همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
دوستان من جدیدا مشکل جدیدی پیدا کردم :d

ایکس باکسم به وایرلس وصل هست، و وقتی test میگیرم میزنه : every thing is fine .. تا اینجا همه چی خوب ! اما من به لایو وصل نمیشم ! 10 بار ریستارت کردم ، خاموش روشن کردم انگار نه انگار نمیتونم وصل شم به لایو و بازی هامو بذارم اپدیت کنه..

کسی راه حلی داره ؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
3.5 گیگ آپدیت اومده برای داشبورد :|
وین 10 ـه الان مثلا برا من ... این چیه دیگه :|

وین 10 باشه که خوبه ، آپ مسخره نباشه :|

من الان چک کردم اپی برا من نیومده :|

- - -ویرایش - - -

ایکس باکسم به وایرلس وصل هست، و وقتی test میگیرم میزنه : every thing is fine .. تا اینجا همه چی خوب ! اما من به لایو وصل نمیشم ! 10 بار ریستارت کردم ، خاموش روشن کردم انگار نه انگار نمیتونم وصل شم به لایو و بازی هامو بذارم اپدیت کنه..

کسی راه حلی داره ؟

dns تو تغییر بده

آخرین ویرایش:

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ

کسی راه حلی داره ؟

منم مثل شما شدمه! با وایمکس وصل میشدم که دیگه وصل نمیشه... هرچیم dns عوض میکنم فایده ای نداره...!
--
دوستان کسی هست بگه چطور میشه نت شیر کرد از طریق لپ تاپ با ویندوز 10؟ من با دانگل رایتل روی لپ تاپ کار میکنم سرعتش عالیه! میخواستم شیر کنم روی وان هم بتونم بهره ببرم...! کسی بلده کمک کنه لطفا؛)

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
بیبن من وقتی اینجوری می شم .کنسولو روشن می زارم واسه خودش بعد چند دقیقه وصل می شه ( حالا ممکن 2min بشه یا 15.20min)

کسی راه حلی داره ؟

- - -ویرایش - - -

ریجن 2 بگیر حتما که 220v باشه
کینکت چیزه لازمی نیست . به نظره من پولش گیم بگیر یا ea accsse , gold هر موقعه از یه گیم کینکتی خوشت اومد اون موقعه بگیر.باندل درست حسابی تو ایران ندیدم.اونام که هست با کینکت معمولا
سلام دوستان من میخواستم یه ایکس باکس بگیرم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید باید به چه چیزایی دقت کنم آیا ریجن دستگاه مهمه؟ اگه آره کدومش بهتره؟ وجود کینکت لازمه؟ یا بودن و نبودنش فرقی نمیکنه؟ خرید باندل بهتره یا نسخه معمولی؟ کدوم باندل از نظر محتویات ارزش بیشتری داره برای خرید؟ ممنون

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
سلام دوستان !
به کدام ریجن (کدام ایالت) در آمریکا ، مالیات تعلق نمیگیره ؟
الان ریجن من نیویورک هست، و 6 دلار توش هست، حالا من اگه اینو تغییر بدم به ایالت دیگه در آمریکا، این 6 دلار می‌پره ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام دوستان !
به کدام ریجن (کدام ایالت) در آمریکا ، مالیات تعلق نمیگیره ؟
الان ریجن من نیویورک هست، و 6 دلار توش هست، حالا من اگه اینو تغییر بدم به ایالت دیگه در آمریکا، این 6 دلار می‌پره ؟
اینو بعید میدونم بپره
ببری رو آلاسکا مالیات نداره

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
چند روزی میشه وقتی وارد داشبورد میشم بیشتر عکس ها تو بخش های pins, friend, store, برای من لود نمیشه.
شما هم این مشکل رو دارید ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
چند روزی میشه وقتی وارد داشبورد میشم بیشتر عکس ها تو بخش های pins, friend, store, برای من لود نمیشه.
شما هم این مشکل رو دارید ؟
فکر کنم مشکل از اینترنت ما باشه. برای من بعضی وقت ها اینجوری میشه، بعضی وقت ها هم درسته :D

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام خدمت دوستان گل
من به تازگی دارم ایکس وان می گیرم می خواستم بدونم وضیعت لایو به چه صورت هست ؟؟؟؟ آیا به راحتی به لایو وصل میشه ؟؟؟ شنیدم بچه ها برا وصل شدن نسبت به psn مشکل دارن....
بعد یه مسئله دیگه این که برای اجیومنت ها باید کلا انلاین باشی؟؟؟؟
در کل میشه به LIVE وصل برا بعضی بازی های انلاین؟؟؟
در کل بعضی میگن به خاطر مشکل اینترنت و نمی تونی آنلاین بازی کنی ، نگیری بهتره

ممنون میشم راهنمایی کنید

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
وضعیت نت فاجعس ... یعنی اصلا نمیشه درست حسابی ساین این کرد ... دانلودم که با خاموش روشن کردن کنسول

- - -ویرایش - - -

این داشبورد جدیدم که ... :-&
البته هنوز ناقصه

azazaz

کاربر سایت
Mar 22, 2007
16
سلام دوستان من فردا میخوام برم یه ایکس باکس بگیرم مدل معمولی 500 گیگابایتی ریجن 2 همراه با کینکت رو انختاب کردم طرف میگه 1650 میخواستم بپرسم موقع تحویل گرفتن باید به چه چیزایی دقت کنم؟ درضمن 500 گیگ کم نیست؟ این مدل خوبه؟و درضمن برای انلاین بازی کردن از کدوم شرکت سرویس بگیرم خوبه و در ماه چقدر حجم مصرف میشه؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام خدمت دوستان گل
من به تازگی دارم ایکس وان می گیرم می خواستم بدونم وضیعت لایو به چه صورت هست ؟؟؟؟ آیا به راحتی به لایو وصل میشه ؟؟؟ شنیدم بچه ها برا وصل شدن نسبت به psn مشکل دارن....
بعد یه مسئله دیگه این که برای اجیومنت ها باید کلا انلاین باشی؟؟؟؟
در کل میشه به LIVE وصل برا بعضی بازی های انلاین؟؟؟
در کل بعضی میگن به خاطر مشکل اینترنت و نمی تونی آنلاین بازی کنی ، نگیری بهتره

ممنون میشم راهنمایی کنید
من که مشکل در انلایین شدن ندارم خدا رو شکر
بضی وقت ها اذیت می کنه به خاطر سرعت فقط

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
اقا من میخوام ی 5 دلاری وارد کنم کانفیرم که میزنم این میگه.چیکار کنم؟
57ec4eb3d921dccaa4f901fc99853cf9.jpg

sent with LG G4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر