همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
دوستان اگه ممکنه یه نفر که ریجن۱ داره یه عکس از مشخصات آداپتور بذاره خواهشا...به خدا طولی نمیکشه...یه عکس از مشخصات برقی آداپتور بذارید که من بفهمم چه ترانسی بگیرم...
خواهش میکنم ازتون...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,401
نام
بابک
دوستان اگه ممکنه یه نفر که ریجن۱ داره یه عکس از مشخصات آداپتور بذاره خواهشا...به خدا طولی نمیکشه...یه عکس از مشخصات برقی آداپتور بذارید که من بفهمم چه ترانسی بگیرم...
خواهش میکنم ازتون...

ImageUploadedByTapatalk1408976319.565221.jpg ImageUploadedByTapatalk1408976370.869511.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
با سلام.
بنده به دنبال یک کنسول خوب و عالی هستم که پی به ایکس باکس وان بردم نسبت به پلی 4
الان سوال بنده اینجاست که قیمت خود دستگاه هم اکنون 1550 هست .... بازی ها چطوری است یعنی باید اورجینال بخریم ... اگر باید اورجینال بخریم قیمت اون چقدره و اگر میشه رایتی کرد چطوری باید اینکار رو کرد و ایکس باکس وان علاوه بر بازی چه امکانات دیگه ای داره ؟؟؟؟
منتظر پاسخ هستم...

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
با سلام.
بنده به دنبال یک کنسول خوب و عالی هستم که پی به ایکس باکس وان بردم نسبت به پلی 4
الان سوال بنده اینجاست که قیمت خود دستگاه هم اکنون 1550 هست .... بازی ها چطوری است یعنی باید اورجینال بخریم ... اگر باید اورجینال بخریم قیمت اون چقدره و اگر میشه رایتی کرد چطوری باید اینکار رو کرد و ایکس باکس وان علاوه بر بازی چه امکانات دیگه ای داره ؟؟؟؟
منتظر پاسخ هستم...

بله دوست عزیز، باید اورجینال بخرید، قیمت هم بسته گی داره نو یا دسته دوم.
برای هرجفتشون (نو و دست دوم) کمینه قیمت 100000 و بیشینه فیمت 245000 رو در نظر بگیرید

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
عجبا یه روز درست شد دوباره برگشت :|
The following service is experiencing issues:

social and gaming

(تو بخش network وقتی وضعیت رو میخواد چک کنه بجای all services are available اینو مینویسه)
isp میگه از ما نیست همه چی اوکیه
دوستان این چند روزه شما هم این مشکل رو دارین؟

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83

social and gaming

(تو بخش network وقتی وضعیت رو میخواد چک کنه بجای all services are available اینو مینویسه)

بله دوست عزیز.برا منم همینجوره و همینو مینویسه.
تایتانفالو راحت اجرا میکنه اما فیفا نمیتونم بازی کنم.
توی بازی که میره هر چی میزنم به سرور ea وصل نمیشه که بشه انلاین بازی کرد.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

social and gaming

منم امروز اومدم وصل شم همین مشکل رو داشت :(
حالا باز باید یه چند ساعت دیگه امتحان کرد احتمالن تا اونموقع درست شده باشه .

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام دوستان
چند تا پست درباره xbox one پرسیدم کسی جواب نداد . میخواستم بدونم xbox one تو دبی هستش ؟ بازی هاش چطور ؟ قیمتش چنده؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
سلام دوستان
چند تا پست درباره xbox one پرسیدم کسی جواب نداد . میخواستم بدونم xbox one تو دبی هستش ؟ بازی هاش چطور ؟ قیمتش چنده؟

عرضه ی رسمیش تو امارات 5 سپتامبر یعنی 10 - 11 روزه دیگست ولی الانم موجوده که با توجه به اینکه عرضه ی رسمی نشده قیمتش بالاتره بهتره صبر کنین تا عرضه بشه بعدش برای خرید اقدام کنین که قیمتش مناسبتر باشه ( راجع به قیمت فعلیش هم اطلاع ندارم )

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
نه باو چه خبره ! تا زير ٢٠٠٠ حتى من ٣١٩٠ منطقه ٢ ديدم پزشكى بندرعباس قبول شده . برا سراسرى تا ٣٠٠٠-٣٥٠٠ حدودا جا هست .

ممنون دوست من بابت جواب فقط اینکه بازی هاش چطور؟ لوازم جانبی هاش موجود هستش؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام دوستان من امروز یه مشکلی پیدا کردم ... امروز بازی Metro redux برای xone گرفتم چند ساعتی هم بازی کردم .... حالا به یه مرحله از بازی میرسم تا 88 درصد که لود میشه بعدش یه صدایی از دستگاه میاد بیرون و از بازی میپره ! والا تا حالا همچین مشکلی نداشتم با هیچ بازی .... مشکل از دستگاه هست یا بازی؟ اخه برای بازیای دیگه اینجوری نمیشه... لطفا کمک کنید دوستان

- - -ویرایش - - -

بازی رو هم پلمپ خریدم! جالب هم اینجاست اون مرحله ای که گیر میکنه قبلا رفتم بودم بعد از اینکه مردم دوباره خواست لود کنه همچین اتفاقی افتاد!

- - -ویرایش - - -

لطفا زودتر کمک کنید

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
سلام دوستان من امروز یه مشکلی پیدا کردم ... امروز بازی Metro redux برای xone گرفتم چند ساعتی هم بازی کردم .... حالا به یه مرحله از بازی میرسم تا 88 درصد که لود میشه بعدش یه صدایی از دستگاه میاد بیرون و از بازی میپره ! والا تا حالا همچین مشکلی نداشتم با هیچ بازی .... مشکل از دستگاه هست یا بازی؟ اخه برای بازیای دیگه اینجوری نمیشه... لطفا کمک کنید دوستان

- - -ویرایش - - -

بازی رو هم پلمپ خریدم! جالب هم اینجاست اون مرحله ای که گیر میکنه قبلا رفتم بودم بعد از اینکه مردم دوباره خواست لود کنه همچین اتفاقی افتاد!

- - -ویرایش - - -

لطفا زودتر کمک کنید
احتمالا باگ باشه دوست عزیز.دستگاه مشکل نداره.مال منم بازی فیفا و بتلفید اینجور شد یکی دوبار اما دوباره وارد بازی شدم درست شد.
بنظرم یبار کنسول رو ریستارت کن اگه حل نشد بازی رو حذف کن و دوباره نصب کن.

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
بله دوست عزیز.برا منم همینجوره و همینو مینویسه.
تایتانفالو راحت اجرا میکنه اما فیفا نمیتونم بازی کنم.
توی بازی که میره هر چی میزنم به سرور ea وصل نمیشه که بشه انلاین بازی کرد.

منم امروز اومدم وصل شم همین مشکل رو داشت :(
حالا باز باید یه چند ساعت دیگه امتحان کرد احتمالن تا اونموقع درست شده باشه .
فکر کنم باز اینترنت رم کرده
یه سری تو بتل ارور UDP داد چند سری هم تایم اوت (رو پی سی)
خدا به خیر کنه باز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر