همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
با توجه به نکاتی که دوستان گفتند خرید کنسول PS4 منطقی تر هست
چه از لحاظ تعدد بازی و چه از لحاظ دسترسی راحتتر به بازیها و چه از نظر قیمت بازیها
البته در مورد بازیهای انحصاری داستان فرق میکنه و هر کسی میتونه سلیقه خاصی داشته باشه
بطور مثال داشتن یه کنسول ایکس باکس میتونه در کنار یه کنسول سونی جالب باشه
به هر حال مرسی از دوستان

عاقـلان خوشــــــه چین از سرّ لیلی غافلند
این کرامت نیست جز مجنون خرمن سوز را

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان ایا با وضع نت ایران ایا ارزش داره پول بابت کنسول داد ؟ من 360 داشتم تا امروز عمر کرد و باید کنسول جدید بگیرم فقط هم انلاین میزنم به نظر شما بگیرم یا نه ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام بچه ها starwars battle front جواب میده یا مشکل داره با ایران؟

با داغون ترین نت هم جواب میده،تو اگه به یه نت خوب دسترسی داشته خیالت راحته راحت باشه ...

سلام دوستان ایا با وضع نت ایران ایا ارزش داره پول بابت کنسول داد ؟ من 360 داشتم تا امروز عمر کرد و باید کنسول جدید بگیرم فقط هم انلاین میزنم به نظر شما بگیرم یا نه ؟

بله ارزش داره :D تایتانفال،بتلفیلد،استاروارز،هیلو و .... اینا میتونن تا چند سال از لحاظ انلاین راضی نگهت دارن .

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
با داغون ترین نت هم جواب میده،تو اگه به یه نت خوب دسترسی داشته خیالت راحته راحت باشه ...

بله ارزش داره :D تایتانفال،بتلفیلد،استاروارز،هیلو و .... اینا میتونن تا چند سال از لحاظ انلاین راضی نگهت دارن .

رو نت ایران اینارو میشه انلاین زد با 360 میزدم ولی میگن رو کنسولهای نسل جدید سخته انلاین بازی کردن

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
رو نت ایران اینارو میشه انلاین زد با 360 میزدم ولی میگن رو کنسولهای نسل جدید سخته انلاین بازی کردن

سه تای اول رو من با وایمکس که برای بازی انلاین اخرین گزینه هست بازی کردم حالا دیگه خودت تصور کن با یه نت ADSL که پینگ درست حسابی هم داشته باشه بازی کردنشون چقدر راحته ...

اون مشکل انلاین نسل جدید بیشتر به خود بازی برمیگرده،مـثل فیفا که الان روی PS4 هم تاجایی که اطلاع دارم خیلی ها مشکل دارن واسه انلاین زدن ..

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سه تای اول رو من با وایمکس که برای بازی انلاین اخرین گزینه هست بازی کردم حالا دیگه خودت تصور کن با یه نت ADSL که پینگ درست حسابی هم داشته باشه بازی کردنشون چقدر راحته ...

اون مشکل انلاین نسل جدید بیشتر به خود بازی برمیگرده،مـثل فیفا که الان روی PS4 هم تاجایی که اطلاع دارم خیلی ها مشکل دارن واسه انلاین زدن ..
سلام دوست عزیز
شما از کدوم وایمکس برای بازی آنلاین استفاده میکنی؟
حالت مود open یا strick؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام دوست عزیز
شما از کدوم وایمکس برای بازی آنلاین استفاده میکنی؟
حالت مود open یا strick؟

مبین نت

حالت هم moderate !

البته زیاد دلتو خوش نکن به اینکه بتونی با مبین نت با کیفیت ADSL بتونی راحت انلاین بزنی ...

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
عاقـلان خوشــــــه چین از سرّ لیلی غافلند
این کرامت نیست جز مجنون خرمن سوز را
الان اینی که گفتی یعنی لیلی ایکس باکس وان هست؟
:d
به هر حال دوستان نظراتشون رو گفتند و اصلا هم اهل تعصب یا تحمیل کردن نظر خاصی نیستم
برای من فقط راحت بازی کردن و لذت بردن از بازی مهمه

با توجه به جمیع نظرات دوستان به نظر میاد خرید کنسول PS4 منطقی تر هست
دسترسی بیشتر به بازیها و قیمت کمتر بازیها مهمترین دلایلی هستند که اکثر دوستان روش تاکید دارن
اگر به سایتهای فروش برید بطور مثال سایت پرشین تولز ، از هر 10 فروشنده یا خریدار بازی حدود 8 تای اونها مربوط به کنسول سونی هست
به هرح حال مرسی از نظرات دوستان
با تشکر

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
الان اینی که گفتی یعنی لیلی ایکس باکس وان هست؟
:d
به هر حال دوستان نظراتشون رو گفتند و اصلا هم اهل تعصب یا تحمیل کردن نظر خاصی نیستم
برای من فقط راحت بازی کردن و لذت بردن از بازی مهمه

با توجه به جمیع نظرات دوستان به نظر میاد خرید کنسول PS4 منطقی تر هست
دسترسی بیشتر به بازیها و قیمت کمتر بازیها مهمترین دلایلی هستند که اکثر دوستان روش تاکید دارن
اگر به سایتهای فروش برید بطور مثال سایت پرشین تولز ، از هر 10 فروشنده یا خریدار بازی حدود 8 تای اونها مربوط به کنسول سونی هست
به هرح حال مرسی از نظرات دوستان
با تشکر

دقیقا همین طوره من xbox-one خریدم چون دوست داشتم شما ps4 بخرید چون دوست دارید و راحت تر هم هست ادم اون چیزی رو بخره که دلش میخواد
با تشکر

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دقیقا همین طوره من xbox-one خریدم چون دوست داشتم شما ps4 بخرید چون دوست دارید و راحت تر هم هست ادم اون چیزی رو بخره که دلش میخواد
به هر حال بحث دوست داشتن یه طرف قضیه هست و بحث منطقی بودن کار هم یه طرف
خود من کنسول سونی دارم ولی عاشق بازی Gears of War هستم و روی ایکس باکس 360 که بازی کرده بودم واقعال عالی بود
به قول شما هر کسی سلیقه ای داره و خود من هم بدم نمیاد در کنار کنسول سونی یه کنسول ایکس باکسی هم باشه که بشه حداقل بازیهای انحصاری اون رو بازی کرد
به هر حال مرسی از دوستان

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ایکس باکس که خوب فروخته واسه مایکرو ولی اگه میخواد یک تکون خوبی بهش بده باید بره سراغ 3rd مثل راکستار!:d حالا تبلیغاتش بگیره یا انحصاری زمانی بلاخره یک دست و دلبازی بکنه با همچین استودیو هایی یا حتی باندل بزنه از بازی هاشون الان راکستار چراغ خاموش داره میره جلو که احتمالا 80_90 درصد بازی بعدیشون ادامه Red Dead کانلا مشخصه چرخه به Red Dead رسیده مایکرو میتونه از فرصت تبلیغات حداقل استفاده ببره

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@Shr776
به گمان من انتخاب درستی کردین ! چراکه باید این حقیقتو پذیرفت که در ایران هم قیمت بازیهای PS4 کمی پایینتر هست و هم فراوونتر که طبعاً باعث میشه بازیهای دست دوم هم پرتعدادتر باشن و البته ارزونتر ! گرچه بهتر بودن Xbox live هم یک حقیقت هست اما متاسفانه بدلیل محدودیتهاییکه بر اینترنت ما وارد شده ازین ویژگی هم نمیشه بطور کامل بهره برد. (با اینحال شخصاً از کنسول خودم شدیداً راضیم)

یادمه یجایی راجع به اینکه کدوم ایالتها مالیات نمیگرفتن صحبت شده بود. کسی اطلاع دقیق راجع به این موضوع داره؟

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
@Shr776
به گمان من انتخاب درستی کردین ! چراکه باید این حقیقتو پذیرفت که در ایران هم قیمت بازیهای PS4 کمی پایینتر هست و هم فراوونتر که طبعاً باعث میشه بازیهای دست دوم هم پرتعدادتر باشن و البته ارزونتر ! گرچه بهتر بودن Xbox live هم یک حقیقت هست اما متاسفانه بدلیل محدودیتهاییکه بر اینترنت ما وارد شده ازین ویژگی هم نمیشه بطور کامل بهره برد. (با اینحال شخصاً از کنسول خودم شدیداً راضیم)

یادمه یجایی راجع به اینکه کدوم ایالتها مالیات نمیگرفتن صحبت شده بود. کسی اطلاع دقیق راجع به این موضوع داره؟

آلاسکا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر