همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اقا من نمیدونم چه صیغه ای بعضی دوستان مثل Frobary میگن بازی های x1 کم یا سخت پیدا کردن یا اشنا داشته باشی بهتره
پره تو خود این بازارسنتر بازی نیست گیر نیاد
فقط اولش که بازی های جدید مثل kombat اومدن ممکنه دو روز زودتر واسه ps4 در دسترس باشن وگرنه هیچ محدودیتی برای x1 و بازیش نیست از این بابت نگرانی نداشته باشین

yasinsalehi96
لینک بازارسنتر بالای سایت هست

آخرین ویرایش:

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
اقا من نمیدونم چه صیغه ای بعضی دوستان مثل Frobary میگن بازی های x1 کم یا سخت پیدا کردن یا اشنا داشته باشی بهتره بخدا پره تو خود این بازارسنتر بازی نیست گیر نیاد فقط اولش که بازی های جدید مثل kombat اومدن ممکنه دو روز زودتر واسه ps4 در دسترس باشن وگرنه هیچ محدودیتی برای x1 و بازیش نیست
کجای بازی سنتر؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوستان،من از یکی از دوستان شنیدم که دسته کنسول PS4 رو میشه به وان وصل کرد.من شک دارم ولی طرف خیلی مطمئن میگفت...
این امکان وجود داره؟
ضمنا رفیقمون در مورد اکانت های جعلی و هکی درست میگن و واقعا حواستون رو جمع کنید که اکانت تقلبی زیاد شده و ضررهاش فقط برای اکانت نیست و کنسول رو هم در معرض خطر بن قرار میده و حتما از سلامت اکانت قبل از خرید مطمئن بشید.
ممنون میشم از پاسخ دوستان...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان،من از یکی از دوستان شنیدم که دسته کنسول PS4 رو میشه به وان وصل کرد.من شک دارم ولی طرف خیلی مطمئن میگفت...
این امکان وجود داره؟
ضمنا رفیقمون در مورد اکانت های جعلی و هکی درست میگن و واقعا حواستون رو جمع کنید که اکانت تقلبی زیاد شده و ضررهاش فقط برای اکانت نیست و کنسول رو هم در معرض خطر بن قرار میده و حتما از سلامت اکانت قبل از خرید مطمئن بشید.
ممنون میشم از پاسخ دوستان...

من نمیدونم بشه وصل کرد یا نه یک در صد هم احتمال نمیدم بشه ولی واقعا دسته دوال شاکر رو به دسته اکس باکس کی ترجیح میده؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شدیدا خواهان EA acces هستم :|
چه شکلی تهیه کنیم ؟!:(
این طور که من شنیدم به زودی یک سری باندل قرار عرضه بشه که یک ماه کارت اشتراک EA Access همراه خودش داره.
این جوری ممکنه به زودی کارت هارو به صورت جداگانه بفروشن.

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
متاسفانه چقدر ایکس باکس دارا کم شدن.
همش اومدن گفتن پی اس 50 درصد بهتره و از این چرت و پرتا منم که هر چی با جفتشون بازی کردم نتنها برتریه پی اس رو حس نکردم بلکه به نظرم ایکس وان بهتر و روشن تر بود.
مردم ما هم ساده گفتم 50 درصد بهتره اوف پس بریم بخریمش حالا تعداد ایکس وان کم شده .
عاشق لایو بودم که مثل اینکه خیلی خلوته.البته به هر حال اگه ی پی اس مجانی هم بدن به خاطر دسته و نت مسخرش نمیگیرم :) والااااا

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
سلام دوستان
من میخوام xbox one بخرم اما قبلش چندتا سوال داشتم که فکر کنم اینجا بهترین جا واسه پیدا کردن جوابه چون به فروشنده ها نمیشه اعتماد کرد ;)
1-xbox one نیاز به اتصال همیشگی به نت داره یا باید هر 24 ساعت حداقل یک بار به نت وصل شد؟
2-نت 2mb مخابرات برای بازی با xbox one مناسبه؟
3-اکانت لایو که با 360 داشتم رو میتونم واسه xbox one استفاده کنم؟
4-xbox one نیاز به اکانت گلد و مایکروسافت پوینت داره؟ اگه اره قیمتاش با 360 یکیه یا نه؟
5-در اخر تمام بازی ها به صورت فیزیکی هم میاد یا بعضی از بازی ها فقط به صورت دانلودی پخش میشه؟
مرسی

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان
من میخوام xbox one بخرم اما قبلش چندتا سوال داشتم که فکر کنم اینجا بهترین جا واسه پیدا کردن جوابه چون به فروشنده ها نمیشه اعتماد کرد ;)
1-xbox one نیاز به اتصال همیشگی به نت داره یا باید هر 24 ساعت حداقل یک بار به نت وصل شد؟
4-xbox one نیاز به اکانت گلد و مایکروسافت پوینت داره؟ اگه اره قیمتاش با 360 یکیه یا نه؟
5-در اخر تمام بازی ها به صورت فیزیکی هم میاد یا بعضی از بازی ها فقط به صورت دانلودی پخش میشه؟
مرسی
سلام یه چیزه کلی بگم چرا اینقدر از وصل شدن به نت هراس دارین
1. نیازی به نت بصورت همیشگی نیست اما در کل نیازه هر 24 ساعت متصل شدن هم یه دوسالی میشه منسوخ شده یعنی قرار بود این کار رو بکنن که کلا بیخیالش شدن
2.نت شما با مشخصاتی که دارین مناسبه
3.بله اکانت 360 رو میتونید به xbox one انتقال بدین مشکلی نداره
4.برای اکانت گلد هم قیمتاش با 360 تقریبا برابره
5.گلم بازی هم بصورت فیزیکی میاد هم بصورت دیتای دانلودی
در کل اصلا نترس بخر ولذت ببر همین

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام دوستان
مرسی
١-سلام صبح به خير!نه عزيز ديگه اين قانون نيست
٢-نت خودمم همينه باهاش مستر چيف كالكشن رو ديجيتالي خريدم
٣-بله
٤-براي آنلاين بازي كردن گلد نيازه و پوينت يا گيفت كارد هم براي خريد گيم و ... از لايو ه.قيمتاش هم يكي و اصلا فرقي بين ٣٦٠ و وان نيست.
٥-هم فيزيكي و هم ديجيتالي و بعضي بازي هاي اپيزودي فقط ديجيتالي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر