همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام دوستان میگم کسی از برنامه Microsoft reward استفاده کرده؟ شنیدم یه سری چالش داره گیفت کارت و این چیزا جایزه میده کسی وارده لطفاً توضیح بده خواستم وارد برنامه بشم خطا داد گفت your market is not supported! ؟ dns زدم و sign in هم شده بودم

اره میشه من چند دلاری ازش گرفتم،
اول این که فقط تو چند تا کشور قابل استفادس، و صد در صد ایران جزء اونا نیست پس باید وی پی ان خوب بزنی
دوم این که برای ردیم کردن جایزه باید یه شماره موبایل یا خط ثابت تو همون کشورا داشته باشی که بتونی جایزت رو بگیری ( آشنا یا فامیل)
سوم این که انجام دادن ماموریت ها که در عوضش جایزه میگیری نت زیادی میخوره مراقب باش.
چهارم این که من سری اول با وی پی ان 7 تا کشور مختلف کلی امتیاز گرفتم و میخاستم به گیفت کارت 60 دلاری برسم ولی آخرای کار مایکروسافت پیام داد که استفاده از وی پی ان ممنوعه و اکانتم بن شد، پس امتیازت به مثلا ده دلار رسید سریع ردیم کن

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اره میشه من چند دلاری ازش گرفتم،
اول این که فقط تو چند تا کشور قابل استفادس، و صد در صد ایران جزء اونا نیست پس باید وی پی ان خوب بزنی
دوم این که برای ردیم کردن جایزه باید یه شماره موبایل یا خط ثابت تو همون کشورا داشته باشی که بتونی جایزت رو بگیری ( آشنا یا فامیل)
سوم این که انجام دادن ماموریت ها که در عوضش جایزه میگیری نت زیادی میخوره مراقب باش.
چهارم این که من سری اول با وی پی ان 7 تا کشور مختلف کلی امتیاز گرفتم و میخاستم به گیفت کارت 60 دلاری برسم ولی آخرای کار مایکروسافت پیام داد که استفاده از وی پی ان ممنوعه و اکانتم بن شد، پس امتیازت به مثلا ده دلار رسید سریع ردیم کن
ممنون رفیق، از dns نمیشه استفاده کرد یا از خود سایت چی؟

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
دوستان من قراره بدم بیرون دستگاهو برام بازی افلاین بزنن ...از کجا بدونم داخل دستگاهو عوض نمیکنن؟
علیک سلام, مگه قراره دستگاه رو باز کنن, بعدم اینکه دستگاه پلمپه, پشت دستگاه برچسب پلمپ داره برای باز کردن دستگاه
اون برچسب باید کنده بشه که نشون میده ولی برای بازی ریختن دستگاه که باز نمیشه

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان, کال اف دیوتی مدرن وارفایر بازی رو بالاخره با نصب مجدد بازی الان اجرا میکنه, ولی از بازی بیای بیرون, مجدد بخوای ادامه بازی رو انجام بدی, زمانی که بازی میخواد لود بشه هنگ میکنه اون نوار پیمایش و از بازی میاد بیرون, باید هر بار بخوای بازی کنی از اول بازی رو اجرا کنی و دیگه بیای بیرون میشه روز از نو که نمیتونی ادامه بازی رو اجرا کنی, این مشکل از چی میتونه باشه؟
تو گیم آپشن بازی هم رفتم تو مسیر منیج گیم, تو قسمت save data بازی یه reserved space با حجم یک گیگ هست روش کلیک میکنم پیام زیر میاد,این فایل کارش چیه؟ حذفش کنم ممکنه مشکل حل بشه یا دردسر میشه؟

If game is running, this quits it, the game will reserve that space again the next time you launch it

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام دوستان, کال اف دیوتی مدرن وارفایر بازی رو بالاخره با نصب مجدد بازی الان اجرا میکنه, ولی از بازی بیای بیرون, مجدد بخوای ادامه بازی رو انجام بدی, زمانی که بازی میخواد لود بشه هنگ میکنه اون نوار پیمایش و از بازی میاد بیرون, باید هر بار بخوای بازی کنی از اول بازی رو اجرا کنی و دیگه بیای بیرون میشه روز از نو که نمیتونی ادامه بازی رو اجرا کنی, این مشکل از چی میتونه باشه؟
تو گیم آپشن بازی هم رفتم تو مسیر منیج گبم , تو قسمت save data بازی یه reserved space با حجم یک گیگ هست روش کلیک میکنم پیام زیر میاد,این فایل کارش چیه؟ حذفش کنم ممکنه مشکل حل بشه یا دردسر میشه؟

If game is running, this quits it, the game will reserve that space again the next time you launch it

پاکش کنی مشکلی پیش نمیاد و دوباره اون فایل ایجاد میشه

منم مشکل مشابه داشتم ولی توی بازی های دیگه و با پاک کردن اون فایل مشکلم حل شد

• Like
Reactions: arman gholami

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
پاکش کنی مشکلی پیش نمیاد و دوباره اون فایل ایجاد میشه

منم مشکل مشابه داشتم ولی توی بازی های دیگه و با پاک کردن اون فایل مشکلم حل شد
سلام, فایل رو حذف کردم ولی فایده نداره, وقتی میخوای ادامه بازی رو بری اخرای پر شدن نوار پیمایش هنگ میکنه و کلا از بازی میاد بیرون

• Like
Reactions: gamer123456

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام دوستان عزیز بازیای نسل قبل اگه بخواهیم بخریم براxbox one نمی شه باید با ساپورتر هماهنگ کرد سوال اینجاست اونا از من می پرسن چه مشکلی داری با خرید بازیای نسل قبل و من نمی تونم منظورمو برسونم دوستان چه چیزی در این رابطه باید گفت بگیم مشکل از چیه همانند عکس این مشکل برای نسل قبل

Attachments

• ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۱۴.jpg
    ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۱۴.jpg
    944.3 KB · مشاهده: 16
  • ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۳۰.jpg
    ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۳۰.jpg
    903 KB · مشاهده: 14

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان عزیز بازیای نسل قبل اگه بخواهیم بخریم براxbox one نمی شه باید با ساپورتر هماهنگ کرد سوال اینجاست اونا از من می پرسن چه مشکلی داری با خرید بازیای نسل قبل و من نمی تونم منظورمو برسونم دوستان چه چیزی در این رابطه باید گفت بگیم مشکل از چیه همانند عکس این مشکل برای نسل قبل
سلام رفیق این گفته نمیشه با گیفت کارت و بالانس بخری باید کردیت کارت لینک کنی حتماً، بهشون بگو i want to buy a backward compatible games with my account balance can you help me? I don't want to link my credit card, موفق باشید

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام رفیق این گفته نمیشه با گیفت کارت و بالانس بخری باید کردیت کارت لینک کنی حتماً، بهشون بگو i want to buy a backward compatible games with my account balance can you help me? I don't want to link my credit card, موفق باشید
دوست عزیز من خیلی خیلی خیلی ممنون

• Like
Reactions: Reza0017

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اقا ی سوال شاید مسخره،دسته اکس باکس باتری میخوره؟ :|
هیچی نداره ک بزنی زیرش جای باتری قلمی؟مثلا ی باتری قابل شارژ؟
من زیاد بازی نمیکنم اگه قرار باشه باتری تو دسته بدون استفاده بمونه یهو خراب نمیشه و بقول من شکرک بزنه؟
چقد باتری عمر میکنه و میشه بازی کرد؟
باتری برند خاصی باید گذاشت توش؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام
اقا ی سوال شاید مسخره،دسته اکس باکس باتری میخوره؟ :|
هیچی نداره ک بزنی زیرش جای باتری قلمی؟مثلا ی باتری قابل شارژ؟
من زیاد بازی نمیکنم اگه قرار باشه باتری تو دسته بدون استفاده بمونه یهو خراب نمیشه و بقول من شکرک بزنه؟
چقد باتری عمر میکنه و میشه بازی کرد؟
باتری برند خاصی باید گذاشت توش؟
درود بله باتری میخوره هم قابل شارژ و هم بدون شارژ بستگی به جنس باتریت داره چه مارکی چه قیمتی که شارژ نگه داره و زمان استفاده از دسته و در اخر شکرک زدن یا سولفاته باز هم بستگی به جنس باتری ولی دراز مدت مثلا۶ماه اره می زنه

• Like
Reactions: Reza0017 and Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر