همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
کسی میدونه Frige بازم سیزنی داره یا نه؟؟؟ همین یه سیزن بود؟
داره!!!
الان کلی ملت رو گذاشتن تو کف!!!
نداشته باشه!!!بد بختیم!!

اینجا جاش نیست-لطفا بحث فرینج رو با اینجا یکی نکنید!!!تاپیک داره!!!

پ.ن:
خبر ندارید کی این دو قسمت رو میدن بیرون؟!؟!
من محدودیتم کفاف نداد دانلود کنم!!!

امیر S f خیلی از اون یکی ضعیف تر بود؟؟؟؟
من اون رو دیدم واقعا قشنگ بود!!!ایا لاست گذاشتتون تو کف!!!

آخرین ویرایش:
f***** :دی من اعصاب ندارم صبر کنم خیلی خیلی خیلی بدم تموم شد:دی رفتم تو کف عظما !!
امین حرف ستاره دار نمیزدی قدیما:biggrin1:

لاست ته هر سیزنش ملت رو بد بخت میکنه و میزاره تو اب دهن:biggrin1:

واقعا اين دو قسمت خيلي با حال بود .

داستان اين لاك چيه . مردس يه زنده ؟ جوليت هم كه حتما مرد ه . تو اين 2 قسمت بالاخره جيكوب هم ديدم . حال كردم بن زد كشتش . ابته جان بشتر حال كرد تير خلاصي هم خودش زد .

داستان اين لاك چيه . مردس يه زنده ؟ جوليت هم كه حتما مرد ه . تو اين 2 قسمت بالاخره جيكوب هم ديدم . حال كردم بن زد كشتش . ابته جان بشتر حال كرد تير خلاصي هم خودش زد .

جان لاک مرده دیگه این جان لاکیم که الان زندس همون یارو که که اول به جیکوب گفت بلاخره یه روز میکشمت .جولیت هم که دیگه خداحافظ

چرا الكي حرف در ميارين از خودتون :confused: . كي گفته ژوليت مرده ! اگه قرار به مردن باشه كه با انفجار كلاهك هسته اي بايد همه مرده باشن سريالم تموم شده باشه . البته در حقيقت همه مردن ولي مردنشون دكوري بود :biggrin1: آخه چرا دست حسابي سريال نيگا نمي كنين ؟ آخه چرا اعصاب منو خراب مي كنين ؟! هان :biggrin1: :biggrin1: ؟!

الان با اون انفجار همه ميميرن و ديگه اون دريچه ساخته نمي شه تا سر موقع دزموند بره همش اون كليد بزنه و يه بار نزنه تا هواپيما سقوط كنه تو جزيره و بقيه ماجرا :biggrin1:

نكته جالب اين بود كه اين دفعه لاست توي صفحه سفيد تموم شد :biggrin1: . خيلي حال داد :biggrin1:

زیاد حال نکردم با این 2 قسمت آخر.
یه چیزی توی اسپویلرها خونده بودم قبلا که سکانس آخر کشتی Black Rock‌ رو نشون میده و Sawyer هم توشه! اگه اینجوری میشد خیلی ردیف میشد :دی

جان لاک هم به نظر من جایگزین جیکوب میشه؛ بن هم باید دوباره لیدر شه طبیعتا

اون بمب هم حالا معلوم نیست منفجر شده باشه که حالا بخواد جولیت رو کشته باشه. یهو نشون میده قسمت بعدی که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده :دی
سیزن 6 هم که گویا فوریه 2010 شروع میشه
تا اون موقع توصیه میکنم سریالهای:
The Sopranos
Deadwood
Rome
The Wire
Bones
رو ببینید. تا اینا رو ببینید دوباره شروع میشه :دی

چرا الكي حرف در ميارين از خودتون :confused: . كي گفته ژوليت مرده ! اگه قرار به مردن باشه كه با انفجار كلاهك هسته اي بايد همه مرده باشن سريالم تموم شده باشه . البته در حقيقت همه مردن ولي مردنشون دكوري بود :biggrin1: آخه چرا دست حسابي سريال نيگا نمي كنين ؟ آخه چرا اعصاب منو خراب مي كنين ؟! هان :biggrin1: :biggrin1: ؟!

الان با اون انفجار همه ميميرن و ديگه اون دريچه ساخته نمي شه تا سر موقع دزموند بره همش اون كليد بزنه و يه بار نزنه تا هواپيما سقوط كنه تو جزيره و بقيه ماجرا :biggrin1:

نكته جالب اين بود كه اين دفعه لاست توي صفحه سفيد تموم شد :biggrin1: . خيلي حال داد :biggrin1:
دقیقا الان خواستم اینا رو بگم به آریا که جواب دادی امیر !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or