همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان راهی هست بفهمیم کنسولمون به اکانت هوم شیرینگ وصله یا نه؟
منظورم اینه که مثلا یه اکانت هوم هست که رو 5 تا دستگاه شیر شده، حالا اون 5 تا دستگاه از کجا بفهمن که جزو اون اکانت هوم هستن؟
نمیدونم منظورم و رسوندم یا نه، آخه اطلاعات زیادی در مورداکانت هوم و اینا ندارم

اگه وصل باشه لیست بازی های اون اکانت رو جهت نصب میاره و یا اگه نصب باشن باید بدون مشکل اجراشون کنه.

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام من یه سوالی داشتم خواهشا کامل جواب بدید ممنون میشم
آقا من رفتم xbox one S خریدم ....
بازی هاش هکی بودن .. حالا بدون اینکه به اینترنت وصل بشم بازی ها و اکانت هکی رو حذف کردم(دلت)
بعد به اینترنت وصل کردم یه آپدیت 8 گیگی تموم شد
بعد یه اکانت دیگه ساختم ...حالا آیا می تونم یه ایکس باکس گلد بخرم و روش فعال کنم و آیا ی اکانت هوم بخرم رو اجراش مشکلی نیست؟

سلام
برای کاربرانی که این کار رو کردن و تا جایی که اطلاع دارم مشکلی پیش نیومده. (مگر اینکه بعدا ایران رو تحریم یا محدود کنن و...)

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
حالا پیام هایی که از سمت مایکروسافت میاد مینویسه مایکروسافت ولی تو این وسطا دوبار درخواست کد دادم نیومد ولی بجاش از دو شماره ایرانسل واسه پیام اومده که نوشته بود رمز جدید : x456789x یه همچین چیزی !!
این مورد مشکلی نداره و کد تایید فعال ارسال میشه، احتمالا سمت اپراتور فیل_تر و منتقل میکنن.

• Like
Reactions: eni

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
آقا یه سوال این بازی های رایگان گلد مثل پلی استیشن که هر ماه معرفی میشن در صورت own کردنشون بعد ها قابل استفاده هستن ؟ منظورم مثل پلاس پلی استیشن؟؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
آقا یه سوال این بازی های رایگان گلد مثل پلی استیشن که هر ماه معرفی میشن در صورت own کردنشون بعد ها قابل استفاده هستن ؟ منظورم مثل پلاس پلی استیشن؟؟

بله هر کدوم رو زمانی که رایگان شده، بر روی اکانتی که گلد داره Get کنید، تا زمانی که گلد فعال داشته باشه میتونید به رایگان استفاده کنید.

• Like
Reactions: rahman0158

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
اگه وصل باشه لیست بازی های اون اکانت رو جهت نصب میاره و یا اگه نصب باشن باید بدون مشکل اجراشون کنه.
پس کنسول من وصله، ولی من فول ریست کرده بودم، الان راهی هست که کنسلش کنم؟ آخه میترسم بن شم
البته یه ماه بیشتره دارم بازی میکنم بازی ها رو اونم انلاین

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
سلام
منم تو اون چند روزی که اینترنت کلا قط شده بود و به زور بالا میومد پیام از طرف مایکروسافت رو با شماره ایرانسل دریافت کردم، تعجب کرده بودم، نمیدونم فکر نکنم مشکلی باشه،
راستی منم 200 تا بازی رایگان دارم، الان یه ماهی هست که دارم آنلاین بازیشون میکنم و مشکلی پیش نیومده ولی ته دلم میترسم دستگاه بن شه.
شما چند وقته دارین ازشون استفاده میکنین؟
درود یه 4 5 ماهی میشه که دارم آنلاین بازی میکنم و تا حالا که مشکلی نبوده ولی ته دلم میگه یبار کلا دستگاه بن میشه D:

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان چرا با کابل لن نمیشه به لایو وصل شد و ارور میده لطفاً اگه کسی راه حلی داره راهنمایی کنه با وای فای وصل میشه ولی با کابل ارور ریجین میده.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام دوستان کنسول Power saving میزارم خاموش میکنم بعد از روشن شدن تاریخ به 2014 برمیگرده و تاریخ save بازی ها اذیت میکنه

Instant on هم کنسول کامل خاموش نمیشه

واقعا موندم کنسول نباید یک باطری ساعت داخلی داشته باشه که بعد از خاموشی تاریخ برنگرده به 2014

راه حلی نیست که کنسول کامل خاموش بشه و تاریخ برنگرده؟

با کنسول هفته ای شاید 2 ساعت با کنسول بازی کنم و Instant on گذاشتن فکر نکنم خوب باشه

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
تاریخش رو باید دستی تنظیم کنی عزیز راه دیگه ای نیست، خیر باطری نداره، فقط روی instant on تاریخ ذخیره میشه یا آنلاين شدن همین، موفق باشید

• Like
Reactions: SHAM

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
واقعا این یک ایراد بزرگی توی xbox هست
تمامی وسیله ها چه مادربرد و ... یک باطری داخلی برای ساعت دارن
ps4 هم داشتم این مشکل نداشت
حداقل توی سری ایکس این مشکل رفع شده باشه

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
واقعا این یک ایراد بزرگی توی xbox هست
تمامی وسیله ها چه مادربرد و ... یک باطری داخلی برای ساعت دارن
ps4 هم داشتم این مشکل نداشت
حداقل توی سری ایکس این مشکل رفع شده باشه
در نسخه 360 هم باطری وجود نداشت، در کنترلرها هم باطری نمیذاره، یه سری سیاست هایی واسه خودشون دارن میدونی با حذف همین چیزها که به ظاهر جزئی کلی سود و صرفه جویی اقتصادی میکنن

• Like
Reactions: SHAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر