همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
شما اگر نمخواید آنلاین باشید لزومی نداره وصل کنی کنسول رو به نت !
بزار آفلاین باشه
من خودم معمولا آفلاینم مگر بخوام آنلاین بازی کنم
اینم ربطی به مایکروسافت نداره اینترنت ما خیلی پایینتر از استاندارد های مایکروسافته
ممنون که جواب دادین
چرا اینکه سیو های وقتی که آنلاینم با سیوهای وقتی که افلاینم باهم نمیخونه مربوط به اینترنت داغون ماست و ربطی به مایکروسافت نداره؟
من نتم درحدی نیس که آنلاین بزنم ولی دوست دارم کنسولم به نت وصل باشه و مثلا تو فیفا گزارشگر چیزای جدید میگه یا اسکواد دان کنم و کفش و لباس و اینارو بخرم
یا تو فورزا ماشینایه جدید رو دان کنم
حالا من کلا افلاین بزنم و یه بار به نت وصل شم باید همه چیزم بپره؟یعنی راه حلی نداره؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
شما اگر نمخواید آنلاین باشید لزومی نداره وصل کنی کنسول رو به نت !
بزار آفلاین باشه
من خودم معمولا آفلاینم مگر بخوام آنلاین بازی کنم
اینم ربطی به مایکروسافت نداره اینترنت ما خیلی پایینتر از استاندارد های مایکروسافته

یعنی نمیشه وقتی نت وصله و یه بازی آپدیت داره بریم توی بازی آفلاین بازی کنیم ؟
حتما باید نت قطع باشه؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ممنون که جواب دادین
چرا اینکه سیو های وقتی که آنلاینم با سیوهای وقتی که افلاینم باهم نمیخونه مربوط به اینترنت داغون ماست و ربطی به مایکروسافت نداره؟
من نتم درحدی نیس که آنلاین بزنم ولی دوست دارم کنسولم به نت وصل باشه و مثلا تو فیفا گزارشگر چیزای جدید میگه یا اسکواد دان کنم و کفش و لباس و اینارو بخرم
یا تو فورزا ماشینایه جدید رو دان کنم
حالا من کلا افلاین بزنم و یه بار به نت وصل شم باید همه چیزم بپره؟یعنی راه حلی نداره؟
سیو ها همیشه وقتی آنلاین میشیم synce میشن یعنی سیو همون تو فضای ابری ذخیره میشن
من یه اشتباهی کردم 2 هفته پیش و همه سیو هام پرید ! با نا امیدی رفتم تو یه بازی زمانی که آنلاین بودم و دیدم سیوم دانلود شد و برگشت ! و آفلاینم اجرا شد
به نظرم همه اینا برمیگرده به نت ...

یعنی نمیشه وقتی نت وصله و یه بازی آپدیت داره بریم توی بازی آفلاین بازی کنیم ؟
حتما باید نت قطع باشه؟
تو اون بازی که داره آپدیت براش دانلود میشه نه نمیشه برید ولی بازی های دیگه رو میتونید برید

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
من دنبال شخص معتبری هستم که دیتای بازی بفروشه رو هارد
اینجا اگر کسی رو میشناسید ممنون میشم پیام خصوصی بدید بمن
مورد اینکه اینکه کینکت 2 خیلی تغییر نسبت به 1 داشته و روی ویندوز 10 قابلیت خاصی داره اگر به کامپیوتر وصل بشه؟

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
راجع به آپدیت امروز :
Normally, Microsoft announcing a brand new Xbox One update is a big deal. But today, it comes with a sprinkling of disappointment but also a massive dollop of intrigue.
Rather than arriving with an array of new features for Xbox One owners, the update simply fiddles around with some behind-the-scenes tweaks and adjustments.
In fact, Major Nelson aka Larry Hryb and Xbox partner director Mike Ybarra reiterated this less than noteworthy update via social media.
"For those asking, we released a small update today. No features. Just behind the scenes stuff. #xbox”, came Ybarra’s tweet.
Hryb’s tweet was the one that really got people talking though, as he teased the update was making way for something bigger.
“Your Xbox One will get a small update today. No new features. Just a few behind the scenes changes to prepare for the future,” explained Hryb, also on Twitter.
That usually wouldn’t intrigue us too much, but it’s just the timing of both his tweet and the update seems a little too convenient.
We’re just under a week away from E3 2015, with the Microsoft press conference scheduled for 9am PST on Monday June 18.
There have been rumblings that an Xbox One UI update might be on the cards, perhaps to make it more akin to Windows 10.
------------------------------------------------
یه سوال دارم
الان من حدود ۱۰ درصدتو فورزا جلو رفتم و همش کنسولم به نت وصل بوده
الان اگه آفلاین بشم و بازی کنم و پیش برم بعدا که آنلاین کنم کنسولو سر همین ۱۰ درصد میمونه؟آخه یه بار اینجوری شد نمیدونم اون دفعه تو سینک مشکل پیش اومد یا کلا اینجوریه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من میخوام اکانتمو توی ایکس باکس وان دانلود کنم اما سیکرتی کد به ایمیلم سند نمیشه حتی تکس هم برای موبایلم داده نمیشه لطفا کمک کنید ممنون

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان من میخوام اکانتمو توی ایکس باکس وان دانلود کنم اما سیکرتی کد به ایمیلم سند نمیشه حتی تکس هم برای موبایلم داده نمیشه لطفا کمک کنید ممنون

احتمالا ایمیل رو درست یادت نمیاد و یا اینکه پوشه spam رو هم چک کن.

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
احتمالا ایمیل رو درست یادت نمیاد و یا اینکه پوشه spam رو هم چک کن.
دیجیکالا ریجن 1 بدون کینیکت
1280000 تومان ارزش خردید داره ؟؟؟ قیمت خوبه ؟؟؟
فقط بدیش اینکه که اقلام همراه حرفی از کابل اچ دی ام ای و هد ست و گلد رایگان که تویه جعبه هست نزده ... معلوم نیست داره یا نداره

بخرم یا نخرم از دیجیکالا ؟؟ نخرم از کجا بخرم ِ...اینم بگم تا تهران 6 ساعت راه دارم و نمیتونم بیام تهران بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر