همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
اقا من گاهی اوقات اپدیت یا دانلود بازی pause میکنم اما بعد چندساعت باز خودش دانلود میکنه.چیکار کنم اتومات دانلود نکنه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

شاید قبلا آپدیت کرده (تا چند وقت پیش اختیاری بود).
مگه میشه خود به خود آپدیت پاک کنه!
این مشکل بار ها و بار ها برای من توی نسل قبل اتفاق افتاده، البته واسه آپدیت فریمور نه؛ برای Title Update بازی ها. مثلا تا 5، 6 ماه هربار میخواستم برم توی مولتی GeoW3 باید هربار 9مگ دانلود میکردم بعد میرفت تو بازی. وقتی میومدم بیرون دوباره میرفتم تو بازی دوباره آپدیت میخواست. فک می کنم که مشکل از Cache هارد بود.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
وقتی آپدیت آفلاین می کنی سیستم عاملش از نو نصب میشه.
به خاطر داغ کردن کنسول نیست که CPU رو throttle می کنه؟ فنش کار می کنه؟

سلام

اره افلاین نصب کردم
از نو نصب میشه

فنش عادی کار میکنه
سرعتش بالا نمیشه

شاید از cpu باشه
چطوری میتونم سرعت فنشو بالا ببرم

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
اقا من گاهی اوقات اپدیت یا دانلود بازی pause میکنم اما بعد چندساعت باز خودش دانلود میکنه.چیکار کنم اتومات دانلود نکنه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

توی SETTING میتونی تیک AUTOMATIC DOWNLOAD ... رو برداری...دقیقا نمیدونم توی کدوم بخش تنظیماته...برای مثال وقتی بازی جدید از PC دیجیتالی میگیری اتوماتیک دانلود نمیکنه ...شاید مشکل شما اینجوری حل شد ;)

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان من جدیدا وقتی بازی داخل دستگاه میزارم یه صدایی مثل بوق میده درایوم بعد بازی رو هم نمیشناسه
باید چند دفعه بازی رو داخل دستگاه بزارم تا بیاره بالا به نظرتون مشگل از کجاست:-s

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
دوستان من جدیدا وقتی بازی داخل دستگاه میزارم یه صدایی مثل بوق میده درایوم بعد بازی رو هم نمیشناسه
باید چند دفعه بازی رو داخل دستگاه بزارم تا بیاره بالا به نظرتون مشگل از کجاست:-s

سلام فكر كنم مشكل از لنز دستگاهتون باشه دوست عزيز
ترجيحا تو بخش مربوطه مطرح كنيد بهتر جواب ميگيريد ( مشكلات و عيوب ايكس باكس وان )
http://forum.bazicenter.com/thread84251

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
سلام دوستان چنتا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم..
1. من تازه وان گرفتم واسه راه‌اندازی‌ش سوالم اینکه که این آداپتوری که داخلش هست میتونه به برق 220 وصل بشه ورژن درستگاه 2015ِ یه اداپتور گنده داره داخلش؟
2. کنسول فقط تو حالت افقی قرار میگیره؟ این مدلی جای زیادی میگیره، چیزی نیست بشه دستگاه به صورت عمودی به ایستِ اگه باشه مشکلی نداره واسه ایستاده وایسادن یا فرقی نمیکنه؟
3. واسه بار اول که دستگاه روشن بشه باید به اینترنت وصل بشه حتماً و آخرین آپدیت بگیره دیگه؟ این آپدیت حجمش چقدره الان؟ میشه طوری دیگه دانلود کرد آفلاین زد به دستگاه آخه این مدلی فکر میکنم سریع تر باشه؟
4. بعد شروع دستگاه باید اکانت آنلاین ساخت و یه کارت بازی رایگان واسه دانلود داره اگه بخوام دانلودش کنم باید چه کارایی بکنم؟
5. در مورد وصل شدن به اینترنت با وای فای مشکلی نداره قدرت گیرندگی وای فای خوبه یا بهتره کابل برسونم بهش؟
ببخشید میدونم بعضی سوالا رو باید با دستگاه کار کنم تا دستم بیاد ولی گفتم قبلش از کسایی که اطلاعت دارن بپرسم تا یکم با ذهنیت قبلی استارت کنم دستگاه رو.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
آقا به هر روشی که توی نت توضیح داده شده من تست کردم که از محیط بازی اسکرین شات بگیرم ولی انگار نه انگار ... :-|

یکی بیاد به زبون ساده بگه چجوری اسکرین شات بگیرم من .. پلــــیز :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
آقا به هر روشی که توی نت توضیح داده شده من تست کردم که از محیط بازی اسکرین شات بگیرم ولی انگار نه انگار ... :-|

یکی بیاد به زبون ساده بگه چجوری اسکرین شات بگیرم من .. پلــــیز :D
هر جایی که میخوای اسکرین شات بگیری دو بار پشت سر هم دکمه Guide رو بزن، بعد یه صفحه بازی میشه و Y رو بزن تا عکس سیو بشه. بعد برو بو Games & App و برنامه Upload رو باز کن، از اونجا عکست رو انتخاب کن و دکمه Share و بعدش هم آپلود کن :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
هر جایی که میخوای اسکرین شات بگیری دو بار پشت سر هم دکمه Guide رو بزن، بعد یه صفحه بازی میشه و Y رو بزن تا عکس سیو بشه. بعد برو بو Games & App و برنامه Upload رو باز کن، از اونجا عکست رو انتخاب کن و دکمه Share و بعدش هم آپلود کن :D

نمیشه محمد این کارو که میکنم و هرچی Y میزنم هیچ اسکرین شاتی گرفته نمیشه.اصن وقتی دوبار میزنم اونو میره تو بخش همون دوتا گزینه ی Snap an app و خود بازی .. :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نمیشه محمد این کارو که میکنم و هرچی Y میزنم هیچ اسکرین شاتی گرفته نمیشه.اصن وقتی دوبار میزنم اونو میره تو بخش همون دوتا گزینه ی Snap an app و خود بازی .. :D
کنسولت آپدیت هست؟ آخرین بار کی آپدیت کردی؟ :D

samua

کاربر سایت
Oct 7, 2014
13
تاریخ تولید دستگاه رو روی از کجا میشه فهمید ؟
رو جعبه زده یا مثل ۳۶۰ پشت دستگاه هستش ؟
باندل halo مال از کی شروع شده به پخش شدن
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر