هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اینو دیدم اما توش اشاره ای به اجرای چند بازی از فلش نشده

بله اما صفحات بعدی ، آموزش ها بعدی اضافه شده
شما تک تک نظرات بخونید

من گوشی اندرویدی ندارم یه گوشی قدیمی نوکیا symbian دارم باهاش زیاد راحت نمیشه تو سایت گشت و نظر گذاشت

تاپیک طرفدارن سلطان کنسول ها هم بنده استارترش هستم خیلی مطالب آموزشی تو صفحات مختلف این تاپیک اضافه کردم

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,631
نام
milad
بله اما صفحات بعدی ، آموزش ها بعدی اضافه شده
شما تک تک نظرات بخونید

من گوشی اندرویدی ندارم یه گوشی قدیمی نوکیا symbian دارم باهاش زیاد راحت نمیشه تو سایت گشت و نظر گذاشت

تاپیک طرفدارن سلطان کنسول ها هم بنده استارترش هستم خیلی مطالب آموزشی تو صفحات مختلف این تاپیک اضافه کردم
دمت گرم
لینک اون تایپیک رو هم بی زحمت بدین

• Like
Reactions: che-jaleb

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,631
نام
milad
دوستان من با نرف افزاری usb util بازی هارو بصورت لیست همشون رو تبدیل میکنم میندازه به فلش ولی نمیدونم چند تاش اجرا نمیشه یا مشکل داره کسی میدونه این قابل حله ؟؟؟؟؟
این ارور رو میده error the game is fragmented

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان من با نرف افزاری usb util بازی هارو بصورت لیست همشون رو تبدیل میکنم میندازه به فلش ولی نمیدونم چند تاش اجرا نمیشه یا مشکل داره کسی میدونه این قابل حله ؟؟؟؟؟
کلا در روش نرم افزاری، برنامه اجرا کننده روی ps2 به شدت به fragmentation حساسه و جالبی کار هم اینه که حتی با defragment کردن توسط ویندوز هم خیلی جوابگو نخواهد بود و در خیلی ازموارد هم اصلا ویندوز قادر به تشخیص defrag از این دست نخواهد بود. بنابراین دو راه پیشنهاد میشه:
1. استفاده از برنامه های غیر ویندوزی برای defragmentation
2. فرمت کردن فلش و انتقال مجدد بازیها

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
نگاه کن داداش
یه مشکلی که من داشتم و به بدختی راه حلش رو پیدا کردم، این بود که گاها بعد از انتقال بازی ها به فلش با usb util با یه اروری مواجه می شدم که دقیقا یادم نیست چی می نوشت، ولی یادمه که تنها در صورتی که نام iso ی بازی رو کوتاه می کردم و بعدش با usb util ، ایمیج iso ی بازی رو به فلش منتقل می کردم، این ارور نمایش داده نمی شد
گفتم اینم بگم که خدایی نکرده با مشکل مواجه نشی داداش

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

کاری نداره وقتی opl اجرا میکنی قبل از اجرا بازی یه بخش تنظیمات داره
میری گزینه داره defrg یا frag دقیق یادم نیست تیک فعال میکنی
این یعنی بازیایی که دچار این مورد شدن رو بیخیال شو حسای نباش رد بشه بازی و اجرا بشه

من اینکارو کرده بود چنتا بازی درست شد

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کلا در روش نرم افزاری، برنامه اجرا کننده روی ps2 به شدت به fragmentation حساسه و جالبی کار هم اینه که حتی با defragment کردن توسط ویندوز هم خیلی جوابگو نخواهد بود و در خیلی ازموارد هم اصلا ویندوز قادر به تشخیص defrag از این دست نخواهد بود. بنابراین دو راه پیشنهاد میشه:

یه سری برنامه defragmentation هستن بوتتیبل که با بوت میان خیلی خیلی قوین
من قبلا داشتم عالی بود
حتی آنتی ویروش بوتتیبل داشتم

آموزش فوق راحت کپی خور wii میخوام
داری بهم بدی؟ کپی خور کنم بازی کنمـ
حوصلم سر رفت اتقدر جاست دنس اورجینال زدم :Biggrin:

میگم چنتا آموزش هم دیدم کیبورد و موس وصل میشه wii خاصیتش چیه؟ کاربردش چیه؟

غیر از نینتندو نت راهی نیست با دسته usb بازیا vc بازی کنم؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,631
نام
milad
دمت گرم مورد 1 رو ندونستم اما این مشکل اینجور حل شد برام خروجی برنامه usbutil رو کامپیوتر قرار میدم بعد انتقال میدم فلش

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,631
نام
milad
کدوم ورژن usbutil رو نصب کردی؟ دو تا ورژن ازش هست برای دانلود. هر دوتاشو نصب و امتحان کن. چون چند سال پیش هم تو سایت های خارجی هم به مشکل fragment اشاره کرده بودن.

USBUTIL_v2.2_rev1.0_EN (English).7z
Download USBUTIL_v2.2_rev1.0_EN (English).7z

USBUtil v2.00 Full [English version].rar
Download USBUtil v2.00 Full [English version].rar
دمت گرم نمیدونستم ورژن 2.2 هست :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر