همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
دوستان من دارم xone دسته دوم میخرم. مبارکم باشه
وقتی میخوام برم دستگاه رو تست کنم باید چه جاهایی رو تست کنم؟ چه مدت باهاش بازی کنم تا بفهمم داغ میکنه یا نه؟
و در اخر چجوری میتونم کنسول رو ریست کنم. یعنی مثل روز اولش بشه .
ممنون

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
دوستان من دارم xone دسته دوم میخرم. مبارکم باشه
وقتی میخوام برم دستگاه رو تست کنم باید چه جاهایی رو تست کنم؟ چه مدت باهاش بازی کنم تا بفهمم داغ میکنه یا نه؟
و در اخر چجوری میتونم کنسول رو ریست کنم. یعنی مثل روز اولش بشه .
ممنون
تست خاصی وجود نداره فقط نگاه کن ببین پلمپ دستگاه باز نشده باشه میری تو ستینگ و ریست فکتوری میکنی

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان
منم برگشتم ريشه هام رفتم يه وان خريدم و ٤ رو گذاشتم كنار
دوستان يه سوال من از كجا بايد كنسول رو تنظيم كنم كه وقتي خاموشه دانلود و آپديتا رو انجام بده؟ لطفا راهنمايي كنيد

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
سلام دوستان
منم برگشتم ريشه هام رفتم يه وان خريدم و ٤ رو گذاشتم كنار
دوستان يه سوال من از كجا بايد كنسول رو تنظيم كنم كه وقتي خاموشه دانلود و آپديتا رو انجام بده؟ لطفا راهنمايي كنيد
SETTINGS - POWER & STARTUP - POWER SAVING -INSTANT ON

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
من بازی بتلفیلد4 رو که گذاشتم 37% بازی رو نصب کرد مابقی رو داره دانلود مبکنه ؟؟؟؟ چرا اینطوریه آفلاین اجازه میده بازی کنم اما مولتی پلیرش تو بازی قفله و 0% نشون میده

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام
من بازی بتلفیلد4 رو که گذاشتم 37% بازی رو نصب کرد مابقی رو داره دانلود مبکنه ؟؟؟؟ چرا اینطوریه آفلاین اجازه میده بازی کنم اما مولتی پلیرش تو بازی قفله و 0% نشون میده
داره بازی رو به تدریج دانلود می کنه اول سینگل گلیر مراحل اولش به ترتیب دانلود میشه بعدشم وقتی 100 درصد شد مولتیش هم باز میشه

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
داره بازی رو به تدریج دانلود می کنه اول سینگل گلیر مراحل اولش به ترتیب دانلود میشه بعدشم وقتی 100 درصد شد مولتیش هم باز میشه
تو همه بازيا اينطوري ؟؟؟چون نزديك به ٢٥ گيگ رو بايد دانلود كنم الان ٣ روزه گذاشتم دانلود بشه فقط ٦٠ ٪‏ رفته جلو ٢٤ گيگ هم dlc هاست كه اونا هم بايد دانلود كنم خب ماكروسافت چرا اينطوري كرد اين يه موردش خيلي مسخرس پول بازي رو داديم بايد يه هزينه ديگه صرف دانلود كردنش كرد

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
تو همه بازيا اينطوري ؟؟؟چون نزديك به ٢٥ گيگ رو بايد دانلود كنم الان ٣ روزه گذاشتم دانلود بشه فقط ٦٠ ٪‏ رفته جلو ٢٤ گيگ هم dlc هاست كه اونا هم بايد دانلود كنم خب ماكروسافت چرا اينطوري كرد اين يه موردش خيلي مسخرس پول بازي رو داديم بايد يه هزينه ديگه صرف دانلود كردنش كرد
دانلود هايى كه دارى انجام ميدى براى اپديت بازى هست نه خود بازى
ميتونستى افلاين نصب كنى بعد اينكه نصب شد اينترنت رو وصل و اپديت كنى

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
این بده که تو مدتی که داری بازی دانلود می کنی بتونی بازی هم بکنی ؟؟
بعد تقصیر مایکرئه مگه حجم بازی زیاده !

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
این بده که تو مدتی که داری بازی دانلود می کنی بتونی بازی هم بکنی ؟؟
بعد تقصیر مایکرئه مگه حجم بازی زیاده !
دوست عزيز من بازي رو ديجتالي كه نخريدم اگه اينطوري بود حق با شماست
من ميگم كه ديسك بازي رو كه گذاشتم داخل كنسول فقط ٣٧٪‏ بازي رو نصب كرده مابقي رو داره دانلود ميكنه من اشتباه كردم تو نصب بازي يا سياست ماكروسافت اينه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوست عزيز من بازي رو ديجتالي كه نخريدم اگه اينطوري بود حق با شماست
من ميگم كه ديسك بازي رو كه گذاشتم داخل كنسول فقط ٣٧٪‏ بازي رو نصب كرده مابقي رو داره دانلود ميكنه من اشتباه كردم تو نصب بازي يا سياست ماكروسافت اينه
اولا اصلا تقصیر مایکروسافت نیست که یک بازی third party به خاطر مشکلات خیلی خیلی زیادش کلی باگ و مشکل داشته که خود ea تا جایی که یادمه نزدیک به شاید 30 گیگ آپدیت فقط روی pc داده بود تا جاییی که یادمه . بعد هم دوست عزیز شما این اولین باری هست که میگید دیسکی تهیه کرده بودید . وقتی بازی دیسکی میگیرید . اول تمامی اتصالات کنسول رو قطع کنید و بازی رو به صورت آفلاین نصب کنین بعد هم آنلاین بشین و بازی رو به صورت آنلاین اجرا کنین تا آپدیت هاش مشخص بشه و دانلود کنین حالا هم شما راههی نداری همچنان بزار دیسک داخل دستگاه بموونه و بقیه آپدیت ها رو بگیر .

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر