همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
خب dns ها رو عوض کردم از 0.03 امد به 0.09 تاثیر که سه برابر شدش ولی بازم و سیستم سرعتم خیلی بیشتره !

کلا روی سیستم هم سرعت دانلود از طریق فایرفاکس و گوگل کروم و ... باسرعت دانلود idm فرق داره !

من ماکز سرعتی که از کنسول گرفتم تقریباً 8 مگابیت بوده یعنی حدود 700-800 کیلوبایت درصورتی که سرعتم با همون نت توی idm دو سه مگابایت بر ثانیه بوده !

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان کسی میدونه این کنسول با هارد 1 ترابایتی کی میرسه ایران ؟ بدون باندل میخوام الان همه با هارد 500 هستن و مشخص نیست تولیدی 2014 هستن یا 15 بخاطر همین مجبور شدم فعلا نگیرم و دارم اذیت میشم :) میخوام اولید 15 باشه هاردش هم مهم نیست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
سلام دوستان کسی میدونه این کنسول با هارد 1 ترابایتی کی میرسه ایران ؟ بدون باندل میخوام الان همه با هارد 500 هستن و مشخص نیست تولیدی 2014 هستن یا 15 بخاطر همین مجبور شدم فعلا نگیرم و دارم اذیت میشم :) میخوام اولید 15 باشه هاردش هم مهم نیست

14 و 15 هیچ فرقی ندارن بیخودی خودتو اذیت نکن همشون یکی هستن

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
سلام من با ایکس باکس use code رو که میزنم باز نمیکنه اون صفحه ای که کد رو وارد میکنم راه دیگه ای ندارم که کد رو بزنم ؟ مثل اسمارت گلس یا سایت ایکس باکس؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
کسی EA access گرفته؟ مشکلی نداشته؟ اگه لایسنستو شیر کنی دوستت هم می تونه بازی کنه؟

تا اونجایی که من میدونم چند نفری گرفتن مشکلی هم نداشته شیر هم میشه کرد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان من میخوام بدونم چطور میشه بازیها رو به صورت دیجیتالی خرید کنم؟ باید موقع دانلود بازی اکانتم گلد باشه؟ حجم بازیها عموما چقدره؟ و در نهایت اینکه چنانچه به هر دلیلی اینترنت قطع بشه وسط دانلود آیا قابلیت Resume وجود داره یا نه؟

ممنون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام
دوستان من میخوام بدونم چطور میشه بازیها رو به صورت دیجیتالی خرید کنم؟ باید موقع دانلود بازی اکانتم گلد باشه؟ حجم بازیها عموما چقدره؟ و در نهایت اینکه چنانچه به هر دلیلی اینترنت قطع بشه وسط دانلود آیا قابلیت Resume وجود داره یا نه؟

ممنون
Gift Card میخری بعد از طریق این آموزش میتونی بازی ها رو بخری. ساده هست و کار خاصی نمیخواد انجام بدی :D
http://forum.bazicenter.com/thread88293/

واسه خرید بازی لازم نیست اکانتت گلد باشه ولی اگه بخوای از تخفیف ها استفاده کنی باید اکانت گلد داشته باشی.

حجم بازی هم خب فرق میکنه، همون جایی که لینک خرید بازی هست حجم رو هم نوشته. مثلا Watch Dogs حجمش 15 گیگه و Forza 6 هم 45 گیگ.

آره قابلیت Resume داره.

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان من میخوام سفارش بدم اینترنتی اول اینکه فروشنده گفت تولید 3 ماه اخر 2014 هسته ایا مشکلی خرابی چیزی ندارن ؟ من با خیالت راحت خرید کنم ؟ سوال دوم هم اینه که من میخوام 1 دونه بازی بگیرم یک ماهی سرگرمم کنه تا بعد بتونم بازی جدید بخرم و شما چه بازی پیشنهاد میدین که انلاینش سرگرم کنندتر و باحالتر باشه ؟ و سوال سوم برای من هارد 500 کافیه ؟ اصلا اینترنتی بازی خرید نمیکنم چون هزینش زیاده برام و فرقی با فیزیکی نداره چون دانلود رایگان ندارم شاید اگه بخوام dlsیا ... دان کنم ؟ ممنون ممیشم

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
سلام دوستان من میخوام سفارش بدم اینترنتی اول اینکه فروشنده گفت تولید 3 ماه اخر 2014 هسته ایا مشکلی خرابی چیزی ندارن ؟ من با خیالت راحت خرید کنم ؟ سوال دوم هم اینه که من میخوام 1 دونه بازی بگیرم یک ماهی سرگرمم کنه تا بعد بتونم بازی جدید بخرم و شما چه بازی پیشنهاد میدین که انلاینش سرگرم کنندتر و باحالتر باشه ؟ و سوال سوم برای من هارد 500 کافیه ؟ اصلا اینترنتی بازی خرید نمیکنم چون هزینش زیاده برام و فرقی با فیزیکی نداره چون دانلود رایگان ندارم شاید اگه بخوام dlsیا ... دان کنم ؟ ممنون ممیشم

1) با خیال راحت بگیر موردی نداره
2) بازی خب سلیقس ، میتونی mad max بگیری
3)هارد 500 کافیه کلا ، البته بسته به نوع استفاده از کنسول که مثلا چند تا بازی رو نگه میداری رو هارد ( تا 10 تا هم نگه داری باز 200 مگ اینا اضافه میاری ) داره ، اما کلا کافیه

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
اونجا رفتم خبری نیست یعنی مثلا یک دمو برای دانلود دارم روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
تو 360 یک جا بود تو سیتینگ میرفتی تو هارد تمام دیتاهای نصب شده و حتی سیو ها هم بود که قابلیت کپی و پاک کردن و... رو داشت اون تو وان الان کجاست دقیقا

باید همون دکمه menue ( زمانی که رو دمویی ) بزنی ( menue همون start تو 360 هست ) ، بعدش option هاش میاد ، میتونی بلایی که میخواییو سر فایلات بیاری

- - -ویرایش - - -

مرسی بعد این کنترل شارژر هم همراش هست یا باید جدا تهیه کنم ؟؟

شارژر کنترل رو باید از بیرون تهیه کنی .. هزینه ی اضافیه البته ، چون کلا باتری خوب نگه میداره دسا های xone .. اما اگه بخوای بخری مثلا طرفای 150 اینا هم هزینشه

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام
دوستان یه سوال:

یه متنی یه جایی خوندم که میشه مثلا دیتای بازی فیفا 16 رو ریخت روی کنسول و با اکانت یکی از رفیقامون که بازی رو روی کنسول خودش و با پروفایل خودش به صورت دیجیتالی خریده ، رمز و این چیز هاش رو بگیریم و با اکانت اون بازی کنیم. (یعنی با یدونه اکانت که بازی باهاش خریداری شده میشه روی دو کنسول بازی رو انجام داد)

الان فرض بگیریم فردی هست که خارج از کشوره، اگه این بازی رو بخره به صورت دیجیتالی و بنده دیتای بازی رو بریزم روی کنسول خودم آیا اون میتونه اکانت خودش رو با من شریک بشه و هردومون این بازی رو انجام بدیم با 1 اکانت شیرینگ شده؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه توضیح کلی برای یه فرد آماتور بدین در این مورد؛ خیلی ممنونتون میشم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین

کلا خرابی وان خیلی خیلی کمه مگر اینکه خیلی بدشانس باشی
بازی هم Batman A N هست MGSV هم هست که اگر گیمر باشی خیلی باهاشون حال میکنی و ساعتها سرگرمت میکنن اگر اهل شوتر هستی COD و یا BF4 یا Gears 1 بگیر اگر اهل RPG هستی The Wetcher 3 بگیر
مشکل هارد نداری خیال راحت 500 زیادم هست

در مورد شارژ دسته هم باطری شارژی بخر جفتی 15 تومن مدل Camelion ده ساعت که بزنی شارژ یک هفته میردت هزینه اضافی هم نکن

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
مرسی سروش جان
سلام من با ایکس باکس use code رو که میزنم باز نمیکنه اون صفحه ای که کد رو وارد میکنم راه دیگه ای ندارم که کد رو بزنم ؟ مثل اسمارت گلس یا سایت ایکس باکس؟

- - -ویرایش - - -

تا اونجایی که من میدونم چند نفری گرفتن مشکلی هم نداشته شیر هم میشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر