هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
البته من سنم بالاست تو دهه سوم زندگی ام
خیلی اتفاقات و دلایل باعث این حال میشه
و الان اصلا هیچ هیجان و ... نیست

باید راهی پیدا کرد که برا لحظه ای شاد شد حداقل
من کلا آدم نوستالژی هم هستم
خود من با این که جوونم و تازه 21 سالمه عاشق بازی های قدیمی و نوستالژی هستم
درواقع فقط همین بازی ها بهم حقیقتا میچسبن
چون از بچگی باهاشون بزرگ شدم و لذت واقعی بردم

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
یک و نیم گیگ بودن اون به دلیل اون فایل خالی ولی با حجم بالاست که داخل دیسک میزارن تا بشه روی dvd رایتش کرد
وگرنه حجم نرم افزارا به صورت کامل به بیست سی مگ هم نمیرسه (واگه دقت هم کرده باشی میبینی که اگه فشرده کنی ایمیج رو حجمش همون 20 سی مگه

خودم اینو میدونم ولی اون دوستمون تصور میکرد که قراره کل حجم کپی بشه رو مموری که من جوابشونو دادم.

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
این dos box برا ps2 بدرد چی میخوره؟
کاربرد هاش چیه؟

PS2 - DOSBox

چیزی که من متوجه شدم انگار شبیه ساز محیط داس هستش و انگار هسته این برنامه برای کنسول PSP بوده. یعنی از سورس این برنامه که برای PSP ساخته شده استفاده شده و گفته که فقط درگاه USB رو میشناسه. احتیاج به موس و کیبورد داره. بازی های ساده رو اجرا میکنه. برنامه باگ داره و نسخه کامل نیست. همچنین اشاره کرده که این فقط یک پرت از برنامه برای سرگرمی هست و استفاده ازش ریسک داره و خطرناکه (ولی توضیحی در مورد ریسک و خطری که ممکنه کاربر باهاش مواجه بشه نگفته)

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
البته من سنم بالاست تو دهه سوم زندگی ام
خیلی اتفاقات و دلایل باعث این حال میشه
و الان اصلا هیچ هیجان و ... نیست

باید راهی پیدا کرد که برا لحظه ای شاد شد حداقل
من کلا آدم نوستالژی هم هستم
بستگی به خودتون داره دوستان. هر چی حرص بیشتر برای زندگی بزنی رسما نتیجه عکس داره و این حرص لذت سرگرمی های مختلف از جمله گیم هم از بین می بره. یادمه یه کتاب می خوندم به نام هنر رندانه به تخم گرفتن (!) توش طرف راحت نوشته بود برای چیزای کمی حرص بزنی و البته برای چیزای مهم. البته بستگی باز به روحیه هم داره, ولی خواستم بگم اگه زیاد برای یه چیز حرص می زنید لذت تجربه سرگرمی ها ازتون گرفته میشه و دیگه استراحت معنی ای نداره. منم 23 سالم عه و وقت گیم ام شاید کمتر شده باشه بخاطر مشغله ها اما ذوق و علاقه و صرف وقت خیر. اصلا گیم نباشه من دلیلی برای زندگی نمی بینم! الان هم میخوام auto modelistaشروع کنم با ps2 ی خوبم که هفت ساله دارمش :) امیدوارم دوستان اگر مشکلی دارن حل بشه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
منم سرچ کردم
Dos box شبیه ساز dos هست که باهاش میشه بازیا dos بازی کرد + باهاش سیستم عامل نصب و اجرا کرد

مثلا رو پلی ۲ میشه ویندوز ۳.۱ باهاش اجرا کرد
رو کنسول ها قویتر میشه ویندوز ۹۸ و xp نصب و اجرا کرد

و dos box پلی ۲ آره پورتیه و ضعیفترینه
منم دنبال روشی هستم که روی ی کنسول سیستم عامل نصب کنم روی پلی 2 میشه؟
چون میخوام بازیای کامپیوتر که سیستم بالا میخوان رو روی کنسول اجرا کنم برای چه کنسول هایی نصب میشه؟
لینوکس هم باشه مشکلی نیست

• Wow
Reactions: .Maximum.

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بنظرم حتما داری شوخی میکنی مزاح میکنی :D

درباره سوال شوخی گونه ات
? مورد اول روی پلی 2 ویندوز 3.1 نصب میشه

? در مورد دوم ، بازیای کامپیوتر که سیستم بالا میخوان رو روی کنسول اجرا کنم
باید بگم ویندوز ها و سیستم عامل های که روی کنسول پورت میکنن
اصلا کاربردی نیستن
عملکرد کامپیوتر ندارن

و بعد شما پلی 4 هم بخری نمیتونی ویندوز روس نصب کنی بعد بازی کامپیوتر جدید روش اجرا کنی
راستش پلی 4 دارم و 360 دنبال این روش هستم
برای لینوکس چی؟
روی پلی 2 هم کاربردی نی؟

• Like
Reactions: che-jaleb

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
راستش پلی 4 دارم و 360 دنبال این روش هستم
برای لینوکس چی؟
روی پلی 2 هم کاربردی نی؟

دوست من روی PS2 لینوکس نصب می‌شه و اون پورت شدن که یکی از دوستان در جواب شما گفته یه چیز دیگه اس اصلا ربطی به لینوکس نداره

شما که پلی ۴ داری می‌تونی لینوکس نصب کنی و بازیای به روز PC رو روی PS4 تجربه کنی. حتی با RPCS3 می‌تونی بازیای PS3 رو هم روی لینوکس PS4 شبیه سازی کنی

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست من روی PS2 لینوکس نصب می‌شه و اون پورت شدن که یکی از دوستان در جواب شما گفته یه چیز دیگه اس اصلا ربطی به لینوکس نداره

شما که پلی ۴ داری می‌تونی لینوکس نصب کنی و بازیای به روز PC رو روی PS4 تجربه کنی. حتی با RPCS3 می‌تونی بازیای PS3 رو هم روی لینوکس PS4 شبیه سازی کنی
ممنون ولی باید حتما جیلبریک شده باشه؟
اصلا چطوری باید روش نصب کنم یه تاپیک بود توش رفتم ولی جوابی نگرفتم تاپیکه هم قدیمی بود متاسفانه

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
ممنون ولی باید حتما جیلبریک شده باشه؟
اصلا چطوری باید روش نصب کنم یه تاپیک بود توش رفتم ولی جوابی نگرفتم تاپیکه هم قدیمی بود متاسفانه

بله حتما باید جیلبریک باشه حداکثر رو آپدیت 6.72 باشی

من خوندم که با اون میشه ps1 رو هک کرد چون ps1 پشتش یه پورت پارالل دارن

اون باز یه چیز دیگه اس. یه وسیله ساختن به اسم PSIO که رم می‌خوره و می‌خوره به پارالل پلی ۱ بازیارو از رو اجرا می‌کنه خیلی هم وسیله گرونیه
9215b4b70454fe3e7061e9a5374f94c1.jpg

چیزی که تو اون پست گفتم خوندن مموری پلی۲ روی کامپیوتر بود

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بله حتما باید جیلبریک باشه حداکثر رو آپدیت 6.72 باشی

اون باز یه چیز دیگه اس. یه وسیله ساختن به اسم PSIO که رم می‌خوره و می‌خوره به پارالل پلی ۱ بازیارو از رو اجرا می‌کنه خیلی هم وسیله گرونیه
9215b4b70454fe3e7061e9a5374f94c1.jpg

چیزی که تو اون پست گفتم خوندن مموری پلی۲ روی کامپیوتر بود
ممنون بعد از جیلبریک باید چطور نصب کنم لینوکس رو اگه تاپیکی داره بگید چون اینجا جاش نیست متأسفانه

فک نکنم پارالل به مموری بخوره

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر