همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اونجا رفتم خبری نیست یعنی مثلا یک دمو برای دانلود دارم روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
تو 360 یک جا بود تو سیتینگ میرفتی تو هارد تمام دیتاهای نصب شده و حتی سیو ها هم بود که قابلیت کپی و پاک کردن و... رو داشت اون تو وان الان کجاست دقیقا
باید دکمه ی menu (همون سه خطه بغل X :D) رو بزنی که option ها برات بیاد،اونجا می تونی همه تنظیمات رو انجام بدی

- - -ویرایش - - -

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان، میشه یه نفر لطف کنه توضیح بده که مشکلات واسه فیفا 15 آنلاین حل شده یا نه، فیفا 16 هم همونطوریه یا سرور هاش فرق داره !؟ PES هیچوقت چنین مشکلاتی داشته و داره؟ میخوام اگه فیفا خوب نمیشه آنلاینش امسال PES بخرم...ممنون

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان من میخواستم ایکس باکس وان بگیرم ولی وقتی دیدم نمیشه انلاین بازی کرد و پورتا و ... خراب یا شیلتر هست دو دل شدم که ایا با این محدودیت های که به وجود اومده ایا ارزش داره 2 تومن هزینه خرید کنسول نسل 8 می کرد ؟؟ چون من فقط برای بازی انلاین میخوام کمسول بگیرم و اصلا با افلاین حال نمیکنم حالا میخوام بدونم نظر شما چیه ایا در اینده این محدودیتها برداشته میشه یا خیر ؟ ممنون پیشاپیش

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
سلام دوستان من میخواستم ایکس باکس وان بگیرم ولی وقتی دیدم نمیشه انلاین بازی کرد و پورتا و ... خراب یا شیلتر هست دو دل شدم که ایا با این محدودیت های که به وجود اومده ایا ارزش داره 2 تومن هزینه خرید کنسول نسل 8 می کرد ؟؟ چون من فقط برای بازی انلاین میخوام کمسول بگیرم و اصلا با افلاین حال نمیکنم حالا میخوام بدونم نظر شما چیه ایا در اینده این محدودیتها برداشته میشه یا خیر ؟ ممنون پیشاپیش
ببینید محدودیت خاصی وجود نداره همش بستگی داره چه بازی می خوایید انجام بدید
بازی هایی مثل Gears Of war و Titanfall و Destiny و Call Of Duty و Battlefield که مشکلی ندارن Halo 5 هم اگر مثل بتا ش باشه و سرورای Gears که حرفی توش نیست ولی Fifa و Forza و Sunset رو خیلی رو آنلاین حساب نکنید البته Fifa رو PS4 هم این مشکل رو داره . فقط رو Friendly حساب باز کنید و Season و باقیه قسمت ها بستگی به نت و ISP داره و به سختی Player پیدا میکنه مگر اینکه از Friend List خودت استفاده کنی . فکر نمیکنم از خریدت پشیمون بشی ولی این تفکر رو که بتونی همه بازی ها رو بدون دردسر آنلاین بزنی از سرت بیرون کن .;)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوست عزیز پورت های مایکروسافت برای ایرانی ها باز بوده همیشه و هست. یه مدت پورت های UDP مال PSN خراب بود که انگار اون مشکل هم به کل حل شده. مشکلی نیست میتونی راحت کنسولتو بخری.

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
دوست عزیز پورت های مایکروسافت برای ایرانی ها باز بوده همیشه و هست. یه مدت پورت های UDP مال PSN خراب بود که انگار اون مشکل هم به کل حل شده. مشکلی نیست میتونی راحت کنسولتو بخری.

مرسی یعنی الان راحت هر بازی که بخوام میشه مولتی بازی کرد ؟ بعد تو شهرستان ما فقط اینترنت مخابرات هسته مشکلی نداره ؟ قبلا رو 360 راحت انلاین میزدم مشکلی نداشت

- - -ویرایش - - -

بازی هایی مثل Gears Of war و Titanfall و Destiny و Call Of Duty و Battlefield که مشکلی ندارن Halo 5 هم اگر مثل بتا ش باشه و سرورای Gears که حرفی توش نیست ولی Fifa و Forza و Sunset رو خیلی رو آنلاین حساب نکنید البته Fifa رو PS4 هم این مشکل رو داره . فقط رو Friendly حساب باز کنید و Season و باقیه قسمت ها بستگی به نت و ISP داره و به سختی Player پیدا میکنه مگر اینکه از Friend List خودت استفاده کنی . فکر نمیکنم از خریدت پشیمون بشی ولی این تفکر رو که بتونی همه بازی ها رو بدون دردسر آنلاین بزنی از سرت بیرون کن .;)

خب خداروشکر اکثر بازیهایی که من دوست دارم مشکلی ندارن از نظر انلاین فقط میمونه فیفا که اونو یه جوری باهاش کنا میام امیدوارم تمام مشکلات برطرف شن

- - -ویرایش - - -

خب خداروشکر اکثر بازیهایی که من دوست دارم مشکلی ندارن از نظر انلاین فقط میمونه فیفا که اونو یه جوری باهاش کنا میام امیدوارم تمام مشکلات برطرف شن

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
برای اجرای بازی هایی که به صورت شریکی خریداری میشن باید همیشه آنلاین باشید تا لایسنسش چک بشه.
خود شیرینگ و زدن لایسنس دوستتون هم به این صورت هست که مثلا شما ایمیل و پسورد اکانت لایو رو به دوستتون میدید، اونم تو کنسول خودش وارد میکنه و پروفایل شما رو تو کنسولش دانلود میکنه، بعدشم از تو setting پروفایل شما رو به عنوان home xbox خودش انتخاب میکنه. دیگه از اون به بعد هر بازی دیجیتالی که بخرید برای دوستتون هم میاد و میتونه رو کنسولش دانلود کنه و بازی کنه (پروفایل شما رو هم از کنسولش پاک کنه مشکلی پیش نمیاد).
این کار هم کلا ۳ بار در سال قابل انجام هست و تا وقتی که پروفایل جدیدی رو به عنوان home xbox انتخاب نکنه به بازی های شما دسترسی داره.
یعنی فقط هرکی میتونه به بازی های یک نفر دسترسی داشته باشه؟ بیشتر از یک نفر نمیشه؟ پس محدودیت برای چیه اگه همزمان نمیشه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
یعنی فقط هرکی میتونه به بازی های یک نفر دسترسی داشته باشه؟ بیشتر از یک نفر نمیشه؟ پس محدودیت برای چیه اگه همزمان نمیشه؟
بله فقط میشه به بازی های یک نفر دسترسی داشت، بیشتر نمیشه. به محض اینکه پروفایل جدیدی رو به عنوان Home Xbox انتخاب کنید دسترسی به بازی های پروفایل قبلی قطع میشه.
اون قسمت آخر سوالتون: محدودیت منظورتون همون 3 بار در سال هست که گفتم؟
اگه اونه که مربوط به کسی هست که پروفایلش رو میده به بقیه، یعنی اون فرد فقط 3بار در سال (یا به عبارتی در هر سال فقط به 3 نفر) میتونه پروفایلش رو بده که روش Home Xbox بزنن.
مربوط به گیرنده نیست.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
راهی نیست که همونطوری که وقتی یکی آنلاین میشه اون پایین می نویسه وقتی هم آفلاین شد بنویسه؟!
سوال دیگه اینکه برا پارتی باید گلد بود؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بچه ها الان در حال دانلود فیفا 16 هستم ولی سرعت دانلود به شکل وحشتناکی پایین هست.با موبایل و کامپیوتر هر ساعت یک نیم گیگ میگیرم ولی الان سه روزه کامل در حال دانلود فیفا 16 روی Xbox هستم ! کسی راه حلی برای افزایش سرعت دانلود داره ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
بچه ها الان در حال دانلود فیفا 16 هستم ولی سرعت دانلود به شکل وحشتناکی پایین هست.با موبایل و کامپیوتر هر ساعت یک نیم گیگ میگیرم ولی الان سه روزه کامل در حال دانلود فیفا 16 روی Xbox هستم ! کسی راه حلی برای افزایش سرعت دانلود داره ؟

برنامه ی Dns jumper رو برای ویندوز دانلود و نصب کن بعد وقتی که باز کردی برنامه رو ، روی گزینه ی fastest dns کلیک کن بعد دو سه دقیقه سریعترین dns مربوط به نتت رو مشخص میکنه ! همونو برو توی کنسولت ست کن ایشالله که برطرف میشه .. ینی ماله من اوکی شد با این کار

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
برنامه ی Dns jumper رو برای ویندوز دانلود و نصب کن بعد وقتی که باز کردی برنامه رو ، روی گزینه ی fastest dns کلیک کن بعد دو سه دقیقه سریعترین dns مربوط به نتت رو مشخص میکنه ! همونو برو توی کنسولت ست کن ایشالله که برطرف میشه .. ینی ماله من اوکی شد با این کار

Sent from my HTC One using Tapatalk

خب dns ها رو عوض کردم از 0.03 امد به 0.09 تاثیر که سه برابر شدش ولی بازم و سیستم سرعتم خیلی بیشتره !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
راهی نیست که همونطوری که وقتی یکی آنلاین میشه اون پایین می نویسه وقتی هم آفلاین شد بنویسه؟!
راه اولی رو که منم خودم دنبالشم :d
دومی رو من خودم تست کردم. وقتی گلد نداشتم به پارتی جوین میشدم ولی داخل پارتی نمیتونستم برم!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
وقتی دوستتون رو Favorite قرار بدید، موقعی که آنلاین شد نشون میده ولی آفلاین شدنش رو کلا نشون نمیده.

برای پارتی هم باید اشتراک گلد داشته باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر