هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سونی ۲ الان دست دوم چنده ؟
بازیا سونی ۲ اکثرش بازی نکردن چون اون زمان چنتا محدود بازی بیشتر تو بازار نبود
که خیلی هاشونم کار نمیکردن
جایی هست بشه لینک مستقیم راحت دانلود کرد ؟
ارزش خرید داره الان؟
ارزش که بستگی به طرز فکرت داره اگه اتتظار گیم پلی و گرافیک به روز داری قطعا نه ولی اگه نوستالژیک باز هستی قطعا ارزش داره پر بازی های جذاب هسته قیمتش هم پلی استیشن ۲فت ۶۰۰الی ۱تومن و اسلیم هم از ۸۰۰الی ۱۲۰۰هسته در رابطه با دانلود هم باید بازی ها رو دانلود و تبدیل به ایزو و از نرم افزار مخصوص خودش بریزی بعصی از سایت ها هم دیتاهوشون مشکل داره کم تو پاچه خودم نرفته. که به نظرم بدی به مغازه داره دردسرش کمتره الان ارشیو بعضی از مغازه دارها کامله در رابطه با فلش خور هم بگم همه بازیا روش اجرا نمی شن اینم در نظر داشته باش و حتما باید از یه سری روش های خاص اجرا کرد

• Like
Reactions: playstation2

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
ارزش که بستگی به طرز فکرت داره اگه اتتظار گیم پلی و گرافیک به روز داری قطعا نه ولی اگه نوستالژیک باز هستی قطعا ارزش داره پر بازی های جذاب هسته قیمتش هم پلی استیشن ۲فت ۶۰۰الی ۱تومن و اسلیم هم از ۸۰۰الی ۱۲۰۰هسته در رابطه با دانلود هم باید بازی ها رو دانلود و تبدیل به ایزو و از نرم افزار مخصوص خودش بریزی بعصی از سایت ها هم دیتاهوشون مشکل داره کم تو پاچه خودم نرفته. که به نظرم بدی به مغازه داره دردسرش کمتره الان ارشیو بعضی از مغازه دارها کامله در رابطه با فلش خور هم بگم همه بازیا روش اجرا نمی شن اینم در نظر داشته باش و حتما باید از یه سری روش های خاص اجرا کرد

ممنون
انتظار گرافیک در حد همین سونی ۲ دارم
سال ها پیش سونی ۲ داشتم

اما لنزش بعضی بازیا اجرا نمی‌کرد حتی لنز نو داشت بازم اجرا نمی‌کرد
اما رو سونی ۲ فامیل کار میکرد
سونی ۲ لنزش هم زود ضعیف میشد
برا همین بازی زیاد نکردیم
سونی ۱ و سونی ۲ کلا داستان داشت لنزش هاش

پول خرید دستگاه بازی جدید ندارم
تنها انتخابم فقط سونی ۲ میتونه باشه
بازیاش هر چی باشه از بازی موبایل بهتره
رو تلویزیون جدید بزرگ کار میکنه؟
سال ها پیش سونی ۲ داشتم رو تلویزیون لامپی بازی می‌کردم
بازی ها سرگرم کننده و فان و بامزه می‌خوام بازی کنم داره؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ممنون
انتظار گرافیک در حد همین سونی ۲ دارم
سال ها پیش سونی ۲ داشتم

اما لنزش بعضی بازیا اجرا نمی‌کرد حتی لنز نو داشت بازم اجرا نمی‌کرد
اما رو سونی ۲ فامیل کار میکرد
سونی ۲ لنزش هم زود ضعیف میشد
برا همین بازی زیاد نکردیم
سونی ۱ و سونی ۲ کلا داستان داشت لنزش هاش

پول خرید دستگاه بازی جدید ندارم
تنها انتخابم فقط سونی ۲ میتونه باشه
بازیاش هر چی باشه از بازی موبایل بهتره
رو تلویزیون جدید بزرگ کار میکنه؟
سال ها پیش سونی ۲ داشتم رو تلویزیون لامپی بازی می‌کردم
بازی ها سرگرم کننده و فان و بامزه می‌خوام بازی کنم داره؟
دستگاهای دسته دو به ۹۰درصد لنزاشون ضعیف هستن و باید رو فلش خور حساب کنی که اونم بعضی از بازیا رو اجرا نمی کنه تلویزیون هم ربطی نداره هرچی داسته باشی اجرا می کنه ولی ال سی دی یا ال ای دی باشه کیفیتو می اندازه پایین پس توصیم تلویزیون crt بهترین انتخابه در رابطه با بازیای بان پلی استیشن ۲ پر از بازی های فان هسته و ۱۰۰البته بهتر از بازی های موبایل هسته

• Like

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
دستگاهای دسته دو به ۹۰درصد لنزاشون ضعیف هستن و باید رو فلش خور حساب کنی که اونم بعضی از بازیا رو اجرا نمی کنه تلویزیون هم ربطی نداره هرچی داسته باشی اجرا می کنه ولی ال سی دی یا ال ای دی باشه کیفیتو می اندازه پایین پس توصیم تلویزیون crt بهترین انتخابه در رابطه با بازیای بان پلی استیشن ۲ پر از بازی های فان هسته و ۱۰۰البته بهتر از بازی های موبایل هسته

بخاطر همون لنز خیلی ها نتونستن کلی بازی سونی بازی کنن
البته خیلی از ایرانی ها فقط فوتبال بازی میکردن اکثرا رو سونی ۲

اجرا بازی با فلش راحته یا نه؟ کامپیوتر ندارم الان
تلویزیون لامپی لازم ندارم بخرم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی

چرا می گی سونی ۲ اسمش پلی استیشن ۲ هست یعنی ایستگاه بازی دوم اخه سونی ۲ چیه ؟؟؟هزار تا مارک سونی هست اخه. در مورد سوالتون که اجرا رو فلاش یک سری بازی ها مثل خدای جنگ رو اجرا نمی تونه درست بکنه در مورد تلویزیون بهترین کیفیت پلی ۲ روی crt هست

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
چرا می گی سونی ۲ اسمش پلی استیشن ۲ هست یعنی ایستگاه بازی دوم اخه سونی ۲ چیه ؟؟؟هزار تا مارک سونی هست اخه. در مورد سوالتون که اجرا رو فلاش یک سری بازی ها مثل خدای جنگ رو اجرا نمی تونه درست بکنه در مورد تلویزیون بهترین کیفیت پلی ۲ روی crt هست

چون اون زمان اومد کشورمون
خیلی ها تو کلوپ و جاها دیگه بهش میگفتن سونی
بعد که دستگاه بعدی اومد بهش میگفتن سونی ۲
الانم دارم همینو میگم 😁
مثل میکرو ، اسم اصلیش فامیلی کامپیوتر هست اون مدل آسیایی که اینجا دیدیم
اما اینجا همه میگن میکرو
یا میگن سگا اما اسمش مگادرایو ، جنسیس ، مستر سیستم و غیره

بازیا سونی ۱ با فلش میشه راحت اجرا کرد روش ؟ همه اجرا میکنه؟
دسته اش چنده؟
راهی داره دسته کامپیوتر بهش وصل کرد ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: deadkin

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
چه جالب بازی minecraft برای سونی ۲
اسمش M-PS2Craft

D_NQ_NP_633534-MLB52898372241_122022-W.jpg

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سونی ۲ الان دست دوم چنده ؟
بازیا سونی ۲ اکثرش بازی نکردن چون اون زمان چنتا محدود بازی بیشتر تو بازار نبود
که خیلی هاشونم کار نمیکردن
جایی هست بشه لینک مستقیم راحت دانلود کرد ؟
ارزش خرید داره الان؟
همون طور که دوستمون هم گفت اگه اهمیت چندانی به گرافیک نمیدی عالیه (حالا گرافیکش هم انقد مزخرف نیست، ولی با امروز اصلا قابل مقایسه نیست)
درکل می‌تونه یه سرگرمی جذاب باشه، بازی محشر زیاده، حتی منی که چندین ساله دارم این کنسول رو بازم بازی های کمتر شناخته شده محشر پیدا میکنم...
برای دانلود هم سایت زیاده، اینترنت داشته باشی از اون لحاظ به مشکل نمی‌خوری.

دانلود هم باید بازی ها رو دانلود و تبدیل به ایزو و از نرم افزار مخصوص خودش بریزی بعصی از سایت ها هم دیتاهوشون مشکل داره کم تو پاچه خودم نرفته. که به نظرم بدی به مغازه داره دردسرش کمتره الان ارشیو بعضی از مغازه دارها کامله در رابطه با فلش خور هم بگم همه بازیا روش اجرا نمی شن اینم در نظر داشته باش و حتما باید از یه سری روش های خاص اجرا کرد
الکی سختش نکن، اون قسمت تبدیل که 99٪ مواقع نیاز نیست، معمولاً همه همون ISO مستقیم میزارن.
راجب مشکل دار بودن دیتا بازی ها حقیقت من تاحالا بر نخوردم، اگه از سایت های خارجی معتبر بریزی هیچ مشکلی نخواهد بود (به هیچ وجه از سایت های ایرانی نباید بریزی، احتمال مشکل تو اونا زیاده)
سایت هایی که برای دانلود مطمئن پیشنهاد میکنم:
  1. CDRomance
  2. CoolRom

وقتی میشه به این راحتی دانلود کرد چرا الکی پول به مغازه دار بدیم؟ 😀 (نسخه های اونا هم بیشتر از روی دیسک دامپ شدن، پس احتمال مشکل دار بودن، یا حذفیات داشتن توشون زیاده)
و راجب اجرا نشدن یسری بازی، توی آپدیت های جدید OPL بیشتر بازی ها بی هیچ مشکلی اجرا میشن، پس نیاز نیست نگران اینم باشید....

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید

اجرا بازی از فلش راحته، ولی قبلش باید یسری مراحل برای کپی خور کردن کنسولت انجام بدی.
روش زیاده، رنج روش ها طبق مدل کنسولت هم فرق می‌کنه:
* مدل فت راحت ترینه، بدون هیچ دنگو فنگی میشه FMCB نصب کرد روش، تنها نیازش رایت کردن یه دیسک و داشتن یه مموری کارته.
* مدل های اسلیم یه نمه دنگو فنگشون بیشتره (الان البته دیگه چیزایی مثل OpenTuna اومده براشون که راحت تر کرده کارو)

البته اگه مودچیپ ماتریکس یا مودبو داشته باشی از اینم راحت تر میشه، براحتی ریختن OPL روی فلش...

راجب اجرا روی تلویزیون های بزرگ، ممکنه، میتونی تبدیل بخری براش، ولی چیزی که اتفاق میوفته اینه که احتمالاً بازی تمام صفحه رو نمیگیره، و بخاطر بزرگ‌شدن بیش از حدش یه مقدار شفافیتش هم از دست میده.

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
راجب مدل های مختلف
* مدل فت همون‌طور که می‌دونی قدیمی ترینشه، ولی مزیتی که داره اینه که HDD میتونی بهش وصل کنی، و بی هیچ حرفی لود کردن بازی از HDD بهترین و سریعترین متده.
* مدل اسلیم چند نسخه مختلف داره مثل 70K 90K، این مدل ها بطور بصورت پیشفرض HDD ساپورت نمیکنن، پس تنها روش های که باقی میمونن SMB، USB و روش جدید MX4SIO هست، هیچ کدوم از این روش ها به خوبی HDD نیستن، بترتیب از بهترین: SMB MX4SIO USB، توی همشون میتونی تقریباً بی مشکل بازی کنی، ولی توی USB مثلا احتمالش هست یه مقدار توی ویدیوها و جاهای سنگین بازی لگ بخوره. البته شنیدم توی نسخه 70K هنوز وصل کردن HDD ممکنه, ولی نیاز به باز کردن کنسول و یمقدار لحیم کاری هست که یه مقدار سخته...

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
چون اون زمان اومد کشورمون
خیلی ها تو کلوپ و جاها دیگه بهش میگفتن سونی
بعد که دستگاه بعدی اومد بهش میگفتن سونی ۲
الانم دارم همینو میگم 😁
مثل میکرو ، اسم اصلیش فامیلی کامپیوتر هست اون مدل آسیایی که داخل ایران دیدیم
اما همه میگن میکرو اینجا
یا میگن سگا اما اسمش مگادرایو ، جنسیس و
..

بازیا سونی ۱ با فلاش میشه راحت اجرا کرد؟ همه اجرا میکنه؟
دسته اش چنده؟
راهی داره دسته کامپیوتر بهش وصل کرد ؟

همون طور که دوستمون هم گفت اگه اهمیت چندانی به گرافیک نمیدی عالیه (حالا گرافیکش هم انقد مزخرف نیست، ولی با امروز اصلا قابل مقایسه نیست)
درکل می‌تونه یه سرگرمی جذاب باشه، بازی محشر زیاده، حتی منی که چندین ساله دارم این کنسول رو بازم بازی های کمتر شناخته شده محشر پیدا میکنم...
برای دانلود هم سایت زیاده، اینترنت داشته باشی از اون لحاظ به مشکل نمی‌خوری.

الکی سختش نکن، اون قسمت تبدیل که 99٪ مواقع نیاز نیست، معمولاً همه همون ISO مستقیم میزارن.
راجب مشکل دار بودن دیتا بازی ها حقیقت من تاحالا بر نخوردم، اگه از سایت های خارجی معتبر بریزی هیچ مشکلی نخواهد بود (به هیچ وجه از سایت های ایرانی نباید بریزی، احتمال مشکل تو اونا زیاده)
سایت هایی که برای دانلود مطمئن پیشنهاد میکنم:
  1. CDRomance
  2. CoolRom

وقتی میشه به این راحتی دانلود کرد چرا الکی پول به مغازه دار بدیم؟ 😀 (نسخه های اونا هم بیشتر از روی دیسک دامپ شدن، پس احتمال مشکل دار بودن، یا حذفیات داشتن توشون زیاده)
و راجب اجرا نشدن یسری بازی، توی آپدیت های جدید OPL بیشتر بازی ها بی هیچ مشکلی اجرا میشن، پس نیاز نیست نگران اینم باشید....
والا من دیگه انرزی قبل رو ندارم قبلا رو هارد ۴۰گیگ با نتورک اداپتور چه بازیا براش که نریختم ولی الان دیگه اون انرژي نیست برم دانلود کنم و... معاز دارالان هر بازی ۱۰۰۰تومن می گیره !!! یعنی ۲۰تا بازی می شه ۲۰هزارتومن پول ۳تا نان هر نان ۶هزار تومن هم بگیریم واقعا ۱۰۰۰تومن هیچی تو این تورم نیست بعصیاشون از سایت های خارجی می گیرن اوکیه در رابطه با گرفتن دیتا از سایت های خارجی اتفاقا مشکل دیتا بود در مورد اجرا نشدن هنوز خدای جنگ پرنس پرشیا ۳ با مشکل روی اخرین oplاجرا می شن و البته روی پلی استیشن فت شنیدم رو اسلیم بهتره ولی در هر صورت این روش شما عالیه این قدر دلم می خواد یکی از دور بری من بلد باشه رو نتورک اداپتور هارد بازی بریزه نیست متاسفانه

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ممنون از وقتی وقتی که گذاشتی و پاسخ دادی
گرافیک حدودا می‌دونم چیه
چون سال ها قبل سونی ۲ داشتم
گرافیک جدید خوبه اما پولش هم باید باشه
خوبه پس میگی بازی خوب زیاد داره

من از wormrom دانلود میکنم بازیا دستگاه بازی دیگه همین امروز بازی سونی ۱ دانلود کردم رو گوشی
الان کامپیوتر ندارم چجوری بازی بریزم رو فلش ؟
OPL بازیا خوب اجرا میکنه ؟ چون دوستمون گفت مشکل داره

تو دیوار گشتم برای سونی ۲
چنتا آگهی برای مغازه دیدم
زده بودن اسلیم برق مستقیم ۱.۳۰۰ تا ۱.۵۰۰ خودشونم فلش خور آماده اس با فلش
چند دیسک بازی ، مهلت تست ، مموری کارت و دسته و کابل ها
اینا خوبه؟ این قیمت می ارزه؟
یه نمونه اش لینک
اگه دست خودم باشم میرم یه ps3 جلبریک cfw میگیرم فقط باید کمی هزینه بیشتر کنی ولی کلی ارزش داره بازیهای ps1 و ps2 و بازیهای ps3 خودشم که دنیایی اجرا میکن با کیفیت زیاد وکلی املاتور ..
البته سلیقه ای ..موفق باشید

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
اگه دست خودم باشم میرم یه ps3 جلبریک cfw میگیرم فقط باید کمی هزینه بیشتر کنی ولی کلی ارزش داره بازیهای ps1 و ps2 و بازیهای ps3 خودشم که دنیایی اجرا میکن با کیفیت زیاد وکلی املاتور ..
البته سلیقه ای ..موفق باشید

ممنون
سونی ۳ تو دیوار و ... فکر کنم حدود ۴ میلیون خورده ای میدن
ایکس باکس ۳۶۰ هم حدودا ۴.۳۰۰ تا ۴.۸۰۰ دیدم
تو این سرزمین زیاد به سلیقه نیست بیشتر به جیبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر