همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام رفقا کسی ea access استفاده کرده؟ راهی هست این 10 ساعت آزمایشی که مثلاً تو fifa 20 هست رو دور زد؟! ترفندی چیزی نداره!؟ تو یوتیوب چندتا ویدیو بود ولی کار نکردن، به نظرتون کی نسخه کامل fifa 20 به ea access اضافه میشه؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
چرا اتفاقا سونی پایه شارژ رسمی‌ داره منم یدونه خریدم همون اول نسل برا همین دنبال این بودم ک ببینم مایکروسافت هم همچین چیزی داره یا نه چون کابل یو اس بی خیلی مسخرست و باید کنسول الکی روشن باشه.ولی خب این شرکتیا حسابی نیست پاشون من خودم باتری قلمی رو ترجیح میدم ب پایه شارژ شرکتی.

اره شارژر‌ شرکتی ک بی فایدست و دسته رو هم نابود میکنه،این باتری سونی ک گفتین لینک ندارین ازش؟من تو نت هرچی سرچ کردم دیدم نوشتن انرجایزر بهترین باتری برای دسته هستش.
ماکروسافت هم اوایل باتری شارژی با کابل میزد برای دسته ولی الان نمیزنه . پیشنهاد میکنم یه دستگاه شارژر باتری قلمی سونی با ۴ عدد باتری ۲۰۰۰ داخلش بخرید از همه نظر هم بهتر و هم مدت زمان نگهداری شارژش بالاست الان این باتری شارژی های دسته xbox رو بگیرید در بهترین حالت و خفن بودنش ۱۳۰۰ میلی امپر هستش و لی باتری های شارژی سونی ۲۰۰۰ هستن که دو تاش میشه ۴۰۰۰ میلی امپر و اینکه مدت زمان بالای شارژ رو نگه میدارن تعداد دفعات شارژ شدن تو مدل ۲۰۰۰ زده ۱۰۰۰ بار . من الان خودم باتریشو ۹ ساله دارم . الان تا ماه پیش یه ۸ تایی خریدم . مدت زمان نگهداری هم حدود ۱ هفته برای دسته xbox که شامل ۲ عدد باتریه و برای موس یک باتری لازمه که اگر موس مدل ایرانی باشه ۲ هفته و خارجی بین ۳ تا ۴ هفته بستگی به مارکش و کم مصرف بودن داره میتونی استفاده کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Batsy

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
من بازی دادم بیرون بازی آفلاین فول گیم ریختن الان بخوام بازیارو آپدیت کنم به نت وصل بشم بازیام میپره؟
یبار اینکارو قبلا کرده بودم اما اتفاق خاصی نیفتاده بود

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان عزیز بعد فعالیت game pass و دانلود کردن باریای مربوطه می شه افلاین کرد و فول شات داوون کرد و بعد از پایان گیم پس بازی ها رو دستگاه موند قفل نشه؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام, یعنی الان دستگاه که روشن میکنم اون نوشته گیم پس میاد و بازی ها رو نشون نمیده تا رفرش کنم,یعنی میشه انلاین شد و بازی دانلود کرد بدون اینکه بازی ها نصب شده قفل بشن؟
نه چون مشخص نیست اعتبار گیم پس چند ماهه بود شاید گذشته باشه به نت وصل بشید غیرفعال میشن اگه مونده باشه تا اتمام گیم پسش آره بدون مشکل میشه آنلاين شد و بازی دانلود کرد حتی شاید بتونید آنلاین هم بازی کنید اگه اشتراکش آلتیمیت باشه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
نه چون مشخص نیست اعتبار گیم پس چند ماهه بود شاید گذشته باشه به نت وصل بشید غیرفعال میشن اگه مونده باشه تا اتمام گیم پسش آره بدون مشکل میشه آنلاين شد و بازی دانلود کرد حتی شاید بتونید آنلاین هم بازی کنید اگه اشتراکش آلتیمیت باشه
داش رضا یه سوال دیگه مثل psnنیست که حتی تو افلاین بازیا پلاس قفل یشن

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
ممنون داداش عزیزم خودت امتحان کردی من سری قبل زدم حواسم نبود انلاین شدم قفل شود
رفیق بله امتحان کردم چند بار، فقط وقتی فول شات کردی دوشاخه رو هم در بیار 30 ثانیه انگشتت رو روی دکمه پاور نگه دار که cache رو پاک کنه اینجوری تاریخ دستگاه برمیگرده به 2014 و گول میخوره دستگاه تا دفعه بعد که به نت وصل بشی بازیا فعالن من یه روز قبل اتمام گیم پس آفلاین کردم بعد از چند ماه که همه ی بازیا رو تموم کردم باز آنلاین شدم تازه اونموقع غیرفعال شدن بازیا یعنی چند ماه بیشتر از مدت اشتراکم بازی کردم تازه بعضی از بازیا هم خارج شده بودن از گیم پس یعنی به نفعم شد این یه ترفند ساده س که خیلی از عزیزان بهش عمل نمیکنن یا نمیدونن من خودم اتفاقی متوجه این شدم با آزمون و خطا

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
داش رضا یه سوال دیگه مثل psnنیست که حتی تو افلاین بازیا پلاس قفل یشن
نه نه psn خیلی ناکس لامذهب تاریخ و روز و ساعت میشمره نه مثل اون نیست سونی تو این چیزا جایی نمیخوابه که آب زیرش بره خیلی تیزه، ولی مایکروسافت یکم تو این قضایا شل داده برای اینکه هواداراش رو خوشحال نگه داره گیم پس هم کلا هدفش همین بود یه سرویس حمایتی برای هواداران با وفاش چون تو این نسل یه جورایی قافیه رو به سونی باخت ولی تو مشتری مداری و پشتیبانی بعد اومدن فیل اسپنسر واقعاً گل کاشتن

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
نه نه psn خیلی ناکس لامذهب تاریخ و روز و ساعت میشمره نه مثل اون نیست سونی تو این چیزا جایی نمیخوابه که آب زیرش بره خیلی تیزه، ولی مایکروسافت یکم تو این قضایا شل داده برای اینکه هواداراش رو خوشحال نگه داره گیم پس هم کلا هدفش همین بود یه سرویس حمایتی برای هواداران با وفاش چون تو این نسل یه جورایی قافیه رو به سونی باخت ولی تو مشتری مداری و پشتیبانی بعد اومدن فیل اسپنسر واقعاً گل کاشتن
داداش رضا دمت گرم من گیم پس فردا تمومه امشب بزنم دان صبح افلاین کنم تا ۳ما ه تا خر خره پرش کنم

• Like
Reactions: Reza0017

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر