همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
من بازی دادم بیرون بازی آفلاین فول گیم ریختن الان بخوام بازیارو آپدیت کنم به نت وصل بشم بازیام میپره؟
یبار اینکارو قبلا کرده بودم اما اتفاق خاصی نیفتاده بود
تو رو خدا جواب منم بدید///خودشم کنسول آپدیت جدیده از اونا که رو هوم رفرش میکنی بازی رو میاری...میخوام به اینترنت وصل بشم پیس و فیفا رو آپدیت کنم..بازیام قفل میشه؟

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
تو رو خدا جواب منم بدید///خودشم کنسول آپدیت جدیده از اونا که رو هوم رفرش میکنی بازی رو میاری...میخوام به اینترنت وصل بشم پیس و فیفا رو آپدیت کنم..بازیام قفل میشه؟
ریسک نکن قفل بشه بدبخت میشی

• Like
Reactions: Reza0017

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
درود برهمه دوستان ... آیا ایکس وان مثل ps4 نسخه کپی خور ورژن 5.05 داره که بشه بازی های 2019 مثل
2019 Need for Speed: Heat
, Modern Warfare2019 , pes 2020 روش کپی کرد و بازی کرد ؟

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
درود برهمه دوستان ... آیا ایکس وان مثل ps4 نسخه کپی خور ورژن 5.05 داره که بشه بازی های 2019 مثل
2019 Need for Speed: Heat
, Modern Warfare2019 , pes 2020 روش کپی کرد و بازی کرد ؟
تو اکس باکس ورژن و اینا مهم نیست میشه هر سری روس بازیهای که میخوای نصب کنی

• Like
Reactions: satellitedvb

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
یه مدل جدید اومده سی دی خور نیست, یکم ارزونتره, نخری بهتره
نخری بهتره؟ چرا بهتره؟ در صورتی که می‌تونید برای هر بازی حداقل ۶۰۰ هزار تومن هزینه کنید بهتره نسخه درایور دار رو تهیه کنید در غیر این صورت برای بازی های آفلاین(اصطلاحا کپی خور یا در اصل اکانتی) بدون درایور بدلیل اینکه ارزون تره، بهتره!

آخرین ویرایش:

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
نخری بهتره؟ چرا بهتره؟ در صورتی که می‌تونید برای هر بازی حداقل ۶۰۰ هزار تومن هزینه کنید بهتره نسخه درایور دار رو تهیه کنید در غیر این صورت برای بازی های آفلاین(اصطلاحا کپی خور یا در اصل اکانتی) بدون درایور بدلیل اینکه ارزون تره، بهتره!
متوجه منظور شما نشدم, من گفتم اونا که درایور ندارن رو نخری بهتره, یعنی بدرد نمیخورن و نخره, شما میگی اونا بهتره؟ بخره یا نخره آخرش؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
بالاخره یه روزی ممکنه بخواد از سی دی استفاده کنه برای بازیها , اونوقت چکار کنه؟
در ضمن اگه کنسولش بن بشه دیگه غیر قابل استفاده میشه باید بندازه دور در صورتی که اگه درایو داشته باشه حداقل میتونه دیسک استفاده کنه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
در ضمن اگه کنسولش بن بشه دیگه غیر قابل استفاده میشه باید بندازه دور در صورتی که اگه درایو داشته باشه حداقل میتونه دیسک استفاده کنه
اقا رضا من این گیم پسم تاریخش کلا رفت محو شد موندم الان چی شده؟

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
این مسئله دیگه بستگی به جیب خودتون داره، اگه می‌تونید بازی اورجینال تهیه کنید خب بدون هیچ تردیدی با صرف هزینه بیشتر درایور دار تهیه کنید اما خیلی ها بخاطر همین قضیه اصطلاحا" کپی خور بودن میرن One میخرن که با این روش نیازی به دیسک نیست! دستگاه هم الکی بن نمیشه! در کل همون طور که گفتم به خود طرف برمیگرده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر