همکاری EA و سامسونگ در گوشی های سری galaxy s4

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
Samsung Galaxy S4 به تازگی به نمایش در آمد و احتمال میرود که برای چند سالی بهترین گوشی اندرویدی باشد.EA هم قصد پشتیبانی از این گوشی را دارد.

سایت A-list اعلام کرده است که EA قرار است 16 بازی برای این گوشی موبایل منتشر کند و این بازی ها در Google Play Store قابل دسترس خواهند بود.تعدادی از این بازی ها عبارتند از:

Tetris Blitz, Real Racing 3, The Simpsons: Tapped Out, Plants vs. Zombies, Monopoly و Bejeweled Blitz

Glenn Roland سخنگوی EA در این باره گفته است:"خوشحالیم که اعلام کنیم همکاری جدیدی را با Samsung آغاز کرده ایم و قرار است تعدادی از بازیهای محبوبمان را برای Samsung Galaxy S4 منتشر کنیم.رزولیشن بالاتر،صفحه ی بزرگتر و قدرت پردازش بهتر این گوشی،باعث میشود که بازی های ما حتی بهتر به نظر آیند.

منبع
Galaxy S4: EA to supply 16 games at launch | VG247

Samsung-Galaxy-S4-GamePad.jpg
"
galaxy-s-4.jpg

galaxy-s4-vs-playstation-4-mid.jpg

samsunggalaxys4controller-300x200.jpg

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما هم فکر کنم سر سفره نقش نمکدون رو بازی میکنی!
مثل اینکه یادت رفته سامسونگ تا قبل از اینکه اپل آیفون رو معرفی کنه گوشیاش آنتن داشتن و از وسط باز میشدن! نهایت نوآوریش این بود که اندازه لاس وگاس رو گوشیاش چراغ میزاشت!
واقعا سامسونگ برند بی Level ـیه همین که سونی بک لایت LED ساخت سامسونگ شد LED ساز پاناسونیک پلاسما ساخت سامسونگ شد پلاسما ساز یاماها لامپ خلاء گذاشت روی آمپلی فایرهاش سامسونگم آمپ خلاء ساز شد و ...
نمیگم برند بدیه خوبه ولی Level نداره چون واقعا هیچ نوآوری ای از خودش نداره بیشتر معروفیت گوشیاشم مدیون اندرویده گوگله خلاصه سامسونگ کپی کار خوبیه و موفقیتش خلاصه شده تو یک فرمول ساده هرچیو میبینی خوبه یه کپی از روش بزن با قیمت کمتر!
خلاصه این نظر منه تا جایی که بتونم و پول داشته باشم سعی میکنم از خرید سامسونگ صرف نظر کنم اگرم جایی مجبور بشم بخرم 100% محدودیت مالی باعثش بوده.

شما یه موقع از خونه بیرون نیای ماشین میزنتت چون ماشینا چرخ داره . بخاطر حرف شما یسری کارخونه ها تصمیم گرفتن ترمزش رو حذف کنن. اخه ترمز رو یه جا دیگه درست کرده بودن اینا از اونا دیدن و گذاشتن رو ماشینشون.
اگه به حرف شما باشه اون احمقی که اول موبایل رو ساخت غلط کرد که الان اپل داره موبایل میسازه . اون خری که برق و راه انداخت شکر خورد که الانم ایران میتونه برق درست کنه...

کلا عقیدتون خیلی کوتاهه.دوست دارید کلاف و میله بگیرید دستتون ببافید .هرچی شد شد. فقط یچیز گفته باشید.منطق هاتون واقعا مشکل داره.

لول نداره و اینا رو یه فن و یه هیتر نمیتونه تعیین کنه. فروش و فیدبکش تعیین میکنه!برو به اونا مراجعه کن. در مورد اندرویدشم اینقدر توش تغییر ایجاد کرده خود گوگل صداش دراومده!!!

رضا درباره اندروید راست میگه.
درباره گوگل هم که، همه قبول کردن اندروید الان موفقیتش رو مدیون برنامه نویس های آزادی که روی این نرم افزار دارن کار میکنن وگرنه خود گوگل هیچ غلطی روی اندروید نکرده!​

اصولا هر چیزی به یه اصلی بر میگرده . گوگل هیچ کاریم نکرده باشه همین اندروید رو خرید و پروژش رو گسترش داد ! قدم های بزرگ بعدیش بدست دولوپر ها و شرکتهایی مثل همین سونی و سامسونگ و .... بود که گسترشش دادن . حرکت اخر یا همون فن استاد رو برنامه نویس های ازاد میزنن . ما هم مفت بری میکنیم . گنده بازی هم در میاریم:D

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
سال 2010 بود که سامسونگ گلکسی اس رویایی رو داد بیرون و اوجش از اون موقع شروع شد.

صفحه نمایشی خیره کننده ای رو روش قرار داد که هیچ اسمارت فونی اون موقع به گرد پای صفحش نمیرسید...کدوم اسمارت فونی اون زمان این کارو کرد ؟

سامسونگ برای سری گلکسی همه کار کرده تا الان...تا اونجا که تکنولوژی اجازه داده رو گوشی هاش سوار کرده و بهترین هارو براش در نظر گرفته.

اون زمان یادش بخیر...چه هیبتی داشت گلکسی اس..تو صفحه نمایش همرو درجا قورت میداد...من شیفته صفحه نمایش خارقالعادش شدم و خریدم.

گوگل هیچ کاریم نکرده باشه همین اندروید رو خرید

گوگل اندروید رو نخریده بلکه سازندش هست.

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

نه دوست عزیز ، گوگل اندروید رو خرید.به همین دلیل بود که android market تبدیل شد به google play.در واقع گوگل پشتیبان مالی android inc بود و نهایتا سال 2005 (اگر اشتباه نکنم) کاملا این شرکت رو خرید و با سایر محصولاتش ادغام کرد.Android (operating system) - Wikipedia, the free encyclopedia

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,078
نام
محمد امین
عمرا کسی فکر میکرد اندورید بتونه iOS رو بگیره ولی الان داره برای ایفون بای بای میکنه..:-h
عمرا کسی فکر میکرد سامسونگ بتونه اپل رو بگیره ولی الان داره برای اپل بای بای میکنه..:-h

hamid ps3

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
شما یه موقع از خونه بیرون نیای ماشین میزنتت چون ماشینا چرخ داره . بخاطر حرف شما یسری کارخونه ها تصمیم گرفتن ترمزش رو حذف کنن. اخه ترمز رو یه جا دیگه درست کرده بودن اینا از اونا دیدن و گذاشتن رو ماشینشون.
اگه به حرف شما باشه اون احمقی که اول موبایل رو ساخت غلط کرد که الان اپل داره موبایل میسازه . اون خری که برق و راه انداخت شکر خورد که الانم ایران میتونه برق درست کنه...

کلا عقیدتون خیلی کوتاهه.دوست دارید کلاف و میله بگیرید دستتون ببافید .هرچی شد شد. فقط یچیز گفته باشید.منطق هاتون واقعا مشکل داره.

لول نداره و اینا رو یه فن و یه هیتر نمیتونه تعیین کنه. فروش و فیدبکش تعیین میکنه!برو به اونا مراجعه کن. در مورد اندرویدشم اینقدر توش تغییر ایجاد کرده خود گوگل صداش دراومده!!!

اصولا هر چیزی به یه اصلی بر میگرده . گوگل هیچ کاریم نکرده باشه همین اندروید رو خرید و پروژش رو گسترش داد ! قدم های بزرگ بعدیش بدست دولوپر ها و شرکتهایی مثل همین سونی و سامسونگ و .... بود که گسترشش دادن . حرکت اخر یا همون فن استاد رو برنامه نویس های ازاد میزنن . ما هم مفت بری میکنیم . گنده بازی هم در میاریم:D

حرفی که شما داری میزنی نشون میده منظورو متوجه نشدی تو دینا 10 تا ماشین ساز هست ولی 4 تاشون level دارن مثلا بنز یا BMW یا فراری و پورشه برای اینکه نوآوری دارن شاید چیزی بسازن بعد از دو سال شما روی ماشینای دیگه ببینی ولی نوآوریش اول ماله اونا بوده برای همین اسم و رسمی دارن همه میگن بـــــــــــــــنزه بابا این Level و از نو آوریش به دست آورده ولی سامسونگ هر چی میسازه خیلی مشخصه که یه کپیه الانم برند بدی نیست ولی level نداره چونکه از خودش نوآوری نداره یه برند consumer level معمولیه تو سطح حرفه ای یا جایی که کیفیت و نوآوری قراره حرف اولو بزنه بگی سامسونگ مردم چی فکر میکنن آخه؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
لطف کن علتشم بگو :) میره نمایشگر با اون کیفیت و cpu با اعداد و ارقام همرو کنار هم میزاره .اندروید رو هم کاملا سامسونگلیزه میکنه .میده دست ملت . همیت در پشتش رو هم اهنی کنه خوب میشه؟ یسری حرفا هست که گوش بگوش میچرخه و باعث ایجاد این تفکرا میشه. اگه با این وسیله ها کار کنی و بگی مضخرفه و بی لوله قبول... هیچ چیزی برای اثباتش نداری!هر دیوایس قوی خوبه. مطمئنن اگه بد بود گلکسی اس 3 رو 50 میلیون نفر نمیرفتن بخرن!مطمئنن اونا ابله نیستن چیز خاصی توش دیدن. گوگل رو یه تنه بردی زیر علامت سوال:Dگوشیت دلیوری داره ؟:D
دليوري چيه؟خوردنيه؟:d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
گوگل رو یه تنه بردی زیر علامت سوال
:biggrin1:
گوشیت دلیوری داره ؟
خوبی عمو رضا ؟ خیلی وقته پستتاتو نقل قول نکردم. خلاصه عرض سلام.

من گوگل رو یه تنه زیر سوال نبردم. هممون می دونیم که اندروید یه OS اپتیمایز نشده است و اینکه گوشی من دلیوری نداره فکر نمی کنم جواب من باشه. تو نقل قول پایینی بیشتر توضیح میدم.

چرا فرق داره دوست عزیز...خیلی هم فرق داره....تعداد هسته های بالاتر تو گوشی های اندرویدی فریم بالاتری تو بازی های پرگرافیک به اجرا میزاره...گوشی با پردازنده 2 هسته ای هیچ وقت از لحاظ فریم ریت به گوشی 4 هسته ای نمیرسه.

بهتر هست بازی های Most Wanted , Modern Combat 3,4 و....های دیگرو مثلا با sii دو هسته ای و یا هر گوشی دیگر 2 هسته ای تست بزنی بعد بیا با نوت 2 تست بزن..اونوقت متوجه تفاوت فاحش فریم ریت میشی..یکی از دلایل اصلی کوچ من از اس 2 به نوت 2 فریم بسیار بالاتر بازی هاش بود که بدجور منرو جذب کرد..بازی mc4 روی نوت 2 قابل مقایسه از لحاظ فریم ریت با sii دو هسته ای نیست.

روی sii حول حوش 20 تا 30 فریم و گاهی اوقات رو 15 اینام میامد...ولی رو نوت 2 زیر 50 نمیاد فریم.
بازم این جواب پست من نیست. راجع به SIV نظر نمیدم چون Benchmark هاش رو ندیدم اما اگر بخوایم پردازشگر چهار هسته ای SIII رو با iPhone 5 مقایسه کنیم باید برگردیم به نحوه عملکردشون. توی بنچمارک های مقایسه این دو تا گوشی iPhone 5 بین 2.5 تا 10 برابر از SIII بهتر عمل کرده در حالی که SIII دو برابر 5 هسته پردازشی داره و دو برابر هم رم ولی اینا فقط روی کاغذِ اینا حرف های منم نیست، تست ِ که اگر میخواید حرفم مستند باشه میتونید مقایسه های ویدئویی Engadget یا همین بقل Digikala رو دانلود کنید که کاملا روی بنچ مارک ها توضیح میده، حتی گوشی ها رو بقل هم میزاره و دقیقا یک task رو روش انجام میده. مهم اینه که این توان پردازشی روی چه نرم افزاری پیاده میشه. زلم زیمبو android باعث شده تا این توان پردازشی به بدترین شکل جواب بده تا جایی که با این همه هسته و اعداد قلمبه سلمبه هیچ توانی در برابر iPhone و iOS نداره.

راجع به فریم هم اطلاع ندارم شما همین گیم ها رو روی 5 هم انجام دادید یا نه با این حال من هم Modern Combat 4 و هم N.O.V.A 3 رو روی 5 انجام دادم برای تست و اون چیزی که من دیدم همه اطلاعات روی کاغذ رو زیر سوال برد.
^و این ناشیانه ترین OS ، محبوب ترین نیز هست و به قدری optimize شده که از os رقیب امتیازات ببالاتری بیاره.پس کلا بگذارید ما با این OS خیلی بد و بدردنخور خوش باشیم و از قابلیت های multi tasking اش که خیلی بده و قابلیت customize کردنش که به هیچ وجه بدرد بخور نیست لذت ببریم
محبوب ترین OS یعنی چی ؟ یعنی Apple فقط با iPhone یکه تازی می کنه و اندروید روی صد مدل گوشی چیپ و متوسط و قوی وجود داره از مارک هاوای بگیر تا Asus و Acer و LG و ووو . این شد محبوبیت ؟ قابلیت مولتی تسکینگ iPhone تا اونجا من دانشم قد میده بهبود زیادی پیدا کرده و قابلیت کاستیمایز کردنش هم فکر کنم به اپتیمایز و سریع بودن سیستم عامل کاملا بیارزه.
عمرا کسی فکر میکرد اندورید بتونه iOS رو بگیره ولی الان داره برای ایفون بای بای میکنه..
:-h
عمرا کسی فکر میکرد سامسونگ بتونه اپل رو بگیره ولی الان داره برای اپل بای بای میکنه..
اول اینکه ایفون اسم گوشیه نه سیستم عامل؛ دوم هم اینکه سال 2012 که iPhone 5 و SIII عرضه شدند Apple با 34% اولین سهم بازار رو در اختیار داشت و بعدش هم سامسونگ بود که 31% بود. حالا تا بای بای زیاد مونده فکر کنم. منبع
راجع به اندروید هم بالاتر گفتم. سه ماه آخر 2012 در مقایسه iOS و Android عرض می کنم که iOS حدود 21 درصد سهم بازار رو دراختیار داشته و اندروید 70 دصد بازار رو. حالا یه قلم کاغذ بیارید و تعداد برندها رو ضرب کنید در مدل های مختلفشون. از مدل های مختلف سامسونگ گرفته تا هاوای و LG و Sony و HTC و Acer و Asus و ... که هر کدوم یه پسوند و پیشوند دارن. Samsung Galexy فلان و فلان و فلان و Xperia که Z و ZE و SL و S و X و .... . منبع

بای بای.
در اینکه گوشیهای آیفون فوق العادن و بعضی خصوصیاتشون تک هست شکی نیست.مهمترینش اینترفیس هست ..هیچ گوشی رقیبش نمیشه.مورد بعد از لحاظ تاچ هست که باز هم آیفون سرآمده.صفحه گوشی هم که از زمان معرفی ریتا یه انقلاب فوق العاده بود.ولی من همه اینا رو از جابر مرحوم میدونم و بعید میدونم آیفون بتونه در ادامه اونجور درخشان ظاهر بشه..

نکته دیگه اینه که سامسونگ الان در هر رده ای بهترین گوشیهارو داره عرضه میکنه.البته سونی با xperia z واقعا بینظیر کار کرده و فکر میکنم قدرت واقعی سونی تا دوسال دیگه مشخص میشه.ولی شخصا دیگه امیدی به آیفون ندارم.
فکر نمیکنم کسی تردیدی داشته باشه که سامسونگ الان با اختلاف بهترین برند سازنده گوشی هست.
سلام حسین جان عزیز.

راجع به استیوجابز که خوب تا حدودی درسنه اما نمیتونیم بگیم اپل دیگه نمیتونه بده چون راجع به یه شرکت کوچیک ِ سهامی خاص صحبت نمی کنیم. ما داریم راجع به Apple صحبت می کنیم. مثل کنسول ها و مثل هر چیز دیگه ای ما نیاز به یه مصرف عام داریم از دیوایسی که خریداری می کنیم مثلا از کنسول ها انتظار بازی کردن به نحو احسنت داریم و در مرحله بعدی نکات فرعی. تو موبایل هم این صدق می کنه. اینکه شما به صفحه مانیتور نگاه نکنی اون ویدئو Pause بشه بعد دوباره با انگشت Play کنی این نشد قابلیت که، چیزی که سامسونگ خیلی روی این قابلیت SIV مانور داد. پس شما اگر داری چیزی تماشا می کنی باید زل بزنی تا مبادا Pause نشه. این ُ واسه این مثال زدم که حرفم استناد داشته باشه. ما از گوشی کیفیت ساخت خوب میخوایم، وقتی دستمون میگیریم احساس خوبی داشته باشیم چیزی که با پلاستیک بازیافتی استفاده شده در Galaxy ِ و خیلی توفیر داره با آلومینیوم و شیشه به کار رفته در iPhone یا اندازه اون که مجبور نباشیم یا کُت بپوشیم یا حتما مثل یه تبلت دستمون بگیریم. نیاز به سرعت داریم، نیاز به دسترسی آسان و سریع داریم و نیاز به یه بانک اطلاعاتی که هممون میدونیم این تو ترکیب iPhone و iOS بیشتر یافت میشه.

من برای برند سامسونگ احترام زیادی قائلم و میتونم بگم مصرف کننده چند تا از محوصلات شاخصش هم هستم منتها هیچوقت نمیتونیم بگیم به اپل امیدی نیست و سامسونگ با اختلاف بهترین سازنده گوشیه. به هر حال سلیقه دخیل هست و همین سلیقه هم ما رو از هم متمایز می کنه ولی ما نمیتونیم چشممون رو به حقایق ببندیم.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
در اینکه گوشیهای آیفون فوق العادن و بعضی خصوصیاتشون تک هست شکی نیست.مهمترینش اینترفیس هست ..هیچ گوشی رقیبش نمیشه.مورد بعد از لحاظ تاچ هست که باز هم آیفون سرآمده.صفحه گوشی هم که از زمان معرفی ریتا یه انقلاب فوق العاده بود.ولی من همه اینا رو از جابر مرحوم میدونم و بعید میدونم آیفون بتونه در ادامه اونجور درخشان ظاهر بشه..

نکته دیگه اینه که سامسونگ الان در هر رده ای بهترین گوشیهارو داره عرضه میکنه.البته سونی با xperia z واقعا بینظیر کار کرده و فکر میکنم قدرت واقعی سونی تا دوسال دیگه مشخص میشه.ولی شخصا دیگه امیدی به آیفون ندارم.
فکر نمیکنم کسی تردیدی داشته باشه که سامسونگ الان با اختلاف بهترین برند سازنده گوشی هست.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اصولا هر چیزی به یه اصلی بر میگرده . گوگل هیچ کاریم نکرده باشه همین اندروید رو خرید و پروژش رو گسترش داد ! قدم های بزرگ بعدیش بدست دولوپر ها و شرکتهایی مثل همین سونی و سامسونگ و .... بود که گسترشش دادن . حرکت اخر یا همون فن استاد رو برنامه نویس های ازاد میزنن . ما هم مفت بری میکنیم . گنده بازی هم در میاریم
:biggrin1:
الان گلکسی اس 3 من تو اکثر مواقع تو هنگه، از لحاظ سخت افزاری خیلی بالاتر از آیفون 5 اس هست به نظرت چرا ؟ :|؟
ماتفاقا شرکت هایی مثل سونی یا سامسونگ کار خاصی در حق اندروید نمیکنن جزء اضافه کردن پوسته خودشون به اندروید و کمی انحصاری کردن این سیستم عامل . . .
کلا اندروید هسته خیلی ناپایداری داره اون هم دلیلش تابلوئه چون اصلا شخصی سازی برای یک پلتفورم نشده و از سخت افزار نهایت استفاده رو نمیکنه و مهم تر اینکه خیلی تلف کن داره . از CPU خیلی برای موارد بیهوده استفاده میکنه.
فلسفه پیداش اندروید خیلی بالاتر از اینه که گوگل سازنده اش بوده باشه :D.
بیشتر همون خریدنه :D.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اول اینکه ایفون اسم گوشیه نه سیستم عامل؛ دوم هم اینکه سال 2012 که iPhone 5 و SIII عرضه شدند Apple با 34% اولین سهم بازار رو در اختیار داشت و بعدش هم سامسونگ بود که 31% بود. حالا تا بای بای زیاد مونده فکر کنم.

دوست عزیزامار اشتباه نده این امار برا امریکاست که خیلی نزدیک بهم ویه بارم سامسونگ اول شد.ولی تو امار کل سامسونگ با فاصله زیادی اوله و جلوتر از اپله
یعنی میشه گفت تو فروش اسمارت فون سامسونگ هیچ رقیبی نداره..فقط تو اخر سال و کریسمس اپل یه کم فاصلشو کمتر میکنه ولی بقیه سال سامسونگ2برابر اپل میفروشه

اینم بنجمارک نسخه امریکا اس4
handsets-march-2013-thumb.png

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوست عزیزامار اشتباه نده این امار برا امریکاست که خیلی نزدیک بهم ویه بارم سامسونگ اول شد.ولی تو امار کل سامسونگ با فاصله زیادی اوله و جلوتر از اپله
یعنی میشه گفت تو فروش اسمارت فون سامسونگ هیچ رقیبی نداره..فقط تو اخر سال و کریسمس اپل یه کم فاصلشو کمتر میکنه ولی بقیه سال سامسونگ2برابر اپل میفروشه

اینم بنجمارک نسخه امریکا اس4
handsets-march-2013-thumb.png

منبع دادم. اگر مشکلی دارید به سایت منبع ایمیل بزنید.

راجع به بنچمارک هم گفتم من بنچمارک های SIV رو ندیدم ولی در مقایسه iPhone 5 با SIII با وجود سخت افزار تقزیبا دو برابری SIII باز هم iPhone 5 عملکرد فاحشی نسبت به SIII داره. اگر ترافیک اینترنت دارید این فایل 20 مگی رو دانلود کنید توش همه جور مقایسه انجام داده از جمله تمام بنچمارک های معروف که میتونید خودتون متوجه فرق این دو تا گوشی بشید. دانلود

ضمنا بزارید SIV عرضه بشه بعد با iPhone 5 مقایسه کنید که سپتامبر پارسال عرضه شده. اون ویدئو رو حتما ِ حتما دانلود کن، کلا جای بحثی باقی نمیزاره.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
منبع دادم. اگر مشکلی دارید به سایت منبع ایمیل بزنید
شما میایی با اطمینان میگی اپل فروشش از سامسونگ بیشتره بعد منبع فروش امریکا میذاری و از خودت دفاع هم میکنی؟؟:D
دوست عزیز گفتم که اون امار درسته ولی شما برا حرف اشتباهی گذاشتی...
فروش سامسونگ خیلی بیشتر از اپله
ضمنا بزارید SIV عرضه بشه بعد با iPhone 5 مقایسه کنید که سپتامبر پارسال عرضه شده
خب چطور شما اس3رو که چند ماه قدیمی تره با ایفون5مقایسه میکنین؟:D یا اس2رو که7ماه قدیم تر بود با ایفون4اس؟؟

در اخر هم دیدیم هم اس3وایفون5رو اس2هم ایفون4اس رو شکست داد و بهترین گوشی سال شدن:D

درست نیست بنجمارک ایفون رو با گلکسی یا بقیه گوشی های اندروید مقایسه کنین چون سیستم عاملشون یکی نیست..ولی تو اندروید گلکسی بهترینه...

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
من موندم یه عده چه پدرکشتگی با سیستم عامل آندروید دارن که می خوان به هر شکل ممکن اون رو بکوبن و با هر منطقی بیان و ثابت کنن که ios از آندروید بهتره . آقا بهتر بودن ios مال دو ، سه سال قبل بود . آندروید الان به جایی رسیده که از هر نظر نسبت به ios برتری داره . من به شخصه هیچ موردی سراغ ندارم (وجود هم نداره ) که ios در اون از آندروید بهتر عمل کنه چه بسا در بسیاری از موارد آندروید بهتره . الان اگه من بیام بگم گوشی های آندرویدی بیشتر می فروشن سینه چاکان اپلی میان میگن که اپل با یه گوشی داره با لشکر آندروید رقابت می کنه ولی وقتی که میان از نظر بنچمارک پرچم دارای آندرویدی رو با اپل مقایسه می کنن این مورد رو در نظر نمیگیرن که به واسطه تمرکز اپل بر روی یک گوشی امکان بهینه سازی سیستم عامل ios برای آیفون بالاتره و دلیل این مورد که گوشی های چهار هسته ای آندروید در بنچمارک از گوشی دو هسته ای آیفون شکست می خوره به این مورد بر میگرده . ببینید دوستان شما چه بخواهید و چه نخواهید این یه واقعیته غیر قابل انکاره که دوران سردمداری اپل در بازار تلفن های هوشمند به سر رسیده ، اپل تو نوآوری فوق العادست ولی مثل ماجرای سیستم عامل ها که از مایکروسافت شکست خورد اینجا هم از آندروید شکست خورده و باید با سهم زیر ده درصدی خودش خوش باشه حالا هی شما بایید دم از کلاس و ... بزنید .
من موندم که با عرضه گوگل گلاس اپل می خواد چه خاکی رو سرش بریزه .
در مورد اون افرادی هم که میگن سامسونگ بیکلاسه و اینا دوست عزیز گوشی سه تومانی حتما کلاس داره . البته واسه من قدرت سخت افزاری و نرم افزاری مهمه که اس 4 دهن هر منتقدی رو میبنده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر