همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
دوستان بعد از تلاش فراوان اتلاف چند صد گیگ حجم اینترنت الان فورزا و فیفا رو تونستم نصب کنم و مشکلی که الان دارم داخل اپلیکسشن ea acsess ساین این شدم اما داخل فیفا میگه نمیتونم متصل بشم به سرور های Ea با دی ان اس و بدون هم فرقی نمیکنه
185.55.226.26

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان بعد از تلاش فراوان اتلاف چند صد گیگ حجم اینترنت الان فورزا و فیفا رو تونستم نصب کنم و مشکلی که الان دارم داخل اپلیکسشن ea acsess ساین این شدم اما داخل فیفا میگه نمیتونم متصل بشم به سرور های Ea با دی ان اس و بدون هم فرقی نمیکنه
185.55.226.26
من با این dns وصل میشم به سرور ea:
178.22.122.100
بزن ببین جوابه...

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان مممنون از پاسختون
فقط یک سوال دیگه
اینترنت سرچ کردم کینکت xbox 360 به one میخوره
حالا سوالی که باقی می مونه
این کینکت فقط برا بازی‌های 360 کار می‌کنه یا من می تونم بازی‌های one رو هم باهاش بازی کنم؟

به شخصه تست نکردم ولی اگه بخوره هم اصولا برای بازی های One جواب نمیده!

• Like
Reactions: angel of grief

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان کسی هست که pes آنلاین بازی کنه؟ dns بهتری سراغ دارید که برای pes استفاده کنیم خیلی اذیت میکنه وسط بازی قطع میشه بیشتر وقت ها مشکل از اینترنت و پینگم نیست تو بازیای دیگه مشکی نداشتم فقط pes اینجوریه! اولاً که با شکن(178:22:122:100) وصل نمیشه به سرور pes فقط با بگذر (185:55:225:25)وصل میشه که کیفیتش از شکن پائین تر

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان مممنون از پاسختون
فقط یک سوال دیگه
اینترنت سرچ کردم کینکت xbox 360 به one میخوره
حالا سوالی که باقی می مونه
این کینکت فقط برا بازی‌های 360 کار می‌کنه یا من می تونم بازی‌های one رو هم باهاش بازی کنم؟

:
سوالات متداول Xbox One

• Like
Reactions: angel of grief

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
سلام خدمت دوستان،ببخشید کانالی برای فروش اکانت آفلاین شیرینگ ایکس باکس وان سراغ دارید؟واقعیتش تو شهر ما بین 250 تا 300 میگیرن فول گیم کنن در حالیکه تهران 100 تومنه،ممنون میشم راهنماییم کنید

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
دوستان سلام امروز یه one s all digital نو خریدم ولی صدای فنش به نظرم غیر طبیعی هست و انگار صدای ژییییر یا نمیدونم جییییر ریزی میده نمونش تو فیلم لینک یوتیوب گذاشتم دقیقا مشابه صدای فیلم هستش آیا طبیعی هست یا مورد داره ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.https://www.youtube.com/watch?v=xH1HkzBO-DQ

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان سلام امروز یه one s all digital نو خریدم ولی صدای فنش به نظرم غیر طبیعی هست و انگار صدای ژییییر یا نمیدونم جییییر ریزی میده نمونش تو فیلم لینک یوتیوب گذاشتم دقیقا مشابه صدای فیلم هستش آیا طبیعی هست یا مورد داره ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.https://www.youtube.com/watch?v=xH1HkzBO-DQ
طبیعی عزیز حساس نشو

• Like
Reactions: rahman0158

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دروود رفقا
این موضوع واقعیت داره؟!؟!؟
View attachment 122631
متاسفانه خود اکانتو بستن ولی از قبل اگر کسی هوم کرده باشه فعلا کار میکنه!
یکبار دیگه هم اینجوری شد دقیق 3 ،4 روز به این مشکل خورد ولی حل شد !

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
متاسفانه خود اکانتو بستن ولی از قبل اگر کسی هوم کرده باشه فعلا کار میکنه!
یکبار دیگه هم اینجوری شد دقیق 3 ،4 روز به این مشکل خورد ولی حل شد !
میگم رفیق یعنی واسه همینه که یه مدت بازی جدید اضافه نشده به اکانت من من قبلاً هوم کردم نمیدونم اکانت اصلی در چه وضعیتی الان ولی معمولاً بازی های جدید همیشه اضافه میشد که 2ماه دیگه نشده، شما اطلاعات بیشتری داری از این اکانت ها؟

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام, دستگاه دادم چند تا بازی جدید نصب کنن برام, بازی نصب کرد اما نتونست اکتیو کنه ظاهرا مایکروسافت اومده اکانت هایی که قابلیت بینهایت هوم داشتن رو داره بن میکنه, چند روزی دستگاه پیشش موند,پسرم کچلم کرد از بس رفتم دستگاه رو گرفتم, گفتم اقلا با همون بازی های قبلی سرش گرم شده تا این مشکل برطرف شه, نکته اینکه بازی بتلفیلد4 نصب کرد اما میره تو بازی و اجرا میکنه. اما چند تا بازی دیگه قابل اجرا نیستن و باید اکتیو بشن

• Like
Reactions: Reza0017

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر