هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
گوگل کن پیدا می‌کنی

آره می‌دونم باورش سخته
آخه شکل پارالل رو ببین تقریبا شبیه کابل vga هست چطوری به مموری میخوره؟
پدرم در آمد برای لینوکس روی ps4 ولی پیدا نشد تو گوگل

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
yn5f_img_20200814_125140_720.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
وای خدا چه شاهکاری بود یادمه تا صبح بازی میکردیم با رفیقم اینو واقعا گذشته ها خیلی بهتر بود لعنت به زمان زود گذر

آره واقعا یه بازی شاهکار و قشنگ ?
دیگه الان رفیق مثل رفیقا سابق نیست

e964f0efb76b88e1f49e12e0e3af729b40c9b766.jpg

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دیگه الان رفیق مثل رفیقا سابق نیست
دیگه برادر، هر کی میره سمت زندگیش و خب کم کم دور میشن آدما از هم :)
ولی بگذریم، چقدر Burnout 2 زیباست، واقعا درود بر این سری فوق العاده. جالبه من فقط از بین نسخه های نسل ششمی، نسخه 2 رو نزده بودم، و باید بگم روون و زیباست و گرافیک شدید خوبی هم داره. واقعا دوستان تجربه کنن خیلی زیباست، هر چند خودم revenge و مخصوصا نسخه 3 takedown توصیه می کنم، حالا dominator رو نزدید تا اون حد مهم نیست :) جالبه چون og xbox در دسترس نیست، دارم با ps2 میزنم، ولی گرافیک داره ها آقا، گرافیک! قشنگ یادمه کرایتریون توی بلک هم کاری کرده بود که رو ps2 و xbox تفاوتی نمی شد پیدا کرد، شایدم به همین خاطره که Burnout 2 بعد از 18 سال گرافیکش تو ذوق نمی زنه اصلا و ابدا.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ساپورتی که این کنسول می شده توی نسل خودش حیرت انگیزه، یه دنیا گیم داره که کنسول های بعدی سونی صد سال به پاش نرسیدن.
فقط قبل ترش اتاری ۲۶۰۰ شد چنین ساپورتری ps2دوم هسته

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
فقط قبل ترش اتاری ۲۶۰۰ شد چنین ساپورتری ps2دوم هسته
کنسول که زیاد بوده کلی بخوایم حساب کنیم، ولی توی بین کنسول های خونگی ای که قابلیت اجرای بازی سه بعدی داشتن، این کنسول تک تک عه! شاید بعدش فقط wii خیلی زیاد بازی داشت.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کنسول که زیاد بوده کلی بخوایم حساب کنیم، ولی توی بین کنسول های خونگی ای که قابلیت اجرای بازی سه بعدی داشتن، این کنسول تک تک عه! شاید بعدش فقط wii خیلی زیاد بازی داشت.
Just ps2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر