همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
در ضمن از شخصيت كلير خيلي خيلي خيلي بدم مياد مخصوصا از اون لهجش كه وقتي حرف ميزنه انگار

ميخ فرو ميكوبن تو سرم نميدونم چرا با اين لهجه صحبت ميكنه تو فيلم hill Have eyes اصلا لهجه نداشت :-"
خیره سرش تو فیلم گفته شده بود که انگلیسی هست و لهجه ی انگلیسی داره:D لهجه ی انگلیسی هم زیاد جذاب نیست بر خلاف لهجه ی امریکایی:)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خیره سرش تو فیلم گفته شده بود که انگلیسی هست و لهجه ی انگلیسی داره:D لهجه ی انگلیسی هم زیاد جذاب نیست بر خلاف لهجه ی امریکایی:)
اونجایی که کلر موهاش رو سیاه رنگ کرده بود واقعا شبیه این شیطون پرستا شده بود :biggrin1:
فکر کنم منچستری بود ولی عجب لهجه ی جواتی داشت :)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
اتفاقا بهترین لحجه را انگلیسی ها دارند .بخاطر همین من از چارلی خوشم میاد.مگر کلیر استرالیایی نیست؟
حتی خیلی از امریکاییها وقتی میرن اروپا به لحجه انگلیسی صحبت میکنند تا خودشون را نشون بدند و الکی میگن ما انگلیسی هستیم.
معمولا هر سال در مراسم اسکار یک فیلم انگلیسی کاندید میشه با اینکه از فیلم های دیگه امریکایی شاید ضعیفتر باشه.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اونجایی که کلر موهاش رو سیاه رنگ کرده بود واقعا شبیه این شیطون پرستا شده بود :biggrin1:
به نظر من شبیه خواننده ی اونسنس شده(amy lee)
images

نه؟:biggrin1:

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ایول شایان اقا چجوری مدلش رو گیر اوردی :cheesygri

اقا دیشب mbc actionداشت LOSTرو نشون میداد
تازه اونجایی رسیده بود که مفهمن جک شپرد رفته پیشotherو اینا تازه از اون حفاظ مغناطیسیه رد شدن

واقعا prison breakوLOSTخدای سریال هستند

ولی من کلا از زوج کلیر و چارلی خوشم میاد
خدایش حیف چارلی نبود....:((بچه به اون معتادی:love:به اون خوشتیپی جایی تو زندگیم ندیده بودم:biggrin1:
راستی کسی تاریخ شروع سیزن جدید رو میدونه فکر کنم از اوایل ژانویه شروع بشه

پ.ن:اقا جایی رو میشناسید سیزن 4 پریزون بریک رو بفروشه تا قسمت اخری کا فعلا اومده زیز نویس فارسی،
قابل پخش توdvdپلیر و تو هر DVD --3تا اپیزود باشه:biggrin1:
شرایط رو حال میکنی:biggrin1:

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اونوقت رضا اگه یه بنده خدایی سریالو ندیده باشه پستتو بخونه خیلی خوبه !
دیگه به قول معروف پستت گور بابای Sp هست:biggrin1:
لاستم تو پرومویی که تو یو توب بود زده بود january ولی روزشو دقیق یادم نیست :confused:
پریزن هم یه جا دیدم تا 10-12هش زیرنویس فارسیش بود ولی من نمیگیرم میزارم کامل بیاد بعد تو 3-4 روز کلشو میبینم(فرهنگ ایرانی :biggrin1: )
یه سرچی تو گوگل بزنی عین چی برات پیدا میشه;)
پ.ن: Sp رو جدی بگیرید !

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
من از 5 روز پيش دارام تند تند نگاه ميكنم يه جوري خودم هم Lost شدم تو خونه فقط تو اتاقم دارم lost ميبينم
در ضمن از شخصيت كلير خيلي خيلي خيلي بدم مياد مخصوصا از اون لهجش كه وقتي حرف ميزنه انگار
ميخ فرو ميكوبن تو سرم نميدونم چرا با اين لهجه صحبت ميكنه تو فيلم hill Have eyes اصلا لهجه نداشت :-"از اين ديالوگ هم خيلي خوشم مياد Chill Baby Brother داداش چارلي وقتي دختره داشت مواد
بهش ميداد به چارلي گفت
آی گفتی
حالم از نقش کلیر بخم می خوره!(شرمنده وا رک گفتم)
به خصوص این کلمه BABY رو وقتی با حرص می گه این فکش می چسبه به بنا گوشش(یاد کله پاچه افتادم:cheesygri) می خوام ................:evil:
به نظر من که لهجه مزخرفی داره(حالا هر کجایی که هست)

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
حالا فرقی به حال ما نميکنه ولی Claire استراليايی هستش. لهجه ـش هم همينطور.
خب خوبه که لهجه ـش ، گرچه منم با خودش حال نميکنم.

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
درود

دو قسمت اول سيزن 5 لاست در اختيار منتقدين قرار گرفته و نقد های خوبی ازش شده.
برای مثال منتقد Buddy TV در بخشی از صحبتش گفته که مثل 3 سيزن قبلی صحنه ابتدايی سريال دهان شما را باز نگاه ميداره بطوری که احتمالاً بعد از چند دقيقه يادتون ميره ببندينش!
در ضمن گفته سؤالات بی شماره ديگری هم به ذهنتون اضافه ميشه!
از اینجا می تونین بخونید.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

دو قسمت اول سيزن 5 لاست در اختيار منتقدين قرار گرفته و نقد های خوبی ازش شده.
برای مثال منتقد Buddy TV در بخشی از صحبتش گفته که مثل 3 سيزن قبلی صحنه ابتدايی سريال دهان شما را باز نگاه ميداره بطوری که احتمالاً بعد از چند دقيقه يادتون ميره ببندينش!
در ضمن گفته سؤالات بی شماره ديگری هم به ذهنتون اضافه ميشه!
از اینجا می تونین بخونید.
پوریا جان دهانمان را اب انداختی برادر :biggrin1: (به سبک دزمند :biggrin1:)
اقا واقعا سیزن 3 بهترین سیزن بوده تا اینجا !
امیدوارم سیزن 5 بتونه مثل سیزن 3 عالی بشه :love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بچه من یه جاش نفهمیدم
کلیر چی شد تو دو سه قسمت اخر سیزن 4؟ گم شد؟
اونجا رو هیچ کی نفهمید ! وقتی با Sawyer بود , الکی پا شد برای خودش رفت. بعد هم که دیدیم پیش پدرش (و پدر جک) هست و یه حالت عجیب غریبی داره. حالا معلوم نیست اون وسط چه اتفاقاتی افتاده و پدر جک و کلیر زنده ست یا مرده و کلیر هم شاید مرده باشه و ... ! (من که از کلیر بیزار بودم ! همون بهتر که رفت :D فقط توی قسمت آخر خوب بود :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر