همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

مشکل از نت شما هستش نه از لایو
طبق حرف دوستمون مشکل از اینترنت کل کشورمونه که با همه چیز جز لایو حال نمیکنه و لایو هیچ مشکلی نداره
بهرحال کسی راه حلی داست یا خبری داشت که خود مایکرو تایید کرده این رو به ما هم بگه

آخرین ویرایش:
طبق حرف دوستمون مشکل از اینترنت کل کشورمونه که با همه چیز جز لایو حال نمیکنه و لایو هیچ مشکلی نداره
برایه منم همینجور شده من شبی 20 تا 25 گیگ دانلود میکنم الان 3 روز طول کشید که یه دمویه فورزا هورزون3 دانلود کنم دقیقا 3 شب !یعنی شبی حدود 6 گیگ!امروز که اینترنتم داغون شده بود معلوم نیست دارن چکار میکنن!فقط امیدوارم اینوریا حوس فیلتر نداشته باشن اونوریام حوس تحریم کردن ما نداشته باشن!قشنگ وسطشون گیر کردیم فقطم گیمرهایه ایران این وسط ضرر میکنند!
این روزام میگزره امیدوارم همچی برگرده مثله اولش گرچه همون اولشم چیزه شاخی نبود اما از الان که بهتر بود!

شما انتظار داری با همون سرعتی که تو pc با idm دانلود میکنی اینجا هم دانلود کنی؟! idm با یک سرور دانلود نمیکنه که سرعتش مثل این باشه واسه همینه شما 1 مگابایت در ثانیه باهاش دانلود میکنی. بی احترامی کار درستی نیست که شما داری انجام میدی با این حال من احترام شما رو نگه داشتم...

• Like
Reactions: m3rdak
برایه منم همینجور شده من شبی 20 تا 25 گیگ دانلود میکنم الان 3 روز طول کشید که یه دمویه فورزا هورزون3 دانلود کنم دقیقا 3 شب !یعنی شبی حدود 6 گیگ!امروز که اینترنتم داغون شده بود معلوم نیست دارن چکار میکنن!فقط امیدوارم اینوریا حوس فیلتر نداشته باشن اونوریام حوس تحریم کردن ما نداشته باشن!قشنگ وسطشون گیر کردیم فقطم گیمرهایه ایران این وسط ضرر میکنند!
این روزام میگزره امیدوارم همچی برگرده مثله اولش گرچه همون اولشم چیزه شاخی نبود اما از الان که بهتر بود!
یه زمان 2 تا 7 همراه اول میگرفتم 17 گیگ دان میکردم الان به زور 4 گیگ میتونم دان کنم

Sent from my C5303 using Tapatalk

شما انتظار داری با همون سرعتی که تو pc با idm دانلود میکنی اینجا هم دانلود کنی؟! idm با یک سرور دانلود نمیکنه که سرعتش مثل این باشه واسه همینه شما 1 مگابایت در ثانیه باهاش دانلود میکنی. بی احترامی کار درستی نیست که شما داری انجام میدی با این حال من احترام شما رو نگه داشتم...
منم بی احترامی نکردم
نه من توقع ندارم با سرعت آی دی ام دانلود کنه
هر شب تا این یکی دو هفته قبل راحت با خود ایکس باکس هجده گیگ دانلود میکردم شبا.نه من خیلیا هم دانلود میکردن و الان نمیتونن
ولی اینکه شما بیای بگی نه مشکل از نت هست و تعصبانه برخورد کنی جالب نیست
بهرحال چه از طرف ایران چه لایو این مشکل هست که با توجه به نردیک شدن زمان لانچ بازیا اذیت کننده ست.من که نمیپذریم از نت ایران باشه چون من با گوشی هم با سرعت یک مگ دان میکنم با مرورگر ویندوز (کروم) هم همینطور
امیدوارم حل شه چون رو اعصابه
قصد بی احترامی هم نداشتم
یاعلی

خب حالا من به بحثتون کار ندارم به تیکه هایم که به بهم میندازینم کار ندارم!اما داداش من این آماری که دادم دانلود با خود دستگاه بود!اما چند وقته اصلا مثله قبل نیست میگم دیگه دمویه 18 گیگیو 3 شب دانلود کردم در حالی که چند وقت پیش راحت بین 20 تا 25 گییگ با خوده دستگاه دانلود میکردم حالا من که شاتلم مشکل دارم کسی که صبا نته مشکل داره اونکه مخابرات مشکل داره اونکه ایرانسله مشکل داره کسیم که همراه اول بازم مشکل داره وقتی همه مشکل دارن نمیشه که! پس دو حالت بیشتر نداره یا از اینترنت کل کشور که بعید میدونم همه مشکل داشته باشن با هر سرعتی!یا هم از لایوه من حالت دوم حدس میزنم مخصوصا با این همه آپدیتی که داره میده!فقط خداکنه قضیه فیلتر اینوری تحریم اونوری نباشه!که اصلا حوصله این چیزارو من یکی ندارم مطمءنم همه شماهم همینجورید!

• Like
منم بی احترامی نکردم
نه من توقع ندارم با سرعت آی دی ام دانلود کنه
هر شب تا این یکی دو هفته قبل راحت با خود ایکس باکس هجده گیگ دانلود میکردم شبا.نه من خیلیا هم دانلود میکردن و الان نمیتونن
ولی اینکه شما بیای بگی نه مشکل از نت هست و تعصبانه برخورد کنی جالب نیست
بهرحال چه از طرف ایران چه لایو این مشکل هست که با توجه به نردیک شدن زمان لانچ بازیا اذیت کننده ست.من که نمیپذریم از نت ایران باشه چون من با گوشی هم با سرعت یک مگ دان میکنم با مرورگر ویندوز (کروم) هم همینطور
امیدوارم حل شه چون رو اعصابه
قصد بی احترامی هم نداشتم
یاعلی
منم مثل شما يك زماني با نت ايرانسل دانلود ميكردم اونم شبي 20 گيگ اما بعدش 2,3 گيگ هم بزور دانلود كرد و وقتي از يكي از دوستام كه تو كار اينترنت و اين چيز ها هستش علت رو پرسيدم گفت مشكل از ايرانسل هستش و چند وقته بهش گير ميدن واسه همين كيفيت افت كرده
منم تعصبي روي لايو ندارم و چيزي كه شنيدم و تجربه كردم رو گفتم و اگر اشتباه از من بود عذرخواهي ميكنم

منم مثل شما يك زماني با نت ايرانسل دانلود ميكردم اونم شبي 20 گيگ اما بعدش 2,3 گيگ هم بزور دانلود كرد و وقتي از يكي از دوستام كه تو كار اينترنت و اين چيز ها هستش علت رو پرسيدم گفت مشكل از ايرانسل هستش و چند وقته بهش گير ميدن واسه همين كيفيت افت كرده
منم تعصبي روي لايو ندارم و چيزي كه شنيدم و تجربه كردم رو گفتم و اگر اشتباه از من بود عذرخواهي ميكنم
منم اول همین فکرو کردم داداش که شاید سرعت رو آورده پایین ولی دو شب پیش بایو شاک رو واسه پی سی دانلود کردم باورم نمیشد داست با دو مگ و نیم بر ثانیه دانلود میکرد توی ۳ ساعت ۱۶ گیگ دانلود کردم ولی روی وان داشت جون میداد
توی ای دی اس ال طرحای حجمی هم حق ندارن سرعت رو کم کنن چون حجم رو خریدیم ولی الان یه ۴۶۰ مگ آپدیت رو باورم نمیشه ۴ ساعت بیشتره هنوز ۴۰ درصد مونده . توی تست اینترنت با خود ایکس باکس سرعت دانلود نتم رو هفت مگا بیت بر ثانیه میده که درسته ولی دانلود که میکنم ۵‌کلیو بایت هم نیست
فیفا و فورزا و گیرز نزدیکه کاش درست شه

دوستان وان اس بازیارو upscale میکنه؟یعنی ۴k اجرا میکنه؟
خیر
وان اس فقط بلو ری ۴کی داره یعنی فیلم ۴کی داسته باشی و تلویزیون ۴کی میتونی با این کیفیت فیلم ببینی
بازی رو نه نهایت همون فول اچ دی اجرا کنه
گول فروشنده ها رو نخورین

خیر
وان اس فقط بلو ری ۴کی داره یعنی فیلم ۴کی داسته باشی و تلویزیون ۴کی میتونی با این کیفیت فیلم ببینی
بازی رو نه نهایت همون فول اچ دی اجرا کنه
گول فروشنده ها رو نخورین

One S بازی ها رو به 4k Upscale می کنه :)

-------------------------------------------------------
از عجایب بازار اینه که الان One S 1TB Bundle Fifa 17 ارزونتر از One S 1TB معمولی اه....

• Like
One S بازی ها رو به 4k Upscale می کنه :)

-------------------------------------------------------
از عجایب بازار اینه که الان One S 1TB Bundle Fifa 17 ارزونتر از One S 1TB معمولی اه....
:) دوست عزیز وان اس هیچ بازی رو ۴کی حتی آپ اسکیل اجرا نمیتونه بکنه
سخت افزارش نسبت به وان معمولی خیلی خیلی جزئی پیشرفت داشته اونم بخاطر قابلیت اجرای اچ دی آر. از هر کجا که شنیدین این رو که بازی ها رو ۴کی اجرا میکنه خواستن باهاتون شوخی کنن. خود اسپنسر توی E3 به صراحت گفت .
اسکورپیو که سال بعد میاد بازی ها رو قراره ۴کی نیتیو اجرا کنه و پلی۴ پرو هست که آپ اسکیل بازی هارو اجرا میکنه

:) دوست عزیز وان اس هیچ بازی رو ۴کی حتی آپ اسکیل اجرا نمیتونه بکنه
سخت افزارش نسبت به وان معمولی خیلی خیلی جزئی پیشرفت داشته اونم بخاطر قابلیت اجرای اچ دی آر. از هر کجا که شنیدین این رو که بازی ها رو ۴کی اجرا میکنه خواستن باهاتون شوخی کنن. خود اسپنسر توی E3 به صراحت گفت .
اسکورپیو که سال بعد میاد بازی ها رو قراره ۴کی نیتیو اجرا کنه و پلی۴ پرو هست که آپ اسکیل بازی هارو اجرا میکنه
4K on Xbox One S | Xbox One S

توی بخش ساپورت Xbox چه قدر با ملت شوخی می کنن:

4K upscaling

When you set your console resolution to 4K UHD, everything on the console—Home, games, and apps—will display at 4K. 4K content is displayed in its native 4K resolution, and other content (like 1080p content) is upscaled to 4K.

4K upscaling

When you set your console resolution to 4K UHD, everything on the console—Home, games, and apps—will display at 4K. 4K content is displayed in its native 4K resolution, and other content (like 1080p content) is upscaled to 4K.
حق با شماست .

• Like
Reactions: navid_x360

4K upscaling

الان این شوخیه یا واقعا انجام میده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or