همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
دوستان این آپدیت اولیه (استفاده از کنسول برای بار اول) اجباریه؟ حجمش چقدره؟ میشه با کامپیوتر دانلود کرد و با فلش بریزیم؟
از کجا بفهمیم که آداپتوری که روی کنسول ریجن 2 هست اصله و فروشنده اونو با آداپتورهای تبدیل 110 به 220 عوض نکرده؟ شبیه هم هستن؟راهی برای تشخیص بینشون هست؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دیجیکالا ریجن 1 بدون کینیکت
1280000 تومان ارزش خردید داره ؟؟؟ قیمت خوبه ؟؟؟
فقط بدیش اینکه که اقلام همراه حرفی از کابل اچ دی ام ای و هد ست و گلد رایگان که تویه جعبه هست نزده ... معلوم نیست داره یا نداره

بخرم یا نخرم از دیجیکالا ؟؟ نخرم از کجا بخرم ِ...اینم بگم تا تهران 6 ساعت راه دارم و نمیتونم بیام تهران بخرم

قیمت ریجن 2 بدون کینکت 1270 اه!!!!!
نخر

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
یه سوال دارم من با رفیقم بتمنو پیش خرید کردیم اون الان دیتا رو دانلود کرده میتونه تو هارد کپی کنه بده به من؟ منظورم اینه که دیتای بازیهایی که پری لود هستن رو هم میشه تو هارد ریخت؟

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
یه سوال دارم من با رفیقم بتمنو پیش خرید کردیم اون الان دیتا رو دانلود کرده میتونه تو هارد کپی کنه بده به من؟ منظورم اینه که دیتای بازیهایی که پری لود هستن رو هم میشه تو هارد ریخت؟

فک کنم بشه.
مطمین نیستم

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

بله میشه.

من هر سری با دوستم اینکارو میکنیم هر بازی رو که میخریم حتی شما میتونی آپدیت بازی رو هم انتقال بدی به هارد. خیلی قابلیت خوبیه برای ما ایرانیها.

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
ما که بازی های پری اوردر رو دانلود کرده بودیم به هیچ عنوان روی هارد اکسترنال کپی نمی شد تا زمانی که خود بازی منتشر بشه امکان کپی رو هارد وجود نداره!

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام
یعنی میشه اگه حجم کم آوردیم دیتای بازی هایی که دیجیتال خریدیم و dlc ها رو بکاپ بگیریم بذاریم کنار تا بعدا که خواستیم دوباره بازی کنیم؟
دم مایکرو گرم خیلی قابلیت خوبیه دیگه کنسول با هارد یه ترا میخوایم چیکار؟همه دیتاهارو میریزیم رو سیستم هر وقت خواستیم منتقل میکنیم به کنسول ی فوقش یه هارد اکسترنال میذاریم کنار کنسول

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
ما هروقت میخواییم بازی رو از کنسول به هارد انتقال بدیم میگه هاردت رو فرمت میکنیم برات جوری که دیگه نشه ازش به عنوان یه ابزار مالتی مدیا استفاده کرد ! راهی هست که هم بشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد و هم عین قبل باهاش دیتا مثل فیلم جابجا کرد ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ما هروقت میخواییم بازی رو از کنسول به هارد انتقال بدیم میگه هاردت رو فرمت میکنیم برات جوری که دیگه نشه ازش به عنوان یه ابزار مالتی مدیا استفاده کرد ! راهی هست که هم بشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد و هم عین قبل باهاش دیتا مثل فیلم جابجا کرد ؟
بعد از فرمت شدن با کنسول دیگه با پیسی و ... نمیشه هارد رو دوباره فرمت کرد تا به حالت اولیه برگرده اما با گیرنده های دیجیتال یا ریسورها میشه فرمتش کرد تا دوباره استفاده معمول بکنید ازش

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
بعد از فرمت شدن با کنسول دیگه با پیسی و ... نمیشه هارد رو دوباره فرمت کرد تا به حالت اولیه برگرده اما با گیرنده های دیجیتال یا ریسورها میشه فرمتش کرد تا دوباره استفاده معمول بکنید ازش

این یعنی تا زمانی که بازی از کنسول X به کنسول Y انتقال داده نشده ما به هیچ وجه نمیتونیم از اون هارد به عنوان ابزار مالتی مدیا استفاده کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر