هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
احسان جان نمیدونم چرا شمایی که خودت هم از فن های NINTENDO هستی چند وقته تو فروم نینتندو مطلبی نمیزاری :(

این سوال خیلی از دوستای دیگه هم هست . هممون همیشه از خوندن پست هات لذت میبردیم و میبریم.

من شخصا از این که بدون هیچ توقعی نقد و مطلب تو هر گروهی میذاری ممنونم و امیدوارم همونجور که خودت هم بارها گفتی که

فن نینتندو بودی و هستی اون بخش رو هم با وجود با عشقت گرم کنی.

بازم ممنون بابت تمام زحمت های که کشیدی و میکشی و دمت گررررررم داداش گلم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان نمیدونم چرا شمایی که خودت هم از فن های NINTENDO هستی چند وقته تو فروم نینتندو مطلبی نمیزاری :(

این سوال خیلی از دوستای دیگه هم هست . هممون همیشه از خوندن پست هات لذت میبردیم و میبریم.

من شخصا از این که بدون هیچ توقعی نقد و مطلب تو هر گروهی میذاری ممنونم و امیدوارم همونجور که خودت هم بارها گفتی که

ممنون شهاب جان لطف داری بهم

مرسی

Disney's%20Hercules%20[U]%20[SLUS-00529]-front.jpg

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

کلا احسان حالش همینه :d
یه روز حسابی برا نینتندو مینویسه فرداش میزنه تو کار سونی یهو هم میره تو کار مایکرو :))
شما خودت رو ناراحت نکن احسان دوباره برمیگرده سراغ نینتندو

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا احسان حالش همینه :d
یه روز حسابی برا نینتندو مینویسه فرداش میزنه تو کار سونی یهو هم میره تو کار مایکرو :))
شما خودت رو ناراحت نکن احسان دوباره برمیگرده سراغ نینتندو

من همه کنسول ها داشتم برای همه کنسول ها هم نقد و بررسی مینویسم

نقد و بررسی هام تو همین فروم بازی سنتر هست میتونی بری ببینی

نقد و بررسی بازی ها : سوپر نینتندو - سگا جنسیس - گیم بوی ادونس - پلی استیشن 2 - ایکس باکس اورجینال - نینتندو DS - نینتندو WII - پی اس پی - 3دی اس - ویی یو رو نوشتم

کلی هم مقاله درباره بازی ها - بازی ها تاثیر گذار و .... نوشتم که خودت میدونی کدوما رو میگم مثلا همون تاپیک هدف ساخت بازی ها رو که گروهی ریختید کل تاپیک به م.....ره بازی تبدیل شد

PINGU-plush-figure-and-PS1-playstation-game-lot.jpg

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من همه کنسول ها داشتم برای همه کنسول ها هم نقد و بررسی مینویسم

نقد و بررسی هام تو همین فروم بازی سنتر هست میتونی بری ببینی

نقد و بررسی بازی ها : سوپر نینتندو - سگا جنسیس - گیم بوی ادونس - پلی استیشن 2 - ایکس باکس اورجینال - نینتندو DS - نینتندو WII - پی اس پی - 3دی اس - ویی یو رو نوشتم

کلی هم مقاله درباره بازی ها - بازی ها تاثیر گذار و .... نوشتم که خودتممیدونی کدوما میگم مثلا همونی که گروهی ریختید کل تاپیک به مسخره بازی تبدیل شد

احسان آخر شبی حالت خوب نیستا :d
دوباره زدی اون کانال؟ :))
آخر شبی قاطی کردیا. برو بخواب |-)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان آخر شبی حالت خوب نیستا :d
دوباره زدی اون کانال؟ :))
آخر شبی قاطی کردیا. برو بخواب |-)

چرا؟ مگه الکی میگم؟ :d

میخوای لینک همون تاپیک بزارم که از پست اول تا پست آخرش خوددت در حال خنده بودی :))

اون نقد و بررسی هامم همشون هست نقد و بررسی ها بازی هر کنسولی میخوای بگو لینکشو بزارم :d

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چرا؟ مگه الکی میگم؟ :d

میخوای لینک همون تاپیک بزارم که از پست اول تا پست آخرش خوددت در حال خنده بودی :))

اون نقد و بررسی هامم همشون هست نقد و بررسی ها بازی هر کنسولی میخوای بگو لینکشو بزارم :d

مگه من گفتم نیست و منکرش شدم :-/

:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چنتا از بازیا ps2

بازی Just Cause

51H7Q4TEBPL._SX342_.jpg

بازی Lego Indiana Jones: The Original Adventures

61Iu1g6bb8L.jpg

اسکرین شات بازی

41GlRzyMrsL.jpg

بازی DarkWatch

419M1jp%2BluL.jpg

اسکرین شات بازی

darkwatch-image533242.jpg

بازی up

51CEXahnRzL.jpg

بازی The Nightmare Before Christmas: Oogie's Revenge

The_Nightmare_Before_Christmas_-_Oogie%27s_Revenge_Coverart.png

اسکرین شات بازی

2016781701388779.JPG

بازی Tarzan Untamed

41Ns520UGfL.jpg

بازی Disney's Extreme Skate Adventure

Disney%27s_Extreme_Skate_Adventure.jpg

اسکرین شات

19686-4-disneys-extreme-skate-adventure.jpg

بازی WALL-E

51Fqj6jb9iL.jpg

اسکرین شات از بازی

71XLKiuL6LL._SL1280_.jpg

بازی Disney Monsters Inc تو ps1 بازی کرده بودید ؟ این نسخه ps2 ش

51D24KGAKTL.jpg

بازی Donald Duck: Goin' Quackers یه بازی محبوب ps1 بود که اینم نسخه ps2 ش

51HCEBNQ2cL.jpg

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
عرض ادب:)
به به........
آقا احسان گل و دوستان:bighug:
چه مطالب خوبی ! واقعا ودت ها بود نرفته بودم سمت بازی ......دلم یهو واز شد.........متشکرم:d
سپاس:x

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عرض ادب:)
به به........
آقا احسان گل و دوستان:bighug:
چه مطالب خوبی ! واقعا ودت ها بود نرفته بودم سمت بازی ......دلم یهو واز شد.........متشکرم:d
سپاس:x

به به چشممون به جمالت روشن شد :d بلاخره اینورام اومدی :d

مرسی داداش :bighug: تو ام که عشق ps1 منم که چنتا کاور بازی ps1 گذاشتم دیگه هیچی دلت یادت ps1 کرد :d

فدات

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
من که یه فت داشتم لگد کردن روش به فنا رفت :) یه اسلیمم گرفتم بعدش و با همون سر کزدم. ولی یادمه اون زمانا یه چیزی بود به اسم دفترچه رمز :D همچینم دفترچه نبود ۵ کیلو وزنش بود. هرکی داشت شاخ محسوب میشد منم با کلی شوق رفتم یکی گرفتم الانم دارمش فک کنم. خیلی نوستالوژیکه :((

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
چقدر کم باهاش بازی کردی یعنی در اصل میشه گفت اصلا با ps2 ت بازی نکردی در کل

دیگه تو باشی از این کارا نکنی اونم با این کنسول با ارزش البته اگر میکرو سگا بود میگفتم فدا سرت 20 تومن میدی یکی دیگه میخری اما ps2 یه چیز دیگه اس

حداقل یه چیزی ازش به عنوان ضمانت یا گرو میگرفتی :d

اگر به ps4 عادت داری شاید ps2 به کارت نیاد اما ps2 چیزیه که حتی گرافیک و .... بازی هاش از بازی ها مثلا wii نسل هفتی که برنده نسل هفت شد هم ps2 تو از اون بالاتره

ارزش خرید که داره الان کنسول چینی امپراطور که بازی ها میکرو 8 بیتیه 190 هزار میفروشن بعد ps2 دست دوم با این قیمت ناچیز بخری

همه بازی ها اجرا نمیشه میشه گفت نصف بازی ها با فلش اجرا میشه

البته کلی برنامه کاربردی برای هک فلشی اومده مثل برنامه اجرا بازی ها ps1 - برنامه پخش فیلم - برنامه شبیه ساز کنسول ها snes . gba . gb . gbc و ..........

سلام بهروز جان

نیستی؟؟ کجایی؟؟

بازی justice legend رو هم مثل خودت روی ps2 و psp تموم کردم

مرسی دستت دردنکنه -- ممنون بخاطر توضیح و تشریح بازی

عکسشو بزار ببینم تا نظر بدم

همچین کابل هایی معمولا کیفیت زیادی ندارن

آره ابراهیم جان واقعا از هر سبک بازی کلی عنوان عالی داره تنها کنسول سونیه که هر نوع بازی رو در بر میگیره بر عکس ps2 که فقط یه طیف خاص بازی رو دارن

واقعا Fatal Frame روی ps2 بازی نمرده بودی :d نصف عمرت هدر رفت رفت :d

موافقم نریمان جان :bighug:

کابل کامپونت حتما استفاده کن تو بعضی بازی ها ps2 با کابل کامپونت رو lcd تست شده تا 1080i تصویر خروجی میده

قدرت ps2 خیلی زیاده با اینکه برای خروجی hd طراحی نشده اما خیلی از بازی هاش hd هستن

لیست بازی ها PS2 که با کابل کامپونت HD میشن

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

مرسی نریمان جان عالی و کامل توضیح دادی
سلام داداش چطوری
راستشو بخوای شیراز بودم دیشب رسیدم
در مورد کابل هم اشتباه کردم مخصوص ps3 رو نخریدم
ولی امتحانش کردم راحت 1080p رو اجرا میکنه ولی بازم خیلی مونده تا به HDMI برسه در ضمن من تو اینترنت سرچ کردم اکثرا 4 تا فیش دارن ولی این 5 تا ولی پشت TV درست جای هر 5 تا فیش رو داشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من که یه فت داشتم لگد کردن روش به فنا رفت :) یه اسلیمم گرفتم بعدش و با همون سر کزدم. ولی یادمه اون زمانا یه چیزی بود به اسم دفترچه رمز :D همچینم دفترچه نبود ۵ کیلو وزنش بود. هرکی داشت شاخ محسوب میشد منم با کلی شوق رفتم یکی گرفتم الانم دارمش فک کنم. خیلی نوستالوژیکه :((

ااا را سینا جان حیف که از دست رفت ps2 فت با اون ابهت :( از برنامه ات چند شنبه با سینا چه خبر؟!!! :d

آره یادمه مثلا اسمش مجموعه کد و رمز بازیهای پلی استیشن 2 بود ;;) آره بابا اون زمان قیمتش بالا بود یادمه خودم یکی خریدم 3500 تومن قیمت جلدش 3500 تومن بود

9647416121._SS,240_.jpg
9646504965._SS,240_.jpg

سلام داداش چطوری
راستشو بخوای شیراز بودم دیشب رسیدم
در مورد کابل هم اشتباه کردم مخصوص ps3 رو نخریدم
ولی امتحانش کردم راحت 1080p رو اجرا میکنه ولی بازم خیلی مونده تا به HDMI برسه در ضمن من تو اینترنت سرچ کردم اکثرا 4 تا فیش دارن ولی این 5 تا ولی پشت TV درست جای هر 5 تا فیش رو داشت

سلام بهروز جان مرسی تو خوبی؟

آها اسم شیرازو بردیو منو یاد خاطرات بد آموزشی خدمتم تو کازرون افتادم :d واقعا خیلی اذیتمون کردن تو کازرون خدا ازشون نگذره ;;)

بازم خوب جواب داده دیگه از ps2 توقع فول اچ دی داشتی :)) اصلا کنسول ps2 خروجی hd براش طراحی نشده اما تا 1080i میره بازم خودش یکی از عجایب دنیا شده :d

تازه این کابل کامپونت ps3 به ps1 هم میخوره :d

1.png

2.png

3.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر