هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
واقعا کنسول پلی‌استیشن ۲ تو قلب همه گیمر‌ها موندگاره

11x32-INCH-Poster-Shadow-of-Colossus-PS2-Video-Game-Advertisement-Art-Ad-Lot.jpg

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من دوران واقعی گیمر بودنم برمیگرده به همین ps2 نزدیک 8 سال ps2 داشتم و تقریبا بازی نبود که روی این کنسول انجام نداده باشم دو بار لنز کنسول رو کامل عوض کردم ولی با این حال هیچ کدوم از امکانات جانبی ps2 رو اصلا ندیده بودم زمانی که کینکت برای اولین بار اومد خیلی از ایده اش خوشم اومد و به نظرم یه کار خلاقانه بود ولی همین چند وقت پیش بود که تو همین سایت دیدم ps2 خودمون هم همچین چیزی داشته و ما خبر نداشتیم انصافا کنسول معرکه ای بود تقریبا تمام بازی هاش رو کامل داشتم از سری سایلنت هیل گرفته که عمرا الان پیداش کنید تا فارنهایت و شادو اف روم و اسپارتان و سری فاینال فانتزی و persona و سه شماره فتال فریم و دو شماره از siren و ...

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من دوران واقعی گیمر بودنم برمیگرده به همین ps2 نزدیک 8 سال ps2 داشتم و تقریبا بازی نبود که روی این کنسول انجام نداده باشم دو بار لنز کنسول رو کامل عوض کردم ولی با این حال هیچ کدوم از امکانات جانبی ps2 رو اصلا ندیده بودم زمانی که کینکت برای اولین بار اومد خیلی از ایده اش خوشم اومد و به نظرم یه کار خلاقانه بود ولی همین چند وقت پیش بود که تو همین سایت دیدم ps2 خودمون هم همچین چیزی داشته و ما خبر نداشتیم انصافا کنسول معرکه ای بود تقریبا تمام بازی هاش رو کامل داشتم از سری سایلنت هیل گرفته که عمرا الان پیداش کنید تا فارنهایت و شادو اف روم و اسپارتان و سری فاینال فانتزی و persona و سه شماره فتال فریم و دو شماره از siren و ...

درسته ps2 یکی از کنسول ها دوست داشتنی برای اکثر گیمر ها بود

این لنزش همیشه دردسر داشت البته الان که کپی خور فلشیش اومده راحت میشه خیلی از بازی ها رو با فلش روی ps2 اجرا کرد

eyetoy اون زمان پشت جعبه ps2 عکسش بود اما خیلی ها نمیدونستن چی هست اصلا

http://forum.bazicenter.com/thread94846/

لوازم جانبی ps2 زیاد بود اما گرون بودن خیلی مثل کیف ps2 و .......

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
چنتا عکس از ps2 خودم :x

ps2 اصلی کلکسیونیم که کپی خور نرم افزاری کردم دیگه بازیا رو از روی فلش اجرا میکنه :bighug: آخرت کنسوله برای خودش :x

44392527352908134832.jpg

10532456692545261831.jpg

دسته اصلی ps2 براش محافظ ژله ای ps3 خریدم روش کشیدم ( گذاشتمش کنار دلم نمیاد ازش استفاده کنم :( )

08140958487003187716.jpg

ps2 خودم :x بقول یکی از دوستان سلطان زیر پام خوابیده :bighug:

48400447429743580951.jpg

اینم دسته شیشه ای نارنجی که به ps2 م وصل کردم

43823457006686092531.jpg

اینم کابل کامپونت ps3 که به ps1 و ps2 هم میخوره و بخصوص کیفیت خروجی تصویر ps2 خیلی بالاتر میبره برای وصل کردن ps2 به lcd حتما باید کابل کامپونت داشت

با این کابل کیفیت تصویر ps2 به HD میرسه حتی چند عنوان تا 1080i میرسه

لیست بازی ها PS2 که با کابل کامپونت HD میشن

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

64252318012517882296.jpg

چنتا از بازیا خودم

84326404236529207246.jpg

دوستانی که میخوان ps2 خودشونو کپی خور نرم افزاری کنن ( اجرا بازیا روی ps2 با فلش مموری ) آموزش راحت و کاربردی کپی خور نرم افزاری تو این تاپیک به صورت مرحله به مرحله و کامل قرار دادم که خودتون تو چند دقیقه تو خونه میتونید ps2 کپی خور نرم افزاری کنید

http://forum.bazicenter.com/thread92697/

مزیت دیگه اجرا بازیا با فلش مموری روی ps2 اینکه که میتونید با اجرا شبیه ساز از روی فلش مموری روی ps2 بازیا سگا جنسیس . میکرو . gba . gbc . سوپر نینتندو و ..... اجرا کنید همه شبیه سازا با کیفیت خوب بازیا رو اجرا میکنن

کلیپ اجرا بازی Call Of Duty: World At War Final Fronts با فلش مموری روی ps2 خودم ( فقط شرمنده دوربین گوشیم ضعیفه فیلم که گرفتم کیفیتش زیاد خوب نیست )

http://www.uploadco.ir/uploads/8itykzb2ba224ypf1p6m.3gp
ایول احسان جان
منم پلی 2 ام رو از سال 83 دارم
اصلا دلم نمیاد بفروشم
روش کپیخور رو هم که نوشتی تست میکنم و میگم
واقعا عالی مثل همیشه:bighug:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
درسته ps2 یکی از کنسول ها دوست داشتنی برای اکثر گیمر ها بود

این لنزش همیشه دردسر داشت البته الان که کپی خور فلشیش اومده راحت میشه خیلی از بازی ها رو با فلش روی ps2 اجرا کرد

این اجرای بازی از فلش که میگی رو من امتحان کردم خیلی دردسر داره تازه هربار هم باید بازی ها رو یه بار تبدیل به ایزو و بار دیگه تبدیل به یه فایل چندتکه ای بر روی فلش بکنیم.فقط هم یه بازی روی فلش میشه ریخت.من یه بار امتحان کردم منوی بازی اومد تا خواست بازی اجرا بشه گیر کرد روی یه صفحه. یه بار هم خواستم ps1 رو با فلش روش اجرا کنم...بازی اجرا شد ولی خیلی کند و بی کیفیت بود بی خیالش شدم

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ایول احسان جان
منم پلی 2 ام رو از سال 83 دارم
اصلا دلم نمیاد بفروشم
روش کپیخور رو هم که نوشتی تست میکنم و میگم
واقعا عالی مثل همیشه:bighug:

مرسی احسان جان

آره کنسول موفق و خوبیه هزینه هاشم پایینه

حتما امتحان کن خبرشو بده

مرسی :bighug:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
وایستید منم سوار شم
Laie_23.gif

من اولین بازی که کردم gta وایسی سیتی بود.:dخیلی حال داد.البته وقتی بابام دید دارم ملتو سلاخی میکنم دیسکشو قایم کرد
L.gif

بعد هم که با سلطان بازی های ps2 اشنا شدم resident evil 4
اولش که بازی میکردم تا دهکده رفتم بعد اون اره برقی اومد سر لیان رو قطع کرد دیگه تا دو سال بعدش بازی نکردم
154fs232528.gif

بعد دوسال دیگه وقتی اولین بار تمومش کردم انقدر با بازی حال کردم که بالای 20 بار دیگه هم رفتمش:d
من دوتا ps2 دارم که یکیش فت هست و اون یکی اسلیم.فت که اصلا روشن نمیشه ولی اسلیم مثل چیز کار میکنه>:)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این اجرای بازی از فلش که میگی رو من امتحان کردم خیلی دردسر داره تازه هربار هم باید بازی ها رو یه بار تبدیل به ایزو و بار دیگه تبدیل به یه فایل چندتکه ای بر روی فلش بکنیم.فقط هم یه بازی روی فلش میشه ریخت.من یه بار امتحان کردم منوی بازی اومد تا خواست بازی اجرا بشه گیر کرد روی یه صفحه. یه بار هم خواستم ps1 رو با فلش روش اجرا کنم...بازی اجرا شد ولی خیلی کند و بی کیفیت بود بی خیالش شدم

سیروس جان کاری نداره کپی خور کردنش

دیگه هم نیاز نیست فایل iso تبدلی کنی دیگه خود iso اجرا میکنه

تاپیکی که من زدمو بخونی دوستان راه حل دادن مثلا اگر فلش مموری usb نسخه 3 استفاده کنی دیگه تیک نمیزنه

بعد این کپی خور نرم افزاریه بعضی بازی ها اجرا میکنه بعضی بازی هارو نه

وایستید منم سوار شم
Laie_23.gif

من اولین بازی که کردم gta وایسی سیتی بود.:dخیلی حال داد.البته وقتی بابام دید دارم ملتو سلاخی میکنم دیسکشو قایم کرد
L.gif

بعد هم که با سلطان بازی های ps2 اشنا شدم resident evil 4
اولش که بازی میکردم تا دهکده رفتم بعد اون اره برقی اومد سر لیان رو قطع کرد دیگه تا دو سال بعدش بازی نکردم
154fs232528.gif

بعد دوسال دیگه وقتی اولین بار تمومش کردم انقدر با بازی حال کردم که بالای 20 بار دیگه هم رفتمش:d
من دوتا ps2 دارم که یکیش فت هست و اون یکی اسلیم.فت که اصلا روشن نمیشه ولی اسلیم مثل چیز کار میکنه>:)

ایمان جان مگه پارک ملته :d

gta وایسی سیتی واقعا یه انقلاب بود تو سبک نقشه باز

بابات حق داشته :d من gta از نسخه 1 و 2 شروع کردم یه بار تو pc و ps1 داشتم نسخه 2 بازی میکردم دکمه میزدم آروغ میزد بابام اومد تو حالت تهوه گرفت رفت :))

پس زهر ترک شده بودی سر لیان :-* خوبه تمومش کردی که من رزیدنت اویل 4 روی هر پلتفرمی که اومده بازی کردم :d

پس وضعت خوبه ها 2 تا 2 تا داری نکنه زنم 2 تا 2 تا گرفتی :))

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ایمان جان مگه پارک ملته :d

gta وایسی سیتی واقعا یه انقلاب بود تو سبک نقشه باز

بابات حق داشته :d من gta از نسخه 1 و 2 شروع کردم یه بار تو pc و ps1 داشتم نسخه 2 بازی میکردم دکمه میزدم آروغ میزد بابام اومد تو حالت تهوه گرفت رفت :))

پس زهر ترک شده بودی سر لیان :-* خوبه تمومش کردی که من رزیدنت اویل 4 روی هر پلتفرمی که اومده بازی کردم :d

پس وضعت خوبه ها 2 تا 2 تا داری نکنه زنم 2 تا 2 تا گرفتی :))
d.gif

نه یه مدل اسلحه بینهایت بود(زمان داشت) اونو ور میداشتم ملتو منفرج(لری) میکردم
gun.gif
یه مدت همین کارو کردم برگشتم دیدم پدر گرامی داره نگاه میکنه
l-hair001.jpg

اره 20 بار روی ps2 بیست بار روی pc سی بار روی ps3 هنوزم ببینمش بازی میکنم
2i1d1co.gif

نه باو وضعم کجا خوبه اون اولی از بس خراب میشد دیگه قیدشو زدیم رفتیم اسلیم گرفتیم.یادش به خیر فکر کنم اسلیم رو 160 تومن گرفتم
d.gif
یه ps1 فت هم دارم هنوز کار میکنه پدر سگ
4chsmu1.gif

اون زمان بازی های دونفره خیلی حال میداد.اکثر بازی ها دونفره میشدن.ما تو خونه 5 نفر بودیم که بازی میکردیم (حالا بقیه بمانند:d) کرش ریسینگ واقعا عالی بود.تکن 5 هم انقدر بازی کردیم که حرفه ای شده بودم
3ztzsjm.gif

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خوب تقریبا همه با بهترین های کنسول اشنا هستیم ولی بازی هایی هستند که با وجود فوق العاده بودن کمتر باهاشون آشنا هستید
Fatal_Frame_II_-_Crimson_Butterfly.jpg

یکی از بهترین عناوین سبک horror واقعا شاهکاریه که در حال حاضر نمیشه به این راحتی این عنوان رو پیدا کرد نکته اصلی و جذاب این بازی این بود که در طول بازی هیچ سلاحی به جز به دوربین نداشتید!!!!
Fatal_Frame_III_camera_gameplay.jpg

188d1139413855-siren-2-ntsc-j-cover-siren_2_dvd_jap-front2.jpg

یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ فکر نمی کنم نیاز زیادی به توضیح باشه

WWESmackDownShutYourMouth.jpg

تقریبا همه با smack down here comes the pain کم و بیش اشناییم و تقریبا اکثریت اونو بهترین کشتی کج ساخته شده می دونند این شماره یه مقدار کمتر معروف شد و البته قدیمی تره ولی به همون اندازه فوق العاده است یادش به خیر تمام استوریش رو با rvd رفتم عالی بود

rygarps2-us.jpg

اینم یه بازی قدیمی فوق العاده به سبک گاد اف وار سری gow تاثیر بسیار زیادی از این بازی روی بازیشون گرفتند یکی از بهترین بازی های انحصاری ps2

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
d.gif

نه یه مدل اسلحه بینهایت بود(زمان داشت) اونو ور میداشتم ملتو منفرج(لری) میکردم
gun.gif
یه مدت همین کارو کردم برگشتم دیدم پدر گرامی داره نگاه میکنه
l-hair001.jpg

اره 20 بار روی ps2 بیست بار روی pc سی بار روی ps3 هنوزم ببینمش بازی میکنم
2i1d1co.gif

نه باو وضعم کجا خوبه اون اولی از بس خراب میشد دیگه قیدشو زدیم رفتیم اسلیم گرفتیم.یادش به خیر فکر کنم اسلیم رو 160 تومن گرفتم
d.gif
یه ps1 فت هم دارم هنوز کار میکنه پدر سگ
4chsmu1.gif

اون زمان بازی های دونفره خیلی حال میداد.اکثر بازی ها دونفره میشدن.ما تو خونه 5 نفر بودیم که بازی میکردیم (حالا بقیه بمانند:d) کرش ریسینگ واقعا عالی بود.تکن 5 هم انقدر بازی کردیم که حرفه ای شده بودم
3ztzsjm.gif

d.gif

دیگه زیادی بازی کردی :d

اسلیم تا همین چند وقت پیش 150 میشد یه دونه آکبند خرید --- ps1 فت که سری اولیه اس ژاپنی اصلیه معلومه باید کار کنه

اون زمان ps1 دست دوم خریدم 215 هزار تومن فکر کنم نزدیک 2 میلیون تومن الان بود

خوب تقریبا همه با بهترین های کنسول اشنا هستیم ولی بازی هایی هستند که با وجود فوق العاده بودن کمتر باهاشون آشنا هستید
Fatal_Frame_II_-_Crimson_Butterfly.jpg

یکی از بهترین عناوین سبک horror واقعا شاهکاریه که در حال حاضر نمیشه به این راحتی این عنوان رو پیدا کرد نکته اصلی و جذاب این بازی این بود که در طول بازی هیچ سلاحی به جز به دوربین نداشتید!!!!
Fatal_Frame_III_camera_gameplay.jpg

188d1139413855-siren-2-ntsc-j-cover-siren_2_dvd_jap-front2.jpg

یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ فکر نمی کنم نیاز زیادی به توضیح باشه

WWESmackDownShutYourMouth.jpg

تقریبا همه با smack down here comes the pain کم و بیش اشناییم و تقریبا اکثریت اونو بهترین کشتی کج ساخته شده می دونند این شماره یه مقدار کمتر معروف شد و البته قدیمی تره ولی به همون اندازه فوق العاده است یادش به خیر تمام استوریش رو با rvd رفتم عالی بود

rygarps2-us.jpg

اینم یه بازی قدیمی فوق العاده به سبک گاد اف وار سری gow تاثیر بسیار زیادی از این بازی روی بازیشون گرفتند یکی از بهترین بازی های انحصاری ps2

مرسی محمد جان هر 3 تا بازی که معرفی کردی عالی هستن :bighug:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام به همگی دوستان و طرفداران سلطان
یکی از بازی هایی که عاشقشم و روی ps2 بازیش کردم البته روی PSP بیشتر بازیش کردم:d
بازی فوقالعاده زیبای justice legend هست که محصول کمپانی بسیار معروف DC هست که
توی این بازی شخصیت های معروفی همچون بتمن سوپر من فلش گرین لنترن واندر ومن و غیره حضور دارن سبک بازی اکشن ار پی جی هست که به شدت توصیه میشه بازی کنید
از نکانتمثبت بازی میشه به
بازی کردن با شخصیت های محبوب کمپانی DC
تخریب پذیر بودن محیط بازی (مثلا میشه با سوپر من ماشین بلند کرد و پرتاب کرد یا تیر های برق رو از جا در اورد و به عنوان سلاح استفاده کرد و غیره)
قدرت های جالب و منحصر به فرد شخصیت ها مثلا سوپر من با چشماش لیزر میزنه یا بت من قلاب میندازه و غیره
مراحل جذاب بازی
اکشن درگیر کننده
و نکته ی جالب بازی بازی کردن به صورت دو نفره افلاین که خیلی حال میده
اشاره کرد
دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم پس خودتون بازی رو امتحان کنید و ازش لذت ببرید:d
اینم کاور بازی

- - -ویرایش - - -

احسان کجایی ؟
یه کابل کامپوننت خریدم که در واقع تبدیل Wii xbox360 و ps3 ps2 هست و ۵ تا فیش داره
خریدم ۲۴
خوبه تو کیفیت تصویر ps2 تفاوت داره؟

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
من که فقط با این کنسول vice city و pes4,6 بازی کردم
سن اندرس هم رو پیسی رفتم
کنسولو به یه از خدا بی خبری قرض دادم از بچه های دبیرستان بود گفت تو که 360 و ps3 داری اینو چندوقت قرض بده من
من دیگه این اقارو ندیدم الان 6 سال از اون موقع میگذره هنوز تو فکرشم

زده به سرم یکی دیگه بگیرم....به نظرتون با وجود ps4 الان بازیهای ps2 توی ذوق نمیزنه؟من حتی گاد اف وار 1و2 هم بازی نکردم

به نظرتون ارزش خرید داره؟همشون الان بازیارو از رو فلش اجرا میکنند؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من که فقط با این کنسول vice city و pes4,6 بازی کردم
سن اندرس هم رو پیسی رفتم
کنسولو به یه از خدا بی خبری قرض دادم از بچه های دبیرستان بود گفت تو که 360 و ps3 داری اینو چندوقت قرض بده من
من دیگه این اقارو ندیدم الان 6 سال از اون موقع میگذره هنوز تو فکرشم

زده به سرم یکی دیگه بگیرم....به نظرتون با وجود ps4 الان بازیهای ps2 توی ذوق نمیزنه؟من حتی گاد اف وار 1و2 هم بازی نکردم

به نظرتون ارزش خرید داره؟همشون الان بازیارو از رو فلش اجرا میکنند؟

خدا بگم چی کارش کنه :-"
نه به هیچ وجه توی ذوق نمیزنه. البته بستگی به خودت داره. با این وجود اگر به دید اون زمان بهش نگاه کنی راحت میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی. PS2 صد در صد ارزش خرید داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر