همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سرعت دانلود تو خود دستگاه خیلی کمه مثلا من نتم 10 مگ هست با سرعت حداقل 900 کیلو بیت تو pc دانلود میکنم اما تو وان انگار سرعت خیلی پایین تره! مال شما هم اینجوری هست؟
برای من که مشکلی نداره و خیلی هم بیشتره:|
مثلا تو pc با سرعت 1 مگ بر ثانیه دانلود میکنم ولی تو کنسول همین آخرین آپدیت gta رو که حدود 750 مگ بود در عرض 10 دقیقه یا کمتر دانلود شد:|

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان ممکنه در مورد شیرینگ یه اطلاعاتی بهم بدید... الیته خودم یه سرچ هایی کردم ولی بیشتر گیج شدم. یکی میگه میشه شیر کرد ولی بازی های آنلاینو نمیشه زد و فقط آفلاینه، یکی دیگه میگه آنلاین میشه زد ،یه سریام میگن بعضی بازی ها رو میشه آنلاین زد ولی فیفا رو نمیشه...

دوستان من میخام کنسول رو بگیرم اگه میشه بگین ببینم ارزش اشتراکی گرفنن داره یا نه......:-?

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان من میخام کنسول رو بگیرم اگه میشه بگین ببینم ارزش اشتراکی گرفنن داره یا نه......:-?
برای اجرای بازی هایی که به صورت شریکی خریداری میشن باید همیشه آنلاین باشید تا لایسنسش چک بشه.
خود شیرینگ و زدن لایسنس دوستتون هم به این صورت هست که مثلا شما ایمیل و پسورد اکانت لایو رو به دوستتون میدید، اونم تو کنسول خودش وارد میکنه و پروفایل شما رو تو کنسولش دانلود میکنه، بعدشم از تو setting پروفایل شما رو به عنوان home xbox خودش انتخاب میکنه. دیگه از اون به بعد هر بازی دیجیتالی که بخرید برای دوستتون هم میاد و میتونه رو کنسولش دانلود کنه و بازی کنه (پروفایل شما رو هم از کنسولش پاک کنه مشکلی پیش نمیاد).
این کار هم کلا ۳ بار در سال قابل انجام هست و تا وقتی که پروفایل جدیدی رو به عنوان home xbox انتخاب نکنه به بازی های شما دسترسی داره.

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
برای اجرای بازی هایی که به صورت شریکی خریداری میشن باید همیشه آنلاین باشید تا لایسنسش چک بشه.
خود شیرینگ و زدن لایسنس دوستتون هم به این صورت هست که مثلا شما ایمیل و پسورد اکانت لایو رو به دوستتون میدید، اونم تو کنسول خودش وارد میکنه و پروفایل شما رو تو کنسولش دانلود میکنه، بعدشم از تو setting پروفایل شما رو به عنوان home xbox خودش انتخاب میکنه. دیگه از اون به بعد هر بازی دیجیتالی که بخرید برای دوستتون هم میاد و میتونه رو کنسولش دانلود کنه و بازی کنه (پروفایل شما رو هم از کنسولش پاک کنه مشکلی پیش نمیاد).
این کار هم کلا ۳ بار در سال قابل انجام هست و تا وقتی که پروفایل جدیدی رو به عنوان home xbox انتخاب نکنه به بازی های شما دسترسی داره.
ممنون دوست عزبز. فقط امکان آنلاین بازی کردن فیفا یا بتل با هر دو دستگاه هست یا فقط یکیش میتونه این کاره بکنه؟

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
کسی نیست جواب من رو بده
واسه منم جواب نمیده...
اینترنتم 2 مگ شاتل هست.به هیچ قسمتی از بازی متاسفانه جوین نمیشه...
مگر اینکه یه لابی بسازیم و بچه های ایرانی بتونن با هم بازی کنن.شاید این روش جواب بده.متاسفانه همینم نمیدونیم که چند نفر مایلن این بازی رو آنلاین بازی کنن و اصلا کسی موفق شده به قسمت مولتی پلیر بازی دست پیدا کنه؟؟؟
تو تاپیک خود فورزا که کلا هیچ کس نیست!!!!!!!!!!!

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
من 2 هفته ای میشه درایو دستگاهم دیسک بازی هارو نمی خونه و باید هی eject کنم دوباره دیسکو بزارم تا شانسی بخونه و بعضی وقتا هم یه صدای قیژ از درایوش میاد که باعث میشه اون سوراخ وسط دیسک آسیب ببینه و به مرور از بین بره...
کس دیگه ای هم به این مشکل برخورده؟
چه کارش باید بکنم؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,053
نام
محمد امین
این دمو بازی ها یا آپدیت بازی ها یا بازی های که تو گلد رایگان میشه رو امکانش هست از رو PC دانلود کنیم؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
خیلی مسخرست

بعد دسترسی به هارد چه جوری هست مثلا میخوام یک سری بازی های از قبل نصب شدم رو پاک کنم
یا اینکه اون چیزای که گذاشتم واسه دانلود کنسل کنم

توی همون صفحه ی اول ( home ) یه بخشی هست به اسم games and apps ، از اونجا میتونی هم بازی ها و هم برنامه هاتو مدیریت کنی
توی games and apps یه بخش داره به اسم queue که تو اونجا میتونی اگه چیزی برا دانلود و آپدیت زدی کنسل یا متوقف کنی

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من 2 هفته ای میشه درایو دستگاهم دیسک بازی هارو نمی خونه و باید هی eject کنم دوباره دیسکو بزارم تا شانسی بخونه و بعضی وقتا هم یه صدای قیژ از درایوش میاد که باعث میشه اون سوراخ وسط دیسک آسیب ببینه و به مرور از بین بره...
کس دیگه ای هم به این مشکل برخورده؟
چه کارش باید بکنم؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

طبیعتا باید ببری تعمیرگاهی جایی

- - -ویرایش - - -

راهی نیست که مثل ps4 بشه آپدیت بازی ها رو با پی سی انجام داد و بعد به دستگاه انتقال داد؟!

فعلا نه !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,053
نام
محمد امین
توی همون صفحه ی اول ( home ) یه بخشی هست به اسم games and apps ، از اونجا میتونی هم بازی ها و هم برنامه هاتو مدیریت کنی
توی games and apps یه بخش داره به اسم queue که تو اونجا میتونی اگه چیزی برا دانلود و آپدیت زدی کنسل یا متوقف کنی

اونجا رفتم خبری نیست یعنی مثلا یک دمو برای دانلود دارم روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
تو 360 یک جا بود تو سیتینگ میرفتی تو هارد تمام دیتاهای نصب شده و حتی سیو ها هم بود که قابلیت کپی و پاک کردن و... رو داشت اون تو وان الان کجاست دقیقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر