همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
کامل بازی بریز خو :D
بازی خوب و انحصاری هارو کامل بریزی دقیق 1 ترا پر میشه.

منم تازه وان گرفتم ولی چون دیسک و دوست دارم با کلی وقت گذاشتن تونستم همه بازیای خوبش و پیدا کنم جز یه RECORE.
اگه خواستی پیام بده لیست و بهت بدم.
رفیق کنسولی که میخام بخرم بعضی بازیا رو داره ... مثلا میبینی 2 یا 3 تاشو نداره ... بخاطر 2یا 3 تا میخام بازی بریزم ... اگه از قبل داشته باشه که نمیریزم

کمترین قیمت ممکن رو بهت گفتن اگه قیمتای ps4 رو بهت میگفتن چی میگفتی
قبلا ps4 داشتم کپی خور . بخاطر گرونی بازیاش فروختمش

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
راستی بچه ها من اگه دیسک اورجینال 360 و گیر بیارم کنسول اجرا میکنه دیگه؟
اگه جزو بازیای پشتیبانی شده باشه آره، البته من یادم نمیاد که اورجینال 360 دیده باشم از همون اول کپیخور بود داخل ایران اصلاً اورجینال نمیدیدی

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان الان اسپاتیفای بدون آپدیت جدید آهنگ رو از گوشیم میاره رو کنسول، الان اگه اسپاتیفای رو آپدیت کنم بازم همینجور میمونه؟ مشکل شیلتر اینا نداره ؟کسی تست کرده؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان باتری تا چ مدت باید توی دسته بلااستفاده بمونه؟چون من زیاد بازی نمیکنم میترسم باتری خراب بشه توی دسته و شکرک بزنه بقول من.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام
دوستان باتری تا چ مدت باید توی دسته بلااستفاده بمونه؟چون من زیاد بازی نمیکنم میترسم باتری خراب بشه توی دسته و شکرک بزنه بقول من.
سوال سخت میپرسی!رو همه ی وسیله ها اگه بخونی نوشته باطری رو جدا کنید اگه استفاده طولانی نمیکنید
:-bd

• Like
Reactions: Reza0017

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام.سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه:
یه زمانیکه اینترنتها قطع شده بود من میتونستم بازیهاییکه از گیم پس گرفته بودمو بازی کنم.ولی الان که کنسولو offline میکنم نمیتونم بازی کنم و میگه به نت وصل شو تا بدونیم گیم پس داری بعد.
حالا سوال پیش میاد چرا اونموقع که نت قطع بود میشد ولی الان با offlineکردن نمیشه بازی کرد؟

و اینکه اوناییکه اکانتهاشون که بازی داره روی کنسولی home میکنن و به طرف میگن آفلاین باش اونا چرا میتونن بازی کنن با وجود آفلاین بودن؟
ممنون

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه سوالی داشتم. من میخوام پوینت هایی که در rewards جمع کردمو به گیفت کارت تبدیل کنم اما ازم شماره امریکا و کشورهای دیگه رو می خواد در صورتی که از شماره های مجازی که به صورت رایگان هست را استفاده کردم نشد. اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعی دارد کمک کند ممنون میشم.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,459
نام
امین
بازی 360 اگه اورجینال باشه ولی تو لیست backward نباشه رو , هیچ رقمه رو وان نمیشه بازی داد؟

آخرین ویرایش:

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
بازی 360 اگه اورجینال باشه ولی تو لیست backward نباشه رو , هیچ رقمه رو وان نمیشه بازی داد؟
کلا دیسک اورجینال 360 حکم یه لایسنس رو داره فقط و دیتا مجددا توسط دستگاه دانلود میشه! درنتیجه اگه توی لیست نباشه دیسک فایده‌ای نداره!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام. دوستان یه سوالی داشتم. من میخوام پوینت هایی که در rewards جمع کردمو به گیفت کارت تبدیل کنم اما ازم شماره امریکا و کشورهای دیگه رو می خواد در صورتی که از شماره های مجازی که به صورت رایگان هست را استفاده کردم نشد. اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعی دارد کمک کند ممنون میشم.
طبق چیزی که من شنیدم تنها راهش بجز داشتن شماره واقعی تو یکی از کشور هایی که این سیستم توشون اجرا میشه اینه که رو کنسول وی پی ان آمریکا رو share کنی و با خود کنسول این کار رو انجام بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر