همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
ممنون من فعلا دارم بازی بتل و اپدیت میکنم باید تنظیمات کنسول چه جوری باشه که تا فردا صبح اپدیت قطع نشه یا کنسول خاموش نشه ؟ شرمنده

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
ممنون من فعلا دارم بازی بتل و اپدیت میکنم باید تنظیمات کنسول چه جوری باشه که تا فردا صبح اپدیت قطع نشه یا کنسول خاموش نشه ؟ شرمنده
برو توی ستینگ قسمت پاور اونجا تنظیم کن هیچ وقت خواموش نشه یا بذار رو 6ساعت

• Like
Reactions: Mohammad-

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بچه ها چند روزه سرعت دانلود به شدت پایینه.من با ایرانسل ساعتی ۳ تا ۴ گیگ ساعتی دانلود میکردم با نت خونه م هم همینقدر. مشکل نه از نت ایرانسل هست نه نت ای دی اس ال چون با گوشی یا آی دی ام سرعت دانلودم ۱ مگابایت بر ثانیه ست. ولی تو ابکس باکس هر ساعت همش ۵۰۰ مگ دان میکنه.دی ان اس هم عوض کردم فرق نکرد. کسی میدونه جریان چیه؟!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بچه ها چند روزه سرعت دانلود به شدت پایینه.من با ایرانسل ساعتی ۳ تا ۴ گیگ ساعتی دانلود میکردم با نت خونه م هم همینقدر. مشکل نه از نت ایرانسل هست نه نت ای دی اس ال چون با گوشی یا آی دی ام سرعت دانلودم ۱ مگابایت بر ثانیه ست. ولی تو ابکس باکس هر ساعت همش ۵۰۰ مگ دان میکنه.دی ان اس هم عوض کردم فرق نکرد. کسی میدونه جریان چیه؟!
مال منم همینطوره قبلا سرعت رو 3 یا 4 بود الان 1 یا 2 به ظهر هم میرسه کمتر میشه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بغیر پروفایل خودم بقیه پروفایلها رو چجوری باید اکتیو کنم روی کنسول؟
از پنل سمت چپ کنسول توی صحفه اصلی قسمت پروفایل اد پروفایل هست + بزن روش ایمیل پسوردتو بده اضافه میشه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اون که بله البته به بازی هم ربط داره بعضی بازیها dlcهاشونو نمیتونی شیر کنی اما خود بازی رو میتونی 3بارم در سال میتونی از هر اکانتی هوم کنی.تنها کار اینه که اکانتی که باهاش بازی خریدی رو هوم میکنی بعد اون اکانتی رو که میخوای شیر کنی رو توی دستگاهی که بازی رو خریدی اضافه میکنی تمام دیگه اون اکانتی که روش بازی شیر شده رو رپی هر کنسولی بالا بیاری بازی رو توش داری

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان یک سوال
سرویس ea acses بخرم راحت میتونم بازی کنم؟؟
گلد ارزش داره؟؟بازیاش خوبه؟؟
دسته اضافه چنده؟؟؟
مثلا بازی بخرم با گیفت سخته؟؟

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
سلام
من ميخوام one s بخرم
٥٠٠ با ٢ ترا خيلي توي استقاده تأثير ميذاره دوستان ؟؟
روي هاردش ميشه كل بازي رو كپي كرد يا حتما ديسك هم بايد باشه ؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام
من ميخوام one s بخرم
٥٠٠ با ٢ ترا خيلي توي استقاده تأثير ميذاره دوستان ؟؟
روي هاردش ميشه كل بازي رو كپي كرد يا حتما ديسك هم بايد باشه ؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
تاثیر که خودتم گفتی میشه بازیهای بیشتری توی هارد ریخت بستگی به استفادتون داره خیلی بازی میخرین یا کم اگه کم همون 500 خیلی زیاد همون 2ترا حتما هم باید دیسک داخلش باشه تا بازی اجرا بشه به جز بازیهای دیجیتالی که فقط از رو هارد اجرا میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر