همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد خدایی اصلا منظور رو نمیگیری :D خوب بابا الان دو ساله سر این سریال پیر شدم نمیدونم اون خونه ها چین؟ :D

:D

بنویس رو حساب تازه واردی :D من 10 روز هست که دارم فیلم رو میبینم . :D فکر کردم منظورت این هست که از شروع فصل 6 دیگه چیزی به اسم دارما وجود نداشته. حالا بگذریم

این اعدادی که جلوی اسمشون بود رو دقیق نفهمیدم احتمالا تاریخ تولد یا سالی که جیکوب اینهارو دیده و یک چیزه دیگه که هنوز نا مشخض جه چیز اینها مهم هست و چرا انتخاب شدند

والا من از اعداد این ها رو فهمیدم. مجموعشون میشه 108. یعنی همون زمانی که بهدش باید اون کلید رو میزدی. حال یه چیز دیگه. اگه همین اعداد رو به صورت پس . پیش جمع و تفریق کنیم میشن صفر. 4+8+42 = 23+15+16

آخرین ویرایش:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
آقا یه سوال دارم.... مثل اینکه این دارما کلا تعطیل شده نه؟ :D
فکر کنم بعد از این که تو فصل 3 بن و دیگران با گاز همشون رو خفه کردن دیگه کارشون تموم شد.تو فلش سایدها هم چون جزیره نابود شده حتما دارماای هم نیست!یادش بخیر تو فصل دو فکر میکردم همه ی رازها زیر سر بن و دارماس!ولی حالا اصلا مهم نیستن.
یدونه حدس:
من میگم واسه این جیکوب دنبال جانشین میگرده چون زیراندازشو(!:biggrin1:)کامل بافته و وظیفش تموم شده،پس قبل از جیکوب هم کس دیگه ای جاش بوده(حتی توی معبد و جاهای دیگه هم از اون زیراندازا بوده که شاید مال افراد قبل از اون بودن!)،شاید همون دو تا جسدی که تو غار بودن و مهره های سفید و سیاه داشتن محافظان قبلی جزیره بودن؟!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مثل اینکه قراره lost هم به این سرنوشت دچار بشه ! البته هنوز در حد شایعه است :D
از شایعه بیشتره!من چند جا شنیدم.ظاهرا کار را شروع کردن.
من هم بالاخر اپیزود 4 را دیدمسریال جالب شده ولی یه جورایی حالتش عوض شده.منظورم تخیلی شدن نیست ها...اصلا حالت دوربین و وضعیت محیط و ... .یه جوری شده.ولی این قسمت باز هم باعث کشاندن شده.من باز هم به نظر بهتر از سزن پنج شده ولی هنوز با چهار سیزن اول فاصله داره.راستی
این بچه هه کی بود؟قیافش که به خاطر سیاهی و لباس هاش ب آرون می خورد ولی این که نمی شه!چون تو این جهان موازی آرون تو جزیره نیست.کی می تونه باشه؟و گفت کی رو نمی تونه بکشه؟جیکوب که مرده...و اینکه,کیت بین اون شش نفر نبود...چرا به نظرتون؟

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
از شایعه بیشتره!من چند جا شنیدم.ظاهرا کار را شروع کردن.
من هم بالاخر اپیزود 4 را دیدمسریال جالب شده ولی یه جورایی حالتش عوض شده.منظورم تخیلی شدن نیست ها...اصلا حالت دوربین و وضعیت محیط و ... .یه جوری شده.ولی این قسمت باز هم باعث کشاندن شده.من باز هم به نظر بهتر از سزن پنج شده ولی هنوز با چهار سیزن اول فاصله داره.راستی
این بچه هه کی بود؟قیافش که به خاطر سیاهی و لباس هاش ب آرون می خورد ولی این که نمی شه!چون تو این جهان موازی آرون تو جزیره نیست.کی می تونه باشه؟و گفت کی رو نمی تونه بکشه؟جیکوب که مرده...و اینکه,کیت بین اون شش نفر نبود...چرا به نظرتون؟

من حساب کتاب نکردم ولی نمی خوره این آرون باشه یا باید یه آدم بالغ باشه یا یه بچه 4 ساله. ولی این 10 ساله میخورد. دستای خونی هم انگار نشونه گند زدن دود سیاهه .شاید یه مرده دیگه باشه.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به احتمال زیاد این بچه خود جیکوب بوده. در مورد اون کشتن هم منظورش بقیه کاندید ها بودن که خود جیکوب نمیتونه مستقیم بکشتشون برای همین هم رفت سراغ ساویر تا از اون استفاده کنه. کیت هم چون اصلا کاندید نشده که بخواد اسمش اونجا نوشته شده باشه. تمامی کاندید ها رو جیکوب یه بار دیده ولی کیت رو نه، این جیکوب هم فهمیده بوده این کیت کلا موجود رو مخی هست نرفته سراغش:D

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
تمامی کاندید ها رو جیکوب یه بار دیده ولی کیت رو نه

جیکوب مگه اون قسمتی که کیت توی بچگی هاش رفته بود ، دزدی ، ندیدش ؟ اومد پول جنس رو حساب کرد ! یا من اشتباه میکنم ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
جیکوب مگه اون قسمتی که کیت توی بچگی هاش رفته بود ، دزدی ، ندیدش ؟ اومد پول جنس رو حساب کرد ! یا من اشتباه میکنم ؟
امیر این تیکه ای رو که میگی من یادم نیست ولی توی همین قسمت چهارم لاک برمیگرده به جیمز یه چیزی میگه درباره کاندید ها و صحنه هایی که جیکوب هر کاندید رو دیده نشون داده میشه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

ذرسته. بعدش هم بهش میگه که دیگه این کا رو نکنه. من احتمال میدم که کیت از همه آخر نقشش رو ایفا کنه.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
قسمت جدید :
http://rapidshare.com/files/354975296/L.S06E05.HDTV.XviD-XII.part1.rar
http://rapidshare.com/files/354975391/L.S06E05.HDTV.XviD-XII.part2.rar
http://rapidshare.com/files/354975478/L.S06E05.HDTV.XviD-XII.part3.rar
http://rapidshare.com/files/354975381/L.S06E05.HDTV.XviD-XII.part4.rar

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
آقا فک ریزونه این قسمتش :biggrin1: ، ببینید ، حالشو ببرید :biggrin1: ، بعد بیایم با هم صحبت کنیم ،‌ هی ام نیاین بعد هر قسمت فاز منفی بدین :biggrin1:، بذارین اول تموم شه سریال بعدش نقدش کنین !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در مورد غار اپیزود 4 :
این رو توی lostpedia خوندم و به نظرم منطقی بود. توی اون غار فقط نوشته شده بود Kwon ولی معلوم نبود Sun هست یا Jin . شاید در مورد Kate هم همین طور باشه. یعنی Kate قرار بوده (یا قرار هست !) زن Jack یا Sawyer بشه و برای همین فقط فامیل Shephard و Ford دیده میشه. (یعنی Kate هم جزو یکی از این دوتاس)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
در مورد غار اپیزود 4 :
این رو توی lostpedia خوندم و به نظرم منطقی بود. توی اون غار فقط نوشته شده بود Kwon ولی معلوم نبود Sun هست یا Jin . شاید در مورد Kate هم همین طور باشه. یعنی Kate قرار بوده (یا قرار هست !) زن Jack یا Sawyer بشه و برای همین فقط فامیل Shephard و Ford دیده میشه. (یعنی Kate هم جزو یکی از این دوتاس)
منظورت اینه که Kwon یعنی Jin و Sun هردو باهم؟! خود جان لاک (تقلبی:D) هم گفت که نمیدونه کدوم یکیشونه! یعنی فقط یه نفرشون میتونه باشه!
اگه اونجوری که گفتی باشه، یعنی Kate زنده میمونه و جک یا جیمز میمیرند:D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
قسمت پنجم رو دیدم به نظرم کلا داره روند بهتری رو طی میکنه سریال(کسایی که قسمت 5 رو ندیدن اسپویلر رو نخونن)
این قضیه کاندید بودن کیت فکر کنم اصلا درست نیست. چون با نشون دادن اون Light house و اینکه جیکوب کاندید هارو از بچگی زیر نظر داشته این قضیه که کیت زن جک یا جیمز باشه منتفی هستش. اون فضیه Kwon هم به همین ترتیب نشون میده که فقط یا جین یا سان کاندید هستند نه هر دوتا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر