eyetoy دوربین حرکتی برای ps2

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ممنون از نويسنده خوب تاپيك، نوستالژى فوق العاده اى برام بود
يه عكس هم از eyeToy خودم گرفتم...
چه قدر اون موقع خوب بود:)

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    95.3 KB · مشاهده: 25

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
واقعا عالی هست

مرسی حسین جان

ممنون از نويسنده خوب تاپيك، نوستالژى فوق العاده اى برام بود
يه عكس هم از eyeToy خودم گرفتم...
چه قدر اون موقع خوب بود:)

ممنون علی جان لطف داری :x من خودم بالا 50 تا از این دوربین ها فروختم تو پک ها آکبند همراه 5 تا دیسک بازی بودن

اینم یکی از عکساش

ntp5u848wpnvq29pff6m.jpg

خوبیش اینه با نصب دریاور مخصوص میشه به عنوان وبکم هم ازش استفاده کرد

عکس eyetoy تو رو دیدم واقعا برای خودش غولیه

فقط سلطان کنسولها ps2:x ممنون احسان جان خسته نباشی.

فدات عزیز

جالب اینجاست یکی از بازیا eyetoy مثل EyeToy: Kinetic که سال 2005 اومد

بعد مایکروسافت سال 2010 دوربین Kinect برای xbox 360 عرضه کرد هم دوربینش هم اسم دوربینش از eyetoy و یه بازی eyetoy کپی شده

ممنون:">....وتقعا:x PS2 :xشاهکاری بود که دیگه تکرار نمیشه:bighug:....واقعا حیف:(

موافقم عزیز :x

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
پلی استیشن 1 نوآوری در عصر بازی سازی بود ولی پلی استیشن 2 یک جهش و اسطوره در صنعت گیم بود و به قول شما دو نسل تولیدش ادامه داشت نشون میده دو نسل از زمان خودش جلوتر بود هفته پیش توپخونه بودم هنوزم خیلی ها دنبال PS2 هستند حتی دست دومش...!
زمان پلی استیشن 2 عصر طلایی گیمینگ بود.یعنی یه وسیله خوب در بُعد زمانی خوب ، تبدیل به موفقیت شد.
فکر کنم بعد NES رکورد تعداد یونیت فروش رفته رو داره.

------------------
احسان جان مثل همیشه نوشته ات عالی و کامل و پر نوستالوژی بود.
نوشته ات رو توی ویکی پدیا در صورت امکان قرار بده تا ماندگار بشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
پلی استیشن 1 نوآوری در عصر بازی سازی بود ولی پلی استیشن 2 یک جهش و اسطوره در صنعت گیم بود و به قول شما دو نسل تولیدش ادامه داشت نشون میده دو نسل از زمان خودش جلوتر بود هفته پیش توپخونه بودم هنوزم خیلی ها دنبال PS2 هستند حتی دست دومش...!
زمان پلی استیشن 2 عصر طلایی گیمینگ بود.یعنی یه وسیله خوب در بُعد زمانی خوب ، تبدیل به موفقیت شد.
فکر کنم بعد NES رکورد تعداد یونیت فروش رفته رو داره.

------------------
احسان جان مثل همیشه نوشته ات عالی و کامل و پر نوستالوژی بود.
نوشته ات رو توی ویکی پدیا در صورت امکان قرار بده تا ماندگار بشه.

9 چیز تو ps2 منو متعجب میکنه

1- طراحی خاص کنسول

2- بازی ها خوب و زیاد ( چون سال 2000 معرفی شد بخاطر فروش بالا و حمایت جامعه گیمری تا اواخر سال 2013 تولید شد پس عناوینی از سه نسل تو خودش داره )

3- سخت افزار ps2 اچ دی طراحی نشده اما با کابل کامپونت بسیاری از بازی ها ps2 اچ دی میشن و حتی تو چند عنوان به 1080i میرسن

این لیست نگاه کنید

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

4- ps2 بدون نیاز به هیچ شبیهسازی بازیا ps1 اجرا میکنه

5- ps2 یه مدیا پلیر هست و دیسک ها صوتی و فیلم dvd پخش میکنه

6- بازی هاش فراونه بقالی سر کوچتونم بری دارن بازیاشو اما برای هیچ کنسول دیگه ای اینطور نیست

7- لوازمش مفته یعنی از این ارزونتر نمیشه دسته آکبند پک دار با 13 هزار تومن میتونی بخری . پایه ps2 حدود 4 هزار تومن و ..........

8- هک نرم افزاری شده بازی هاشو همه جا میتونی با فلش بازی کنی

این آموزش هک نرم افزای ps2 توسط خودم

http://forum.bazicenter.com/thread92697/

9- با کپی خور نرم افزاری انواع شبیه ساز میتونی روی ps2 اجرا کنی مثل nes ( میکرو ) . snes ( سوپر نینتندو ) . sega mega drive و ...........

من خودم کنسول دستی gameboy advance خیلی دوست داشتم که تو 3 سال 81 میلیونو خورده ای کنسول فروخت و 3 مدل داشت

که تو این تاپیک عکسشو گذاشتم

انجمن طرفداران Game Boy Advance

اینم عکس کارتجاش

gbacomplete_02.jpg

اما

حالا شبیه سازش برای ps2 اومده هر جا بازی بخوای سیو و لود میکنه وقتی من اجراش کردم شاخ در آوردم بازی کنسول دستی روی tv بدون خراب شدن پیکسل قشنگ اجرا شد نه لگ و ..... داشت

تو همین تاپیک لینک دانلود شبیه سازشو گذاشتم

http://forum.bazicenter.com/thread92389/page23/#post3600612

اینم باید در نظر گرفت خود ps2 اصلا قیمتی نداره در برابر کنسول ها دیگه

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
خیلی چیز باحالیه منم داشتم جالبیش اینجاست تا 4 نفر همزمان ساپورت میکنه بازی هاشم که گروهی داره

بپر بپر داره اما نه زیاد مثل کینکت
آره واقعا فان هست من برام موو هم فان هست اما باید پایه داشته باشی بازی کنی :) اما همه یا میگن لوس بازی هست یا حوصله ندارن اصلا از رو زمین پاشن :)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره واقعا فان هست من برام موو هم فان هست اما باید پایه داشته باشی بازی کنی :) اما همه یا میگن لوس بازی هست یا حوصله ندارن اصلا از رو زمین پاشن :)

اینم در نظر بگیر این دوربین برخلاف دوربین PS3 اصلا به هیچ کنترلی و دسته ای نیاز نداره و کلا خودش اومات همه چیو تشخیص میده

اونایی که این کار کردن .... گشاد بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر