته بودن رو گفته بودن پورت کردن، اونم دروغ بود :))
البته جالب اینجا بود که داشتم صحبت ها بین کاربرهارو میخوندم، میگفتن پورت بازی هایی مثل GOW Ghost of Sparta به PS2 ممکنه! بصورت خیلی سخت هم نه! زمان بر ول
البته جالب اینجا بود که داشتم صحبت ها بین کاربرهارو میخوندم، میگفتن پورت بازی هایی مثل GOW Ghost of Sparta به PS2 ممکنه! بصورت خیلی سخت هم نه! زمان بر ولی ممکن... چون با همون انجینی که در اونا استفاده شده برای PS2 هم بازی ساخته شده...

ی ممکن... چون با همون انجینی که در اونا استفاده شده برای PS2 هم بازی ساخته شده...
ای کاش همان زمان برای پلی استیشن ۲ هم می امد

• Like
Reactions: blak

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
فعلا خیلی از قابلیت هاش در دسترس نیست، اما میتونید یه تستش کنید و تقریبا استفاده هم ازش بکنید، چیز خیلی جالبیه، وقتی تکمیل شه استفاده های خیلی خوبی میشه ازش کرد... (مثلا میشه ازش برای لانچ بازی ها بصورت مستقیم داخل OPL استفاده کرد، پروسه نوشتن برنامه و پلاگین براش آسون تر خواهد بود (بخاطر اینکه میشه از LUA هم داخلش استفاده کرد) و درکل ظاهر جالبی هم داره که میشه خیلی شخصی سازیش کرد)
پیشنهاد میدم تستش رو...
الان یه سوال گاد اف وار اون مشکل گیر کردن و لگ درست شد از opl

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
پیشنهاد میدم تستش رو...
سلام استاد
تشکر بابت اطلاع رسانی

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
الان یه سوال گاد اف وار اون مشکل گیر کردن و لگ درست شد از opl
اگه منظورت اون لگ های ریز توی ویدیوهای سینماتیک بازی هست که فکر میکنم هنوزم یمقدار باشه... البته توی تست های که من با بازی های دیگه داشتم خیلی بهتر شده توی نسخه های آخر بتا، خیلی بهتر...
البته اگه بتونی با استفاده از HDD, SMB و یا MX4SIO بازی کنی خیلی بهتر خواهد بود مطمعنن...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اگه منظورت اون لگ های ریز توی ویدیوهای سینماتیک بازی هست که فکر میکنم هنوزم یمقدار باشه... البته توی تست های که من با بازی های دیگه داشتم خیلی بهتر شده توی نسخه های آخر بتا، خیلی بهتر...
البته اگه بتونی با استفاده از HDD, SMB و یا MX4SIO بازی کنی خیلی بهتر خواهد بود مطمعنن...
والا رو اخرین opl زدم بازی اون قسمت باس اول مجسمه کلا گیر می کرد و وارد لول بعد نمی شود لطف می کنی فایل های بهترین اجرا کننده رو بفرستی ممنونم

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
والا رو اخرین opl زدم بازی اون قسمت باس اول مجسمه کلا گیر می کرد و وارد لول بعد نمی شود لطف می کنی فایل های بهترین اجرا کننده رو بفرستی ممنونم
این نسخه رو تست کنید، آخرین نسخه بتاست، من بی مشکل حتی با نسخه های قدیمی تر OPL هردو نسخه GOW رو تموم کردم، نباید مشکلی باشه اصلا...

Attachments

• OPNPS2LD.zip
    1.2 MB · مشاهده: 14

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر