همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نسبت به اپیزود های قبلی خیلی قشنگتر بود.
در کل راضی بودم...

دلیل وجود اون اعداد هم بالاخره فهمیدیم...بسیار خرسندیم که ***** هم به کیت نرسید :D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
اصلا اونو یادم رفته بود . ولی شاید دوده شبیه کریستین نشده باشه . ولی باز از یه طرف کریستین با کلیر می گرده !

یعنی کریستین زنده بود ؟ :confused: یا اینکه چه کسی کریستین شده بود ؟ به احتمال 100 % دود سیاه بود !:biggrin1:

یک چیز دیگم درباره اون اسما بود . اینکه وقتی جان لاک مرد دود سیاه روی اسمش خط کشید . یعنی اینکه بقیه افرادی هم که اسمشون اونجا نوشته بود و خط خورده بود بوسیله دود سیاه کشته شدن ؟:confused:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
یعنی کریستین زنده بود ؟ :confused: یا اینکه چه کسی کریستین شده بود ؟ به احتمال 100 % دود سیاه بود !:biggrin1:
نه کریستین مرده . شک نکن

یک چیز دیگم درباره اون اسما بود . اینکه وقتی جان لاک مرد دود سیاه روی اسمش خط کشید . یعنی اینکه بقیه افرادی هم که اسمشون اونجا نوشته بود و خط خورده بود بوسیله دود سیاه کشته شدن ؟:confused:
عین همون که جیکوب تو اوردن اونها به جزیره نقش داشته . دود سیاه هم یه جورایی باید دست داشته باشه ولی خودش نکشته !

به نظر من فاینال ویلان دود سیاه نیست میتونه جک یا سایور باشه نظر شما چیه ؟ ( فاینال ویلان = شخصیت منفی نهایی )

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
یه نکته:
اونجا یادتون است جان لاک یا همون Black Smoke سنگ سفید رو از رو ترازو برداشت پرت کرد و سنگ سیاه موند؟
به نظرم جیکوب مثل نیروی خیر و جان لاک مثل نیروی شر میمونه!!
هرکی به حرف جان لاک گوش کنه یعنی نمادیه از اینکه توسط شیطان گول خورده و برعکس.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به نظر من فاینال ویلان دود سیاه نیست میتونه جک یا سایور باشه نظر شما چیه ؟ ( فاینال ویلان = شخصیت منفی نهایی )
[/QUOTE]

دود سیاه همون دشمن جیکوب یا به عباریتی همونی هست که باهاش کنار ساحل نشسته بود.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226

دود سیاه همون دشمن جیکوب یا به عباریتی همونی هست که باهاش کنار ساحل نشسته بود.

خسته نباشی احد جان . رفیق اینو که همه میدونن منظور من این بود که آخر داستان
شخصیتی که برو بکس به عنوان شخصیت منفی باهاش روبرو میشن اون نیست . البته شاید هم اون باشه . فقط یه حدسه .

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
شخصیتی که برو بکس به عنوان شخصیت منفی باهاش روبرو میشن اون نیست . البته شاید هم اون باشه . فقط یه حدسه .
[/QUOTE]

منظورت این هست که همون طور که جیکوب میخواسته حفاظت از جزیره رو به کس دیگه ای بده دود سیاه هم میخواد نقشش رو واگذاری کنه تا بتونه از جزیره بره؟

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226

منظورت این هست که همون طور که جیکوب میخواسته حفاظت از جزیره رو به کس دیگه ای بده دود سیاه هم میخواد نقشش رو واگذاری کنه تا بتونه از جزیره بره؟

نه دقیقا . یه چیزی مثل این :
دود سیاه احتمالا برای آزادیش باید یه کاری بکنه که من دو تا حدس دارم :
یا اینکه باید همه ی کاندیدا ها رو بکشه . که این خیلی درامه و تو سبکه لاست نیست .
یا اینکه دود سیاه باید وارد معبد بشه . ولی خودش نمیتونه برای همین نیاز به کمک داره و از نفرت سایر به جک استفاده میکنه ولی سایر کشته میشه و بروبکس یه راهی پیدا می کنن که دود سیاه رو بکشن یا جیکوب رو زنده کنن . بعدش هم نخود نخود هر که رود خانه خود . آها راستی کیت هم باید بمیره . چون اسمش تو لیست نیست و برو بکس برای اینکه سایر رو بکشن به دلیل احتیاج دارن . این فقط یه نظریه است . هزار تا احتمال جالب تر و قشنگ تر هم می تونه باشه .

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
من که بازم خوشم نیومد. رو به چرت و پرتی داره میره. حیف این همه مدت که وقف این کردم.
به هر حال معلومه که فصل آخر یک سریال و جواب کل معما هاش همه رو نمیتونه راضی کنه...ولی دیگه اینقدرا هم بد نیست که شما میگین.
نمیدونم چرا ولی من عمیقا معتقدم اگه قراره کسی جلوی دود سیاه رو بگیره یا اونو نابود کنه،اون شخص جان لاکه!حالا یا زنده میشه،یا با هوگو ارتباط برقرار میکنه!
در مورد جانشین جیکوب هم،جین و سان خیلی بعید به نظر میان،سایر و سعید هم که منحرف شدن(!)جک هم که:sick:!هوگو و لاک بهشون خیلی می آد!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
در کل ep 4 نسبت به این سه قسمت خیلی بهتر بود بعضی از این معماها را فاش کردند
ولی ..
این اعدادی که جلوی اسمشون بود رو دقیق نفهمیدم احتمالا تاریخ تولد یا سالی که جیکوب اینهارو دیده و یک چیزه دیگه که هنوز نا مشخض جه چیز اینها مهم هست و چرا انتخاب شدند

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آقا یه سوال دارم.... مثل اینکه این دارما کلا تعطیل شده نه؟ :D

فکر کنم نه
چون تو یه بخشی از سریال (همون جا که جریره زیر آب هست) خونه ها رو هم نشون میده. خوب اون خونه ها هم مال افراد همون پروژه بوده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فکر کنم نه
چون تو یه بخشی از سریال (همون جا که جریره زیر آب هست) خونه ها رو هم نشون میده. خوب اون خونه ها هم مال افراد همون پروژه بوده.
احد خدایی اصلا منظور رو نمیگیری :D خوب بابا الان دو ساله سر این سریال پیر شدم نمیدونم اون خونه ها چین؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر