همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
dinosaur
ولی یکی از باحال ترین قسمتها هم اونجا بود که جک بمب رو انداخت اونجا و بعد اتفاقی افتاد که در آینده باعث سقوط هواپیما میشه !!! یعنی جک کاری رو کرد که اگه نمیکرد هواپیما هم سقوط نمیکرد !
وقتی جک بمب و انداخت که منفجر نشد به جک چه ربطی داشت ؟اونا خودشون باعث شدن انرژی آزاد شه اگه جک نمیرفتم اون انرژی آزاد میشد دیگه نمیشد؟ جک اونجا چه نقشی داشت؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
بالاخره دانلود این قسمت هم تموم شد و دیدم تا من باشم 720p دانلود نکنم صبوری کردم این 3 روز:(( اول این قسمت که نشون میده جیکوب با یه یارو نشستن بغل مجسمه یارو به جیکوب میگه بدجوری دلم میخواد بکشمت دقیقا بغل همون مجسمه هستن جایی که جیکوب زندگی میکنه حالا اگه این یارو همون جان لاک تقلبیه هست :biggrin1:پس چرا وقتی با ریچارد رسیدن دم مجسمه از ریچارد پرسید اینجا کجاست؟چرا مارو اینجا اوردی که مثلا انتظار یه داشته بره به یه کلبه در حالی که اگه خود همون یارو بود باید میدونست جیکوب اونجا زندگی میکنه به هرحال اگه یارو جان لاک نیست پس بلک اسموکه دیگه که بن گفت باید توسطش مورد قضاوت قرار بگیرم پس باید عادل باشه که مورد قضاوت قرار میده همرو پس چرا جیکوب رو کشت اون که به نظر خوب و مظلوم میاد گرچه تو فلش بک ها هر جا میرفت یه بلایی سر یکی در میومد یه چیز تو مایه هایه عزراییل بود. 5 تا فصله این جان لاک میگه destiny و از این حرفها یعنی سرنوشتش این بود که بن بکشش یه بازیچه بود یعنی سر کار بود جک هم گمراه کرد دیگه اون گیتار هم نفهمیدم جیکوب چرا به هرلی داد یعنی به چارلی ربط داره:confused: اخر کلی حدس میزنیم سریال شروع میشه یه قسمت میبینیم همه کف میکنیم:biggrin1:
حالا جولیت بمیره چی میشه؟:biggrin1:اخه شخصیت جولیت که نه محبوبه نه جز کاراکتر های اصلی هست من میگم سعید با اون وضعی که داشت اون هم کاندید مردن هست:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
r10ronaldinho :
به دو دلیل !
یکی اینکه اتفاقی خاصی نیفتاده بود ولی چند ثانیه بعد از انداختن بمب همه چیز شروع شد !
به خاطر حرفی که مایلز میزنه ! میگه شاید ما در گذشته این کار رو کردیم (بمب رو انداختیم) و حالا باید این کارو نکنیم تا آینده تغییر کنه !

only godfather :
در این که اون جان لاک قلابی همون یاروی اول اپیزود هست شکی نیست ! اول اپیزود بهش میگه بالاخره یه Loophole پیدا میکنم و میکشمت , آخر اپیزود هم جیکوب بهش میگه بالاخره تونستی اون Loophole رو پیدا کنی ؟ و اون Loophole هم بن بوده.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Dinosaur
به دو دلیل !
یکی اینکه اتفاقی خاصی نیفتاده بود ولی چند ثانیه بعد از انداختن بمب همه چیز شروع شد !
به خاطر حرفی که مایلز میزنه ! میگه شاید ما در گذشته این کار رو کردیم (بمب رو انداختیم) و حالا باید این کارو نکنیم تا آینده تغییر کنه !
به نظرم نمیتونه دلیل محکمی باشه چون اولا جک که اصلا کاری نکرد اگر جک هم نمیرفت جلو باز هم اون اتفاق میوفتاد یعنی همون آزاد شدن انرژی

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
Dinosaur
به دو دلیل !
به نظرم نمیتونه دلیل محکمی باشه چون اولا جک که اصلا کاری نکرد اگر جک هم نمیرفت جلو باز هم اون اتفاق میوفتاد یعنی همون آزاد شدن انرژی
اینا باید میومدن به اینجا تا این اتفاقات تو اینده براشون بیوفته
مثلا اگه سعید بنو نمیزد بن هیچ وقت نمیرفت پیشه آدرز

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
به دو دلیل !

بمبی که منفجر نشده که نمیتونه باعث آزاد شدن انرژی بشه ،تنها دلیل همون مته حفاری بود.

در ضمن حرف مایلز رو میشه به افکار نویسنده برای مجاب کردن بیننده که دلیل آزاد شدن انرژی عمل جک میباشد نسبت داد اما بعد از نشان دادن جولیت کنار بمب این فرضیه باطل شد.

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
Dinosaur
به دو دلیل !
نظر من هم همینه چون قبل از اینکه بمب رو بندازه دکتر چنگ دیگه نتونست مته ی حفاری رو کنترل و خاموش کنه چون دقیقا از همون لحظه دیگه نیروی الکترومغناطیسی کاملا ازاد شده بود و داشت مته رو میکشید پایین بعد هم که لحظه به لحظه بدتر میشد و همه چیزو میکشید پایین. بمب رو جولیت منفجر کرد یه نکته ی دیگه هم هست که حرفهای مایلز رو تایید نمی کنه اونم اینکه اگه یادتون باشه دنیل فارادی می گفت ما الان تو لحظه حال خودمونیم (کاری به سفر در زمان نداریم ) و هر اتفاقی اینجا واسمون بیفته سرنوشت جدیدی واسمون رقم میخوره یعنی اینده خودمون تغییر میدیم و مادر دنیل هم یه جا میگفت برای اولین باره که گیج شدم دیگه نمیدونم چی قراره بشه ! چرا ؟ چون میدونه اینا رفتن گذشته ی خودشون و ممکنه اونجا هر تغییری بدن که ایندشون رو عوض کنه

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,816
نام
امیر
آريا :

دليل سقوط اون هواپيما كه آزاد شدن انرژي نبود ! دليل رو فارادي اينجوري توضيح ميده :

- فارادي به جك قسمت 14 دقيقه 33 : تا چهار ساعت ديگه ، افراد دارما كه در ايستگاه قو هستن ، ميخوان زمين رو حفاري كنن ، وتصادفا بخورن به حجم عظيمي از انرژي ، و نتيجه آزاد شدن اون انرژي ، فاجعه بار ميشه . براي اينكه از پخش شدنش جلوگيري كنن ، بايد كل ناحيه رو با بتن بپوشونن ، مثل اتفاق چرنوبيل . و اين جايي كه دورش ميسازن ، فكر ميكنم همون جاييه كه شما بهش ميگين دريچه ! دريچه ايستگاه قو ! به خاطر اين اتفاق اين آدما بايد 20 سال آينده رو صرف نگهداري اين انرژي با فشار دادن يه دكمه بكنن . دكمه اي كه يك بار دوستتون دزموند ، فشارش نداد . كه باعث شد اون هواپيما ، اوشنيك 815 به جزيره سقوط كنه و .....

به دليل ديگه اي كه ميگم جك و بقيه از سقوط هواپيما جلوگيري كردن اين بود كه جيكوب ، هارلي و سعيد رو مجبور كرد كه به جزيره برگردن مخصوصا هارلي كه بهش گفت تو بايد سوار اون هواپيما بشي ....

به نظر من جيكوب همه اينا رو برگردوند به جزيره تا يه loophole به رفيقش بزنه . راستي ميدونين اون يارو رفيق جيكوب كي بود ؟ توي قسمت 16 پريزن بريك از طرف مادر مايكل مامور شده بود سيلا رو بدزده :biggrin1:

آخرین ویرایش:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
آريا :

دليل سقوط اون هواپيما كه آزاد شدن انرژي نبود ! دليل رو فارادي اينجوري توضيح ميده :

- فارادي به جك قسمت 14 دقيقه 33 : تا چهار ساعت ديگه ، افراد دارما كه در ايستگاه قو هستن ، ميخوان زمين رو حفاري كنن ، وتصادفا بخورن به حجم عظيمي از انرژي ، و نتيجه آزاد شدن اون انرژي ، فاجعه بار ميشه .

البته در ادامه ی صحبت های شما کلا سقوط هواپیما توسط یه بار سهل انگاری دزموند که کلید رو دیر فشار داد انجام میگیره فارادی هم منظورش همین بود که این دریچه در اینده بخاطر سهل انگاری دزموند باعث سقوط هواپیما میشه کلا اون اتفاق اخر این سیزن ربطی به هواپیمای جک نداره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
آقا حق با شماست ! تسلیم !!
حالا به نظرتون اون آقاهه و جیکوب واقعآ چی هستن ؟ توی lostpedia یکی نوشته بود میتونن دو تا فرشته خوب و بد باشن ! درسته که دیگه آخر تخیلی میشه ولی یه جورایی بهشون میخوره !
اول اپیزود که جیکوب لباس سفید پوشیده و اون یکی لباس سیاه (خیر و شر)
لباس سیاهه در مورد اون کشتی میپرسه :
اون کشتی چطوری جزیره رو پیدا کرده ؟
و بعد خودش میگه که تو (جیکوب) اونا رو به اینجا آوردی.
و در ادامه میگه : هنوز میخوای به من ثابت کنی اشتباه میکنم و جیکوب میگه آره ! (در چه مورد ؟ حتمآ در مورد ذات و فطرت آدمها !)
اون آقاهه میگه : اونها میان , جنگ راه میندازن , نابود میکنن , خراب میکنن ...
جدآ این دو نفر کی هستن که در مورد آدمها این طوری صحبت میکنن ؟! اگه خودشون آدم طبیعی باشن که اون آقاهه میتونه خیلی راحت جیکوب رو بکشه ولی چرا نمیتونه ؟ چرا چند صد سال (چند ده سال !) بعد تازه راه کشتن جیکوب رو پیدا میکنه و از طریق بن اون رو میکشه ؟

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,816
نام
امیر
حالا به نظرتون اون آقاهه و جیکوب واقعآ چی هستن ؟ توی lostpedia یکی نوشته بود میتونن دو تا فرشته خوب و بد باشن ! درسته که دیگه آخر تخیلی میشه ولی یه جورایی بهشون میخوره !
و در ادامه میگه : هنوز میخوای به من ثابت کنی اشتباه میکنم و جیکوب میگه آره ! (در چه مورد ؟ حتمآ در مورد ذات و فطرت آدمها !)
جدآ این دو نفر کی هستن که در مورد آدمها این طوری صحبت میکنن ؟! اگه خودشون آدم طبیعی باشن که اون آقاهه میتونه خیلی راحت جیکوب رو بکشه ولی چرا نمیتونه ؟ چرا چند صد سال (چند ده سال !) بعد تازه راه کشتن جیکوب رو پیدا میکنه و از طریق بن اون رو میکشه ؟

اين داستان خير و شر كه خيلي مسخرس به نظرم . اگه نويسنده ها توي اين مايه ها نزنن خيلي بهتره ، منظورم مفاهيم مذهبي و بحث هاي اعتقادي و ان حرفاس

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533

من کاملا با این نظریه موافقم و به نظر من هم نماد خیر و شر هستند و همین طور به هیچ وجه انسان نیستند نه جیکوب نه جان لاک قلابی و در مورد جان لاک هم همون دود سیاه کاملا درسته کلا یه جورایی ادم رو یاد هابیل و قابیل میندازه فکر می کنم سیزن بعدی اوج کار این سریال باشه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آریا دیگه خیلی زدی تو کاره تخیل :D

به نظر من جان لاک نمیتونه همون یارو سیاهه باشه که اول با جیکوب حرف میزد. اگه بود اولا انقدر از بن و ریچارد سوال نمیپرسید و وقتیم بهش جواب میدادن انقدر تعجب نمیکرد. بعدشم باید میدونست جیکوب کجا زندگی میکنه ولی نمیدونست و وقتی رسیدن پای مجسمه پرسید اینجا کجاس

احتمالا جیکوب حضرت نوحه :D جان لاک هم پیامبر جایگزینه :D دود سیاه هم لابد خداس :-"
کلا بعید نیست کل جریان جزیره و دود و جیکوب و ریچارد و اینا به جریان خدا و فرشته و اینا ربطی داشته باشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر