همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
هرچی بیشتر فکر میکنم بیشتر گیج میشم :D
من فکر میکنم جان لاک خودش باشه یعنی یه جورایی تحت کنترل همون شر یا دود سیاه هست و درجهت کمک به انجام اهداف اون حرکت میکنه ولی جان لاکه اخه مگه میشه همه رفتارش عینه جان لاک هست اونجا که میرسن به کمپ یه تیکه اهن رو به بن نشون میده میگه این مربوط به همون دریچه هست که همدیگه رو اولین بار دیدیم یعنی اونجا که جیکوب میگه بالاخره یه Loophole پیدا کردی به نظرم منظورش هم جان لاک هست هم بن البته این تغییر رفتار فقط تو جان لاک نبود شوهر روسو و اون دو نفر دیگه هم که رفتن تو معبد همین بلا سرشون اومد ولی همین که جسد جان لاک هنوز هست یه امیدی داریم به هرحال درسته Terry O'Quinn تو سریال هست ولی شخصیت جان لاک نباشه سریال دیگه حال نمیده
راستی اون اخر سریال هم که برعکس همیشه صفحه سفید شد من فکر میکنم نشون داد که جک و بقیه به اینده برگشتن یعنی اون سفید شدنه همون فلش بود که زده شد

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,078
نام
آریا
خب منم گفتم این نظریه خیلی عجیب و دور از موضوع سریال هست ولی :
اون آقاهه یه لحظه بره یه سنگ ورداره بزنه توی سر جیکوب ! خب جیکوب میمیره دیگه :D
اگه این دو تا میدونن که بالاخره یه روزی آقاهه جیکوب رو میکشه , چرا انقدر عاشقانه (!) کنار هم زندگی میکنن ؟! :D
snake_pianist :
امیر قبلآ هم نویسنده ها به حد کافی توی مسائل مذهبی رفتن ! من چون حال و حوصله پی گیری این چیزا رو ندارم زیاد یادم نیست ولی خیلی ارتباطات بین شخصیت های داستان با مذهب وجود داره !
اسم شخصیت اصلی که قرار بوده رهبر گروه باشه Jack Shephard هست. Shepherd هم یعنی چوپان که شغل خیلی از پیامبرا بوده مثل حضرت موسی.
Aaron یا همون هارون برادر حضرت موسی بوده :D
Jacob جد Aaron بوده !
در مورد صحبت های دو نفر در اول اپیزود :
طبق گفته lostpedia شبیه این صحبت ها بین خدا و شیطان ابتدای Book of Job (نمیدونم چیه :D) انجام شده و اونها روی انسانها و ذاتشون شرط بندی کردن !
اسم اون آقاهه هم میتونه Esau باشه :
Esau برادر دوقلوی Jacob بوده که برعکس Jacob به طبیعت و شکار علاقه داشته !
خیلی چیزای دیگه هم هست که در مورد شباهت اسم شخصیت ها با شخصیت های مذهبی و انجیلی میشه گفت !
behzad :
خب بهزاد ممکنه جان لاک قلابی همه چیز رو میدونسته و به روی خودش نیاورده :D خواسته طبیعی جلوه کنه ! ولی مدرک برای اینکه همون سیاه پوشه بود کافیه دیگه ! اولش میگه یه loophole پیدا میکنم و میکشمت. آخرش هم جیکوب بهش میگه بالاخره پیداش کردی ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,963
نام
فرهاد
سلام جان لاک گمونم که ما داریم مبینیم اون جانی نیست که به دست بن مرد من دو فرضیه دارم یک اینکه این جان از زمان گذشته اومده و خودش و یا اینکه تو زمان داره گذر میکنه یا هم اصلا از جزیره نرفته بود که بمیره . شد 3تا :biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این یه سپویلر لازم داره به چه گندگی :D

در کل فکر کنم این جان لاک اصلی نیست که صد البته هم نیست ;) یه نگاه به عکس زیر بندازید. تیزر اصلی فصل ششم.

3y71v5b8l37z25pukq27.jpg

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,021
نام
محمد
در کل فکر کنم این جان لاک اصلی نیست که صد البته هم نیست ;) یه نگاه به عکس زیر بندازید. تیزر اصلی فصل ششم.
فردین من که متوجه نشدم.:confused:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
این یه سپویلر لازم داره به چه گندگی :D

3y71v5b8l37z25pukq27.jpg

این عکس دقیقا ماله اون قسمت از فصل یک هست که کلیر توی خواب با این صحنه مواجه میشه.

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
من تازه سیزن یکو دیدم! (شرمنده از بقیه عقبم)
یه چند تا ابهامات برام پیش اومده لطفا شفاف سازی کنید :
این بن که میگید همون برادر شَنون نیست که آخرای سیزن یک میمیره؟
یه چیز دیگه اینکه اینجوری که شما میگید لاک همون دیسک 1 سیزن 1 که میرفتن گراز شکار کنن مرده .درسته؟ اونجایی که با کیت و اون یارو سیاه پوسته که اسمشو یادم رفته میرن گراز شکار کنن بعد سیا پوسته زخمی میشه و اون هیولا یا هرچی میاد جلوی لاک و بعد تصویر از روش میپره! بعد کیت میره با جک حرف بزنه جک باباشو میبینه و بعدش هم میدو دنبالش تو جنگل ولی یهو میبینه لاک داره با یه گراز بر میگرده هست!یعنی لاک اونجا هم مرده؟!!! (اگه آره منم دیگه سیزن دو رو نمیبینم:()خیلی بعیده؟
آخه بعدش با بن میره تو اون هواپیماهه و بعد هواپیما میوفته و بن میمیره(راستی بن دوباره زنده میشه؟اون که جوون بود مگه بچه هم داره؟) بعدش هم لاک ناپدید میشه!!!!سیزن دو هنوز نیومده دستم !فردا پس فردا میرسه!تهشو بگید خلاصم کنید!:biggrin1:
آخر نفمیدم تقصیر کیه هواپیما سقوط کرد؟هارلی یا جک یا .... ؟!!!

امضامو ببینید(تیکه زنده یاد جان لاکه)!:((

کلا آره دیگه ما هم لاست میبینیم!!!! :shrewd:(ولی یه خورد زیادی عقبیم)
به خاطر شما گذاشتیم تو اسپویلر(ولی گفته بودین متنای مهم رو بذارید فک کنم؟):biggrin1::confused:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من تازه سیزن یکو دیدم! (شرمنده از بقیه عقبم)
یه چند تا ابهامات برام پیش اومده لطفا شفاف سازی کنید :
این بن که میگید همون برادر شَنون نیست که آخرای سیزن یک میمیره؟
یه چیز دیگه اینکه اینجوری که شما میگید لاک همون دیسک 1 سیزن 1 که میرفتن گراز شکار کنن مرده .درسته؟ اونجایی که با کیت و اون یارو سیاه پوسته که اسمشو یادم رفته میرن گراز شکار کنن بعد سیا پوسته زخمی میشه و اون هیولا یا هرچی میاد جلوی لاک و بعد تصویر از روش میپره! بعد کیت میره با جک حرف بزنه جک باباشو میبینه و بعدش هم میدو دنبالش تو جنگل ولی یهو میبینه لاک داره با یه گراز بر میگرده هست!یعنی لاک اونجا هم مرده؟!!! (اگه آره منم دیگه سیزن دو رو نمیبینم:()خیلی بعیده؟
آخه بعدش با بن میره تو اون هواپیماهه و بعد هواپیما میوفته و بن میمیره(راستی بن دوباره زنده میشه؟اون که جوون بود مگه بچه هم داره؟) بعدش هم لاک ناپدید میشه!!!!سیزن دو هنوز نیومده دستم !فردا پس فردا میرسه!تهشو بگید خلاصم کنید!:biggrin1:
آخر نفمیدم تقصیر کیه هواپیما سقوط کرد؟هارلی یا جک یا .... ؟!!!

امضامو ببینید(تیکه زنده یاد جان لاکه)!:((

کلا آره دیگه ما هم لاست میبینیم!!!! :shrewd:(ولی یه خورد زیادی عقبیم)
یعنی شما سیزن یکی نشستی هر چی اسپویلر بود رو خوندی !!! ajawb !!!!!!!!!!!!!!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه منظورت چشم هاشه خب این کار رو با فوتوشاپ هم میشه انجام داد !

:arrowd:

این عکس دقیقا ماله اون قسمت از فصل یک هست که کلیر توی خواب با این صحنه مواجه میشه.

مسئله اینه که اینو چرا توی تیزر فصل شش نشون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر