همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
این آفلاین ها فرقش با اکانت هوم چیه؟
دوستان میگن ما چیزی بنام افلاین نداریم,و چیزی که بعنوان افلاین مد شده یه دروغ توسط اونایی هست که بازی نصب میکنن و میدن به ما, در واقع میگن این افلاین ها هم میتونن انلاین بشن و بازی کنن, خودم البته تست کردم که بازی ها بسته شدن و نیاز بود بازی ها رو برای اجرا خریداری کنم, البته دوستمون در بالا میگه این مشکل برای کسانی پیش میاد که بازی نصب شده براش با اکانتی نصب شده که پنج بار هوم میشه, ظاهرا یه سری اکانت ها هستن که بینهایت هوم میشن و اگر با اونها بازی ها ریخته بشن تو دستگاه, صاحب دستگاه میتونه انلاین بشه که این روش در واقع مفت در میاد چون شما برای حدود بیست بازی فوقش 100 تا 200 هزینه میکنی , یه مدلم هست که شما بازی نسخه اصلی رو میخری و یا از فروشگاه ایکس باکس خریداری میکنی که میتونی انلاین بشی که هر بازی برات چند صد تومن در میاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Zlatan_ibra

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان, اگر بخوام به محتویات هارد ایکس باکس دسترسی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ ایکس باکس رو با کابل اچ دی ام ای وصل کنم به لپ تاپ محتویاتش رو نشون میده؟

pozhman

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
سلام دوستان
من دیتای بازی دارم می خوام اجراش کنم باید چه کاری انجام بدم ؟ در حال حاضر بازی فیفا ۲۰ و red dead به شکل افلاین روی کنسولم نصب هست و دارم بازی می کنم و در ضمن چند بازی دارم که نصب شده ولی این ارور میده واقعا نمی دونم باید چی کار کنم اگر کسی باشه کمک کنه مدیونش میشم ممنون

Attachments

• 20191129_015624.jpg
    20191129_015624.jpg
    116.5 KB · مشاهده: 18

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان من این 3ماه آلتیمت رو فعال کردم قرار بود 1 ماه ea access هم داشته باشه و اسپاتیفای و از این چیزا ولی فقط آلتیمت بود کسی دقیقش رو خبر داره؟! پشتیبانی گفت اگه اکانتت مجاز باشه (eligible) باید گزینه(claims your ultimate reward) برات بیاد همچین چیزی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید

pozhman

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
سلام دوستان
من دیتای بازی دارم می خوام اجراش کنم باید چه کاری انجام بدم ؟ در حال حاضر بازی فیفا ۲۰ و red dead به شکل افلاین روی کنسولم نصب هست و دارم بازی می کنم و در ضمن چند بازی دارم که نصب شده ولی این ارور میده واقعا نمی دونم باید چی کار کنم اگر کسی باشه کمک کنه مدیونش میشم ممنون
دوستان کسی پاسخگو نیست ؟!

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان من این 3ماه آلتیمت رو فعال کردم قرار بود 1 ماه ea access هم داشته باشه و اسپاتیفای و از این چیزا ولی فقط آلتیمت بود کسی دقیقش رو خبر داره؟! پشتیبانی گفت اگه اکانتت مجاز باشه (eligible) باید گزینه(claims your ultimate reward) برات بیاد همچین چیزی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید
شما ۳ ماه التیمیت رو همون ۱ دلاری رو خریدید یا نه یه ردیم کد ۳ ماهه از این گیفت کارت فروش ها خریدید ؟؟؟

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
سلام دوستان من هر بازی دانلود میکنم از استور میتونم بازی کنم بدون اینکه بخرم مثلا الان کراش ، فورزا 3 و pes2020 رو دارم بازی میکنم انلاین هم وصل میشه کسی همچین موردی داشته؟؟؟؟؟

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان من هر بازی دانلود میکنم از استور میتونم بازی کنم بدون اینکه بخرم مثلا الان کراش ، فورزا 3 و pes2020 رو دارم بازی میکنم انلاین هم وصل میشه کسی همچین موردی داشته؟؟؟؟؟
خوش بحالت, خدا رو شکر کن,من آنلاین شدم بازیها قفل شده بودن و باید میخریدم

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
رفیق اگر پریده چرا تعدایش اجرا میشه تعدادیش اجرا نمیشه؟
رفیق شاید مغازه دار با چندتا اکانت مختلف واست بازی ریخته آخه حساب کتاب نداره خیلی آخرشم دوتا اکانت الکی میزنن و اصلیا رو پاک میکنن

• Like
Reactions: pozhman

pozhman

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
رفیق شاید مغازه دار با چندتا اکانت مختلف واست بازی ریخته آخه حساب کتاب نداره خیلی آخرشم دوتا اکانت الکی میزنن و اصلیا رو پاک میکنن
دقیقا اصلی رو پاک کرد متوجه شدم یکیو نگه داشته اون اصلی رو پاک کرده شب اول کار کرد فرداش دیگه این ارور اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر