همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بن دستگاه یعنی اینکه آفلاین نصب کنن ممکنه بن بشه ؟ یا نت وصل بشه بن میشه ؟
بنده خودم دنبال دیجیتالم چون میخام آفلاین بازی کنم ...
اگر به هر دلیلی کنسولت بن بشه حالا ممکنه اشتباهی به نت وصل بشی کنسول دیجیتالت هیچ فایده ای نداره ولی کنسول درایودارت حداقلش اینه که میتونی از درایوش استفاده کنی

• Like
Reactions: Reza0017

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
اگر به هر دلیلی کنسولت بن بشه حالا ممکنه اشتباهی به نت وصل بشی کنسول دیجیتالت هیچ فایده ای نداره ولی کنسول درایودارت حداقلش اینه که میتونی از درایوش استفاده کنی
یعنی اگه به نت وصل بشی دجیتال کلا بن میشه ؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
تا حالا صد دفعه توضیح دادم دیگه خسته شدم دمت گرم تو جواب دادی

• Like
Reactions: aha2012

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
دستگاه الکی که بن نمیشه!
کلا اکانت‌های ماکروسافت امنیت خیلی بالاتری نسبت به اکانت‌های سونی دارن و به‌سادگی هک نمیشن(اگه اشتباه نکنم تایید دومرحله‌ای دارن همشون) این اکانت هایی هم که میبینید اکثرا ایمیل اصلی دارن و فروشنده بازی‌هارو خریده و بر روی چند دستگاه هوم می‌کنه که البته این روش قانونی هست و از اول هم بوده همین‌چیزی!( در واقع یه روش خاصی هست که دوستان چند صفحه قبل اشاره کردن)
جدا از این موارد، قبل از بن دائم، معمولا اخطار میدن و بعد بن موقت میشه و نهایتا در صورت تکرار، دستگاه بن دائم میشه( برای سونی که اینطوریه)

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
دستگاه الکی که بن نمیشه!
کلا اکانت‌های ماکروسافت امنیت خیلی بالاتری نسبت به اکانت‌های سونی دارن و به‌سادگی هک نمیشن(اگه اشتباه نکنم تایید دومرحله‌ای دارن همشون) این اکانت هایی هم که میبینید اکثرا ایمیل اصلی دارن و فروشنده بازی‌هارو خریده و بر روی چند دستگاه هوم می‌کنه که البته این روش قانونی هست و از اول هم بوده همین‌چیزی!( در واقع یه روش خاصی هست که دوستان چند صفحه قبل اشاره کردن)
جدا از این موارد، قبل از بن دائم، معمولا اخطار میدن و بعد بن موقت میشه و نهایتا در صورت تکرار، دستگاه بن دائم میشه( برای سونی که اینطوریه)
یعنی با 1 ایمیل یا یه اکنت روی چند کنسول هوم میکنن و بازی میریزن و میفروشن ؟ آخرم میگن ما پول اکنت میدیم درصورتیکه با یه ایمیل وارد میشن و برای چند نفر آفلاین بازی میرزن ...
بهشون کفتم 4 تا بازی میخام ... میگن 120 ت بی انصافاااااا

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
یعنی با 1 ایمیل یا یه اکنت روی چند کنسول هوم میکنن و بازی میریزن و میفروشن ؟ آخرم میگن ما پول اکنت میدیم درصورتیکه با یه ایمیل وارد میشن و برای چند نفر آفلاین بازی میرزن ...
بهشون کفتم 4 تا بازی میخام ... میگن 120 ت بی انصافاااااا
کمترین قیمت ممکن رو بهت گفتن اگه قیمتای ps4 رو بهت میگفتن چی میگفتی

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دستگاه الکی که بن نمیشه!
این که ps4 نیست سیستمش اینجوری نیست برو بخش پشتیبانی مایکروسافت رو چک کن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
بدون شک با توضیحاتی که دادین معلوم شد مشکل از دیسکتون هست، با یک پارچه نرم کاملاً تمیز کنید و وقتی دستگاه آفلاین اقدام به نصب بازی کنید که سریع تر نصب بشه اگه نشد مطمئن باشید مشکل از دیسک، برای اطمينان روی دستگاه دیگه امتحان کنید

دیسک و گفتم اک گرفتم.
ولی باز تمیزش کردم.
چون بازی تسخه کامله چیزی لازم نیست دان شه ولی باز افلاین هم نصب کردم بازم همون داستام شد!
نصب بازی دقیق 36.96GB هست که همیشه رو 18.20GB ارور میداد و هیچ رقمه ادامه نمیداد.

امروز تست کردم و رفتم تو بازی دیدم کنسول صداش بلند شد و نصب و ادامه داد!
خوشحال مشغول دیدن ادامه نصب بودم که باز رو 28.90 GB ارور داد و موند.

چند وقت دیگه میرم پای بازی و ببینم میشه بخش داستانی رو تموم کرد یا نه.
امیدوارم این قسمتش که نصب نمیشه مربوط به انلاین باشه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
درود برهمگی ... دوستان هزینه 4 بازی آفلاین وان چقد میشه ؟
از فروشنده پرسیدم میکه چه 4 تا بخای چه 20 بازی ازت 120 ت میکیرم در حالیکه بنده 4 یا 5 تا باز ی میخام ...
حال برای خرید بازی آفلاین دقیقا بهشون چی بگم یعنی چه سوالی ازشون بکنم ... مثلا بگم 4 تا بازی آفلاین میخام ؟ یا اکنت میخام ؟

کامل بازی بریز خو :D
بازی خوب و انحصاری هارو کامل بریزی دقیق 1 ترا پر میشه.

منم تازه وان گرفتم ولی چون دیسک و دوست دارم با کلی وقت گذاشتن تونستم همه بازیای خوبش و پیدا کنم جز یه RECORE.
اگه خواستی پیام بده لیست و بهت بدم.

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
کامل بازی بریز خو :D
بازی خوب و انحصاری هارو کامل بریزی دقیق 1 ترا پر میشه.

منم تازه وان گرفتم ولی چون دیسک و دوست دارم با کلی وقت گذاشتن تونستم همه بازیای خوبش و پیدا کنم جز یه RECORE.
اگه خواستی پیام بده لیست و بهت بدم.
Recore خیلی مالی هم نیست چیزی رو از دست ندادی

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دیسک و گفتم اک گرفتم.
ولی باز تمیزش کردم.
چون بازی تسخه کامله چیزی لازم نیست دان شه ولی باز افلاین هم نصب کردم بازم همون داستام شد!
نصب بازی دقیق 36.96GB هست که همیشه رو 18.20GB ارور میداد و هیچ رقمه ادامه نمیداد.

امروز تست کردم و رفتم تو بازی دیدم کنسول صداش بلند شد و نصب و ادامه داد!
خوشحال مشغول دیدن ادامه نصب بودم که باز رو 28.90 GB ارور داد و موند.

چند وقت دیگه میرم پای بازی و ببینم میشه بخش داستانی رو تموم کرد یا نه.
امیدوارم این قسمتش که نصب نمیشه مربوط به انلاین باشه.
ربطی به آک و غیره نداره عزیز من کلی دیسک دست 2 و خط و خشی هم گذاشتم مشکل نداشتم مشکل از دیسک شماست عرض کردم روی دستگاه دیگه امتحان کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر