همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام
ایا رو جعبه xbox one s تاریخ ساخت و ریجن درج شده؟
دوشاخه برق هم متفاوت هست یا نه تو ریجن های مختلف؟
ریجن بندی نداره عزیز دوشاخه توی one s فرقی ندارن همه 3شاخه ن در اصل دوشاخه نیستن

• Like
Reactions: AMIN-1399F

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
سلام
ایا رو جعبه xbox one s تاریخ ساخت و ریجن درج شده؟
دوشاخه برق هم متفاوت هست یا نه تو ریجن های مختلف؟
پشت خود کنسول تاریخ هک شده! موقع خرید حتما" چک کن که کد دستگاه با جعبه یکی باشه(متاسفانه موارد زیادی بوده که یکی نبوده)

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
پشت خود کنسول تاریخ هک شده! موقع خرید حتما" چک کن که کد دستگاه با جعبه یکی باشه(متاسفانه موارد زیادی بوده که یکی نبوده)
اره چک کردم یکیه شکر خدا
از ادم درست گرفتم.
بالاخره قسمت شد بازی های اینورم تست کنم.
یه لیست خوب از انحصاری های کنسولی دراوردم.
:)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان جطوری آپدیت بازی هارو کنسل کنم ؟تو آپدیت بازی ها گزینه کنسل نیست گزینه توقف و حذف بازی هست..
حقیقتش این مشکل رو منم دارم داستانیه واسه خودش میخوای کنسل کنی میزنه فایل بازی رو هم حذف میکنه نفهم

• Like
Reactions: deadkin

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دوستان من میخوام یه ایکس باکس وان all digital بگیرم. چنتا سوال داشتم:
- با این مدل بازیهای قدیمی رو میشه ارزونتر از فروشگاه آنلاین لایو خرید؟چون دیسکای قدیمی یا دست دوم ارزونترن چجوری میشه اون تخفیفو داشت؟ تو ورژن اریجینال بدون هک منظورمه

- آیا دستگاه کامل هک شده؟ میشه با هک آنلاین بازی کرد؟

-در کل دیجیتال اکبند بگیرم بهتره یا ال دیجیتال نو؟ هدفم هم بازی انلاینه هم افلاین
مرسی

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
- با این مدل بازیهای قدیمی رو میشه ارزونتر از فروشگاه آنلاین لایو خرید؟چون دیسکای قدیمی یا دست دوم ارزونترن چجوری میشه اون تخفیفو داشت؟ تو ورژن اریجینال بدون هک منظورمه

-در کل دیجیتال اکبند بگیرم بهتره یا ال دیجیتال نو؟ هدفم هم بازی انلاینه هم افلاین
مرسی

مرسی
عزیز همون دیسک خور رو بگیر بهتره خیالتم راحتره، اکانت بزنی شانست بگیره میتونی آنلاین بازی کنی اگه بدشانسی بیاری بن بشه دستگاه حداقل از دیسک میتونی استفاده کنی اگرم میخوای قانونی با خیال راحت آنلاین بازی کنی ارزون بهترین راه گیم پس فقط یه نگاه به لیست بازیاش بنداز مخت سوت میکشه بابا حتی pes 20 هم تو گیم پس

• Like
Reactions: deadkin

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
دوستان من خودم برای خواهر زادم یه onesدرایودار خریدم احساس کردم بدون درایو شبیه اسباب بازی میمونه اون کیفیتی که درایو دار داره اصلا نداشت خلاصه به نظر من درایو داره بهتره
واقعا کنسول کم سرو صدای من خودم پرو دارم اصلا اینو روشن کنی فکر میکنی فن نداره انقدر کم سروصداست
دستگیره بازیم خیلی باکیفیت ساختنش وحس خوبیو منتقل میکنه کلا به نظر من کیفت ساخت one s خیلی خوبه واز جنس مرقوبی تو پلاستیکش استفاده کردن
بازیاشم که هرجا بری با ۱۵۰ پرش میکنن به انتخاب خودت که راحت ۲۰ میشه بریزی اگه بازیات حجمش بالا باشه کمتر
در هرصورت هر چی خریدید به خوشی و سلامتی استفاده کنید فقط فورزا هورایزن بریزید که اگه اینو بازی نکنید کل عمرتون به فناست
اصلا باورم نمیشد رو one s چنین گرافیک شاخی ببینم

• Like
Reactions: Reza0017

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان من یه سوال دارم الان اکثر بازی ها رو دارن اکانتیشو میفروشن می خوام بدونم من الان یه اکانت اصلی دارم که gold 12 ماهه داره اگه من یه اکانت بازی COD MW2019 رو ظرفیتشو نمیدنم ولی برای انلاین بازی کردن بخرم اکانت جدا گونه باید یه گلد جدا گونه بخرم براش یا نه میشه کلا اکانت های خریداری شده رو با اکانت اصلیم مچ کرد و از گلد استفاده کرد ؟؟؟
مثلا بعضی هاش اینجوریه :
فروش ویژه بازی
HITMAN 2
اکانت کامل 580
هوم 340
عادی 300
بعضیاشون هم ۱۰ بازی تو یه اکانتن که میشه هم انلاین بازی کرد هم افلاین حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ بسته به نوع بازیش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان من یه سوال دارم الان اکثر بازی ها رو دارن اکانتیشو میفروشن می خوام بدونم من الان یه اکانت اصلی دارم که gold 12 ماهه داره اگه من یه اکانت بازی COD MW2019 رو ظرفیتشو نمیدنم ولی برای انلاین بازی کردن بخرم اکانت جدا گونه باید یه گلد جدا گونه بخرم براش یا نه میشه کلا اکانت های خریداری شده رو با اکانت اصلیم مچ کرد و از گلد استفاده کرد ؟؟؟
مثلا بعضی هاش اینجوریه :
فروش ویژه بازی
HITMAN 2
اکانت کامل 580
هوم 340
عادی 300
بعضیاشون هم ۱۰ بازی تو یه اکانتن که میشه هم انلاین بازی کرد هم افلاین حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ بسته به نوع بازیش.
بله عزیز میشه ولی قیمتاش به صرفه نیست

• Like
Reactions: OLD SNAKE_BIG BOSS

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
دوستان من خودم برای خواهر زادم یه onesدرایودار خریدم احساس کردم بدون درایو شبیه اسباب بازی میمونه اون کیفیتی که درایو دار داره اصلا نداشت خلاصه به نظر من درایو داره بهتره
واقعا کنسول کم سرو صدای من خودم پرو دارم اصلا اینو روشن کنی فکر میکنی فن نداره انقدر کم سروصداست
دستگیره بازیم خیلی باکیفیت ساختنش وحس خوبیو منتقل میکنه کلا به نظر من کیفت ساخت one s خیلی خوبه واز جنس مرقوبی تو پلاستیکش استفاده کردن
بازیاشم که هرجا بری با ۱۵۰ پرش میکنن به انتخاب خودت که راحت ۲۰ میشه بریزی اگه بازیات حجمش بالا باشه کمتر
در هرصورت هر چی خریدید به خوشی و سلامتی استفاده کنید فقط فورزا هورایزن بریزید که اگه اینو بازی نکنید کل عمرتون به فناست
درایور دار و بدون درایو کوچیک‌ترین فرقی باهم ندارن! اصلا دلیلی هم نداره که فرق داشته باشن! اگه کلیپ‌های یوتیوب رو ببینی متوجه این موضوع میشی!(اصلا اگه فرقی داشتن بنظرت DF و اینا متوجه نمیشدن؟)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین

منم جدیدن یه دونه وان اس خریدم.
تو همین مورد کلی تحقیق کردم و هیچ فرقی بین این دو مدل جز درایو نیست.

از اونجا که بازی های کارکرده(انحصاری کنسولش) رو با قیمت معقول میشه خرید و منم خودم بشخصه دیسک رو دوست دارم این شد که با درایو گرفتم.
مورد جذاب دیگه همون بلوری پلیر کنسول بود که بنظرم ارزش اون اخلاف قیمت رو داره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمیدونم تا چه اندازه از موجود بودن دیسک های فیزیکی xb و ps4 مطلع هستید حقیقت امر اینه از 2016 با ورود اکانتهای هکی ps4 کم کم بازار دیسک رو به نابودی رفت الانم یه سالی هست که بخاطر قیمت دلار روی ps4 هم حتی خیلیا اکانت هکی و قانونی میزنن و بنظرم دیسک تقریبا مورده این شرایط ps4 هست xb که فن بیس کمتری داره و از 2016 به بعد خیلی از xb owner ها هم دیدن سرشون بی کلاه مونده یا ps4 خریدن در کنار xb یا کلا xb هارو فروختن رفتن سمت سونی، در این شرایط بازی‌های ps4 هم خیلی کم گیر میاد اگرم باشه بازی‌های قدیمی دیگه xb بماند، نظرمن اینه گزینه ال دیجیتال بهترین توصیه هست اگر کنسول مایکرو رو میخواین بخرین، هم آخر نسله با 2تومن راحت میخرید و بعدا سر فروش ضرر خاصی نمی‌کنید هم کیفیتش عین s معمولیه فقط درایو نداره، خب وقتی همش گیم پس یا بازی اکانتی بزنید دیگه پول دادن برای درایو بی معنیه

• Like
Reactions: ALI_FURY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر