همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بیشترین تعداد بازی که در نسل جدید برای 360 امد همون سال 2014 بود که اکثر عناوین میان نسل شدن ولی از اون سال به بعد دیگه ساپورت خیلی کم شد 2015 یه متال گیر فانتوم پین و Ori و توم ریدر بود دیگه
اکثر عناوین متعلق به نسل هشت شدن
بعد X1X یه بدی که داره باید همزمان بار X1 معمولی رو هم بکشه چون بازی ها باید روی هر دوشون اجرا بشن مگر اینکه مایکرو یه حرکتی بزنه و توی E3 امسال که معرفی رسمی اسکارلت هست اعلام کنه مثلا از X1X پشتیبانی ویژه میشه که بازم بعیده چون باید مردم نسل 9 رو خریداری کنن و مایکرو و سونی تمرکز رو میذارن روی نسل بعد

من فقط ip ها aaa گیم حساب نمیکنم
کنسول ها پر بازیا خوب ایندی و ..... هستن

درباره one x که گفتید بازیا one باید اجرا کنه
یه نمونه بگم . کنسول nintendo 3ds تو همین نسل ۸ دو سری اصلی داشت سری عادی سری new
درسته کنسول یکیه اما خیلی از عناوین فقط رو سری new اجرا میشن . رو مدل عادی اجرا نمیشن
تو dsi هم همین بود

خوب مایکروسافت گیم میتونه بده که برا قدرت کنسول نسل ۹ و one x بیاد
که رو one ها عادی اجرا نمیشه

بعد مایکروسافت میگه میخوایم کاری کنیم بازیا ما بشه رو هر پلتفرمی اجرا شه حتی گوشی

بازم ممنونم
پس شما one s توصیه میکنید
حیف قدرت one x که بی استفاده مونده

• Like
Reactions: X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621

یه نمونه بگم . کنسول nintendo 3ds تو همین نسل ۸ دو سری اصلی داشت سری عادی سری new
درسته کنسول یکیه اما خیلی از عناوین فقط رو سری new اجرا میشن . رو مدل عادی اجرا نمیشن
تو dsi هم همین بود

بعد مایکروسافت میگه میخوایم کاری کنیم بازیا ما بشه رو هر پلتفرمی اجرا شه حتی گوشی

بازم ممنونم
من میگم ریسک نکن
یه وان اس ال دیجیتال 2 تومن بگیر با توجه به این که تلویزیون 1080 داری قشنگ جوابگو هست
X1X چون اخر نسلیم ریسکی هست که ایا ساپورت بشه یا نه در نسل 9
فدات داداش

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا

تو dsi هم همین بود

بازم ممنونم
دوست عزیز صرفاً جهت اطلاعت بگم که فقط یک بازی مطرح انحصاری new 3ds که" زنو بلید" و یک بازی کم اهمیت تر مثل ماینکرفت همین البته چندتا بازی خیلی کوچیک هم هستن که حتی عرضه نشدن تو خرده فروشی ها و فقط تو eshop هستن من خودم کنسول های نینتندو رو هم دارم

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
با سلام دوستان من می خوام یه xbox بگیرم برای آنلاین بازی کردن می خواستم چندتا سوال بکنم .
۱-xbox one s رو ۱۰۸۰ بازی هارو راحت اجرا میکنه یا نه خیلی لگ و افت فریم داره .می خوام بازی for honor-rambosix-devision-anthem-call of duty-battle رو اجرا کنم.
۲-شبکه xbox live رو راحت میشه کانکت شد یا نیاز به ف...شکن داره یا بعضی بازی ها نیاز دارن و کلا میشه کانکت شد .
۳-سرویس EA acsses بخرم دیگه نیاز نیست خود بازی ارجینال رو بخرم و تا ۱ سال بازی هاش دانلود میشه کرد و آنلاین زد ؟؟؟
۴-اگر بازی مال شرکت EA رو به صورت دیسکی بخرم مثل battlefeild و فقط xbox live داشته باشم میشه آنلاین زد یا نه حتما باید EA Acsses رو هم بخرم.
۵-بدون اشتراک xbox live میشه بازی apex یا فورتنایت زد که رایگان هستن یا نه باید حتما بخری .
با تشکر
راستی من خودم ps4 pro دارم که خودم کپی خور کردم 5.05 به خاطر این نمیشه آنلاین زد.

• Like
Reactions: che-jaleb

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
با سلام دوستان من می خوام یه xbox بگیرم برای آنلاین بازی کردن می خواستم چندتا سوال بکنم .
۱-xbox one s رو ۱۰۸۰ بازی هارو راحت اجرا میکنه یا نه خیلی لگ و افت فریم داره .می خوام بازی for honor-rambosix-devision-anthem-call of duty-battle رو اجرا کنم.
۲-شبکه xbox live رو راحت میشه کانکت شد یا نیاز به ف...شکن داره یا بعضی بازی ها نیاز دارن و کلا میشه کانکت شد .
۳-سرویس EA acsses بخرم دیگه نیاز نیست خود بازی ارجینال رو بخرم و تا ۱ سال بازی هاش دانلود میشه کرد و آنلاین زد ؟؟؟
۴-اگر بازی مال شرکت EA رو به صورت دیسکی بخرم مثل battlefeild و فقط xbox live داشته باشم میشه آنلاین زد یا نه حتما باید EA Acsses رو هم بخرم.
۵-بدون اشتراک xbox live میشه بازی apex یا فورتنایت زد که رایگان هستن یا نه باید حتما بخری .
با تشکر
راستی من خودم ps4 pro دارم که خودم کپی خور کردم 5.05 به خاطر این نمیشه آنلاین زد.
1-اره خوبه بعضی بازی ها اخر شاید 1 جایی افت فریم بکنه حتی اگه وان ایکس داشته باشی ولی این بازیا که نوشتی مشکلی پیش نمیاد فکر کنم
2-راحت کانکت میشه فقط باید DNS بزنی همین.
3-هر بازی تو اون سرویس باشه رو میتونی تا وقتی اشتراکش رو داری بازی کنی البته برای انلاین بازی کردن باید گلد داشته باشی
4-میشه نیازی به اون Ea Acsses نیست دیگه.
5-نمیشه فقط با گلد

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
1-اره خوبه بعضی بازی ها اخر شاید 1 جایی افت فریم بکنه حتی اگه وان ایکس داشته باشی ولی این بازیا که نوشتی مشکلی پیش نمیاد فکر کنم
2-راحت کانکت میشه فقط باید DNS بزنی همین.
3-هر بازی تو اون سرویس باشه رو میتونی تا وقتی اشتراکش رو داری بازی کنی البته برای انلاین بازی کردن باید گلد داشته باشی
4-میشه نیازی به اون Ea Acsses نیست دیگه.
5-نمیشه فقط با گلد
ممنون فقط منظور از DNS همون ف...شکن مودم ADSL یا DNS pc ???? من پست مربوط به آموزش شارژ اکانت گلد رو پیدا نکردم ....

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
ممنون فقط منظور از DNS همون ف...شکن مودم ADSL یا DNS pc ???? من پست مربوط به آموزش شارژ اکانت گلد رو پیدا نکردم ....
نه همون جا تو خود کنسول باید وارد کنی خیلی دیر به دیر از کار میافته 1 بار که واردش کنی حله دیگه.
اموزش خاصی نداره باید با فیل کش امریکا یا هرجایی که ریجن اکانتت هست بری اینجا کد رو وارد کنی

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان من می خوام ایکس باکس s بخرم
آیا بازی‌ها رو 4k می‌کنه؟
خصوصاً gta v :x
بعد کپی خور کردنش جچوریاس؟
دستش راحت تر از ps4 هست؟
نه عزیز بازیو 4kنمیکنه فقط پخش فیلمش 4k
اگه 4k میخوای بازی کنی onexبگیر
با ۱۲۰تومن برات هارد تو پر میکنن ولی قید انلاینو باید بزنی
دسته هم کاملا سلیقه ی ولی از نظر من خوراکه بازی اول شخص ریسینگه
موفق باشی

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
دوستان مممنون از پاسختون
فقط یک سوال دیگه
اینترنت سرچ کردم کینکت xbox 360 به one میخوره
حالا سوالی که باقی می مونه
این کینکت فقط برا بازی‌های 360 کار می‌کنه یا من می تونم بازی‌های one رو هم باهاش بازی کنم؟

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
با سلام.
دوستان یه سوال.....من هفته پبش دستگاه رو بردم چندین بازی ریختم ولی از اون موقع تا حالا موقع روشن شدن اون صفحه سبز با لوگوس ایکس باکس نمیاد صفحه چند لحظه سیاه میمونه و بعد وارد منوی اصلی میشه
کاری میشه کرد اون صفحه سبز دوباره بیاد؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چرا هر بار تاریخ برمیگرده به سپتامبر ۲۰۱۴؟

آخرین ویرایش:

saeed5835

کاربر سایت
Jul 30, 2019
3
سلام بچها کسی هست بدون گلد و اکانت es بازی انلاین بکنه؟؟؟
من راحت انلاین شدم ی چندتا سوال داشتم کسی بود پیام بده ممنون

Last edited by a moderator:

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان من میخواستم از یکی از همین سایت های معروف فروش کنسول یک نسخه کپی خور شده ایکس باکس وان اس آل دیجیتال که فاقد درایو نوری هست رو بگیرم. خود سایت زده که روش بیست تا بازی هست. آیا میشه بعد ها که بازی جدید میاد روش بازی ریخت ؟ یا کلا بعدن این بازی ها رو عوض کرد ؟

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان من یه سوالی داشتم درباره دسته ها که بهترین روش برای شارژشون چی هست؟ دسته شارژی یا باتری قلمی شارژی یا باتری قلمی معمولی یا هر روش دیگه.بدون در نظر گرفتن قیمت نکات مثبت و منفی هر کدوم رو میشه بگید و با هم مقایسه کنید که ببینم در نهایت کدوم رو بگیرم ممنون

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
دوستان مممنون از پاسختون
فقط یک سوال دیگه
اینترنت سرچ کردم کینکت xbox 360 به one میخوره
حالا سوالی که باقی می مونه
این کینکت فقط برا بازی‌های 360 کار می‌کنه یا من می تونم بازی‌های one رو هم باهاش بازی کنم؟
دوستان این سوال رو از ردیت هم پرسیدم هنوز کسی جواب نداده!
این خودش یکی از بدی‌های xbox هستش
ps4 مثه پراید می مونه همه بلدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر