همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
رفیق نظر شما قابل احترام، اما خود مایکروسافت تأیید کرد xbox one s از نسخه قدیمی قویتر و فریم ریت بهتر و پایدارتری در بازیها میده میتونید مشخصاتش رو چک کنید
ببخشید جسارت نباشد اما xbox one fatبیشتر شبیه کنسول نسل هفتم هسته تا هشتم

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
رفیق نظر شما قابل احترام، اما خود مایکروسافت تأیید کرد xbox one s از نسخه قدیمی قویتر و فریم ریت بهتر و پایدارتری در بازیها میده میتونید مشخصاتش رو چک کنید

بلاخره هر کسی سلیقه ای داره
بخصوص کسی که Xbox original پک سفارشی خرید و برا ۱۴ سال داشتش
اگر اون کنسول داشتی ابهت . زیبایی و .... متوجهش میشی

بنظرم وان اس شبیه این کنسول ها اندرویدی چینیه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
Power saving کنسول رو کاملاً خاموش میکنه
Instant on کنسول تو حالت شبیه به sleep میمونه اگه از بازی خارج نشی دفعه بعدی که کنسول رو روشن کنی میتونی از همون جا ادامه بدی بازیتو، موفق باشید

در کل چجوری خاموش بشه بهتره؟من نهایتش شاید روزی دو ساعت بازی کنم.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
البته حالت دوم یه بدی داره اونم اینکه ۴۵۰ میدی برای game pass و ea accsess و gold ساعتی هستش و باید تو یه زمان معینی وارد بشی در واقع اکانت اشتراکی بین چند نفر هستش.

واقعا چه بد کنسول گرفتم اول بازی ها را آفلاین بزنم بعد برای آنلاین توی سایت هایی که میفروشن هیچکدوم نگفته بودن اشتراکی هست

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
واقعا چه بد کنسول گرفتم اول بازی ها را آفلاین بزنم بعد برای آنلاین توی سایت هایی که میفروشن هیچکدوم نگفته بودن اشتراکی هست
دوستان میگن بعضی هاش که پول بیشتر میدی اینجوری نیست .

• Like
Reactions: SHAM

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام دوستان امروز هدست ایکس باکس وان گرفتم ولی صداش نسبت به هندزفری موبایل ( همین بالشتک دارا) ضعیف تره، من تاحالا از هدست استفاده نکرده بودم میخاستم ببینم کلا اینطوریه یا چی؟

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
ممنون دوستان که جواب دادین احتمالا همون مدل all digital رو بخرم ، من X1 واسه کسی میخوام اصلا دنبال آنلاین نیست ، حالا میخواستم بپرسم این روشی که تعداد زیادی بازی با یه مبلغ کم میریزن قانونیه؟ مثل ظرفیت 1 یا آفلاین ps4 که یه بار اکانت اکتیو میشه بازی که دانلود شد از طریق سایت دی اکتیو.میکنن تا موقعی آنلاین نشی میشه بازی کرد و با آنلاین شدن فقط بازیا قفل میشن ، یا هک محسوب میشه و احتمال بن شدن بعد آنلاین شدن وجود داره ؟
با تشکر

• Like
Reactions: soroush00

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
ممنون دوستان که جواب دادین احتمالا همون مدل all digital رو بخرم ، من X1 واسه کسی میخوام اصلا دنبال آنلاین نیست ، حالا میخواستم بپرسم این روشی که تعداد زیادی بازی با یه مبلغ کم میریزن قانونیه؟ مثل ظرفیت 1 یا آفلاین ps4 که یه بار اکانت اکتیو میشه بازی که دانلود شد از طریق سایت دی اکتیو.میکنن تا موقعی آنلاین نشی میشه بازی کرد و با آنلاین شدن فقط بازیا قفل میشن ، یا هک محسوب میشه و احتمال بن شدن بعد آنلاین شدن وجود داره ؟
با تشکر
احتمال همیشه وجود داره دور زدنه، موفق باشید

• Like

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
درود خسته نباشید و معذرت بابت این پست
تاپیک مربوط به سوالم نبود مجبوری اینجا می پرسم!!
از دیروز ویندوزم یه مشکلی واسش پیش اومده بود که بالا نمیومد و نمیتونسم وارد اکانتم بشم واسه repair کردن ویندوزم ، بالاخره درست شد و پسووردم رو به دلایلی مجبورم شدم عوض کنم و امنیت two step رو هم فعال کردم چون احساس میکردم اکانتم هک شده مخصوصا بخطر کنسولم که اکانت outlook ام رو اون هم فعاله حالا واسه لاگین شدن بهم اس ام اس میفرسته و کد رو وارد میکنم بعد لاگین میشه !
حالا پیام هایی که از سمت مایکروسافت میاد مینویسه مایکروسافت ولی تو این وسطا دوبار درخواست کد دادم نیومد ولی بجاش از دو شماره ایرانسل واسه پیام اومده که نوشته بود رمز جدید : x456789x یه همچین چیزی !!
حالا بنظرتون اتفاقی افتاده یا من خیلی حساس شدم مخصوصا بخاطر این که گفتم بودم رو کنسولم 200 تا بازی ریگان آماده نصب هست و میگن هوم بی نهایت شده رو کنسولم ؟!!؟؟
پی نوشت:
بیشتر شکم رو کنسول هست چون سیستم ویندوزی همیشه آنتی ویروس و ویندوز دفندر فعال روش هست و معمولا خیلی احتیاط میکنم موقع اینترنت گردی!!

• Like

soroush00

عضو جدید
Jan 6, 2020
1
سلام من یه سوالی داشتم خواهشا کامل جواب بدید ممنون میشم
آقا من رفتم xbox one S خریدم ....
بازی هاش هکی بودن .. حالا بدون اینکه به اینترنت وصل بشم بازی ها و اکانت هکی رو حذف کردم(دلت)
بعد به اینترنت وصل کردم یه آپدیت 8 گیگی تموم شد
بعد یه اکانت دیگه ساختم ...حالا آیا می تونم یه ایکس باکس گلد بخرم و روش فعال کنم و آیا ی اکانت هوم بخرم رو اجراش مشکلی نیست؟

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
درود خسته نباشید و معذرت بابت این پست
تاپیک مربوط به سوالم نبود مجبوری اینجا می پرسم!!
از دیروز ویندوزم یه مشکلی واسش پیش اومده بود که بالا نمیومد و نمیتونسم وارد اکانتم بشم واسه repair کردن ویندوزم ، بالاخره درست شد و پسووردم رو به دلایلی مجبورم شدم عوض کنم و امنیت two step رو هم فعال کردم چون احساس میکردم اکانتم هک شده مخصوصا بخطر کنسولم که اکانت outlook ام رو اون هم فعاله حالا واسه لاگین شدن بهم اس ام اس میفرسته و کد رو وارد میکنم بعد لاگین میشه !
حالا پیام هایی که از سمت مایکروسافت میاد مینویسه مایکروسافت ولی تو این وسطا دوبار درخواست کد دادم نیومد ولی بجاش از دو شماره ایرانسل واسه پیام اومده که نوشته بود رمز جدید : x456789x یه همچین چیزی !!
حالا بنظرتون اتفاقی افتاده یا من خیلی حساس شدم مخصوصا بخاطر این که گفتم بودم رو کنسولم 200 تا بازی ریگان آماده نصب هست و میگن هوم بی نهایت شده رو کنسولم ؟!!؟؟
پی نوشت:
بیشتر شکم رو کنسول هست چون سیستم ویندوزی همیشه آنتی ویروس و ویندوز دفندر فعال روش هست و معمولا خیلی احتیاط میکنم موقع اینترنت گردی!!
سلام
منم تو اون چند روزی که اینترنت کلا قط شده بود و به زور بالا میومد پیام از طرف مایکروسافت رو با شماره ایرانسل دریافت کردم، تعجب کرده بودم، نمیدونم فکر نکنم مشکلی باشه،
راستی منم 200 تا بازی رایگان دارم، الان یه ماهی هست که دارم آنلاین بازیشون میکنم و مشکلی پیش نیومده ولی ته دلم میترسم دستگاه بن شه.
شما چند وقته دارین ازشون استفاده میکنین؟

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
دوستان راهی هست بفهمیم کنسولمون به اکانت هوم شیرینگ وصله یا نه؟
منظورم اینه که مثلا یه اکانت هوم هست که رو 5 تا دستگاه شیر شده، حالا اون 5 تا دستگاه از کجا بفهمن که جزو اون اکانت هوم هستن؟
نمیدونم منظورم و رسوندم یا نه، آخه اطلاعات زیادی در مورداکانت هوم و اینا ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر