همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
پس من الان اکانت اصلیم که توش ۱۲ ماهه گلد هست وارد بشم(که هوم هم هستش ) بعد سویچ کنم تو اکانتی که فرعیه و توش فقط یه بازی cod هستش نمیتونم انلاین بازی کنم و فقط میتونم آفلاینشو بازی کنم درسته . و اگه بخوام انلاین بازی کنم باید حتما بازی رو برای اکانت اصلی خریداری و add کنم ؟
یه توضیح کامل تر بدم عزیز، شما وقتی یک اکانت رو هوم میکنید روی دستگاه یعنی تمام محتویات و متعلقات این اکانت شامل اشتراک ها و بازی ها و dlc ها و برنامه ها همه چی روی این دستگاه برای تمام کاربران و اکانت ها قابل استفاده آفلاین و آنلاین رو داره، یعنی شما کلا تو هر اکانتی بری بسازی روی این دستگاه گلد و گیم پس و هرچی که اکانت هوم داره برای اینم هست پس میتونی راحت آنلاین بازی کنی، موفق باشید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستانی که میخوان کنسول All Digital بگیرن نگران بسته شدن استور نباشن چون به این زودی هیچ استوری بسته نمیشه :D ضمن اینکه به نظر میاد مایکروسافت قراره استور تمام کنسول هاش رو یکپارچه کنه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
الان من بخوام ال دیجیتال بگیرم بدون کرک قانونی بازی بخرم باید هر بازیو مثلا 100 گیگ فقط از استور دانلود کنم یا بازی کرک نشده رو هم میشه افلاین کپی کرد رو هارد با یه رجیستر کدی چیزی اورجینالش کرد؟
به نظر من الان که اخر نسلیم و قیمت دیسک تو ایران فضاییه، واقعا ال دیجیتال بهتره.
خرید از استور هم نمیخواد حتی...
یه گیم پس بگیر و خودتو راحت کن. برای 5 سالت بازی هست توش و هر ماه هم اضافه میشه.
ماه اول که 1 دلار و باقی ماه ها با احتساب گلد میشه 15.
ولی از کانال های تلگرامی اکانت هوم گیم پس لتیمیت با قیمت خوب گیر میاد. من هفته پیش گیم پسم تموم شده بود اکانت هوم 6 ماه گرفتم 150 هزارتومن فقط!
خلاصه توصیخ میکنم ال دیجیتال بگیر چون وقتی بری سمت گیم پس، خودتم بعیده دیگه نیازی به دیسک پیدا کنی.

نمیدونم تا چه اندازه از موجود بودن دیسک های فیزیکی xb و ps4 مطلع هستید حقیقت امر اینه از 2016 با ورود اکانتهای هکی ps4 کم کم بازار دیسک رو به نابودی رفت الانم یه سالی هست که بخاطر قیمت دلار روی ps4 هم حتی خیلیا اکانت هکی و قانونی میزنن و بنظرم دیسک تقریبا مورده این شرایط ps4 هست xb که فن بیس کمتری داره و از 2016 به بعد خیلی از xb owner ها هم دیدن سرشون بی کلاه مونده یا ps4 خریدن در کنار xb یا کلا xb هارو فروختن رفتن سمت سونی، در این شرایط بازی‌های ps4 هم خیلی کم گیر میاد اگرم باشه بازی‌های قدیمی دیگه xb بماند، نظرمن اینه گزینه ال دیجیتال بهترین توصیه هست اگر کنسول مایکرو رو میخواین بخرین، هم آخر نسله با 2تومن راحت میخرید و بعدا سر فروش ضرر خاصی نمی‌کنید هم کیفیتش عین s معمولیه فقط درایو نداره، خب وقتی همش گیم پس یا بازی اکانتی بزنید دیگه پول دادن برای درایو بی معنیه
واقعا پیدا کردن یه سری دیسک ها غیرممکن شده. خصوصا برا اکس باکس. یادمه برای دیسک دیسانرد 2 واقعا تهرانو زیر پا گزاشتم 2 سال پیش و تهشم تو یه زیرزمینی تاریکی تو توپخونه یکی پیدا شد که داشت.
از طرفی فروشنده ها هم بدجوری نامردی میکنن. دیجیتالی خریدن واقعا به صرفه تره.
خصوصا با سرویس هاش اشتراکی و گیم پس و ... اصلا دیسک به صرفه نیست الان.
حداقل به نظر من

پس من الان اکانت اصلیم که توش ۱۲ ماهه گلد هست وارد بشم(که هوم هم هستش ) بعد سویچ کنم تو اکانتی که فرعیه و توش فقط یه بازی cod هستش نمیتونم انلاین بازی کنم و فقط میتونم آفلاینشو بازی کنم درسته . و اگه بخوام انلاین بازی کنم باید حتما بازی رو برای اکانت اصلی خریداری و add کنم ؟
اگه اکانتی هوم کنسولت باشه، همه اکانت های دیگه روی اون کنسول هم از بازی ها و سرویس های اکانت هومت(گلد، گیم پس، ea access) میتونن استفاده کنن بدون نیاز به وصل شدن به نت یا ساین این کردن روی اکانت هوم و ... .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به نظر من الان که اخر نسلیم و قیمت دیسک تو ایران فضاییه، واقعا ال دیجیتال بهتره.
خرید از استور هم نمیخواد حتی...
یه گیم پس بگیر و خودتو راحت کن. برای 5 سالت بازی هست توش و هر ماه هم اضافه میشه.
ماه اول که 1 دلار و باقی ماه ها با احتساب گلد میشه 15.
ولی از کانال های تلگرامی اکانت هوم گیم پس لتیمیت با قیمت خوب گیر میاد. من هفته پیش گیم پسم تموم شده بود اکانت هوم 6 ماه گرفتم 150 هزارتومن فقط!
خلاصه توصیخ میکنم ال دیجیتال بگیر چون وقتی بری سمت گیم پس، خودتم بعیده دیگه نیازی به دیسک پیدا کنی.

واقعا پیدا کردن یه سری دیسک ها غیرممکن شده. خصوصا برا اکس باکس. یادمه برای دیسک دیسانرد 2 واقعا تهرانو زیر پا گزاشتم 2 سال پیش و تهشم تو یه زیرزمینی تاریکی تو توپخونه یکی پیدا شد که داشت.
از طرفی فروشنده ها هم بدجوری نامردی میکنن. دیجیتالی خریدن واقعا به صرفه تره.
خصوصا با سرویس هاش اشتراکی و گیم پس و ... اصلا دیسک به صرفه نیست الان.
حداقل به نظر من
دوست عزیز واقعا همینجوریه دیگه دوره دیسک با این قیمت دلار و این اکانتها و game pass تموم شده و عملا درایو بی استفاده هست حالا کنسولی بدون درایو و ارزون قیمت باشه برای ماها خیلی به صرفه تره این کنسول برای ما ایرانیا یه گنج نابه واقعا، کسی توی باغ باشه درک میکنه کسی هم حالیش نباشه روی هوا فکت میده

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستانی که میخوان کنسول All Digital بگیرن نگران بسته شدن استور نباشن چون به این زودی هیچ استوری بسته نمیشه :D ضمن اینکه به نظر میاد مایکروسافت قراره استور تمام کنسول هاش رو یکپارچه کنه.
عزیز بحث استور نیست بحث بن شدن، فروشندگان عزیز دارن از اکانت های هوم نامحدود و کردیت کارت هکی استفاده میکنن اگه دستگاه بن بشه میخوان چکار کنن دستگاه رو اگه درایو دار باشه حداقل میتونه از دیسک استفاده کنه یا به عنوان پخش کننده چند رسانه ای استفاده بشه اگه بخوان از اکانت های به اصطلاح قانونی استفاده کنن که قیمت ها خنده دارن از 200،300 تا 500، 600 برای تک بازی اصلاً صرفه نداره، یه نگاهی به انجمن ها و پشتیبانی مایکروسافت بزنید ببینید چه خبره اونجا...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
والا ما ایران زندگی می کنیم نه اروپا نه امریکا ونه حتی مکزیک!!! هر ان ممکنه تحریم بشیم از طرف سونی و ماکروسافت طرف می راه اکانت هکی می زنه و بعد بن می شه که کم هم نیستن و بعد دقیقا باید چه کار کنه؟ و بعد البته منظورم شما نیسنین منظورم بعضیا هیچی سرشون نمی شه هی فکت صادر می کنن بلاخره اینجا هدف کمک رسانب نه جنگ و نه تیکه والا من خودمم از گیم پس استفاده می کنم م من کلی می گم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
والا ما ایران زندگی می کنیم نه اروپا نه امریکا ونه حتی مکزیک!!! هر ان ممکنه تحریم بشیم از طرف سونی و ماکروسافت طرف می راه اکانت هکی می زنه و بعد بن می شه که کم هم نیستن و بعد دقیقا باید چه کار کنه؟ و بعد البته منظورم شما نیسنین منظورم بعضیا هیچی سرشون نمی شه هی فکت صادر می کنن بلاخره اینجا هدف کمک رسانب نه جنگ و نه تیکه والا من خودمم از گیم پس استفاده می کنم م من کلی می گم
حالا اکانتش بن بشه باز خوبه اگه زیاد خرج نکرده باشه(فوقش یه اکانت دیگه میسازه) ولی دستگاه بن بشه چی اگه مثلاً از این اکانت های هوم نامحدود گذاشته باشن رو دستگاهش بخش پشتیبانی مایکروسافت و انجمن ها پر از تاپیک ها و سوالات بن دستگاه یوتیوب هم هست هر چقدرم بگین احتمالش کمه دستگاه بن بشه بازم غیرممکن نیست و احتمالش هست حتی بگو 1% باشه احتمالش (که البته خیلی بیشتر) دوستانی که نمیدونن بن شدن دستگاه یعنی چی اینو بگم که یعنی توی دستگاه all digital که درایو نداره بن شدن دستگاه یعنی دیگه xbox تون با یه آجر هیچ فرقی نداره می تونید ازش برای مصالح ساختمانی استفاده کنید یا بندازید قاطی آجرا چون هیچ کاربرد دیگه ای براتون نداره ولی دستگاه درایو دار حداقل میشه از دیسک و به عنوان پخش کننده چند رسانه ای ازش استفاده کرد اینم بگم که من تاجرم نه مغازه دارم که xbox های درایو دارم رو بخوام رد کنم هر چند 200،300 تومن تو این چیزا ارزشی ندارن با این وضع قیمت ها

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خدت
حالا اکانتش بن بشه باز خوبه اگه زیاد خرج نکرده باشه(فوقش یه اکانت دیگه میسازه) ولی دستگاه بن بشه چی اگه مثلاً از این اکانت های هوم نامحدود گذاشته باشن رو دستگاهش بخش پشتیبانی مایکروسافت و انجمن ها پر از تاپیک ها و سوالات بن دستگاه یوتیوب هم هست هر چقدرم بگین احتمالش کمه دستگاه بن بشه بازم غیرممکن نیست و احتمالش هست حتی بگو 1% باشه احتمالش (که البته خیلی بیشتر) دوستانی که نمیدونن بن شدن دستگاه یعنی چی اینو بگم که یعنی توی دستگاه all digital که درایو نداره بن شدن دستگاه یعنی دیگه xbox تون با یه آجر هیچ فرقی نداره می تونید ازش برای مصالح ساختمانی استفاده کنید یا بندازید قاطی آجرا چون هیچ کاربرد دیگه ای براتون نداره ولی دستگاه درایو دار حداقل میشه از دیسک و به عنوان پخش کننده چند رسانه ای ازش استفاده کرد اینم بگم که من تاجرم نه مغازه دارم که xbox های درایو دارم رو بخوام رد کنم هر چند 200،300 تومن تو این چیزا ارزشی ندارن با این وضع قیمت ها
خدا پدر مادرت رو بیامرزه یعنی گل گفتی بخدا

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اکانت قانونی باشه قابل فروش مجدد هست
بعدشم شما احتمالا خودت دیسک چاپ میکنی چون با دلار 14 تومنی دیسک ps4 هم نیست xb که دیگه بماند، منظورم بازی‌های جدیده

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اکانت قانونی باشه قابل فروش مجدد هست
بعدشم شما احتمالا خودت دیسک چاپ میکنی چون با دلار 14 تومنی دیسک ps4 هم نیست xb که دیگه بماند، منظورم بازی‌های جدیده
من نمیدونم شما کجا زندگی میکنی که این حرف رو میزنی اما اینجا بازی های PS4 به روز حتی قبل از عرضه جهانی هست اونم به تعداد بالا طوری که حتی مغازه دارا با هزینه ناچیز و منصفانه 2 هفته ای 15 تومن دیسک کرایه میدن این از این، xbox هم چون تو این نسل کم فروخته دیسک هاش یکم کمتره و قیمتش به نسبت دیسک ps4 کمی بیشتره همین ولی بازم کرایه میدن حتی بازیای کم طرفداری مثل crew 2 و on rush هم دیسکش هست برای xbox چه برسه به بازیای پر طرفدار

• Like
Reactions: deadkin

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
نصب و راه اندازی بازی چه مصیبتی داره رو این کنسول!
هیلو 5 و گذاشتم واسه نصب 42 گیگ نصب و 56 گیگ اپدیت.

ولی چرا تا اپدیت کامل نشه اجازه ورود به بازی رو نمیده؟!!!!
با این سرعت نت دو روزه کنسول و روشن گذاشتم تا دان شه:|

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,243
نصب و راه اندازی بازی چه مصیبتی داره رو این کنسول!
هیلو 5 و گذاشتم واسه نصب 42 گیگ نصب و 56 گیگ اپدیت.

ولی چرا تا اپدیت کامل نشه اجازه ورود به بازی رو نمیده؟!!!!
با این سرعت نت دو روزه کنسول و روشن گذاشتم تا دان شه:|

خب شما هم مث من هستین ک برای اولین بار از ps رفتین سراغ ایکس باکس،منم مث شما ب این مشکلات بر خوردم و کلا این کنسول نسبت ب ps رابط کاربری پیچیده ای داره
برای اپدیت نکردن هیلو 5 باید از توی ستینگ کنسول رو افلاین کنید بعد بازی رو نصب کنید
ولی پیشنهاد من ب شما ک دارین مستر چیف کالکشن رو میری اینه ک شم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
دوستان الان یه وان اس ۵۰۰ گیگ درایو دار دست دوم حدودا چقدر بخرم خوبه؟ شرمنده اطلاعاتم اولیست
ببین شما الان یه گشتی بزن تو سایتا قیمت نوش ببین چقدره ۲۰۰ ۳۰۰ ۴۰۰ تومن پایین تر بخر هرچند بستگی به تمیز بودنشم داره بازیاشم ببین بروزه باشه
فقط به نظرم من یک ترا بخری بهتره درایو دارم باشه چه بهتر
موفق باشی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر